♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 to poznam ja som spala tuto noc len cca 3-4 hodinky

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 som hore od 5tej,Pati boh vie kde našiel nožnice,rozstrihal mi vizitky + napchal do babiky moj drahy jediny ruž,divy deň,maly nespal vobec,Pati chory,teraz som dovarila...cely deň sme upratovali,prali s Paťkom+samka za nohami v chodačke,piekli sme...som unavenaaaaaa..ešte že zajtra nevarim..ok..pospim cez deň 😎

danulienka35
9. apr 2011
akika722
9. apr 2011

@danulienka35 ? ♥ 😀

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 no mna caka zajtra navsteva tak zas oddych v tahu hovorim mna len raz kle ☹ pne

akika722
9. apr 2011

@danulienka35 naš osud 😖

memory97
9. apr 2011

@akika722 jaj veru mas ty pravdu, na nasu velku hviezdicku som zabudla...♥ veru chlapi su unavenejsi ako my, maju to oni chudatka tazsie 😀

akika722
9. apr 2011

@memory97 tebe to ideeeee to ♥ 🙂
no veru chudatka...spasal pol plechu kolačiku zapil pol litra mliekom kukol film a šiel spať k Samkovi lebo ma istotu že maly sa zobudi až okolo 7mej 😠

danulienka35
9. apr 2011

@akika722 asi tak nejak co uz mojko 😀
@memory97 oni su chudatka 😉

danulienka35
9. apr 2011

idem hajat pekne snicky babulky

eis4
9. apr 2011

@akika722 nezávidím ti že ešte stále ti grcká ja viem ake je to zlé,predtým som sa s nou bála ísť aj na návštevu lebo tam všetko ogrckala alebo minimálne seba ☹ nech mu to už čím skor prejde 😔 rozobrala som ten hrnček a dá sa umyť aj slamka normálne tam strčím tampony do uší 😉 tak že by to bolo aj celkom dobré keby to netieklo,no nič budeme to používať len doma a von jej kupim nové 😒
@danulienka35 som písala že ju idem nakojiť lebo som čítala že sa nesmie 8 hod od grcky ale už nejedla chudatko od 12 tej tak som jej dala po 7 hod,aj tak vela vydržala a bola vysmiata.som ležala na gauči ona mi sedel na prsiach a riadne si kýchla tak že mi oplula celu tvár a potom ma ták vysmiala,vydela že sa smejem tak ma dodatočne oplula naschval a strášne sa smiala 😀 😀 😀 čertík malý 😀
@katulkaaaaaa už som jej dala 🙂 som si lahla na bok na postel vyhrnula som si tričko,no ked uvidela cecík v momente bola z druhej strany postele pri mne 😀 ako som na nu pozerala som si myslela že bude plakať od šťastia 😀 😀 za s sa postavila a postojačky papkala 😀 😀 dufam že nebude už grckať 😒
@katkavv díky moja si ma upokojila,som aj plakala ked to z nej vyšlo som nevedela čo sa deje aj malá bola prekvapená chudatko 😒
@memory97 nevadí moja kup do zásoby 😀 aj ja mám doma 2 balíky 82 ks ale kupila som ved sa nepokazí 😉
može sa dávať do myčky,ale nedala som hned.1. krát som umyla ručne a hned kvapkalo ☹ mám smolu 😒
asi to budu tie zubky lebo už jej tam vidím biele ,naraz ich ide asi aj viac a už spinká nekludne asi 4 deň. to z mličkom som aj ja dnes čítala 1. krát,tam bolo písané že matky väčšinou robia chybu že daju mlieko,vraj sa može dávať voda,čaj,ryžový vývar 😕 a nejaký rehydratačný roztok každých 15 min po lyžičkách 😕 😕
ale to len vtedy ked má nejaku infekciu v žaludku alebo niečo také. ale nevedela som čo jej je tak som jej radšej nedala mliečko 😒

eis4
9. apr 2011

baby pozerali ste miss.tá 6ka tam čo hladala 😲 ?????????? schudnem 10 kíl a možem sa tam aj ja postaviť 🙄
bola simpatická ale nie pekná na miss!!!!!!!!!!!!!! každým rokom je to horšie 😔
idem spinkať k riťulke,tak sa tu majte a pekné sníčky prajem aj detičkám

eis4
9. apr 2011

@evanns pozrela som fotky na FB.malá je podarená v tej vodičke 🙂vidno že sa jej páči 🙂 aj my ideme 29.apríla tak sa už velmi teším .aj ked neviem ako to urobím zo spinkaním kedže zvykne spinkať od 13 tej a kurz začína o 13:30.budem jej to musieť nejak poposúvať 😒

memory97
9. apr 2011

@danulienka35
@akika722
len nech vas babule neklepne, s kym si budem po veceroch pisat🙂 ja som taka unavena a za svet sa mi nechce spat🙂
@akika722 ze vahas ♥, ale musim prepnut na numericku klavesnicu...
@danulienka35 ved aj u nas dnes to tak bolo, ja som lietala, upratovala, prala, piekla, varila a drahy zhodnotil, ze je unavenejsi ako ja a to mal na starosti iba maleho 😀

memory97
9. apr 2011

@danulienka35 dobru nocku a malej pusinecku.-)

memory97
9. apr 2011

dobru nocku, uz som tu asi sama, sa dobre vyspinkajte🙂

memory97
10. apr 2011

dobre ranko🙂 moje dietatko spinkalo a nechalo maminku v noci buvat🙂 s prestavkami na cajik a cumlik🙂

memory97
10. apr 2011

@eis4 asi sa menia trendy aj v krase 😀 veru missky uz nepozeram 😉

eis4
10. apr 2011

dobré ránko.Nelinka bude asi výsadkárka ako tatino 😖 ráno o 6:30 sme mali budíček 😒 Nelinka skočila z postele 😲 skoro som zas dostala infarkt ,ale je v poriadku.len nechápem že inokedy plače ked sa zobudí a dnes tichučko zliezla k nohám a skočila 🙄
našťastie v noci už negrckala,tak dufam že už je v poriadku 🙂 2 dni jej nedám príkrmy len mliečko pre istotu 😉

dajna11
10. apr 2011

dobré ránko mamičky.....možem drobcovi dávať polievočku z hovädzieho???,ešte som nedávala tak neviem.

memory97
10. apr 2011

@eis4 no pekne, to aby ste dali mrezu okolo celej postele 😝 😉 ale su sikovne tie deticky 😉

@dajna11 ahoj, veru som neskusala dat iny vyvar ako z kuriatka, ale ked das par lyziciek, nemalo by sa nic stat a uvidis reakciu, ale tie mastne oka by som veru nedavala, to je tazke aj na dospelacky zaludok. Mozno to uz niekto skusal. Este skus pozriet, ci uz hovadzie mozu, veru si nepamatam, ci sme uz hovadzie skusali...

dajna11
10. apr 2011

@memory97 čítala som v nejakej brožurke o zavádzaní príkrmov že by už mohol...králik,kura,morku,jahnacinu,telacinu,hovädzinu...tak sa pýtam či mám mäsku šupnuť späť do mraziaku 🙂 🙂

eis4
10. apr 2011

@dajna11 mne dr povedala že mladu hovädzinu može ale staru v žiadnom prípade 😒
@memory97 ved už rozmýšlam čo tam dám 😀

katulkaaaaaa
10. apr 2011

ahojte
@eis4 ako skocila?ti tam nemas mriezku?aj mi sme stavali 06:30...ale v noci sme stavali jediny krat o pol 3 😵 tak som sa zase vyspala...

eis4
10. apr 2011

skoro som sa pocikala od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Snehulienka, Herkules a Quasimodo sa idú zapísať do svetovej knihy
rekordov... Prvá ide Snehulienka, vyjde celá šťastná, že je najkrajšia
na svete, za ňou ide Herkules, tiež vyjde celý natešený, že je
najsilnejší na svete... a tretí ide Quasimodo, vyjde a vraví: "kto do
riti je Martinka z Turca??! :D

eis4
10. apr 2011

@katulkaaaaaa spinkala s nami celu noc lebo som sa bála že bude grckať tak som ju nechala s nami.zliezla nám k nohám a skočila.aj my sme mali inak v pohode noc,bola hore o 23:50 a 4:30 potom až ked skočila 😒 o 6:30
vyzerá to tak že simon ti bude pomaly spávať celu noc 😉

katulkaaaaaa
10. apr 2011

@eis4 😀 😀 😀 dobry vtip...fuha no teda sikulka,ja som sa pred dvomi dnami zobudila v noci/tiez spal s nami/ ze mam jeho hlavicku pri kolene 😝 cestuje po celej posteli,ale zistujem ze lepsie spinka v svojej postielke....moja neviem ci on bude spavat celu noc viki zacala az v 4rokoch...uvidime 😵

memory97
10. apr 2011

Pridavam nieco pre nespokojne maminky s vahou: http://www.sashe.sk/handmade/nausnice?p=57

Babulky v maminke mam zlavnene kupony, nechodite do niektorych kurzov, mne je to na nic: www.hopsasa.sk
www.detskekurzy.sk www.waterbabyclub.sk www.zumba-ba.sk www.maternitycare.sk su tam zlavy od cca 5eur do niekolko percent.

memory97
10. apr 2011

@dajna11 masko mozes skusit. To by mu nemalo ublizit, skus par lyziciek na zaciatok. Prestala som uz sledovat, co mozu a co nie.

@eis4 pekne, tak Martinka z Turca uz predbehla Quasimoda🙂 😀

eis4
10. apr 2011

idem poskladať buginu ,včera som to musela rozobrať a vyprať tak som zvedavá ako to zložím a dufam že sa látka nezmenšila , 😀 😀 to by bol pruser

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre