♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
14. apr 2011

@seagull2404 tamarka sa neplazi?mi sme zacali skusat po stvornozky ale len v postielke,a vcera sa mi maly postavil 😕 sedel na mne chytil sa stola a uz stal,to bolo radosti 😀
dobre si to vymyslela ten album ked nebudem vediet co s malym vzdy tam mrknem 😝

seagull2404
14. apr 2011

@katulkaaaaaa neplazi, ani nestvornozkuje ☹ my len sedime a stojime v postielke, a este chodime; to je mozno to, ze sa potom nudi 😒 😒

eis4
14. apr 2011

@memory97 chudatko to ho muselo bolieť ☹ to ano bude riadne živé dieťa.mm už týždeň rozmýšla ako pripevniť skrinky v kuchyni aby to na seba nestiahla,včera sme kupili do zásuviek ochrany aby tam nestrkala prstíky,ešte by sme asi mali všetko obaliť niečím mäkkým 😀 😀
@akika722 už je v poriadku,už to nemá ani modré 😉
@katkavv na čo to bude reklama?
@seagull2404 dík 🙂 tamarka určite niečo chce,prefíkané su tie dnesné detičky 😉 aj moja to robí ked vymýšla 🙂
ved ani ja nechodím von v takom vetre ako fuka v poslednom čase 🙂
už 1hod sa pokušam Nelinku uspať a ona len kričí ☹ tak som ju posadila na dlážku a je ticho 😒

seagull2404
14. apr 2011

@eis4 ty ams naskok, potom nam povies vsetky bezpecnostne vychytavky, ja mam asi jedno stastie, ze sa Tamarka same nepremiestnuje este, ale preto sa viac nudi, ked len sedi ☹ ja si myslim, ze pisti pre zabavu, sa jej ten zvuk paci, i to, ze to dokaze, tak to robi 🙂 ale asi sa trosku meni, lebo predtym sme sa ucili anglictinu aj 45 min. a teraz ledva 20, tak neviem, dufam, ze to tak nebude uz stale, lebo to potom v septembri pojdem do prace aj rada 🙂

eis4
14. apr 2011

@seagull2404 juj aké to má oškreté ☹ a na tej poslednej ako keby hovorila pofukaj mi bobo 🙂
dobre si to vymyslela stými nápadmi 😉 ja mojej dám polku rožka a mám na pol hod pokoj ,síce strašný bordel s tým urobí ale aspoň povysávam 😀 2 muchy 1 ranou 😀 😀
ja mám v tabulke hlávkový šalát od 1 roka
@vladka84 mm včera v kamennej porube zažil snehovu víchricu 😲 mne na počítač radšej ukazuje no data 😀

gagarinka
14. apr 2011

ahojte zasa po dlhom case. ako sa mavate? vidim, ze tu sa uz stvornozkuje vo velkom. ja mam doma lenivca, my sa stale len tocime dokolecka. ale celkom sa tomu aj tesim, este nemusim mat oci aj na zadku 😀 syn bol ovela vrtkejsi, ale zasa chlapec, od tych sa nic ine ani neda ocakavat 😀 sestrin syn sa v 8 mesiacoch a 3 tyzdnoch rozbehol a odvtedy sa este nezastavil 😀
baby, neviete, kedy sa moze davat uz polievka aj druhe jedlo? lebo ten moj hlados ma najradsej zeleninku, ovocie jej moc nesmakuje, a ked jej dam polievku, tak je o polhodinku hladna a musim jej robit mlieko. tak uvazujem, ze uz zavediem dva chody.

eis4
14. apr 2011

@gagarinka kludne daj mne dr povedala že môžem dávať 2 krát zeleninu,síce ja nedávam ja ju radšej nakojím kým mám mlieko ale ked hovoríš že jej hladná tak kludne 😉

evanns
14. apr 2011

@gagarinka kludne davaj...ja uz davam polievku asi mesiac a potom po cca hodke/hod a pol davam zeleninku s maskom 😉

evanns
14. apr 2011

@alure @liba 😀 😀 😀 trosku sme si pohutoreli kedze ste tu neboli

mirmaj
14. apr 2011

ahojte,
@liba78 dakujem, myslím že mu už je lepšie, ale ešte si polihuje v nemocnici a nedovolili mu ešte sa ani postaviť, nato čo sa mu stalo tak môžeme naozaj ďakovať že to dopadlo tak ako to dopadlo 😒 Horšie to zvladame asi my doma ako on, Tamarka je neuveriteľne upišťaná, myslím že jej stále niekto chýba doma, aj v noci sa budí s kňučaním a trvá to aj hodinu pokiaľ zasa zaspí, včera som ju musela nechať pri svokre ked som išla za ním a na nu nie je zvyknutá tak ked som sa vrátila visela na mne až do večera, ani sa odo mňa nepohla aby som zasa niekam neušla, večer ani nemohla zaspať, podarilo sa nám to po boji asi o 22, čo ona zvykne o 20 už spávať ☹ a zaspávanie dnes doobeda to iste, ako keby sa naozaj bála zaspať že odídem, chúda moje male ☹

evanns
14. apr 2011

@mirmaj moja mala krasna ☹ tak to bude lebo nas Natasha vcera tak cakala po hokeji ani oka nezazmurila ale v momente jak sme prisli sa zavesila na mna a zaspala ☹ ☹ ☹

mirmaj
14. apr 2011

@evanns tiež si myslím že je to tým, preto dúfam že ho čoskoro pustia nech sa aspoň mala ukludní 😒 aj ked viem že pre mňa nastane ešte horšie obdobie ako teraz ked je v nemocnici, lebo to mi pribudne doma ďalšie dieťa 😀

katkavv
14. apr 2011

ahojte
@seagull2404
asi som nezaregistrovala, co sa stalo malinkej, vidim mordinku na hlavicke? inak je rozkosnaaa velmi 🙂

seagull2404
14. apr 2011

@eis4 som si vsimla az na fotke 😅 😅 som to ja ale mater 🙂 ale musim ju teraz pochvalit, lebo spala 2 hod, tak mam normlane aj nechty spravene 😲 😲 😲 😲
@mirmaj urcite si vsimla, ze sa nieco deje, ze tatinko nie je doma 🙂 nasa ked sa tatko vrati zo stavby, potom co ho nevidela cely den, taaaaaky zalubeny pohlad na neho hadze 🙂 a ked si ani ty chvilu nebola, tak si viem predstavit, aka bola z toho vyplasena
@evanns a aka bola atmoska?

katkavv
14. apr 2011

@eis4
reklama to bude na poistovnu wustenrot 🙂

seagull2404
14. apr 2011

@katkavv skrabanec je to, tiez som najprv myslela, ze to bude modrina, spadla z gauca, lepsie povedane, hodila sipicku z gauca po kabloch, uz je dobre, nic ine sa nam nastastie nestalo, len chrasticka sa objavila, len nech sa to rychlo zahoji

seagull2404
14. apr 2011

@katkavv 😀 😀 😀 😀 zaraba uz od plienok, to bude dobra partia 😀 😀 😀 😀

katkavv
14. apr 2011

@alure
ahoj, plavanie bolo vcera fain, sme na vas mysleli a instruktorka povedala, ze mam ti povedat, ze denisa musi pochvalit, ze peta si vsimla, ze pekne ide pod vodu aj sa nadychne aj pekne vylezie z vody, ze ona to dobre nevidela ;)
dufam, ze u dr. vsetko ok 🙂

katkavv
14. apr 2011

@seagull2404 vies co, toto je na nervy, furt na nich treba davat pozor 😨
kajko sa uz bezne bucha do hlavicky o skrinky, s hrackami a pod., ale nieiedy tak sebou hodi o zem ked sa pretaca, ze som z toho zhrozena 😲 😲 😲
to este bude modrin a padov !!!

eis4
14. apr 2011

baby moja ešte od rána nespala len plače a plače ja neviem čo s nou ☹ už som skušala všetko ☹

katkavv
14. apr 2011

@seagull2404
este neviem, aky dostane honorar, ale tak snad na plienky si zarobi :D :D :D
ale dostal na mieste bundicku jarnu a taky psikovy vankusik s dekou, cize moze byt happy 😎

katkavv
14. apr 2011

@eis4
moze byt nervna aj z tohoto pocasia hnusneho :( chudatko, urcite sa za chvilu unavi a od unavy zaspinka ...

ja som teraz rada, maly sa sam hra uz pol hodku na deke s hrackami, ale chcem ist pred obedom von, len tu prsi, tak neviem co, hmmmm

seagull2404
14. apr 2011

@katkavv tak to je fakt, ja este nema take stresy, kedze nelozime a ani sa neplazime, ale tiez sa jej stane, ze v snahe postavit sa v postielke si bud udrie hlavicku, alebo spadne; ale ved to je aj tak dobre - a to ste boli na nejaky casting, alebo ako ste sa k tomu dostali?
@eis4 ja ked nic nezabera, necham ju samu s postielke a idem prec, aby som ju nechala sa vyrevat a poriadne otvorim okno

katkavv
14. apr 2011

@seagull2404
nie, to bola nahodicka, ja nechcem s kajkom nikam chodit na castingy a pod.

Ja robim vo firme, kt. nataca a vyraba TV spoty - produkcia.
V piatok vecer mi vola kolega, ze im 8 mesacny chlapec, ktoreho vybrali ochorel, ze ci nepridem s kajkom, ze maju este dievcatko ale ze kajko bude do zalohy, tak sme tam v sobotu rano isli ...
dievcatko nespolupracovalo, tak isiel kajko a kajko spolupracovat 🙂

katkavv
14. apr 2011

baby idem skusit ist von, majte sa zatim, papa

seagull2404
14. apr 2011

@katkavv tak to bola aka super nahoda 🙂 bude mat o com rozpravat 🙂 u nas prsi ☹((((

eis4
14. apr 2011

už spinká.bola som s nou na chílu von.skočila som do lekárne pre chamomillu vulgaris,ale nemožem ju položiť hned začne plačkať ☹

@katkavv šikovný je Kajko,som zvedavá na reklamu 🙂

@seagull2404 to ja nemožem urobiť,Nelinka je náročné bábätko.ona vydrží vrieskať aj hodinu.ved aj teraz som ju nechala v hojdačke vyplakať ked už nič nezaberalo ale vrieskala vždy viac a viac ☹ ona plače až sa zaduša 😒 teraz som bola v obchode a robí tam naša suseda z prízemia a sa ma pýtala či bývame tam kde oni a ja že hej na 4 poschodí.a ona že -minule som malu počula ako plakala 😲 4 poschodia 😲

memory97
14. apr 2011

@eis4 moja netusim, ale ideme o chvilku na poradnu, tak uvidime, ci zubky alebo ci sme niekde nieco chytili...
mala je sikulka🙂 ja som to tiez skusala, ale maly mal z toho zabavku🙂

seagull2404
14. apr 2011

@eis4 joj, tak to potom nie, to je jasne, neviem moja, ja nie som velmi dobra v uspavani, ale my napr. musime mat prikrytú hlavu

memory97
14. apr 2011

@liba78 dufam, ze ste dobre pooslavovali mm narodeniny a dodatocne prajeme vsetko naj🙂

@seagull2404 mala je zlatucka a ta modrinka, dufam, ze sa skoro zahoji...
sikulka a mame to vsetko naraz 😉 augustovciatka maju teraz zabavku na niekolko rockov 😀 😝
nedavala by som este salatik... aby jej to este nezabehlo...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre