♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
11. apr 2011

@majka35 viem ze tie homeopatika zaberaju, akurat nsom ti ich chcela poradit ☹ a nam dala dr. aj viburcol cipky keby nahodou a mam gelik, co dost zabera, ale tu ho baby vobec nespominali, tak neviem, ci zabera tak vseobecne - dologel, je tam tiez chamomilla; moja, to mate strasne, ale hlavne ze nema teploty; urcite su to zubky?

hajatanufus
11. apr 2011

@akika722 ach to mamrzi ze ste chorucki rychlo sa uzdravte posielam chlapcom pusinky od bab nech sa rychlo uzdravia 🙂 povedz im ze na velku noc musia byt fit aby mohli sibat a polievat dievcence tak sup sup prec s bacilami 🙂

majka35
11. apr 2011

@seagull2404 no neviem, ale presvedčilo ma to, ked som jej dala lyžičku, bolo vidno, že je hladná, ale akonáhle vzala lyžičku do úst strašne sa rozkričala, má opuchnuté ďasienka, slintá a kúpila som jej tú zubnú kefku z DM, tak sa ide zblázniť, ako ju hryzie, aj umelú lyžičku ... tú chamomillu som použila aj pri barborke a tiež mi to zabralo, len som dlho nevedela zohnať 15, stále mali iné čísla, ale v sobotu sa mi to konečne podarilo

hajatanufus
11. apr 2011

@alure dakujem aj ja som zvedava ako to dopadne viem ze to prve stretko je take ze sa spisuje rodinna anamneza a neviem ci jej budem vsetko rozumiet co uz ked sa mm nechce ist so mnou este nie je doma asi zase nieco nakupuje 😒

seagull2404
11. apr 2011

@majka35 juuuj, tak to treba len prezit, mne normlane objednavali 15, trvalo to tyzden, ale mi sme ju zatial potrebovali len na chvilu, tie kefky su ako zazracne, ale my sme stratili uz druhu 😠 😠 😠

katkavv
11. apr 2011

dobre ranko

sme hore od 6,30 hod., kavicka mam uz v sebe tak hor sa do prace 🙂
baby dakujem za kajka, ale taka velka hviezda zasa z neho nebude, hehe

@alure dufam, ze denis bude ok, cakame na vysledok, co povie dr.

katkavv
11. apr 2011

@seagull2404
ty tiez pracujes popri RD? tak to je dobre, trosku zmena ze? a co robkas?

katkavv
11. apr 2011

baby krasne deticky mate, tie fotky su super 🙂

majka35
11. apr 2011

@seagull2404 ja som jej zatiaľ dala len tú prvú, a strážim ju ako oko v hlave 😉

sa teším, som sa pýtala mm, či môžem chodiť k večeru plávať, aspoň trikrát v týždni, milujem plávanie, tak mi to môj milovaný dovolil, takže zajtra idem po dlhom čase športovať, som ho presvedčila, že to potrebujem kvôli upokojeniu, bolesti chrbtici a váhy, ktorá mi nebezpečne stúpa ... bože to bude relax 😵 😵 😵

majka35
11. apr 2011

baby, nemáte niektorá skúsenosť? strááášne nám klepe v radiátore, nemôžeme kvôli tomu spávať, neskutočne nás to budí, aj či je vypnutý, či je zapnutý, ja už som zúfalá z toho ... normálne sa to rozklepe rýchlo, potom to spomaľuje, potom pár minút nič a zas odznova 🙄

vladka84
11. apr 2011

dobre ranko, dievcata 😉
nebola som tu cely vikend, tak ani neviem o com je rec, boli sme u mm krstnych rodicov - byvaju v jednej dedinke, my to volame, ze tam kde lisky davaju dobru noc, velmipekne tam je a takyyyyy klud, sme si oddychli poriadne 😉 idem vas prebehnut ocami, ze co noveee 😅

vladka84
11. apr 2011

@katulkaaaaaa krasne torticky, ty si strasna sikulka 😉
boze, vy ste popisali 12 stran, mam co citat 😕

seagull2404
11. apr 2011

@katkavv ja mam vystudovanu anglictinu-dejepis, takze popri RD ucim anglictinu, je to trosku relaxu, ak mam pravdu povedat, niekedy sa tesim, ze si oddychnem, podla toho, koho ucim, nedele neznasam 😀 ale ide hlavne o prijem; vy mate tiez nadherne fotky, asi som to tu nepostrehla, ale vy ste fotili reklamu??? 😲 😲
@majka35 super, aspon zrelaxujes 🙂 aj uz ani na tie kavy s kamoskami nechodim, lebo jedna teraz porodila, tak je to este take ☹ tak ja nemam ani kde vypnut tak naozaj, uz len cakam, kedy mi z toho hrabne; mna ale tamarka az tak nevycerpabva, zatial 🙂 my uz davame aj tu druhu, tu nastastie este mame, ale som zvedava dokedy, nechapem ako sa v tomto mini byte moze stracat tolko veci

ide mi tu pesnicka o macickach, kde mnaukaju a Tamarka intenzivne opakuje 😀 😀 😀 😀

vladka84
11. apr 2011

@alure fotecky z oslavy som pozrela na FB, kasne vyzdobene, torta vyzerala fantasticky a aj pocasie sa vam vyslo, Oli bol urcite spokojny 😉

katulkaaaaaa
11. apr 2011

@vladka84 😵 😵 😵 dakujem,boli spokojny a chutilaaaaa.....tento vikend idem svagrovi robit na narodky,sa tesim 😉 a potom zase velka noc,nejako ma to zacalo bavit len nebudem moct kosktovat lebo naberem vsetko co som schudla
dnes je akosi pod mrakom u nas sa mi nechce nic,maly spinka...ze ma cely tyzden prsat?no dufam ze im to nevyjde

kvietok121
11. apr 2011

dobre ranko
@hajatanufus dakujem dufam ze coskoro 🙂
@akika722 juj to je neprijemne, neznasam chorobu
@alure tak to ste mali super oslavu, tak sa oplatilo objednat, deti sa urcite tesili
@seagull2404 ja sa tiez snazim niekedy ignorovat alebo mu nieco dohovaram ale samozrejme ked sme u nasich alebo svokrovcoch tak ho nenechaju ani pipnut
@katulkaaaaaa ty to inac stihas tolko torticiek a co budes vypekat na velkunoc? dame sa inspirovat 🙂

vladka84
11. apr 2011

baby, krasne mate deticky, som len preletela stranky, taknebudem reagovat zvlast, ale vseeetky su zlatucke 😉
@katulkaaaaaaa som pozerala video na FB, tak maly Simonko si krasne vykracuje, jajaaaj mamina pride o krize 😀
super, ze mas dalsiu objednavku na tortu - dobre, ze ta to bavi a aj si nieco zarobis 😉 ja som po vikende taka "prezrata" som sa len napchavala, mali sme kolaciky upecene, masko ugrilovane, no paradicka 😝 a kedy sa budeme vazit? 😕

katulkaaaaaa
11. apr 2011

@kvietok121 este neviem sama co napecieme ale urcite nejaku slanu tortu spravim a neviem nejaku torticku,idem skusit karamelovy krem pre svagra 😉 na konci tyzdna hodim fotku
inak hladam inspiracie na nete a nasla som uzastnu stranku tortyodmamy.sk
@vladka84 vladi simon by v kuse chodil,sediet ani omylom....no viki chodila v 10mes. myslim ze maly ju predbehne

katulkaaaaaa
11. apr 2011

baby pozrite na tu nadheruuuuu,ze slana torta mnaaaam 😉

vladka84
11. apr 2011

@katulkaaaaaa mnaaaaaaam 😉
Timka tiez chodila v 10mes., Karinka teraz prisla na to, ze sa da postavit na nohy, takze jej staci sa niecoho pridrzat a uz sa driape hore, sediet ju uz velmi nebavi, hned sa zlosti, tak nam zacina vesele obdobie 😀

seagull2404
11. apr 2011

@kvietok121 joj, tak to aj u nas je tak 😉

eis4
11. apr 2011

dobré ránko.ťažká noc ☹ bola hore asi 10x.už aby jej tie zubky vyliezli ☹ 4 nám idu naraz,chudatko moje 😢
@majka35 to si kupovala v lekárni? dnes jej to kupim lebo chudatenko ráno nevládala vstať,3 x sa pokušala a stále odkvecla.aj ona je už unavená.to sa jej može dávať každu noc?

eis4
11. apr 2011

ráno sa nám podarilo nacikať do sáčku 😅 som sa obávala že to nepojde kedže 2 sek.nevie byť v klude 🙂 ale nakoniec mi sedela na kolenách a tak nacikala do sáčku,musím moč zobrať do nemocnice ale vobec sa mi nechce a škaredo je tak sa bojím že zmoknem ☹

seagull2404
11. apr 2011

@eis4 mne toto ani nespominaj, ja kolkokrat som ho brala, stale bol znehodnoteny 😠 😠 😠 styri naraz??? hnusne je veru, my ideme na poradnu

alure
11. apr 2011

Ahojte babulky
Tak sme doma od Dr. Poslala nás na ORL,samozrejme v SC neordinoval je na dovolenke tak sme sa previezli do Pezinka,ale bol strašne zlatý a zobral nás ako prvých 😉 Denis má zápal stredného uška v počiaočnom štádiu,dostali sme na mesiac zákaz plávania ☹ ale hlavne nech sa dá do poriadku a potom si kurz dokončíme....
@kvietok121 no počasie bolo fajn až na ten vietor,a napriek tomu že to bola banda chlapcov s jednou babou až tak mi bordel v byte neurobili 😉
@katkavv mojko už sme spolu síce volali ale strašne ma to mrzí,že nebudeme s vami pokračovať ☹
@vladka84 malý sa veľmi tešil,torta bola mňam 🙂 no a čo dodať..už nás čaká len výlet do LEGOlandu,kde si to určite užije až až 😉
@hajatanufus určite to zvládneš moja,a je to dobrá škola na učenie sa jazyka,keď si nútená...a čo nebudeš vedieť nevadí,prípadne si niečo priprav doma na papier s pomocou slovníka 😉

alure
11. apr 2011

@katulkaaaaaa to je fakt krásne 🙂 ja som už obzerala aj návody ako sa to robí,mm bude mať onedlho okrúhle narodky,tak som rozmýšľala že mu niečo také dám urobiť (alebo sa na to odhodlám sama) ale už som mu vyhliadla tortičku u chlapcov čo piekli aj Oliverkovi.
@eis4 moja nech vám tie zúbky čo najskôr vylezú už má toho Nelinka asi dosť ☹ a ako odkvecla? som mimo..dúfam že jej nie je tak zle že odpadáva?

eis4
11. apr 2011

@alure nie 🙂 je v poriadku .ona to niekedy robieva že chce ráno nasilu vstať aj ked je ešte unavená 🙂
ráno sa dala na 4 a plakala,dala som jej čajík a cumlík ale nepomáhalo plakala dalej.tak som ju posadila znova dala čajík,potom sa mi oprela o rameno a zaspinkala po sediačky 😀 tak som ju uložila .potom sa pokušala vstať ešte 2x ale pohladkala som ju pochrbátiku, lahla a spinkala dalej,nakoniec vstala až o 8mej 🙂
tá torta je super🙂

eis4
11. apr 2011

@alure teraz čitam že denis má zapal stredného uška ☹ chudatenko. cucká ked ho kojíš,lebo niekto mi raz hovoril že ked maju bábetká zápal uška tak nechcu papkať lebo ich to vtedy bolí ☹ prajem skoré uzdravenie drobátku,nech je čim skor v poriadku aby ste mohli ísť na plávanie.my ideme 29.4.tak sa teším som zvedava či sa jej bude páčiť 🙂

hajatanufus
11. apr 2011

@alure dakujem ale pohadala som sa s mm takze asi nikam nepojdem lebo nemam na nic chut zase som len ja ta najhorsia ☹ ☹ ☹ asi to tretie babo ani nechcem ked mambyt na vsetko sama radsej ho dam na adopciu teda ak ho vynosim alebo ho darujem segre ja nechcem aby moje deti boli odstrcene koli tomu ze ja nich nestacim a mm stale len ze ci nechcem aby spal samozrejme ze chcem ale nemusi predsa prespat cely den mohol by sa trosku venovat aj svojej rodine ale nemyslim pol hodinu denne a aj to mi este vycita ze mi pomaha s detmi ja som tak vycerpana a znechutena ze na nic nemam chut a silu vsetko zanedbavam a hlavne deti ved som horsia ako niektori nasi spoluobcania ☹ ☹ ☹

alure
11. apr 2011

@eis4 takže bola len unavená 😉 som sa zľakla ako si to popisovala 😲
no Denis je inak úplne v pohode,nevidno na ňom že mu niečo je,nebol ani nachladený ani nič.Papať papá,kojenie mu problém nerobí,ono ja som si len všimla že má každé ráno v ušku také chrastičky ale najviac ma vydesila hrčka (asi ako hrášok) za uškom,tak sme ráno utekali ...že vraj to má z potápania ☹ ale vraj to má veľa detí,uvidíme ako po uzdravení nabehneme na plávanie,či sa mu to bude opakovať..mrzí to aj mňa,síce kurz nám nahradia,len teraz sme nabehli na určité tempo,ale jeho zdravie je prvoradé....Nelke sa určite bude páčiť,deti poväčšine vodu zbožňujú 😉
@hajatanufus mojko snáď je to len prechodné obdobie,hm? porozprávate sa keď nebude nervózny a možno vám pomôže spísať si nejaký harmonogram kto kedy čo,aby si fakt nebola na všetko sama....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre