♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

niky13
8. apr 2011

@liba78 ani moj nechce flasu len MM ale bojujem stale, nechcem aby bol v lete len na mne nalepeny, inak budem mat obavy ci bude mat dost tekutin

zase mi spadla Mozilla mna uz picne, pisem z mobilu, nech sa rozlucim ako slusny clovek 🙂 tak dobru nocku vsetkym

danulienka35
8. apr 2011

@liba78 neboj mojko n sa s materskeho mliecka i napije bude ok uvidis 😉 moc drzim palecky

seagull2404
8. apr 2011

@katapultovania jasne, posli, ja macipan moc nemusim, ale vyzera to pekne a mm to miluje
@alure to akoze sa uz ponarate? a na ktorej hodine?
@akika722 ok moja, o katastri apodobnych uradoch mi ani nehovor, hned sa mi vyhodia vyrazky 😖
@memory97 my sme toto robili, ked sme boli chori a aj ked isli zubky 🙂 to prejde mne tiez nechuti, ked ma bolia zuby, ale nasa teraz take moresy nabrala, ze ked sa jej nepaci nieco, normalne pusti taky rev, krokodilie slzy a nahlaaas, niekedy by som jej aj po riti dala ☹ jak vidim, ze je to len truc

seagull2404
8. apr 2011

nestiham baby, idem si lahnut, dnes som akasi uhucana, dobru noc

akika722
8. apr 2011

@seagull2404 nooo.byvame tu už cca 2-3 tyždne a kataster nedoriešeny....vieš aky mix z toho mame???byvam tu a majitelka bytu som tam 😖

liba78
8. apr 2011

@ejuska79 jéééj ty si asi tiež augustovka.
Tiež som ešte menzes nečakala. Ako dobre bolo bez neho 😅 Ale aspoň teda už nemáš tie bolesti.

liba78
8. apr 2011

@niky13
@seagull2404 dobrú noc

@danulienka35 trochu mám z toho obavy ako Niky. Lebo napríklad keď písala eis, že malá sa jej preciká. U nás to nehrozí, jemu by stačila niekedy aj 1 plienka na deň. POdla mňa málo ciká. ☹

liba78
8. apr 2011

Dobrú a pokojnú noc prajem, idem aj ja do postele. pa pa 😉

danulienka35
8. apr 2011

@liba78 joj mi ich mame pocikanych neboj skus hrncek zo slameckou ci bude chciet mojko dobru nocku prajem 😉

danulienka35
8. apr 2011

asi som tu zas sama ach jo babulky tak ja pojdem tiez ☹ pekne snicky

hajatanufus
8. apr 2011

@majka35 dakujem 🙂

hajatanufus
8. apr 2011

@liba78 ahoj minule som na nete citala ze pri kojeni moze byt nepravidelny menzes ja som mala normalne stihla som mat 2x a potom som uz otehotnela aj pri lucinke som mal normalne

hajatanufus
8. apr 2011

som si trosku zdriemla tak som vas este docitala idem aj ja uz spat dobru nocku babulky a babatka a sladke snicky 🙂 stihli ste popisat skoro 4 strany

memory97
9. apr 2011

@akika722 aha, Pati robil zle... juj to budu este ine hlasky, s cim pride domov so skolky...

@danulienka35 musis si ju vypytat 😉 ja si vsade pytam zlavu a veru vacsinou na moje prekvapenie povedia ano 😉 mozno maju tie zlavove karticky a na zaklade nich mozes mat mliecko lacnejsie 😉 skus sa opytat

memory97
9. apr 2011

@evanns veru tak, ale to je vsade... no na tuto temu sa ja uz radsej nevyjadrujem, lebo sa mi zvycajne dviha tlak 😀 😝
@liba78 uf, neviem, co by to mohlo byt, ale moze to byt aj tukovy vankusik (osobna skusenost), tie cestuju po celom telicku. Iba neviem, ci to mozu mat uz takto male deticky, zvycajne je to u dospelych... Nie su nebezpecne, ale sleduj to, ci sa mu to nezvacsuje. Ked pojdes na kontrolu k lekarke, dala by som mu urobit krvne testy, ale isto by som s tym sla k dr., oni ti uz lepsie povedia co a ako...bude v poriadku drobatko, ved je augustovciatko 😉
K prvej otazke si veru uz nepamatam, ale myslim, ze bol uz normalny...
takze len vyckam a hadam sa to moje malinke zlaticko tiez rozpapka, ked vyjdu von 😉

memory97
9. apr 2011

@seagull2404 ved aj mne to pride ako truc. Vcera ma uplne oplul, popri kopani a mavani rucickami, veru cele teplaky som mala od ovocia, ked som mu davala nastruhane jablcko, hrusku a banan. Predtym spapal bez problemov celu misku. Nechala som ho v lehatku a ked trucoval on, tak aj ja. Som sa k nemu otocila chrbtom a sedela som, ani som sa k nemu neozvala, veru moje dieta sekalo dobrotu este celu pol hodinu 😀 😝 uz som potom nevydrzala, chudatko moje, tak na mna pozeral, aby sa s nim mamina rozpravala 😉

@liba78 neskusala si mu dat cajik alebo vodicku, ked sa ti vidi, ze malo cika? Alebo to odmieta? Veru aj maly nemal problem pit vodicku, ked som mu ju dlho nedala, tak sa odnaucil, museli sme sa znova ucit, ale po tyzdni uz pekne pil.

memory97
9. apr 2011

a prajem dobre ranko, ja si idem este troska pospinkat🙂xixixi

seagull2404
9. apr 2011

dobre ranko, vsetci odisli a my sme zas same dve doma ☹ tamarka este driemka, tak rychlo pijem kavu a citam, co ste tu vcera popisali; mne este aj pri zaspavani hucal v hlave ten plac ☹

@memory97 toto presne robim aj ja, tiez trucujem, myslim, ze to ma po mne, ja som bola strasne trucovite dieta a moja mamina mi vzdy vravela, ze sa mi to vrati 😀 😀 😀 ale mna ma Tamarka na haku 🙂 ja na nu aj pokricim, akoze troska zvysim hlas a ona sa este viac smeje... ked je taka, ze reve, lebo sa jej nieco nedari alebo nepaci, tak ju necham, to uz viem, kedy je, ale amm tu teraz svojho otca, robia na stavbe, a ten k nej bezi hned 😠 😠 uz som mu to tolkokrat vysvetlovala, ale je to proste dedko 🙂

katulkaaaaaa
9. apr 2011

ahojte,akosi vas neviem docitat po tych troch dnoch 😒 maly zase krasne spal boli sme len dva krat hore tusim pochopil ze sa v noci naozaj spinka 🙂
@majka35 maji neboj zase bude dobre,verim ze je toho viac nez dost
@alure a @katkav ake ste podarene s detickami,kocky 😉
@memory97 mi sa tu stazujeme ze nase deti nespia ale ked vidim tvoje prispevky v noci tak myslim ze ti jedina mas pravo si stazovat 😕
@jankasramka janiiiii myslim na teba,simon sa este nestavia ale zato je jak mys...odplazi sa vsade,v choditku je jak strela,ani sekundu ho nemozem nechat sameho,hned nieco stahuje,zuzle,minule mi hlinu z kochlika jedol,potom kvet okusoval....stale krb chyta esteze sa uz nekuri....vcera ako som torty dorabala spadlo mi trocha marcipanu cerveneho samozrejme od do toho stupil a v celom dome sme ho mali na dlazke,no co ti poviem...

katulkaaaaaa
9. apr 2011

@liba78 dojdi na tortu 🙂 to co ma teraz jurko mal simon ked mal mesiac,vtedy mi dr povedala ze to su este hormony odomna...ale teraz?skus sa radsej popytat lekarky....inak moj maly ma tu hrcku skaredu 😒 je mu velmi vidiet....pochybujem ze sa to vstrebe niekedy 😒

akika722
9. apr 2011

dobre rano.. ☹ Paťko zas funguje na glycerínovych čipkoch ☹

21
9. apr 2011

ahojte vsetci!!!

eis4
9. apr 2011

dobré ránko 🙂
@katulkaaaaaa ty si véééééééééééélmi šikovná,keby si nebola tak daleko by som objednávala torty len u teba 😉
@evanns neviem či ťa mám na FB,chcela by som pozrieť fotečky 🙂
v bille maju pampers active baby 62 ks za 9,90 😉

katulkaaaaaa
9. apr 2011

@eis4 🙂 dakujem uz si boli pre nu som zvedava ci bude chutit 🙂 skoda ze tu nemame billu 😒
@akika722 co je Patkovi?

eis4
9. apr 2011

baby takýto hrnček nekupujte http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9090148
prišiel mi tento týždeň,Nelinka síce z neho krásne pije ale von ho nemožem brať lebo mi z neho po stranách tečie ,tak jej musím kupiť nový zo slamkov ☹ a 10 Eur v čudu 🙄 🙄

akika722
9. apr 2011

@21 ahooj
@katulkaaaaaa nevie kakať,nepije...ved on mi vypije deco a pol denne a viac do neho nevieme dostať..akurat polievky,to papa každy deň...a potom ma zapchu..nič okrem čipkov mu už nezabera ☹
@eis4 moja a tu slamku ako umyvaš???nezostavaju tam zbytky ked jej daš napr.šťavičku???my sme mali so slamkou a to bol des...ved to sa ani umyť poriadne nedalo

eis4
9. apr 2011

@akika722 my sme to zatial mali len 3 dni a dávala som jej len čaj a vodu tak neviem,ale ja som to šupla do umyvačky 🙂 inak neviem ,ani som nad tým nerozmýšlala 🙂 ale ja jej šťavičky nedávam zatial žiadne, nech si nezvyká 😀 😝

akika722
9. apr 2011

@eis4 ale aj z čaju moja sa urobi taky povlak a ja som mala problem to dostať von zo slamky..sice mali sme inu ale tiež so slamkou...a tiež nikdy viac 😅

akika722
9. apr 2011

@eis4 a jedine štavičky čo kupujem su z dm tie bio,absolutne nie su sladke,žiaden cukor 😎 aj Paťko skusil a chutilo

eis4
9. apr 2011

@akika722 tak teda vyskušam ak nie su sladké 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre