• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@eis4 my mame, ale moja princezna sa zo vsetkym len hra a do vsetkeho hryzie :frowning2: :frowning2: tak ti ani neviem povedat

prisiel mi navrh kuchyne, baby, co poviete????? ide len o rozlozenie, farby maju akosi nastavene v programe, takze to nerieste
9. apr 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 fakt nie su sladke...na rozdiel od presladenych hiip
@seagull2404 nadheraaaa :dizzy_face:
9. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem, musim este doplnit barovy pultik a prespekulovat, aku vypln dam do skriniek;, myslis babylove z dm?
9. apr 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 krasny domček bude :dizzy_face: aj okolie wwwoooowww
ano ano moja presne tie babylove
9. apr 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem moja, este keby sli odstanit tie stlpy vysokeho napatia :slight_smile:; tie ja tiez kupujem, z tych druhych nam normalne bolo tazko :frowning2: ale uz jej ich davam pomenej, lebo vymylala, a odmietala aj caj aj vodu, potvorka malicka
9. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ved preto som si myslela že su všetky sladké,som jej raz kupila hipp a som to vypila ja lebo to bolo strášne sladké :unamused:
@seagull2404 budete mať krásnu kuchynku aj ja by som chcela mi ju už 2 roky dokunčujeme a ešte stále nie dokončená :frowning2: dali sme si vyrobiť na mieru ale len polovicu lebo sme nemali viac peniažkov a odvtedy sme sa stým nepohli :frowning2: ja mám stále viac vecí a nemám to kam dávať :rolling_eyes:
skus do toho naliať vodu a nakloň to ,mne to tečie pod slamkov tam kde sa spája to čo otáčaš s vrchnákom :rolling_eyes: :rolling_eyes: neviem či su všetky také alebo len moje je kazové :frowning2:
9. apr 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 mne netecie, teda, ak tak je ta poistska gumena zospodu slamky vo vrchnaku
9. apr 2011 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy nič sa mi nechceeeeee :confounded:
9. apr 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase zachvaty smiechu :grinning:
9. apr 2011 o 12:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes Tamrka zaspala pri obede :slight_smile: no chapete? ani polovicu nezjedla rano spala az do 9tej (celu noc, pytala sa k nam do postele o pol stvrtej a o 7mej papala a potom spala zas) a chuda uz asi bola unavena, tak si obed uzivam ja :slight_smile: mam lososa s holandskou omackou a gnocchi so spenatom :slight_smile: a @akika722 uz sa mi tiez nic nechce :slight_smile:
@katulkaaaaaa zlatusik maly :slight_smile: a ako vam zubky pekne vidno :slight_smile:
9. apr 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aky je krasny a tie žubky ako mu tam svietia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@seagull2404 moj spal dnes cca 10minut :rolling_eyes: už ani nepipnem že pekne spi :sweat_smile: ked ja som sa nechcela chvaliť :pensive:
9. apr 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 inak, ja vzdy ked Tamarku pochvalim, tak ako naschval sa nieco stane, a aj ked ju pochvali nietkot iny, napr. jeeeej, aka je kludna v tom kociari, a domov uz ideme ako paviani :frowning2:
9. apr 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 noooo..už budem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
9. apr 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 moja zlata malinka to nas sa pri jedle este zaspat nepodarilo @akika722 nespi?neni mozne
baby aj idete s detmi dnes von ked tak fuci?mne sa nechce pojdeme svokre autom,taka kosa vonku ze brrr,ze mala provokacia :stuck_out_tongue_closed_eyes: ku kavicke
9. apr 2011 o 13:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ako si vedela, ze pijem kavu :slight_smile: ??? moje, chudatko, uanvena bola, uz sa mi to stalo raz pri kasicke, ale to som ju tam nechala sediet, ale terza som ju normlane odopla, odviazala podbradnik a premiestnila do postele a ani brvou nepohla :slight_smile:
ja neviem, ci fuci velmi alebo len trochu, ale vyslo slniecko, tak neviem, cakam chlapov zo stavby, tak neviem, ci aj neprestane svietit, kym oni pridu
9. apr 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 u nas strasny vietor,jaj ani sa nenazdas a budes byvat v tom nadhernom dome :slight_smile: aj ja pijem kavu :grinning: malemu ked sa chce spat a krmim ho skonci to vzdy tak ze si jedlo rozmazava po tvari a vtedy neeervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 mm je v praci?
9. apr 2011 o 13:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nespi :rolling_eyes: Paťko hej a maly bojuje :rolling_eyes:
mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam
v praci moja v praci :unamused:
9. apr 2011 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa boze, ja si to popravde ani predstavit neviem, zda sa mi to strasne nerealne este, a rozculuje ma, ked ma chlapi nepocuvaju :grinning: ale v kazdom pripade sa uz velmi tesim na take tie zariadovacky
9. apr 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak ja neviem, ci doteraz nefukalo, ale odkedy sa bavime, tak tu ide polamat stromy :frowning2: :frowning2: takze ja nikam nejdem
9. apr 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 a to kde budujete domček moja?????prostredie je krasne,ale pri lese :sunglasses:
9. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ani ja nejdem nikam,Paťko mal rano zvyšenu teplotku
9. apr 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 je to dedina pri ziline, na jej konci, les prednami i za nami, v zime tam boli aj srnky a blizko je taka farma s konikmi :slight_smile:
9. apr 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 jééééj,ticha závisť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Paťko sa zobidil,sama dobrota....že:idem ku svojmu bračekovi tak velmi ho lubim,aj teba lubim,pomožem ti,dakujem,prosim :fearful: :fearful: do kedy... :sweat_smile: dufam že do večera :sweat_smile:
9. apr 2011 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby boli sme na obede v nákupnom centre a ked sme už išli do garáže sa nám malá tak dogrcala že to som ešte nevidela :confounded: až som sa rozplakala. ona zo seba dala komplet všetko čo dnes spapala,išlo to z nej prudom,celu cestu v aute ešte grckala.ona celá dogrckaná,kočík aj autosedačka aj auto:frowning2: potom sme prišli domov som ju musela okupkať.stale ju napinalo ale už nič nešlo tak plačkala chudatko.som jej dala plienočku preložila na gauč a v momente zaspala taká je unavená :frowning2: s toho grckania :frowning2: neviem či s nou mám ísť na pohotovosť,teplotu nemá. papala to isté čo včera akurát zjedla viac ako zvykne.prsník odmieta a to sa nám ešte nestalo ani piť nechce,málinko si logla,može to byť aj zo zúbkov.neviem čo mám robiť :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. apr 2011 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 mojko to možno s toho že mala velmi plne bruško ak hovoriš že papala viac :frowning2: :frowning2: :frowning2:

pečiem s Patim kolačik,nič som doma na pečenie nemala a tu v teme čo varite taky http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25577 napad že?zrazu mam doma všetko :grinning: :grinning: :grinning: pečie sa to.......
9. apr 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 chvilku pockaj, aka bude ked sa zobudi, potom skus tekutinky, alebo zeleninkovy vyvar, mozno su to zubky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. apr 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja tento kolac milujem a mm sa za nim ide zabit :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 čosííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: ja mam premieru :grinning: uvidíme aky bude mať uspech,ale robim jahodovy
9. apr 2011 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :slight_smile: tak u nas je strikne marhulovy tento, ja to sice nechapem, ale ak dam ine ovocie, nie je podla mm taky uzasny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2011 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok