♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
11. apr 2011

@mirmaj ešte sa to mama napočuvaš..ver mi..že @majka35 ??? moj len mamááá pod sem.mamaaaaaa čo robiš?mamaaaaa čo to je?mamaaaa kde ideš?mamaaaaaaaa prečo?mamaaaaaaa,mamaaaaa,mamaaaaa,mamaaaaaa,mamaaaaa 😖

mirmaj
11. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀 to verím 😝 už sa nato teším 😀
@memory97 no presne také niečo u nas, ale niekedy ked ju nezoberiem a vidí že sa nič nedeje tak aj prestane sama ale to fakt len niekedy 😝 a niekedy spustí taký rev že potom už nepomôžu mamine ruky 😒

seagull2404
11. apr 2011

@eis4 mne ju objednali v kauflande v lekarni, skus
@hajatanufus ja by som asi sla po tom, ze sa tiez chcem tesit na babo a nie riesit problemy, rozhovor musi byt, nech sa bojis ako chces, strach nie je dobry radca a mate sa porozpravat a nie hadat, kvoli detom, moja, ja by som to tak riesila

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj no mame mojko len nechce nic ine len mliecko to je sila vsetko ju napina

seagull2404
11. apr 2011

@memory97 moja, ja som to uz tolkokrat riesila, znecistenie vyslo az z labaku, preto si aj myslim, ze o nic nejde, ja som malu umyla cistou vodou, aj mojim geom na intimnu hygienu, aj antibakterialnym gelom, rukavice som mala na ruke a moc som odovzdavala 5x!!!! myslim, ze stacilo a nefrolog mi povedal, ze jemu vyskakuje len take mnozstvo bakterii, ake je priznacne pre znecistenu vzorku, pozrel ju aj na sone, vravel, ze tam ziaden problem nie je

alure
11. apr 2011

@mirmaj , @seagul2404 ďakujem babulky,dúfam že ATB kvapky zaberú a bude všetko zase ok.Už vo štvrtok ideme na predbežnú kontrolu,tak hádam to bude fajn
@katulkaaaaaa veď si aj zaslúžiš moja 🙂
@memory97 ja som sa tak dopovala a načerpávala energiu z Taeba 🙂 teraz som siahla aj po výživových doplnkoch,lebo som mala potrebu nejak si posilniť organizmus.
@monika15 vitaj medzi nami 🙂
@akika722 ako sa dnes cítia tvoji drobčekovia?
@danulienka35 mojko zase sa trápite zúbkami ☹ nech je to čo nasjkôr za nami všetkými a máme pokoj od týchto prebdených nocí
@mirmaj 😀 nápodobne náš Denis len ATATATA ale mama čo je s ním nonstop nikde 😠 aj u nás tato celý v siedmom nebi 😎

mirmaj
11. apr 2011

@danulienka35 to prejde neboj, to len teraz ked ju bolia tie diasienka potom zasa bude papať, aj my sme to tak mali, ved aj vy pri tých predchádzajúcich nie?...a ked Tamarka tiež nechcela tak som jej davala len mliečko že aj keby schudla tak nič sa nestane ma z čoho ako aj chiara 😀

mirmaj
11. apr 2011

@alure 😀 😀 no tak je to aj u nas, dnes prišiel z roboty a pýta sa malej čo sme robili a ona TATATA a on sa išiel roztopiť, tak hovorím to ti chcela povedať že sme boli tata...akože vonku 😀 😀 😀

alure
11. apr 2011

@mirmaj ano ano 🙂 aj náš tatino že ano tata je doma 😀 a ja jemu že on ti hovorí že chce ísť tata alebo že sme boli tata (preč) nemôže byť potom mm namyslený 😝

kvietok121
11. apr 2011

@fialka5959 nie mz chodak nemame a ani nebudeme kupovat

danulienka35
11. apr 2011

@alure ahoj mojko ano zas to je sila jak nam rychlo idu mi sme tusim najzubatejsi 😀
@mirmaj no mame mojko 13,10

liba78
11. apr 2011

@danulienka35 ☹ ☹ a koľký zúbok už ide Chiare ? Nám dnes vyliezol piaty a mám pocit, že sa mu uľavilo. Ešte jeden vidím presvitať 2-jku hore. Tak dúfam, že zas neochorie ☹
@mirmaj 😀 😀 😀 ukáž mu video s dvojčatami na fb a mm uvidí čo všetko znamená tatat 😀

danulienka35
11. apr 2011

@liba78 nam uz 8 ☹

mirmaj
11. apr 2011

@danulienka35 waaw že 13,10 😀
@alure vidím že im to rovnako vysvetlujeme 😀 😀
@liba78 😀 to hej, bolo to aj v správach na JOJke, sú fak perfektní tí chlapci 😀

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj no sumo tlste 😀

akika722
11. apr 2011

@alure dik moja...cez deň pohoda..vysavač už ani neodkladame..ale som zvedava aka bude noc..Paťko nechodi do školky
a tvoj drobček?

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj a co Tamarka ta je sikulik vsak?nasa zatial len lezi krici po nas a jak sa smeje no sila 😀

mirmaj
11. apr 2011

@danulienka35 toto obdobie vám závidím 😉 Tamarka už neleží ani pri prebalovaní musím jej dať naozaj niečo veľmi zaujímavé do ruky, aby vydržala aspoň pokiaľ jej utriem ritku ked jej pokadená, ale plienku zapínam aj obliekam už postojačky 😝

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj no pekne mi si to zatial uzivame jako ked ju rozbalim cestuje po chrbatiku po posteli ale pretocit ani za svet nie

mirmaj
11. apr 2011

@danulienka35 😀 to je fakt veget, ale to je dobre že vie tak oddychovať, tamarka sa aj preto nudí v kočíku, lebo ju nebaví tak dlho sedieť, tam vydrží max hodinu aj to nie vždy a musím ju vybrať 😝 ale tak keby si ty mala vybrať chiaru a niesť ju tak neviem neviem, asi by ťa zlomilo 😀 ale mohla si ju používať ako závažie cez víkend ked tak fukalo 😀

akika722
11. apr 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 po stojačky

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj pouzivala boli sme vonku neboj neodfuklo nas 😀 😀 😀 😀

mirmaj
11. apr 2011

@akika722 sa dosmeješ aj u vas to čoskoro začne 😀
@danulienka35 ešteže ju máš 😀

akika722
11. apr 2011

@mirmaj už som si tym raz prešla 😅

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj no to ano je to moj milacik 😀 len ma stve ze pri zubkach bud na sopliky nebo kasel a teraz ma kasel suchy chudatko budi ju to ☹

mirmaj
11. apr 2011

@akika722 som myslela že už si nato zabudla 😀 😀
@danulienka35 na suchý kašel je dobrý ditustat, chuda vy si naozaj vytrpíte pri každom zubku ale vyzerá to tak že aj my to tak budeme mať 😒

akika722
11. apr 2011

@mirmaj pripomina mi to každy deň 😀 šidielko moje velke Paťkovske 😀

veve10
11. apr 2011

@liba78 @danulienka35 fuuuha..vy ale mate zubov! My nemame este ani jeden. My sme celkovo nejak pozadu...ani nesedime, ani nelozime...leeedva leeedva sa obraciame. Aspon daaata, tatatata, bababa a fukanie ficia stale...aspon daco 🙂

danulienka35
11. apr 2011

@mirmaj dala som jej sinupret snad zabere a fenisitl
@veve10 ani mi nelazime ani sa nepretacame ale posadime sa v pohode ona je taky veger clovicek ale ona je tucna tak to preto 😀

liba78
11. apr 2011

@veve10 určite nie ste pozadu. Jurko napríklad nechce nič hovoriť. Teda len "ham" občas z neho vylezie. A vy už máte pekný výber slov. 😉
@danulienka35 sinupret je dobrý na soplík. Neviem, či aj na kašeľ. Pri suchom kašli nám moc pomohol zvlhčovač vzduchu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre