• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
pre mna je to ako po Estonsky :grinning: :grinning: tie nazvy zakrokov, pocula som ze vo vyssom stadiu tehu sa krcok zosije niekedy, inak som strasne mimo :confused:

Takze cievkovanie je take ako ked niekto lezi v nemocke a nemoze ist na wc tak mu napichnu mocak aby mu odvadzali moc?? Ja som asi ani v nemocnici nikdy poriadne nebola :confused:
Raz som bola za bratom ked mal salmonelu ale spal, tak ma nepustili, a inak iba na pohotovosti..
5. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ja mam za sebou roztek s pomazankou a jogurt s piskotami a pojdem varit klobaskovu mliecnu polievocku so zemiackami,nic ine ma nenapada ale svieckovu by som si dala,spravim na dalsi vikend,tento planujem vtackov s ryzou :slight_smile:
5. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha tak som si to pomylila... :confused:
5. feb 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby tak ma napadlo, neviete niektora varit bielu juchovu polievku?? U nas na vychode sa taka robievala, mama ju nevie a ja si pamatam aka bola dobra, isla tam asi iba jucha, bola zahustena, biela, a asi aj hribiky tam isli..
5. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bihan, no fakt drze, slak by ma triafal :angry:

tea, cievkovali aj mna ked som mavala caste zapaly moc mechura, alebo ked ma zena menzes a potrebuju sterilny moc, to sa len taka trubicka vlozi na chvilku do moc rury aby si nacapovali moc, tiez po porode ma cievkovali, normalne som sa nemohla vycikat a ked dali trubicku juuuj to bola ulava, lebo uz som mala poriadna plny mechur :sweat_smile:
5. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, ja netusim co je to jucha :sweat_smile: :grinning:
5. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni a to ti robia kvoli comu aby ti odobrali sterilny moc, nejako nechapem? :confused:
5. feb 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A z toho mocu akoze zistia preco spinis? :confused:
5. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, asi chcu zistit ci nema deni zapal moc. ciest :wink:
5. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jucha je stava z kapusty, ked nakladas...neviem ci z hocijakej :confused:
ale ten recept sa tusim vola macanka
5. feb 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, jeej tak to pocujem 1x :slight_smile: ma mmb si nehladala recept?
5. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne to zistovali tak ze som normalne nacikala do poharika... :sweat_smile: A ked ju nic neboli tak by nemala mat. :confused: Mne to zistiju na kazdej poradni ci nemam bielkoviny v moci. :wink:
5. feb 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel, no u mna to bolo detto, lenze nieked sa ten moc kontaminuje a ked ze som bola liecena vsetkym moznym a zapal som mala stale, chceli si byt isty, preto ma cievkovali sterilnou cievkou do sterilnej skumavky :wink:
na bielkoviny moc nemusi byt sterilny a ak deni ma zapal, tak spravia aj citlivost na ATB, aby v tehu nebrala lieky na blint, tu treba ist na istotu :wink:
5. feb 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nieco taketo http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22657
to tvoje mi neukazuje, ten link..ale ja si tam nepamatam tie udeniny, tak som sa chcela opytat ci to niekto nerobieva
5. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hlavne nech najdu kde je problém, aby bola v klude. :pensive:
5. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my taku podobnu robime na Vianoce
5. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tea, mnamky ja teraz take kyselkave mozem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :wink: tak vas citam od zadu co pisete tak reagujem
tretulka:ako sa robi budenie mimi v brusku ked si na sone a nechce sa otocit :confused: :grinning: to by ma zaujimalo
janka:drz sa ,ozaj je nas tu asi dost co si to prezili :cry: ja tiez :cry:

kocky nas maly chodis spavat tiez neskoro to je tak o 21 az 21-30 a rano je uz o 7 hore :confused: a ja sa teraz rano nemozem ani za svet VYHRABAT z tej postele!
5. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :rolling_eyes:
co sa tyka dr a krvacania a toho co povedia dnes na SR je mozne vsetko ako aj to ze ja som prisla o MIMI v 12TT a to ked ma docent primar nemocnice najvyssi najsvatejsi poslal domov a povedal ze tehotna nie som ,darmo som mala bolesti ze som si isla doslova a dopismena vlasy vytrhat ,krvacala som slabucko a testy HCG boli brutalne no mi povedali ze to to nevidia v maternici a docnet nevie co to moze byt ale podla nejakych ze beta HCG v 12tt ma poslal naozaj domov s tym ze nie som tehotna :rolling_eyes: trtko
no 2 dni na to som dostala take bolesti ze ma okamzite prijali a hodinu na to som bola na sale a odstranili mi cely pravy VAJCOVOD aj s mimi ktore tam rasto bolo to za 5 min 12 vykrvacanie do brusnej dutiny!!

a vdaka panovi docentovi kym som otehot.druhy raz trvalo to skoro 10 mesiac vysetreni a vsetkeho no strasne co budem pisat.... :frowning2:
5. feb 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka ja ked dam ochutnat ludom co nie su z vychodu moju kapustnicu tak sa prazvlastne tvaria kym im zachuti
:grinning:
vacsina zapadniarov robi menej kysle a ostre..moja kapustnica je jednak kysla, a jednak je aj korenena, a je v nej silno vyvarena klobaska domaca, a ked jem na zapade kapustnicu tak mi to pride ako sladke a vodou riedene, tak bezchutove :grinning: :grinning: aj draheho rodina robi iba taku osladenu kapustovu vodu..
drahy si tak zvykol na moju verziu, ze ta z domu mu uz tak nechuti a odkedy par krat jedol moju tak ju chce stale..
5. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikitka, tomu sa hovori totalne zanedbanie :angry: :angry: :angry: vajcovod by ti asi vzali tak ci tak, ale, ide o to, ze si mohla zomriet :angry:
5. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikita by som sa mu isla podakovat! :angry:
5. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikitka to je slovenske zdravotnictvo :angry:
5. feb 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tea porozpravam ti o Svajciarskom teda o jednom "uzasnom" anesteziologovi! Ked som chcela epi tak prisiel s 15 min. meskanim na vsetky porodné sestry zacal ziapat, ze ziadny material na epi nie je pripraveny a oni ho volaju. Mne hovori viac sa ohnite a ja na to viac sa mi neda vadi mi brusko. Potom mi vravi nehybte sa a ja na to idem mat kontrakciu a on to ma nezaujima to nie je moj problém a pichol mi ju pocas kontrakcie. Debil uspal mi plecia miesto dolu a museli volat este jednu mladu babu tiez anestez. aby mi to znovu pichla tam kde treba a uspala dolnu cast tela a nie hornu ako on! Jeho uz nechcem vidiet ma hroznu povest v tej nemocnici. :angry:
5. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohužia (a v niektorých prípadoch je to chvála Bohu) všetko o ľuďoch.. či je to Slovensko, Francúzsko, Švajčiarsko.. všetko jedno...na debila natrafíte kdekoľvek.
5. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak tak... PA boli uzasné aj gynekolog ked sa obcas objavil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase píšme ako tatár :slight_smile: chápete, že? :grinning:
5. feb 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni drž sa !!!
5. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok