♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
15. apr 2011

baby mozte zahlasovat, je to pre moju neter 🙂 http://www.mackokubik-skoly.sk/detail.php?id=13...

hajatanufus
15. apr 2011

@kvietok121 och to ma mrzi mna az tk nekusla ale zabolelo to poriadne ja som skrikla koli tomu aby si uvedomila ze nieco urobila co sa nesmie dufam ze ta uz matejko nebude kuskat nam ide naraz vela zubkov dolne 1 uz mame vonku a hore trosku trci 2 ale aj ostatne sa tlacia lebo vidno ze je to navrete hlavne hore 🙂

akika722
15. apr 2011

@majka35 magne 6 mala si to?????

akika722
15. apr 2011

@kvietok121 zahlasovaneee.a rovno 2x..ku každej možeš dať 2hlasy 😀

hajatanufus
15. apr 2011

@kvietok121 zahlasovane 2x pise tam ze sa moze 2x 🙂

vladka84
15. apr 2011

jezis, baby, ja ked si teraz pozeram tie fotky ani sa mi verit nechce, ze bola Timka taky malicky drobcek 😵 a uz je z nej riadna slecna... vzdy si potom poviem, ze si musim s detmi uzit kazdy den, lebo vyrastu ani sa nenazdame 😒
aj my mame blbe dni obcas, ja to tak citim, ako keby som mala mat svoje dni a tych par dni predtym som na nevydrzanie - podrazdena, nervozna, vybusna... akurat, ze teraz som este menzes nedostala, tak neviem ake hormony sa to vo mne buria 😀

kvietok121
15. apr 2011

@hajatanufus my sme zatial s tymi piatimi a ostatne mi nedovoli kuknut vonku nie su a inac nevidim

kvietok121
15. apr 2011

@akika722
@hajatanufus ano viem, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeem

jankasramka
15. apr 2011

@majka35 tiez si nemyslim ze je to preto ze by terezku nemala rada. podla mna si to dobre vyriesila.
my sme boli cca pred mesiacom na kupalisku a tam taky chlapec co mal asi cez dva roky prisiel k deke a pozeral na matea a zrazu sa len strasne zahnal a isiel mu vrazit no som mu stihla zachytit ruku a tak som ho navrieskala po slovensky ze bol z toho este hodnu chvilu pekne mimo. proste ktovie preco tak reaguju, ale nemyslim si ze to bolo so zamerom nejak schvalne ublizit.
a tiez si myslim ze psycholog neni hanba, ucite to je na zvazenie...
ja obcas uvazujem v takych situaciach ze ako to zvladaju slobodne matky ked maju take deticky 😒

hajatanufus
15. apr 2011

@kvietok121 tak aspon budete mat chvilu pokoj od zubkov tak si uzi kludne obdobie ja som pri lucinke ani nevedela ako jej zubky vysli a to je vyslo skoro 6 naraz a potom vzdy po dva akurat bola viac umrncana inak nic ale tieaz ma obcas pri kojeni kusla

kvietok121
15. apr 2011

@vladka84 to ani nehovor ako rastu, ved v poradni som mala trapas, bolo tam 3 tyzdnove babenko a ja ze je vy ste sa narodili precasne, aky ste malicky a ona nieeeee na termin a kolko ste mali a ked povedala miery presne ako matej a ja ze coze matejko bol taky malinkyyyyyyy??????????????????????

majka35
15. apr 2011

@vladka84 aj my sme barborku takto vystríhali, ale ona mala neskutočne husté vlasy, tu je presne taká stará ako terezka a terezka má vlásky úplne krátke a jemné

majka35
15. apr 2011

@akika722 furt to jem

kvietok121
15. apr 2011

@hajatanufus no neviem kuse do vsetkeho a nervozny je, buduci tyzden ideme na poradnu tak uvidime co povie dr, tej msi otvorit ustocka 🙂

akika722
15. apr 2011

@majka35 rozkošnaa..no podoba sa velmi 😀 ja som kupila magnezium ako celaskon je 😒 a to čo maš su lieky?

danulka3
15. apr 2011

@kvietok121 zahlasované

evanns
15. apr 2011

@majka35 pani zlata len vytrimce ☹ bude dobre uvidis...z toho vyrastie a bude to silna inteligetna mudra dama...a a k vazne rozmyslas o psychlogovi tak to je najmensi problem a urcite nie hanba...ved na to tu su 🙂 aj ja chodim, aj ked je to ine a nehanbim sa...
a barborka na tej fotke je taka zlatucka krasna juj 😀

evanns
15. apr 2011

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mame 2. zub...babka nam ho nasla ked sme prisli ja som o nom ani netusila....som ja matka roka 😀

kvietok121
15. apr 2011

nieco na zasmiatie:
Jedného dňa bola moja mama preč a o mňa sa staral môj otec.

Mala som asi 2,5 roka. Niekto mi dal ako darček malú "čajovú súpravu", ktorá bola mojou obľúbenou hračkou.

Ocko bol v obývačke upútaný večernými správami, keď som mu priniesla malú šálku "čaju", čo bola vlastne len voda. Po niekoľkých šálkach čaju a samej chvály, aký je ten čaj chutnučký, prišla domov mama.

Ocko ju donútil počkať v obývačke, aby videla, ako mu prinesiem šálku čaju, lebo to bola "tá najroztomilejšia vec"! Mama počkala a naozaj, ja som prišla dole do haly so šálkou čaju pre ocka; a ona sledovala, ako ho vypil.

Potom povedala: "Napadlo ti vôbec, že jediné miesto, kde dosiahne na vodu, je záchod?"

danulienka35
15. apr 2011

@majka35 Maji neboj vsetko bude ok uvidis len mala musi tym obdobim prejst o to horsie je to u nas s mm skoda reci ja som rezignovala ☹

kvietok121
15. apr 2011

@danulka3 😀

evanns
15. apr 2011

a zeby ste si nemysleli ze jak sa mam dobre aj mna mm dnes na....... ale tak, ze kym bol v praci tak som sa zbalila a odisla do smizian...aaaaaaaaaaa ani ma nehne sa mu ozyvat, tam nech si oddychuje cely vikend sam...lebo kolko sa on narobi to nikto na svete tolko nerobi...dilino 😠 😠 😠

evanns
15. apr 2011

aaaaaaaaa fotky z kavy...viac fakt nemam, nabuduce 😒

danulka3
15. apr 2011

@kvietok121 😀 😀 😀

vladka84
15. apr 2011

@kvietok121 aj ja som hlasla 😉
@majka35 krasna je Barborka, ale podoba sa strasne (teraz myslim sama so sebou, lebo Terezka je ako jej protipol) 😀 Timka je na tej foto asi o mesiac starsia ako Karinka teraz a tiez mala hustejsie vlasky, ale inak maju uplne rovnakej farby a ocka maju ako cez kopirak 😵

danulienka35
15. apr 2011

@evanns to je mojko i u nas ako on moc robi a ja si valam sunky vecer oddide od pc lahne a lezi mala placka a on mi povie daj jej neco na ukludnenie lebo reve a to snou je cca 5-10 minut jemu dat neco na ukludnenie pako jedno sporste ptepac za vyraz ale velmi ma sere uz ☹

vladka84
15. apr 2011

@kvietok121 som sa pobavila 😀 😀

danulka3
15. apr 2011

Dievčatá,idem do hajan,dobrú noc,pááááá.

kvietok121
15. apr 2011

@vladka84 dakujeme, ty tatikovia su proste skveli nie?

kvietok121
15. apr 2011

@danulka3 dobru noc idem aj ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre