• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@liba78 ano, ano, tiez som augustovka, mala je 6.8. :slight_smile: :slight_smile:
9. apr 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 mne sa zda čudny :fearful: takyy...citiť za bielkami :unamused: Paťkovi a mame chuti
9. apr 2011 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahpjky babenky co robkate? my sme s babami teraz pred chvilou vstali prespali sme skoro cele poobedie a teraz som rychlo dala varit karfiol pre malu ale musela som jej dat najprv mliecko lebo kricala od hladu bodaj by nie ked papala naposledy o 12.00 chuda moje hladne ale aspon sme si pospinkali aj lucinka tak som rada teraz sa pekne hraju
@katulkaaaaaa super torticka mnam si sikovna a doma mas krasneho zajka smejka :slight_smile: :slight_smile:
@seagull2404 kuchyna vizera byt super aj ja by som taku brala tu v uk su tiez tak robene kuchyne ze kuch linka do u a umyvadlo pod oknom je to super naozaj :slight_smile:
@eis4 nebud smutna mala bude v poriadku aj na minule grckala nie vela ale grckala a to ona nezvykne asi to tiez bolo zo zubkov skus pripadne zavolat na pohotovost tam by ti mali poradit ze ci mas prist alebo co mas robit aby si s malou nechodila zbytocne medzi chore deti :slight_smile: bude v poriadku neboj :slight_smile:
@akika722 mnamky neposles kus kolacika? asi aj ja zajtra taky spravim mnameste som ho nerobila ale vizera dobre a jednoducho
9. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky co robkate? mi sme boli vonku fukalo hroza :frowning2: ale zvladly sme tojedno foto zababusena :grinning:
9. apr 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ahoj,je uplne jednoduchy,no skus tie broskyne :grinning: mne velmi nechuti ale mm si chvali..teraz ho paše :grinning: som neodolala a maly kusok som si odrezala,ale bléé :sweat_smile: moj najoblubenejši je už http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2971 preto ho nerobim,lebo by som ho sama zjedla :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
@danulienka35 :hearts:zlatučka:hearts:

baby,deti konečne spia :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: maly dnes nespal od rana do 17tej :fearful:
9. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem lasko no nasa sa teraz zobudila rano grckala zo zubkov chudatenko moje male-velke ale uz je ok
9. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 čo to dnes každy grcka? :frowning2: moj večer grcol moju mamu,bola tu na skok...ale u nas nič nove :sweat_smile:
male-velke :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@hajatanufus Nelinka nám zvykla grckať do 5 mesiaca a velmi vela aj teraz si raz za čas grcne ale toto bolo ako by si pustila kohutik na 1 min,proste toto bolo moc :pensive: ako by si tyčkovala po riadnej preflámovanej noci :confounded:
@seagull2404 malá spinkala 2 hodky odvtedy negrckala tak dufam že to bolo fakt len plné bruško alebo tie zubky :unamused: vodu už pije aj si pýta ale dávam jej len po troške. je vysmiata tak je asi v poriadku :slight_smile: len som čitala že jej nemožem, dať mlieko 8 hod od grckania,takže až okolo 23tej,tak to bude ešte cirkus :unamused: ale už mám plné prsníky :frowning2: musím si odsať :frowning2:
9. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 a už je dobre? :frowning2:
9. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 ja keby som davala po 8hod.moj maly by vobec nejedol :astonished: ved grca vkuse :astonished:
9. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bola na skok pre grc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 mojko aj nasa dnes grckala a oklop klop uz je ok :wink: mame to zo zubkov mozem potvrdit :frowning2:
9. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 hej hej,on ju stale ogrca :grinning: tak ona to už bere športovo :sweat_smile:
9. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ja mam dost asi sa mu nepaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 on totiž to ogrca každeho :sweat_smile:
9. apr 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ale reflux vraj nema :dizzy_face:
on odgrgne a ten kto je na blizku už reflex,rychlo latkovu plienku pod usta :grinning:
9. apr 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 tiez si myslim ze mozes dat mlieko-to sa tyka skor vecsich deti co piju kravske mlieko,ti ked kojis mozem podla mna,ja ked mala bola na are kvoli hnackam a vracaniu som ju kazde tri hodky kojila vtedy mala rok
9. apr 2011 o 20:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no nam dnes latkova plienka nestacila cela bola aj postel a to vcera som prezlikala periny :frowning2:
9. apr 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 take poznam..perem každy druhy deň biele a dnes som vyprala 7ks plienok latkovych :dizzy_face:
9. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@danulienka35
@katulkaaaaaa tam bolo písané o dojčených deťoch od 6-12 mes ale asi jej dám skor lebo bude cirkus a bez toho nezaspí :frowning2:
@akika722 to je iné grckanie to by ani moja prvých 5 mes nejedla lebo grckala každu pol hod :grinning: :grinning: to by sme asi nemali v 4 mes 8 kg :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 ja viem moja že to je ine... :unamused:
9. apr 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 skus trosku snad sa jej grckanie nevrati,drzim palce :wink: teraz by som vobec nedavala prikrmy,skor by som len kojila
9. apr 2011 o 20:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja kazdy den perem :frowning2:
@eis4 co jej ides davat? nejak som nepostrehla
9. apr 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja kedy ako moja..dnes som prala 2x..aj svetle aj tmave :unamused:
9. apr 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja len perem zehlim jak otork sila
9. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ja všetko nežehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2011 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja som tiez povedal ze uz nebudem ved hodiny nad tym stojim a pradlo sa kopy jak blbe :frowning2:
9. apr 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 napr..latkove plienky nežehlim..načo?ved ich grcne za pol hodku..bodiky su nekrčive :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak surne niečo treba tak vtedy..radšej ten čas obetujem krajšie :grinning:
9. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no supr napad ja zehlim snad vsetko ale uz nebudem
9. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok