♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
12. apr 2011

@akika722 tak to je fajn že mu nie je ťažko od chorôbky 😉
@mirmaj ty máš akú šikovnú princezničku doma 🙂 jéj zlatučká 😎
@seagull2404 to máš teda susedov ☹ ale super že malinká tak krásne spinká 🙂
@liba78 som sa pobavila aj u nás Oliver aj keď sa napr. s tatom dohodnú že mi niečo nepovedia,večer pri zaspávaní sa ku mne mojká a porozpráva mi všetko 😎 jeto super pocit,že je tam dôvera 😉

seagull2404
12. apr 2011

@eis4 moja, vydrz, to prejde 🙂 a jeeeeeeeeeeeeeej, my robime najnovsie nieco ako ga-ga ale len velmi jemnym naznakom 😀 😀

seagull2404
12. apr 2011

@alure uzasne, ja verim, ze sa mi podari Tamarku tak vychovat 😉 odkedy je teplejsie, je to otras, oni su normalne vonku, sa divim, ze to niekomu nevadi, mm to ale nepocul, stihol zaspat skor, nez to zacalo, oni tam fajcia, nemozes ani vyvetrat, maju nahlas mobili, rehocu sa , nadavky, uz sa bojim, co bude v lete 😢 😢 😢

akika722
12. apr 2011

@eis4 šikovnica malinka 😵
@seagull2404 mne zas vadilo to že ok.stalo sa..obaril si ručku...ale ona sa mi smiala do telefonu že plakal hodinu 😠

seagull2404
12. apr 2011

@akika722 😠 😠 😠 😠

alure
12. apr 2011

@eis4 mojko určite už bude lepšie,čoskoro to prejde..ja viem že je to ťažké,prebdené noci sú o ničom a ráno jak vyšťavený citrón ☹ Skús cez deň oddychovať keď ju uložíš spinkať..nech sa dobijú tvoje baterky

akika722
12. apr 2011

@seagull2404 veru 😠

alure
12. apr 2011

@seagull2404 čoskoro pôjdete do svojho moja a široko ďaleko nikoho,bude to určite oveľa lepšie...my sme sa kôli tomu presťahovali z pešej zóny,kde hlavne v lete robili hluk,pod našim barákom kaviarne,reštiky ..akože miesto krásne ale v noci to bol des ☹ neskúšala si s nimi hovoriť? síce v dnešnej dobe sú mladí moc arogantní a asi ťa ani nevypočujú 😠
určite je to krásna odmena od dieťaťa keď sa zdôverí a si pre neho "vrbou" ....a podarí sa ti tak vychovať Tamarku,neboj nič 😉

liba78
12. apr 2011

@akika722 tieto trvali cez dva týždne, a už sú horné 3 vonku. 😉
Maťko mal kredit, a naučený bol že 2 je mama. 😀
@mirmaj už je hore, ale spinkal krásne 😉
@seagull2404 doba je taká, a ja mám kamošku riaditeľku v t-mobile, takže Maťko dostal mobil od nej veeeľmi skoro.

memory97
12. apr 2011

dobre ranko, vy ste teeeda toho stihli popisat od rana🙂

My mame dnes 9 mesiacikov 😉 hrozne to bezi, ved o chvilku, aby som sla objednat tortu k 1. rocku 😀

@akika722 moja troska je nezodpovedna, ma uz vek na to, aby vedela, ze male dieta a horuca voda nemozu byt bez dozoru v jednej miestnosti 😉 veru tiez by som ho nenechala u nej dlho. Stane sa to raz, no neviem, ci si svokra zobrala z toho ponaucenie...

dietatko mi vas neda ani docitat, tak to docitam poobede, lebo ideme prec. pekny den zelame 😉

fialka5959
12. apr 2011

@danulienka35 Dakujeme
trocha zmena, ved uz sme strasiiii 🙂

alure
12. apr 2011

@memory97 jéjda to tu ale letí ...všetko naj naj k trištvrťrôčku 😉 onedlho to bude rok,dva...pekný dník aj vám

fialka5959
12. apr 2011

dobre rano, trocha neskoro, ale predsa, pred chvilou som prezehlila malej baldachin a co sa mi nestalo ? Hned diera panecku este dobre ze na spodnej casti a prave idem to vsetko zamaskovat ihlou a nitou !!! 😀

mirmaj
12. apr 2011

@akika722 to nie, to ju musím ešte naučiť 😀 😀
@eis4 šikovnica mala, my takéto nič stále nevieme 😝

akika722
12. apr 2011

@liba78 dufam že budu vonku rychlo...Paťkovi ani neviem ako šli
@memory97 ja viem 😔 ked vieš,babka ja naj lebo všetko dovoli...tam sa možu čokoladky na ranajky a doma nie 😠
aj vam pekny dnik 😵

akika722
12. apr 2011

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀

mirmaj
12. apr 2011

@fialka5959 preto ja z rána takéto veci nerobím 😀 😝
@memory97 waaw gratulujeme, tak to naozaj poriadne letí 😉

seagull2404
12. apr 2011

@alure vies co, uvazovala som, ze aj policiu zavolam a potom mi napadlo, ze neviem, co su to zac a mat nejake problemy, radsej vydrzim, keby ze tu mame byt kupeny, tak to isto riesim inak, ale takto, vacsinou som doma sama s malou Tamarkou, tak radsej... a to nehovorim, ze cez stenu mam troch starych mladencov, jeden pije ako duha, druhy fajci ako duha a ten treti je dobre trafeny...
@memory97 gratulujeme 🙂 veru, ten cas strasne leti ☹

fialka5959
12. apr 2011

@mirmaj HIHI a ja ano lebo potom by sa mi nechcloooo, no co uz este taka min a bude tooo 😀 potom namontovat a pokochat sa ako som sikovna 😀

alure
12. apr 2011

@seagull2404 tak to je pravda,niekedy si človek narobí "zbytočné problémy" a to nepotrebuješ ani omylom..fakt len vydržať 😖
@fialka5959 no mamina šikovnica,niečo sa "pokazilo" ale už je to opravené 🙂 stáva sa a nie je to až taký problém....ja tiež radšej veci hneď z rána porobím ale ani cez deň sa moc nezastavím

seagull2404
12. apr 2011

@alure veru a ked sa budem stahovat, s usmevom im nieco ustipacne poviem 😀 😀 😀 😀 😀

vladka84
12. apr 2011

dobre ranko 🙂 my mame zase blbu noc za sebou, ale mozem byt mrzuta, ked Karinka na mna hned rano hodi usmev cislo jeden na plnu pusu? 😀

seagull2404
12. apr 2011

baby, mne prisli take zlavove kupony na nakup par veci od Nestle, ale len v 101 a Hypernove, v ZA Hypernovu nemame a ani v jednej 101 nemaju tieto veci ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

majka35
12. apr 2011

Prajem krásne ráno ... my sme už mali doma fešného opravára, kvôli radiátorom, čo klepali o dušu, tak dúfam, že to dal pekne krásne do poriadku, vraj áno ... 😵
Barborka dostala včera krásnu knižku a čokoládu za recitáciu, moja malá, ani mi nepovedala, že majú mať nejaký program, som to našla v skrinke, som sa pýtala, čo to je, a ona, mami, ved som recitovala básničku, tak som to dostala.

Snažím sa byť veselá, ale som ako na ihlách otec je v nemocnici, o chvíľu mu majú voperovať kardiostimulátor, som z toho hotová, dúfam, že všetko dobre dopadne ... človek ktorý celý život športoval, každé ráno behal 5 kilometrov, každé ráno plával, stravoval sa neskutočne zdravo, robil si klíčky, chlieb nejedol, veľa zeleniny, ovocia, zástanca zdravého životného štýlu, ale makal aj za dvoch, prácu, ktorú by mali robiť traja, on robil sám a ked som mu to vyčítala, tak jeho odpoved stále bola, že jeho to baví, je to jeho život ... a srdiečko je tak presilené, ked sa prišiel do Košíc po pol roku na kontrolu, okamžite ho chceli operovať, nakoniec ich prehovoril, nech týždeň počkajú

@evanns zajtra o 9.30??? teším

fialka5959
12. apr 2011

@alure tak treba z rana aby robota nestrasila cely den 😉

vladka84
12. apr 2011

@seagull2404 my mame asi uplne rovnake svokry - aj nasa sa tvari, ze jej vnucky su jej vsetko, ale ked je doma tri tyzdne, tak nas pride pozriet dvakrat, aj to viac menej moj mm ju zavola, alebo ideme my k nej a to byvame od seba cca 30min. peso 😒

fialka5959
12. apr 2011

@vladka84 hi tak to musi by mile a mamka musi odpustit tu blbu noc 🙂

alure
12. apr 2011

@seagull2404 tak tak potom si ich vychutnáš 🙂
@vladka84 moja to je tak ..a nie len preto ich tak strašne milujeme ....ten sladký úsmev ktorý dieťa dokáže vykúzliť,zmaže všetko zlé 😉
@seagull2404 a to ti prišli odkiaľ? mne nič také nechodí..ale nestlé to je UM,však? to nepotrebujeme 😉

majka35
12. apr 2011

@seagull2404 u nás bolo to isté, ale toľko susedov volalo pravidelne políciu, že to tých faganov baví iba do 22.00 a potom sa dekujú ... ja keď počujem tie otrasné zmutované hlasy tých pubertiakov, čo okrem nadávky nevie nič vypustiť z úst, tak mi je zle ... a divím sa tým dievčatám, že majú pocit, že čím viac pijú, fajčia a nadávajú, tým sú pre tých chlapcov zaujímavejšie 😕

alure
12. apr 2011

@majka35 moc držím palčeky tatinkovi nech je všetko ok,a ty mysli pozitívne.....
@fialka5959 samozrejme tak je to najlepšie....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre