♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
10. apr 2011

@liba78 kujeeeeem 😵

liba78
10. apr 2011

@akika722 tebe dvaja nestačia ? Priberáš aj susedy ?

kvietok121
10. apr 2011

@akika722 nieeeeeeeeeee, je to moj sen mat 3 deticky, ale dakujem po tolkych problemoch za matejka a ked uz nebude dalsie tak sa aj tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

akika722
10. apr 2011

@liba78 nie...to moja debilita 🙄 🙄 🙄

akika722
10. apr 2011

@kvietok121 tak dvojičky a maš to 😀

kvietok121
10. apr 2011

@akika722 tak to by bola sranda 😀

eis4
10. apr 2011

@liba78 to by nám neprešlo ona si stále hladká vlásky aj ked zaspáva 😀 prilba by jej zavadzala 😀
@kvietok121 asi pred 2 mesiacmi sme boli vonku a ja som jej zabudla zobrať čajík.chuda začala strašne štikutať tak som jej kupila dzusik že vyskušam a ona normálne potiahla.taká som bola z nej vytešená 🙂 tak som jej objednala pohárik.len problém je že ona si to stále zdvíjha ako flašku a nič jej tam dole neostane pri slamke tak nemá čo cucať 😀 😀 skus malému, teta mi hovorila že pokial je dieťa kojené tak by asi malo vedieť aj zo slamkov piť.aj moja z toho ťahá ako keby mala v ustach bradavku 🙂
3 detičky?? 😲 to by som asi nezvládla a keby boli všetky ako Nelinka tak neviem neviem 😀

eis4
10. apr 2011

@akika722 asi budem dnes namyslená 😀 😀 😀

kvietok121
10. apr 2011

@eis4 musim vyskusat, uvidim co bude robit, neboj zvladla by si ked musis tak musis 🙂

danulienka35
10. apr 2011

ahojte babulky posielam vam Niki

memory97
10. apr 2011

@akika722 zlatucki su obaja ako z reklamy🙂 Vidis ani nevies ako a prides k 3 detom🙂

@kvietok121 dufam, ze im ta predpoved nevyjde. Nech je uz konecne pekne🙂

memory97
10. apr 2011

@danulienka35 zlatucka je Niki, no kocky mas krasne, mm musi byt hrdy, ze ma tolko krasnych zien okolo seba 😉

kvietok121
10. apr 2011

@danulienka35 kocka
@memory97 ani nehovor, hrozny tyzden bude ked bude takto prsat

eis4
10. apr 2011

@danulienka35 kočena 🙂
idem pod spršku a spinkať dobru nocku prajem aj detičkám 🙂

danulienka35
10. apr 2011

@memory97 dakuejm mojko 🙂

@kvietok121 dakujem
@eis4 dakuejm zlatíčko 🙂

memory97
10. apr 2011

dobru nocku, ja tiez idem do hajan🙂

akika722
10. apr 2011

@kvietok121 😀 😀 😀
@eis4 😎 maš byť načo
@danulienka35 krasna baba 🤐
@memory97 noooooo 🙄 díííík 😵

danulienka35
10. apr 2011

babulky idem haji nebo uz 2 noc som nic nespala malej idu dalsie zubky ach jo 😒

hajatanufus
10. apr 2011

ahojte vcera mi vypadol net tak som sa sem dostala az teraz vecer a len som vas precitala dost ste toho popisali a uz tu nik nie je
@kvietok121 drzim palceky nech sa coskoro pridas k nam tehulkam
@eis4 mas doma zive striebro je zlatucka a sikovnucka 🙂 som rada ze uz jej je lepsie dobru nocku
@akika722 mali su podareni aj havino inak aj rachel tak taha lucinku za vlasy a aj mna a lucinke to nevadi dnes lucy k veceru zaspala ale rachel mrncala tak som aj ju vzala do postele a hned brala lucinke rucku do pusy a cumlala a chcela aj hryzt prsteky nezbednica a lucy nic kludne si spala ta ked tvrdo spi tak mozu az traktori padat a ona nic 😀

akika722
10. apr 2011

@hajatanufus dík 😵 😀 😀 😀 zlata..inač,moja,26.4 som volna..ved ty vieš čo 😵 😵 😵

hajatanufus
10. apr 2011

@seagull2404 tamarka je krasna princeznicka a blahozelame k 8. mesiacikom prajemem vela zdravicka 🙂
@alure som rada ze ste si oslavu tak krasne uzili a mas podarene deti obaja su zlati a je to naozaj mile ze sa oli tak potesil prvemu zubku aspon si to budete lepsie pamatat 🙂 my uz mame dolne jednicky trosku vonku a hore dvojku tiez a zrejme este idu dalsie lebo dnes poobede odkedy sa zobudila tak bola cely cas na prsku az som jej vecer zas dala nurofen aby som sa aj ja mohla vyspat

dobru nocku babenky idem pomaly spat zajtra ideme do playgroup a potom idem na prve stretko so zenskou sestrou tak dufam ze to zvladnem co sa tyka anglictiny lebo idem sama bez mm tak drzte palce papa a sladucke snicky maminkam aj babatkam 🙂

alure
11. apr 2011

Ahojte dobré ránko
Konečne ustál ten hnusný vietor a ja sa pomaly chystám k Dr. ale moc sa mi nechce....
@liba78 ďakujem moja,mňa to úplne dojalo také to bolo krásne bezprostredné 🙂 proste detské Dúfam že aj vám Kubkova oslava dopadne podľa predstáv a užijete si to v úplnej pohodičke 😉
@kvietok121 keďže fúkalo moc tak sa oslava konala u nás v obývačke a len jednu kratučkú časť pobudli von,keď hľadali v záhradke "poklad" a bojovali s pirátmi o mapu 😎
@hajatanufus ja som tiež rada a hlavne že to užmáme za sebou.Aj keď bola oslava koordinovaná animátorkami bola som večer unavená a do postele som doslova padla a k.o.
Aj my sme pri "zubkatení" poväčšinou len na prsku,možno im to vadí,že im dávame do pusky lyžičku a bolí ich to tam 😒
Nech ti stretko s midweif dopadne dobre a som zvedavá na tvoje dojmy 😉
@akika722 no drobci sú podarení 🙂a čo váš havino? ako reagoval na Samka,keď ste došli z pôrodnice?

akika722
11. apr 2011

ahojte..obr deti chore ☹ celu noc som nespala..to bude deň ☹ pa

akika722
11. apr 2011

@alure mojko to je bratov havino a on ma na kahu...nejak nerieši,on je taky-flegma...može robiť psa pre postihnute deti,ma od toho papiere,takže sa nebojim ak su deti nalepene na nom

evanns
11. apr 2011

@eis4 dakujem...urcite sa vam bude pacit vo vode tiez 😉

@memory97
@seagull2404 usne sviece sa to vola ale neviem od kedy sa smu pouzivat u deti 🙂

inak @seagull2404 tamarka je velka kocka a blahozelam k 8. mesiacikom 😉

@akika722 kraaaaaaaaaaaaaaaasni su ti tvoji chlapci...uzasni... 😀

inak baby dobre ranko...vikend hrozny, pocasie des, skoro nas odfuklo v smizanoch a este ine veci ☹ nevadi ideme dalej,idem do prace tam vas budem checkovat priebezne 😉

alure
11. apr 2011

@akika722 mojko ste choručký ☹ prajem skoré uzdravenie.Aj ja idem s Denisom k Dr. nech sa pozrie na to uško a ja mám spokojnú dušičku. Ja som myslela že váš havino 🙂 Kamoška mali hava a ten bol úplne super a keď došla domov z pôrodnice s druhým bábom,tak im začal žiarliť a museli ho dať preč 😒

majka35
11. apr 2011

dobré ránko prajem, máme za sebou "krásny*" 🙄víkend ... terezke snáď rastú všetky zuby naraz, ani jesť nechce a sama ani minútu, krik, plač, nervozita, a na rukách

@jankasramka kedy ako, predtým sa budila s krikom, ale teraz sa zobudí a zvykne si ešte trošku "pospievať" v postieľke

majka35
11. apr 2011

idem vás trošku prečítať, no neviem, či to zvládnem

seagull2404
11. apr 2011

ranko, ja som si akosi ani nevsimla ze je vikend, ale ma vcera potesila robota, lebo som tam bola iba 15 min. za rovnaku mzdu ako ked som tam normalne 2 hodky 🙂 tak som mala cas na ankupovanie a konecne som sa pekne obliekla, vyburena doma som potom 2,5 hodiny zehlila, tak som vas uz nestihla kuknut, dnes ideme na poradnu, som zvedava, ako nas vyhresia, lebo som uz nebola na kontrolu na nefrologii, lebo mi p. dr. tvrdil, ze tam nic nie je, len neviem odobrat moc, ale ze mam nosit, kym nebude cista vzorka a samozrejme mam chodit sama, co sa nedala umenezovat, tak som uz viac nesla 😒

@liba78 @eis4 dakujem, moja 🙂
@akika722 veru, uz ju mame kam davat tu sponecku, dik moja 🙂 yt mas doma nadhernu dvojku 🙂 ale dufam, ze sa rychlo uzdravia a ze to nebude nic vazne
@memory97 no ja som v piatok rozbila teplomer, takze idem aj tak do lekarne, tak sa na to urcite opytam a dakujeme
@kvietok121 ja sa to snazim ignorovat, tie prejavy a nech si jaci, cim skor ju to naucim, tym menej hanby neskor, ona sa zas najnovsie snazi hodit hlavicku s gauca, tak sa predklana 😠 😠 😠 a dakujeme
@hajatanufus dakujem 🙂
@evanns jeeej, fiha, dakujem, opytam sa v lekarni
@majka35 moja ☹ ☹ ☹ ☹

majka35
11. apr 2011

@seagull2404 my s mm sme už zúfalí, som odišla s barborkou v sobotu, ako zvyčajne, po hodine som volala mm, že ako, a on: prosímmmm, zachráňte ma, stále kričí, aj na rukách, tak sme sa vrátili domov, trošku zabrala barborkina terapia, keď okolo nej skáče a spieva, terezka ju zbožňuje ... ale po 20 minútach rev a krik, ked som ju kŕmila, tak kopala, vrieskala, tak sme ostali momentálne len na mlieku, tak ako tu niekto poradil ... no uvidíme, dokedy takto

a kúpila som je camomilla vulgaris, také guličky, som jej dala v sobotu večer a prespala mi celú noc, od 20.00 do 7.30 s jedným zobudením na čaj

hajatanufus
11. apr 2011

@akika722 dobre ranko super jasne viem len este neviem ako bude robit segra lebo im v robote nieco menia tak pripadne pridem aj sama sa uz neviem dockat kedy budeme na sk 🙂 zase mam za sebou blbu noc to male sidlo nie a nie spat kazdu hodku hodkua pol bola hore a teraz si tam v postielke nieco blaboce uz od 7 no hruza a to mam dnes tazky den a neviem ako to zvladnem ach jaj 😒 ale aspon mame nadherne slnecne pocasie tak sa tesim ze je teplucko a dufam ze tak aj ostane a ze na velku noc bude tiez takto lebo sa mi nechce balit vela veci pre deti aj tak sa toho balenia obavam vobec neviem co im mam zobrat a co nie 🙂 inak prisiel mi od hami email ze kupovane prikrmy su pre deti zdravsie ako kupovana zelenina lebo to podlieha 6 nasobnej kontrole kdezto zelenina je plna blbosti ktore mozu detom skodit lenze na druhej strane je to ze kupovane prikrmy nie vsetky deti chcu a su aj dost drahe rozmyslam nad tym ze vyskusam tiez nejake kupit mozno to uz mala bude chciet tu v uk sa az tak nebojim kupovat zeleninu v tescu ale u nas na sk neviem co budem malej davat papat ach jaj to bude treba len na jej jedlo kopec peniazkov a tie nie a nie prist 😒 koli byrokracii dufam ze ich uz coskoro dostanem lebo som uz z toho nervozna asi napisem tomu panovi email ze kedy mozem cakat uz peniaze 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre