♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
12. apr 2011

@alure @fialka5959 ano, ked sa tak usmeje, aj zabudnem ze som v noci skoro vobec nespala 😉

joooj, blbne mi ntb - blika mi monitor, asi by som mala ist s nim do opravy, kym mi uplne neodide 😠

fialka5959
12. apr 2011

@vladka84 to su vacsinou vsetke take aj moka nic moc malej este nic nepriniesla ani na krstiny a to ani v kostole nebola iba svokor ,ale na posedenie prisla sadla si najedla vypila dvihla kotvu a odisla, a k nam tiez nepride vdy s manzelom tam chodime este ze je v holandsku!!!
aj chatu maju na nasej ulici a to asi 5 min. piesky i to je im tazko prist pozriet malu, ale ja som spokojna aspon sa na silu nemusim usvievat, ze aka som happy ked prisli, nemusim ju 😠

vladka84
12. apr 2011

@majka35 drzim palce ockovi, nech to dobre dopadne 😉

majka35
12. apr 2011

@alure ďakujem, myslím pozitívne, čo ma zarazilo, on sa vôbec nebál, bol strašne pokojný, pritom, keď mu operovali slepé črevo, tak mesiac predtým sa už lúčil so životom a písal závet

majka35
12. apr 2011

@vladka84 ďakujem

fialka5959
12. apr 2011

@vladka84 tak sikovne 😀 s nim do opravy, aby si sa nam venovalaaaa
aj moja sa casto v noci budi max4 krat za noc a min. 2 krat kedy ako ale este sme nezazili ani jednu noc aby ju prespala celuuu ☹

majka35
12. apr 2011

@eis4 moja, tá chamomilla by ti mala pomôcť, dúfam, že ju dnes zoženieš

vladka84
12. apr 2011

@fialka5959 ved ani mne to nevadi, ze nechodi k nam castejsie, ale mna potom vytaca, ked rozprava pred niekym, ze jooj, moje dievcatka, ani vas poriadne nevidim ako rastiete Karinka teba som este ani nemohla pokocikovat a bla bla... ako keby sme jej v tom branili 😠

mirmaj
12. apr 2011

@majka35 držím palce ocino nech to dobre dopane
@vladka84 tie ranne úsmevy z postielky su naozaj neopísateľné 😉

mirmaj
12. apr 2011

@vladka84 😀 😀 asi fakt su všetky svokry rovnaké 😝 my ju ešte musíme svokre aj doviezť domov aby ju pokočíkovala, sem pokočívať ju neprišla ani raz 😠 ale ani mi to nechýba, lebo nemám náladu ju počúvať a Tamarka to tak aj berie, ked vidí moju maminu, ide vyskočiť z kože od radosti, lebo ked sme tam sa jej venuje úplne celý čas a ked vidí druhú babku tak sa jej bojí 😒

fialka5959
12. apr 2011

@vladka84 ale ved aj moja tak dudre ako dudros, uz som si zvykla, ani uz jej nevravim aby sa zastavili lebo vzdy prekruti preco my neprideme castejsie a s manzelom som sa raz pochytila o tom preco ja k nim s malou nepridem (ked on je v holandsku ) tak sme si vysvetli vsetko a dohodli sa na tom ze k svokrovcom budeme chodit vsetci traja, ze ja k nim sama nepojdem a oni su na dochoddku tak neverim ze nemaju cas, ale to treeba niecoo priniest malej tak preto nechodia. tak ako sa vravi kto ma velo penez chce esce vecej 😀

seagull2404
12. apr 2011

@alure no, prisli kupony na mliecko, kasu aj mliecko s kasou a ma stve, ze si to nemam kde kupit
@majka35 moja, drzime silno palce a posielame energiu 😉
@vladka84 ja to neznasam, nepotrebujem aby mi hovorila, ako velmi ju lubi, ked o nej ani nic nevie,pride mi to strasne hnusne a trapi ma to kvoli mm 😒 minule prisla do ZA na 3 dni a prisla k nam 2 hod. pred odchodom vlaku spat, ale medzitym stihla ist pozriet svoju sestru, sesternicu, s ktorou sa nebavila 5 rokov, byt frajerky jej synovca...
@majka35 ja uz neriesim ich dovody, nechapem, preco to tu v panelaku nikomu nevadi, my sme tu v najme, tak ani na bytove stretka nechodime

fialka5959
12. apr 2011

@mirmaj 😀 😀 tak tak, len aby my sme take neboli svokricky 😀 😀

vladka84
12. apr 2011

@mirmaj u nas je to uuuuuplne rovnake! 🙂 k mojej mamine natahuje ruky a usmev od ucha k uchu, mozem ich nechat kludne same, lebo ona je na nu zvyknuta, ale ked prisla svokra, spustila plac a len pri mne na rukach bola, ku nej ani nahodou 😀 a mm na to zapotil, ze : No vidis babka, tak casto tu chodis, ze sa ta vnucka aj boji 😀 😀 😀

seagull2404
12. apr 2011

@mirmaj moja nekocikuje vobec, a tvrdi, ze ona ani nie je babka, a chce, aby ju Tamarka volala krstnym menom 😀 😀 😀 je to presne tak, Tamarku mam komplet nachystat, priniest ju a ona sa jej povenuje...

akika722
12. apr 2011

@majka35 mojko neboj všetko dobre dopadne ☹
Barborka je šikulka 😵

alure
12. apr 2011

jéj téma svokry 😀 😀 😀
to je asi nekonečné ale čo narobíme. Ku nám keď príde moja mama,ja sa ani nestihnem otočiť a už mi behá po byte a pomáha čo ju len napadne,minule som odviezla Olivera vrátila som sa a už postavená polievka,mäsko nachystané a šupnuté v trúbe..proste ako doma.Keď je tu svokra nie je v stave ani si nabrať sama vodu na pitie a to furt vraví mm že by mi prišla pomôcť a tak,ale to je tu potom ako v hoteli a ja len obskakujem

akika722
12. apr 2011

ani moja nekočikuje maleho 😵 zato mi pcha do kočika Paťka 🙄 mam tam u nej jeden kočik športovy a ked nevidim ked tam niesom tak chodia do obchodu a Paťko v kočiku 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 som myslela že ma porazi 🙄 🙄 🙄

21
12. apr 2011

@memory97 migreny asi trosku lepsie, timko ma chripku, jakub nejakeho bacila masivne v nose, tak je zas na atb a terezka zuby a neobsedi...stale, uz normalne nevladzem, teraz je pri nej jakub a strazi a uz musim, lebo sedi asi minutu-terezka...... je neskutocne naplnena energiou a vsetko chce skusat..... chalani boli ini... 😎 😝

mirmaj
12. apr 2011

@seagull2404 krsným menom? 😲 čo sa cíti taká mladá že nechce aby ju volala babka? 😲
@vladka84 presne, ked smu u našich Tamarka ani nepotrebuje moju spoločnosť, aj zabudne že je tam aj mamina a ked sme u nich celý čas je na mne zavesená a nemám ju tam ani kde položiť, lebo maju psa 😠 takže sme tam vždy fakt max hodinku a ideme domov a ked tak rozmýšlam ani neviem kedy naposledy sme tam boli 😲

mirmaj
12. apr 2011

@alure 😀 😀 aj moja to kedysi hovorila ale už to ani nehovorí 😀 lebo ona sama nestíha a to robí na 4 hod. a aj to sa stará o vlastného otca, takže pochybujem aj že tam tie 4 hod. je 😀 akože mne je to už aj jedno, ale tie dvojičky čo ma druhé vnúčence bola pozrieť 1x teraz v sobotu a to už maju 3 týždne 😠 a tam je teda roboty naozaj viac než dosť a ešte ani raz jej nebola pomôcť 😒
@21 no ved Terezka je dievča nie chalan 😀 😀 ale viem o čom hovoríš, mám to doma, len ja mám 1 a ty 3 😝 chalanom skoré uzdravenie 😉

vladka84
12. apr 2011

@seagull2404 ku nam tak prisla minuly tyzden - o pol siestej a o hodinu sa uz brala domov, ale zacalos trasne prsat, tak musela este pol hodinky pockat, ale to uz bola ako na ihlach a len cez okno pozerala, ze ci uz prestalo... aj by som ju sla odviest, ale povedala som si, ze za to jej spravanie ani nahodou 😝 😀

liba78
12. apr 2011

@seagull2404 tú žúrku nezávidím a hlavne si pamätám na také 😠 Jeden náš sused si pozýval kámošov na zápasy NHL v priamom prenose. Takže pravidelne v noci rehoty, chľast, a hlavne mal obyvačku vedľa našej a my s mm sme vtedy spávali tam. 😠 😠 Myslela som že horšie už nebude, ale potom sme mali ešte horšiu susedu. Takže milujem naše steny, za ktorými nebýva sused. 😀 😀

@eis4 chúďa malé, tie zuby sú des. 😉 Ale musela byť zlatá, ako cvála koník. Mala by si jej ísť nejakého ukázať naživo.

seagull2404
12. apr 2011

@mirmaj ja neviem, ale to my sme vzdy tak, jej druhy syn to je zas uplne ine, ona vzdy chvali niekoho ine, nikdy nie nas a o Tamarke jej hovori len jej mama, Tamarkyna prababka, ktora ju raz do tyzdna pride na hodinku postrazit, proste vie o Tamarke len cez fc a svoju mamu, mne moja mamina vola kazdy den aj 2x 😅 to je trapne, ak nepomoze s dvojickami, ved to je ake narocne
@vladka84 joj, tak ona ked je uz u nas tak pohoda, ale kym pride, mysme stale cakame, aj tri dni, ze kedy sa ohlasi, ked uz je tu v ZA 🙂 minule tresla, ze nabuduce zas budeme spat u nej, nie u nasich, nasi maju velky dom, mame sukromie, ona ma 3izbovy byt, kde sem-tam spi aj jej druhy syn s frajerkou a ona ide na 7mu v sobotu do roboty, takze vlastne nechapem, preco by som tam mala byt, az mi zle prislo

seagull2404
12. apr 2011

@liba78 ja sa uz tesiiiiiiiim, jedine, co budem pocut bude bekanie oveciek z kopca oproti 🙂

vladka84
12. apr 2011

@seagull2404 @mirmaj my uz ku nej nechodime, povedala som mm, ze ked chce, nech pride ku nam, kludne nech po nu ide aj ju potom odvezie, ale ja tam nejdem... byva v 1izb. byte, tu izbu ma preplnenu, lebo to ma ako spalnu aj obyvacku, nemame sa tam kde pohnut a celkovo sa tam necitime dobre, takze som zavelila, ze ja sa tam nebudem trepat s dvomi detmi na to, aby som tam potom pretrpela celu navstevu 😕

katulkaaaaaa
12. apr 2011

ahojte mi sme spali 12hodin!!!!akoze medzitym som asi 4krat kojila ale aj tak u nas velky uspech 😉 a teraz spi
@majka35 druzim tatkovi palce!dobre to dopadne,neboj 😉
@vladka84 dobre si mm povedala,jeden clovek sa lahsie prisposobi nez traja,tvoj muz dobre povedal 😀 😀 😀
@mirmaj tvoja tamarka je skvela!ze sama odlozi flasu a da dudku,perfektna je 😝 to nasmu ked duda vypadne koneeeec
@liba78 jurko uz je taky zubaty?daj foto 😀
@jankasramka jani tebe co mateo neda ani minutku pokoj?ze nam uz nepises

evanns
12. apr 2011

@majka35 zajtra 9:30 pred Galleriou...jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej konecne 😀

vladka84
12. apr 2011

@katulkaaaaaa akeho zlateho mas synceka, necha maminku 12hodin spinkat 😉 aj my uz spime, dnes isla neskor, tak to vyzera, ze bude len dvakrat spinkat, len keby potiahla aspon hodinku 😒

dnes malujeme v skolke vajicka, vcera Timka s tatkom vyfukovala, poobede bude so mnou malovat, tak sa tesila a aj ja mam rada take spolocne aktivity, ktore v skolke chystaju pre rodicov 😉

baby, co varite? ja som nestastna z toho varenia!

evanns
12. apr 2011

@majka35 a drzim place ockovi...sme si to prezili...moj jepo bypasse ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre