• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@danulienka35 čosíííí..načoooo :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, prajem krasny vecer :slight_smile:

dnes sme mali super den ...
vcera mi volal kolega, z roboty, ze ci by som mohla prist s malym kajkom na natacanie reklamy, ze im ochorelo dieta a presne potrebuju 8 mesacneho chlapceka, no tak som suhlasila a dnes doobeda sa natacalo, bude to sice iba jeden zaber v reklame ale bude ho vidiet, hehe :D :D :D
kym sa reklame dostane do TV tak to bude 1 az 2 mesiace, ale budem vas informovat, ak to bude bezat...

ako sa inak mate, idem precitat aspon 1 - 2 strany, ostatne nestiham :sunglasses:
9. apr 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ahoj mojko no bude slavny super na co to bola reklama?
9. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4
moja neboj, to nie je az take nezvikle, mna takto kajko ogrcal minuly tyzden,ze uplne na komplet a vsetko, cela sedacka bola ogrcana, oblecenie, no hnusne,vygrcal tolko ako dospely ... a uz to urobil cca 2 - 3 krat
bud sa prejedla, alebo nesadol obed alebo aj zo zubkov to moze byt ako baby pisali
@alure
ahoj moja, ako dopadla oliho oslava, som na teba myslela, dost fukalo dnes :fearful:
9. apr 2011 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nebude uz ani ja serem na to :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv ahoj..jéééééj..reklama no čo to bude???
9. apr 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35
hehe, mala ma ake skrane :D
no to bude, snad ho tam aj uvidim :D bude to reklama na wustenrot stavebna sporitelna ...
9. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, dostala som sa k vam az teraz, mali sme navstevu a robila som nebeske rezy... to je teda fajnotka, ako hovoria v profesionaloch "nebicko v papuli" :grinning::grinning: veru to bola ina dobrotka a este som spravila ten salat zuzkin salat, no navsteva sa len oblizovala a mne je teraz hrozneeee zle:grinning: ako ste sa mali?
@seagull2404 mne si dala tym len dobry napad, ako si to pisala o trucovani, tak som vyskusala, ci to robi z trucu alebo od zubkov, no veru to bolo z trucu, lebo sa smial:slight_smile:
@katulkaaaaaa super, len nech mu to vydrzi dlhoooo, takto pekne spinkat:slight_smile: mne to veru nevadi, uz takto vstavam skoro 9 mesiacov, to je uz o zvyku a zas ja vela nepotrebujem spat :wink: a ako hovori kvietok do 18tky to tak nebude :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a rano sa aj lepsie cita, lebo kym vas docitam cez den, tak napisete uz o stranu navyse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@katulkaaaaaa nebojkaj bude dobre s tou hrckou alebo sa skus opytat, ked pojdete na kontrolu, ci sa to da odstranit operacne.
@eis4 no pekne a ja som dnes bola na nakup plienok... veru sa tam ja zajtra zastavim:slight_smile: nepozerala si ci sa ten poharik moze dat do micky? mozno aj preto tecie. Nie vsetko supni hned do nej :wink:
v brendone je akcia na hauk http://brendon.sk/Products/ViewDetails/7186
9. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ahooj..čo to za šalatik????????
9. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning:
@katkavv no to ma riadne skraniska :grinning:
9. apr 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoje plavé,
krásné vlásky,
jsou jak lístky sedmikrásky,
k tomu řasy jak by smet,
Tvůj nosánek Ti může kde kdo závidět,
pod ním něžná pusinka,
sladká jako brusinka.
basnik se ozval zase :grinning:
9. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 vyzera vyborne navrh. Waw dufam, ze aj my raz prestaviame tu nasu kuchynu, lebo by sa jej uz veru patrilo dopriat:slight_smile: Ja by som tam este dala vyplnit priestor za dverami:slight_smile: bud tu skrinku za dverami predlzit, aby si tam mala vyuzity priestor a odkladacie priestory sa stale zijdu, alebo tam dat zavesnu skrinku, aby nevadila dveram ani oknu :wink: ja som zatazena na odkladacie preistory :wink:
ja by som nedavala vypln, mas tam sporak a ak ti nieco prskne, tazsie to ide z toho matneho skla dolu. Neviem ako maju skusenosti ine, ja by som veru dala bez vyplne.
@katulkaaaaaa aky herec je maly, a tie zubky:slight_smile:
mnami, az tu citim aka bola chutna:slight_smile: torticka:slight_smile:
@eis4 mohlo to byt kludne zo zubkov a aj z toho, ze spapala viac ako treba a nesadlo jej to dobre na zaludok,ja davam malemu vzdy, ked sa takto dogrcka cajik alebo vodicku, co mam po ruke. Nebojkaj, vyspinka sa a bude dobre. Nam, ked isli tieto horne, tak za kazdym, ked sa napapal islo z neho vsetko von :unamused: asi take 2-3 dni. Chudatko uz potom odmietal vsetko...
9. apr 2011 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 aka spokojnucka:slight_smile: ja som dnes vyhnala do toho necasu mm, lebo som musela povysavat:slight_smile:

@akika722 aj ja mam velmi rada tento kolacik, ale miesto bieleho pudingu davam kakaovy :wink:

@eis4 to som veru nevedela, ja som maleho stale nakojila, ked sa dogrckal, ked sme este kojili... no veru netusim preco... ale ked je vysmiata, tak je v poriadku... :wink:

@danulienka35 ja tiez ako akkika. Plienky zehlim, ale iba z jednej strany :stuck_out_tongue_closed_eyes: , body poskladam, pancusky tiez a iba to, co je velmi pokrcene. Nase vobec nezehlim, pekne poskladam, uhladim a odlozim do skrine :wink:
9. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ctitel ten stale pise vzdy to sem davam :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no ja som isla lebo mm bol velmi unaveny sak vies :grinning: ale bolo docela teplo len vietor bol fujky stavila som sa za Niki v kavarni dostala som kavicku a zakusok zadarmo no co ine nam chybalo a Sari bol v Blave mely zapas tak len ja s malu som bola :grinning:
9. apr 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ja naopak..do cesta kakao a smotanovo-vanilkovy puding :grinning:
chcem recept na tééén šalatííííík :sweat_smile:
@danulienka35 a manžel čo nato? :grinning:
9. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nic ja sma neviem kdo to je ale vraj byval na istej ulici ako ja ked som bola nactileta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 fuuu..no ma odvtedy vydrž :grinning: alebo nejaky uchyl čo ťa tajne špahuje :sweat_smile:
9. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv super, prva augustova hviezdicka :wink: urcite daj vediet, budeme pozerat :wink:
ved to by mali malemu platit poistenie na byvanie zadarmo, ked bude reklama uspesna :wink:

@akika722 tento tento moja: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=888

@danulienka35 basnik nezabudol:slight_smile: uz vies kto to je?
9. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning: akkia ho pekne titulovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 neboj mojko uz viem kdo to je
@memory97 viem kdo to je uz
9. apr 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 druhaaaaaaaaaaa..prva je Tatianka :dizzy_face:
@memory97 uloženeee :grinning:
@danulienka35 :wink: :wink: :wink: :hearts:
9. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ved ja nie v zlom :sweat_smile:
9. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jak robis srdiecka?
9. apr 2011 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 na mojom nb stlačim naraz alt a čislo 3 =:hearts: ale nefunguje to na každom
9. apr 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paťko do teraz spal pri mm...teraz je chory a kto s nim bude spať?mamka :sunglasses: ved osko je unaveny..ja nie!!!sakra..cely deň som sa nezastavila..a unaveny je len on :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. apr 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok