♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
14. apr 2011

@akika722 mame 13,10 na poradnu ideme az v 9 mesiacoch nas sprdne ☹

akika722
14. apr 2011

@danulienka35 fuuuuuuuuuuuuu..tak to ti verím že nevladzeš....faaakt ma tolkooooooo???neklame vaha?????ved paťko ma 14kg...
ale moja..ved čo..nedaš jej papať či čo....prečo sprdne?ved určite do nej netlačiš od rana do večera nasilu...ma reči dr???

barinkova
14. apr 2011

ahojte kočky len sem tam tu skočim,prikladam fotky 🙂 mojich krasavic

memory97
14. apr 2011

@katulkaaaaaa nakoniec je to lahucke🙂
dufam, ze malinky je v poriadku...
@eis4 jej, malinka uz od malicka bude kyvkat tatinom 😀
@danulienka35 waw, aky pankerik je z nej🙂

danulienka35
14. apr 2011

@akika722 vies co vzdy ze je tazka atd ze tolko vazia deti v 2 rokoch atd ☹ hej mame tolko aj u susedy sme vazily aj u kamosky 😀
@memory97 no Amadeus 😀 😀 😀

memory97
14. apr 2011

@barinkova ake kocky🙂

barinkova
14. apr 2011

@memory97 dik moja 😵 až sa červenam

akika722
14. apr 2011

@barinkova ahoooj,uužasné su 😵 😵 😵 možeš byť hrda,mamina 😵
@danulienka35 neboj..vybeha to..ved ty a tvoje dcery su ako srnky..aj ona bude 😉

barinkova
14. apr 2011

a este fotka mojho chlapa,trošku strapateho po nočnej 😒

danulienka35
14. apr 2011

@akika722 ved hej aj diecence boli take 😀 len makacka na ruky to je 😝 😝 😝
@barinkova ake su krasnucke 😉

akika722
14. apr 2011

@barinkova po nočnej ale postara sa 😉
@danulienka35 😵

danulienka35
14. apr 2011

@akika722 smiech prejde moja 😀 😀 😀

barinkova
14. apr 2011

@danulienka35 dakujem 🙂

danulienka35
14. apr 2011

@barinkova 😉

memory97
14. apr 2011

@danulienka35 moja to, ze má vyssiu vahu neries,ona to vybeha. 😉

danulienka35
14. apr 2011

@memory97 ale stale sa nechce pretacat aj snou cvicim a nic ale po chrbatiku ide jak fredka 😉

akika722
14. apr 2011

@danulienka35 kašli nato...moj Paťo neznašal byť dlho na bruchu a je v pohode....ja neporovnavam že musi vedieť to a to...každe je ine

danulienka35
14. apr 2011

@akika722 ved ja viem mojko ona je taky veget po otcovi leharo co ti poviem 😉

memory97
14. apr 2011

@danulienka35 to nevadi, ved sedi krasne a my zdaleka nesedime 😀

danulienka35
14. apr 2011

@memory97 hej sediet sedi jak baron len sa neotoci a na bruchu je to pre nu sodoma komora 😀 to je kriku

memory97
14. apr 2011

@danulienka35 tak vidis, nam staci maly vetrik a maly je hned nosom v koberci 😀 😝

dobru nocku babulky, idem do postele, akosi som unavena po vcerajsej noci. sladke snicky a deticky nech nebolia zubky a pekne spinkaju 😉

danulienka35
14. apr 2011

@memory97 😀 😀 pekne snicky mojko a Davidkovi posielame cmucik 😉

jankasramka
15. apr 2011

ahojte, strasne moc na vas myslim aj ked tu nie som. som tieto dni uplne zlikvidovana, ze keby mi niekto ponukol sedenie s psychiatrom tak to asi beriem...

od vikendu to bolo vsetko takze a komplikovane ze sa sama cudujem ako sme to zvladli.
tam kde som mala ustajnenu tatranku mi dali padaka, lebo ten idiot chodi stale ozraty a poslal ma z nicoho nic do riti tak som musela dopar hodin zohnat prepravnik a nove stajne s prijtelnou cenou a dobrou starostlivostou. no a ked si vezmete ze som cudzej krajine a moc tu toho nepoznam tak to beriem ako Bozi zazrak ze sa nam vsetko idealne podarilo. uz je na novom mieste.a je tam uzasne. akurat ze ja som za tych 12hod vybavovaciek asi zaludocne vredy dostala. to boli nervy. najviac som sa bala ze ked si dojdem po tatranku tak ten debil na mna vytiahne pistol a posle ma do prdele. nahorsie bolo ze mm musi robit takze ja som vsetko musela vybavovat sama s mateom na rukach....ale uz je po tom nastastie

.no a navyse do toho vsetkeho sme objavili taky malilinkaty domcek s kuskom pozemku a chceme ho kupit tam stale behame okolo toho, ci sa to bude dat a posudky od architekta a tak. no ale ked to vyjde tak sa mi splni dalsi akoby zivotny sem a budem moc mat konika aj vsetky zvieratka pri sebe....

no a tento tyzden mi aj dali do patery jedno steniatko co sa narodilo slepe a hluche ( vola sa Nitra) a potom este jedno steniatko co chcel mm (vola sa Tatry). no proste doma mame zverinec a matea co vystraja a spat nechce ani za nic.
a beha vsade tak ze za nim nestiham. teraz uz dava normalne rychlost ze obcas ani sam nestihne prelozit ruky a uz sa tlaci nohami a padne na papulku 😀

@alure no su tu horucavy, mateo sa mi uz aj trosku na nohach pripiekol ani neviem kedy a kde, ved to len prejdem do obchodu a som spalena. ale inak tu je sucho a suche teplo sa lepsie znasa ako vlhke. tu ked je 36 tak to je ako u nas 30 :D
ale inak je pravda ze teraz je 23 hod a vonku 30stupnov. mateo uz asi tyzden spava nahaty...
@mirmaj akoze som skoro odpadla. ved tamarka na tych fotkach vyzera minimalne ako rocne dieta 😲 😲 😲 😲
co sa stalo tvojmu mm? hladala som to v prispevkoch ale nenasla ☹
@eis4 no citala som ako ti padla na tvaricku. mne uz tiez tolko krat padol ze to uz ani nepocitam. proste sa stale stavia a teraz sa uz aj pusta aby stal sam tak tiez pada a vobec ho to neodradi. ale zatial nebolo nic vaznejsie. to mi je luto s tymi zubkami a verim ze nebude mat nijake nasledky...ved este asi popadaju velakrat 😖
a pozeram ze vcera si uspavala ako ja zo 2 hodky. mna toto najviac vycerpava ze on chce spat ale uspat ho je jedna pohroma. ani za nic....
@liba78 no veru aj vy mi chybate, vzdy pred zaspatim na vas velmi myslim a vravim si ze zajtra docitam ale kedze teraz uz ani noci nie su to co byvali tak sa rano budim polomrtva a zas len ten kolotoc... 😖

jankasramka
15. apr 2011

to mate citanicko za tych 5dni co som tu nebola 😝

jankasramka
15. apr 2011

a este som zabudla ze sme dali matea ostrihat na dake 3mm. vyzera jak ine dieta, zajtra ho odfotim 😉

vladka84
15. apr 2011

dobre ranko 🙂
@jankasramka jooj moja, tak si toho mala dost, ale je super, ze sa ti podarilo najst nahradne miesto pre Tatranku a este lepsie vyzera ten domcek, budem drzat palce, nech to vyjde 😉

no nasa noc celkom v pohode, akoze boli sme hore asi 6x, ale cakala som nieco horsie, tak som celkom milo prekvapena, ze som si aj pospala a aj zub ma prestal boliet, ale idem dnes aj tak zavolat k zubarovi pre istotu 😒
idem pomaly vyprevadit Timku do skolky a poobliekat Karinku a bezim k dr., tie sopliky ma presne take ako pred dvoma tyzdnami, tecu jej z nosteka ako vodicka 😖

a inak pocasie mame hrozneeeeee! ze pocitova teplota - 2°C 😠 @jankasramka to teplo zaaaaavidim, ja uz akutne potrebujem slnko! 😒

liba78
15. apr 2011

@jankasramka som rada, že si sa ozvala. Pozitívne pre nás je, že napíšeš aby sme vedeli že ste s Mateom v poriadku. 😉 Dočítavať občas nestíham ani ja, a to mám doma len žihadlo. Mateo dostáva prívlastok stíhačka roka 😀
Muž mirmaj mal pracovný úraz, zasiahla ho elektrika a následne spadol z 5 m. vysokého rebríka. Tak je v nemocnici, ale vyzerá to nádejne. Mal by byť v poriadku.
Keby vám to vyšlo s domčekom, mala by si pri sebe aj Tatranku ? Inak psíky Tatry a Nitra ma pobavili. Ešte pomenuj nejakého aj Trenčín alebo Teplice. 😅 Ale si šikovná mamina, keď toto všetko zvládaš. Klobúk dolu. Mňa by aj to teplo už asi unavovalo. Dlhé uspávania sú ťažké, našťastie JUrko mi spí aj zaspáva dobre. Pri Maťovi mi chodila pomáhať aj švagriná, a aj tak to bolo o hubu. Ale naučil sa zaspať poležiačky okolo 1 roka, vtedy som ho už nevládala nosiť. 😔

liba78
15. apr 2011

@vladka84 u nás sú 4 C. A pocitová sa mi ani nechce hľadať na nete. Ten zub sa ti zlomil ? Kúrnik, potvorské zuby. Robia problémy celý život. MY teraz po prerezaní toho 6-teho máme relatívny kľud. Aj v noci sa budí len na 3 kojenia. 😉

seagull2404
15. apr 2011

@jankasramka panecku, a my sa tu stazujeme, ze kolko roboty mame, ale ked ta tak citam, hotova sa uz len pri tom citani 🙂 ten domcek by bol super, budem silno drzat palce 🙂

@alure vsetko najlepsie k narodeninkam moja aj cez MK 🙂 nech si staaaaale stastna

@danulienka35 my presne tak isto, brucho je pre Tamarku nocna mora, som sa pytala dr. a ona, ze mozno bude rovno chodit, ze mam byt rada, ze ju nemusim este nahanat 😀 😀 😀 a ze je vsetko v poriadku, lebo rastie, je zvedava, pevna, tak ze co riesim

a inak dobre ranko, akurat ze u nas po blbej noci a do blbeho pocasia 😨

liba78
15. apr 2011

@seagull2404 za bdelého stavu je brucho aj Jurkova nočná mora. Ale v spánku sa vždy otočí na brucho a tak najlepšie a najdlhšie spí.

@alure všetko najlepšie k narodeninkám. Štastie, zdravie a lásku prajeme. ♥

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre