♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
13. apr 2011

@eis4 neskusis ju zapisat na nejaky kurz do materskeho centra, tam sa moze vyblaznit s detickami, alebo len tak zajst do nejakeho materskeho centra v okoli...

@alure sme boli pozerat drevene a mm sa nepacia☹ pre klud v rodine sa musime nejako dohodnut 😀 nasla som tuto: http://www.e-kociky.sk/?297,hippy

@vladka84 krasne, isto to vymyslela zena 😀 😝

@eis4
@seagull2404 dufam, ze deturence su v poriadku. Veru tymto padom velakrat nezabranime...

memory97
13. apr 2011

@alure ja som bola v obchode a tam som priamo skusala. Veru treba oskusat, ziadne nam neboli dobre kvoli nartiku, ma ho vysoky, tak ziadne capacky a mame rovno male addidasky c. 21 su velke, ale obujeme ich 😀

memory97
13. apr 2011

@majka35 @evanns
waw, tesime sa, ze sa vam to nakoniec podarilo 😉 Bola aj Barborka?
Maji aj moj otec bol takto na operacii, lezal iba jeden den a poslali ho domov. Hlavne, nech sa teraz setri...

@seagull2404
@katulkaaaaaa nas v poslednych dnoch bavi velka 1,5 l flasa s vodou a krabicka tik-takov🙂 to hrkotanie🙂

alure
13. apr 2011

@eis4 ďakujem za link,tie liliputi sa mi páčia,hlavne také športové 😉 budeme musieť cez vík zbehnúť do obchodu a niečo pokukať.
@memory97 aj ja mám teraz plastovú ale takú väčšiu čo sa potom rozloží.Vyzerá dobre,len je "veľká" do mojej malej kuchyne,ale potom to bude krásny doplnok do detskej izby. Fúha 21 to je už také väčšie číslo. A čo máte s nartíkmi?
V sobotu sa chystám pokochať do incheby na autíčka 😉

alure
13. apr 2011

@memory97 jaj už som pochopila 😀 😀 trošku mi nedochádza ale to je tým že som ešte nemala kávu 😉

eis4
13. apr 2011

@memory97 už smr sa prihlásili na tanec s bábätkami ale nakoniec som to zrušila lebo by mi to zabralo 2 aj pol hod z cestou takže nám to nevychádza spinkanie a papanie.nechcem jej meniť režim ☹ ale o pár mesiacov už asi pojdeme. inač je v poriadku odvtedy sa už 2 krát buchla s velkým krikom ☹ raz otvorila šuflík v kuchini a udrela sa ním a potom stála na kolienkach opierala sa o trubu a šmykli sa jej ručičky ale neviem čo si udrela 😒 ale nedá si povedať aj tak sa stavia a skuša ☹

seagull2404
13. apr 2011

@memory97 jeeej, je dobre, ze ma aj nastavenie podlozky na nozicky, nasa nema ☹ a dakujem, Tamarku uz nepamata 😀; ze tic-tac 😀 😀 😀 😀 😀
@kvietok121 ja som tamarku na ruky nenaucila, ale moja pritomnost uz nestaci, uz som fakt unavena a mm zas isiel na stavbu a Tamarka len pisti a skrieka
@vladka84 mi aj napadlo, ze pojdem do lekarne alebo sanitasu
@eis4 nam by sa mozno aj zadarilo, ale ja v takom pocasi nevytiahnem paty z domu; nasa si botasy normlane snazi vyzut a potom uz nic nerobi, len sa k nim zohyna, zabuda aj ze chodit chcela
@eis4 panecku, nelinka je zive dieta, nasa sa na toto este ani zdaleka nechyta, ona sa pri nicom ani nepostavi, tak jedno stastie, lebo inak by ma asi porazilo

seagull2404
13. apr 2011

UZ TO SPISUJEM, potom zavesim 🙂 komplet viac napadov 🙂 a ZBIERAM DALEJ

fialka5959
13. apr 2011

ahojte, vedeli by ste mi poradit ake stolicky su dobre ??????????? /na krmenie, lebo som cakala na mangela ze pride z NL a pojdeme kupit spolu, ale on mi volalze asi na sviatky nepride!!!!!!!!!!!!!!!! ☹

memory97
13. apr 2011

@alure ved prave si myslim, ze sa nebude dat velmi zlozit, tiez nemame velku kuchynu☹ ked si dam vsetky kriteria na stolicku, tak cena je priserne vysoka 😀 😀 😀
Ano je to velke cislo, ale u nas zatial nehrozi chodenie a dovtedy aj nozka dorastie🙂 teplucko mu je v topanockach urcite, lebo ma teplu nozku, ked ho vyberiem🙂
@eis4 nieco vymyslis pre malu 😉 juj drobatko, to bude akcna po maminke 😉
ste tu opisovali co sa stalo drobcom a moj maly na to si pricvakol medzi hracky prsteky, to bolo placu...mamina pofukala a uz je dobre 😉

seagull2404
13. apr 2011

@memory97 aj toto pozname, pretoze moze byt hracka neviem aka, aj tak sa bude hrat s tym stipcom na uchytenie napr. na kociar 😀 😀 😀 😀

memory97
13. apr 2011

@fialka5959 nasla som clanok o stolickach, tiez si neviem vybrat: http://www.tvojdom.sk/kuchyna/spotrebice-vybave...

danulienka35
13. apr 2011

@alure dakujem mojko sme chorucke sopliky ako vzdy pri zubkoch a suchy kaslik ☹
@katkavv asi hej nevime kolko ma mala Nataska mi mame 13,10 a 8 zubkov,mliecko ide u nas na litre 😀
@liba78 jejda to je krasny chlap Jurko zubaty ak sa mi podary odfotit poslem i ja posielame cmuk 😉

akika722
13. apr 2011

@eis4 ahojteeeeeeeeeeeeeee..to mi je luto ☹ chudatko ☹ ☹ ☹
@liba78 booožinku ake zubky 😵

akika722
13. apr 2011

@evanns vyšla kava??? 😎 my ideme zajtra do Ke

akika722
13. apr 2011

@majka35 takže vyšla kava 😀
@majka35 ja som ti zabudla napisať ip ohladom klinčekov 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 zabiješ ma 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

katkavv
13. apr 2011

ahojte baby,
davam info ze reklama s kajkom sa bude vysielat uz od 18.4. v TV, tak kukajte 🙂

katkavv
13. apr 2011

som tu len na chvilku, lebo robim :( moc sa mi nechce, ale hold musiiiim
tak prajem pekny vecer a zajtra vas docitam 🙂

memory97
13. apr 2011

@katkavv a ktora TV to bude davat🙂

memory97
13. apr 2011

@seagull2404 vidis, klasicke stipce na pradlo su perfektne na hranie 😉

katkavv
13. apr 2011

@memory97
neviem, kde maju kupeny reklamny cas 😨 ale budem mat aj ja tu reklamu a potom ju dam aj na FB 🙂

alure
13. apr 2011

@danulienka35 skoré uzdravenie prajem moja nech sa už Chiara toľko netrápi. Ja idem ráno do PK s Denisom na kontrolu na ORL a už som dnes volala aj s @katkavv že mi chýba plávanie,ale hold musíme to vydržať...a trénerka povedala že ak budú naši pokračovať aj v 3.kurze tak sa ku nim budeme môcť pridať,čo by ma osobne veľmi tešilo...len teraz nechcem nič unáhliť aby nevznikla malému nejaká komplikácia.
@katkavv na reklamu sa teším 🙂 Kajko malý herec 😎
@akika722 a čo mojko ideš do KE? nákupy ?
@memory97 u nás frčalo na hranie hlavne kuchynské veci (hrnce,varechy a pod.)

akika722
13. apr 2011

@katkavv budem kukať 😵
@alure ale nie moja,zo školky ideme na babkove divadlo a potom rozchod v meste..

majka35
13. apr 2011

prajem krásny večer 🙂

baby ďakujem vám za "držanie palcov" môjmu otcovi ... ste zlaté ... som rada, že je všetko ok, mala som o neho strach

idem vás trošku čítať, deťuchy už spia

akika722
13. apr 2011

@alure aj u nas..hrnce varechy,dozy na potraviny,sitka...všetko čo kuchyna da 😀

fialka5959
13. apr 2011

@memory97 Dakujem za stranku 🙂

evanns
13. apr 2011

@majka35 oooooooooo dakujem pani zlata...aj mna tesilo 😀

majka35
13. apr 2011

@evanns dobre, že sme nemali kaveju zajtra, lebo by som nemohla prísť, dnes mi odovzdali barborku, že musí zostať doma, je chorá 😨

alure
13. apr 2011

@akika722 príjemný kultúrny zážitok prajem 😀

idem kuk panelák a asi pôjdem spať..som zase nejak unavená..ale to je asi aj tým hnusným počasím 😒
ahojte zajtra

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre