♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
13. apr 2011

baby u nas krupy padaju s dazdom,fuci a hrozna zima tiez sa von nedostanem @vladka84 vladi toto tiez neznasam ked si k malemu lahnem ledva zaspim a on hore...vtedy nepomoze ani kava 😒

alure
13. apr 2011

@vladka84 tak to je úplne na figu 😒 to sú tie murfyho zákony 😖
@katulkaaaaaa čakám kedy to príde k nám,fučí tu jak keby sa čerti vonku ženili 😠
Babulky akú veľkosť topánočiek kupujete bambúchom? Mám premerať nôžku a to je číslo,alebo ako ?

katulkaaaaaa
13. apr 2011

@alure toto by ma tiez zaujimalo ako kupujete topanocky,mi este nemame len capacky,ale myslim ze uz by mal mat take pevnejsie ked je v choditku atd,nasla si nieco pekne na nete?

alure
13. apr 2011

@katulkaaaaaa no práve pozerám na nete aj tu na MK bazare,len neviem ako je to s veľkosťami.A zatiaľ chodíme "naboso" aj vonku do kočíka mu dávam akurát tak ponožky mali sme jedny topánočky ale už sú mu malé...mám ešte jedny také ako ponožky len majú podšitú podrážku ako topánočky.A videla som aj krásne capačky čo vyzerajú ako botasky,tak niečo by som mu kúpila....

seagull2404
13. apr 2011

@alure uz asi aj ano, ale furt jak sa na Tamarku pozriem, vidim tu chrastu (lebo som zistila, ze to nebude modrina, ze je to zdrete ako suchla hlavou o koberec), tak mi pride tak divne na zaludku...mm mi povedal, ze uz len horsie bude, ale cim viac padov, tym skor si zvyknem 😀 😀 😀 ten sa viac zlakol pohladu na mna nez Tamarkinho padu, jusela som vyzerat ako na pokraji smrti 🙂

krasne vyslo slnko, ja ze pojdeme von a potom pozeram, ze straaaaaasne fuci 😠 😠 😠 uz sme neboli na prechadzke, ani nepamatam

seagull2404
13. apr 2011

@katulkaaaaaa toto som tu vcera riesila, ale nikto nic, dr. mi totiz povedala, ze mam kupit s hrubou podrazkou, keby chcela von z kociara a ja neviem ani kde, ani ake a uz vobec nie, aku velkost, aby mi z nich nevyrastla za tyzden, ale zaroven aby jej neboli velke

alure
13. apr 2011

@seagull2404 no veru čaká nás dosť "perné" obdobie ale bude to fajn..a ešte kým sa dá tak môžme relatívne byť v kľude lebo potom sa už nezastavíme 😲
ani my sme neboli už dosť dlho von a do toho vetra ani nepôjdeme,nie len kôli tým uškám ale všeobecne vietor je najhorší pre detičky 😠

majka35
13. apr 2011

ahojte ... keby ste len vedeli, aká je @evanns neuveriteľne sympatická, milá a stále usmiata ... misia konečne splnená a dúfam, že si dáme repete ... a natashka ako malý motýlik, stále mávala rúčkami ... neskutočne zlaté bábo, usmiate a krásne po mamke

a všetkým prajem krásny deň 🙂 otca dnes posielajú domov, zdá sa mi to trošku skoro, po operácii srdca, vraj to bolo niečo hrozné, robili mu to pri vedomí, akoby dostával v pravidelných intervaloch 300 voltov

katulkaaaaaa
13. apr 2011

@seagull2404 no tiez budem musiet pozret u nas v meste na nieco ani netusim co kde a ako 🙂 neboj takych veci este bude nesmies si to tak brat 😉 ja som stihla prechadzku vcera cez obed bolo u nas fajn poobede strasny vietor,a teraz chvilku prsi,potom slnko ale fuci strasne 😠 kedy sa dockame toho slubovaneho tepla?
@evanns @majka35 bola kava?chceme spolocne fotooooo

seagull2404
13. apr 2011

@alure mne je Tamrka pri vetre aj strasne nervozna, proste nechce byt von a ja sa jej ani nedivim 🙂 akurat uz neviem, ako by sme sa zahrali, lebo uz sme za tri dni robili vsetko a vzdy nas to bavi len chvilku

!!! takze VYHLASUJEM VELKU ZBIERKU NAPADOV, ako zabivit nase milaciky 😀 😀 😀 !!!

katulkaaaaaa
13. apr 2011

@majka35 jej maji akurat pisem o vas,teda konecne vam to vyslo @evanns je super baba aj cez net 😉
som rada ze to s otcom dobre dopadlo,to pri vedomi?preboha by ma vystrelo asi...a uz domov?fakt nejako skoro

katulkaaaaaa
13. apr 2011

@seagull2404 to aj mna zaujima lebo uz mi dosli napady vsetky...dnes som mu dala prazdnu krabicu od samponu,hreben na vlasy taky makky,teraz vikinkynu suprvu z kuchynky zo vsetkym trieska a pisti dnes neskutocneeeeeeeeee

seagull2404
13. apr 2011

@majka35 ale to je super, ze to dobre dopadlo, ak nebol pod celkovou anestezou, tak to ani nie je skoro, a urcite sa rychlejsie zotavi, ked bude doma

a sme radi, ze ste sa konecne stretli 🙂

seagull2404
13. apr 2011

@katulkaaaaaa ja cokolvek jej dam, tak ju to bavi par sekund a bud je to v ustach alebo to odhodi prec a zas pisti ako tvoj

majka35
13. apr 2011

@seagull2404 jaaaaj, to by som aj ja potrebovala nejaký nápad, ja len čakám, kedy bude terezka stáť, to jej naplním lavórik vodou, nahádžem umelé poháriky a hodinu mám pre seba, ako u barborky 🙂

@katulkaaaaaa ja som ostala v šoku, keď mi to rozprával... ale chválabohu má to za sebou a taký je nejaký iný, pokorný ... a vraj keby vedel, že si prácou a športom zničí srdce, tak radšej vylehuje v gauči

@katulkaaaaaa spoločné foto majú len natashka a terezka

majka35
13. apr 2011

u nás ešte pomáha plná krabica kadejakých hračiek, lyžičiek ... sedí pri nej, nazerá a vyberá

majka35
13. apr 2011

@seagull2404 to určite, len som si myslela, či by nemal byť ešte pod kontrolou, keby niečo, aby lekári rýchlo zasiahli

seagull2404
13. apr 2011

@majka35 a nebude cela mokra? mna tak strasne stve ta nasa mini umakartova kupelna, ani kupat sa nemozeme dlho a nie este umyvadielko napustit 😠 😠

nie vazne dievcata, urobme si taku zbierku, zalozime sukromnu temu na to, alebo ako?

majka35
13. apr 2011

@seagull2404 jasné, že bude, ale deťom to nevadí 😅 my sme predtým mali tiež malú kúpeľňu, keď barborka bola malá som jej kúpila schodík, vyhrnula rukávy, dala staré tričká, naplnila umývadlo teplou vodou a len sa to tam umývalo a umývalo

majka35
13. apr 2011

na tejto fotke sa ide na vec, sama si dotiahla schodík a pustila vodu

alure
13. apr 2011

@majka35 tak to je super že ste konečne boli na totu kaveju s @evanns a potom prihodte aspoň fotku vašich princezien. Som rada s tebou že aj tatino je už po operácii a fakt teraz ak je možnosť riešiť to pri vedomí je to lepšie,nie je to taký zaberák na organizmus aj keď ja si neviem predstaviť nič len v spinálnej narkoze ani pôrod by som asi tak nezvládla..
@seagull2404 ja tiež neviem niekedy čo vymyslieť a malý piští,jačí a kričí o dušu ale s úsmevom na tvári..možno skúša koľko zvládnem 😀 Ja idem zachvílu po Olivera ale moc sa mi nechce v tom počasí..nemám rada keď idem po diaľnici a fúka vietor a vo vedľajšom pruhu sa nebezpečne kymáca nejaký kamion 😲 😲 😲

seagull2404
13. apr 2011

@majka35 jeeeeej, tak to bude zabava, len sa musime prestat bat stat inde nez v postielke 🙂
@alure veru, tam mate take uzke tie pruhy, tak opatrne 🙂

evanns
13. apr 2011

baby nestiham teraz ...ale kaveja sa podarila 😝 a @majka35 je straaaasne sympaticka a spravnacka a veeeeeeeeelmi dobre vyzera!!! a Terezka veeeeeeeeeelke usmievave slniecko 😀 😀

fotky malo mame, som zabudla pri tej debate aj fotit, hodim neskor musim si ist po listky na hokej 😝

eis4
13. apr 2011

@alure @katulkaaaaaa my nosíme 17 tenisky ale už jej budem musieť kupiť 18 ky ja som jej teraz kupila capačky lebo topánky žiadne nechce nosiť ☹ za sekundu ich má dole z noh ☹
my sme sa vyspinkali z Nelinkou ona v hojdačke ja na gaučí, som sa zobudila na to že nám ten fučák pretočil okno 🙄 mm volal že su na kamennej porube a tam snehová víchrica tak museli prísť späť do žiliny 😀

eis4
13. apr 2011

@evanns
@majka35 super že vám káva konečne vyšla 😉 nám žilinčankám sa nejak nedarí ale je pravda že sa nesnažíme ako vy 😀
@majka35 som rada že je tvoj otec v poriadku.mm tiež tak operovali na chrbticu že všetko cítil ☹ ked mu vpichovali späť platničku čo mu predtým vybrali a potom naklonovali.teraz má už narastenu skoro celu platničku 🙂

vladka84
13. apr 2011

baby, u nas padal sneh!!!! pospinkali sme si s Karinkou, ja vstanem, pozriem z okna a tam normlane poletuju snehove vlocky! to snad nieeeee, ja chcem leto 😠
@majka35 to je super, ze to s ockom dobre dopadlo a aj ze sa kava s @evanns vydarila, tesime sa na foto 😉

co sa tyka topanociek, doma by deticky mali chodit naboso, aby sa naucili spravne klast nozicky, dokocika stacia capacky, ale ak uz zacinaju chodit a idete von, v lekarni sa daju kupit prve topanocky - maju ortopedicku vlozku pre spravny vyvoj klenby, su kozene s normalnou podrazkou,urcite ich maju aj na nete a aj v obuvach 😉
a treba odmerat nozicku, lebo cislovane su inak - myslim, ze 10 cm je 17tka, ale to urcite ked poviete kolko ma cm, tak vam budu vediet dat spravne cislo 🙂

memory97
13. apr 2011

Ahojte, uz sme konecne doma, zmokla som ako mys... maly to nastastie cele prespal... fukalo neskutocne az som plastenku musela po ceste prichytavat, aby som ju po meste nenahanala🙂 Idem si vas docitat pri teplom cajiku🙂

@21 urcite z nej vyrastie dobry clovek, ved ma skvelu maminku 😉

@liba78 jej ako krasne ich otvoril. Vrchne sa mi nepodarilo vobec odfotit, tie mi ani neukaze, iba ked sa smejka na plnu pusu🙂 si si tiez uzila pri starsom...

@seagull2404 vcera sa mi podarilo najst jednu, co by aj mohla byt, co vy na to? http://www.e-kociky.sk/?297,hippy

vladka84
13. apr 2011

a co sa tyka zabavky pre detuchy, tak ja uz som v takom sstave, ze dam co mam po ruke - najnovsie sa Karinka hra s vareskami a miskami v kuchyni a bavi ju to aj 15min., takze paraaaada 😀
a takiso jej dam do vedierka vsetky hracky, hlavne tie mensie, posadim ju k nemu a ona vybera a obzera a vybera a mame zabavku na chvilku.. a este ju bavi, ked ju dam do chodulky a vysavam a ona "beha" za vysavacom 😀

kvietok121
13. apr 2011

@vladka84 tak hadam to prejde 🙂 ved na jednej strane je to krasne ze nas tak potrebuju
@eis4 je to blbe obdobie musime len vydrzat, aj moj sa dnes prvykrat postavil az na nozky na takej policke pod topanky, lebo ho zaujimala krabicka co bola na nej a samozrejme sa neudrzal a padol na zem len to tak zadunelo ... ale hned sa rozplakal tak som vedela ze je dobre, este ze mame koberec ... ale tiez som pestovala
@memory97 fit lopticku nemame, a ani neviem kde by sme ju dali 🙂 ked sa pri nom hram tak je to vpohode, ale niekedy ho chyti az tak ze ho musim zdvihnut, no nechce byt absolutne sam, ani chvilku aj ked dnes sa chvilku pohral aj sam nechcem to zakriknut tak uvidime zajtra
@seagull2404 my sme doteraz boli v pohode ale posledneee dni to bolo velmi tazke absolutne nic len ruky alebo mamina blizkost
@liba78 super foto

eis4
13. apr 2011

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre