♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
15. apr 2011

@akika722 omyl ja idem ku bratovi ne on som zle napisala ak som vytocnea z neho ☹

akika722
15. apr 2011

@majka35 nie že sa vrati..čo ak mi vrati 😀 😀 😀
@danulienka35 jaaaaj tyyy ideš...len s malou???

aaaa budeš tam mať net??? 😅 chybala by si nam 😔

danulienka35
15. apr 2011

@akika722 budem neboj aj s detmi idem

majka35
15. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀 ja že vojde do madarska a nevráti sa mi 😀 😀

akika722
15. apr 2011

@majka35 to by bolo lepšie riešenie 😀 ale len dočasnee 😅 😅 potom by chybal 😅

liba78
15. apr 2011

@jankasramka podarený Mateo bez vlasov 😀 ako keby narukoval 😀
@eis4 Nelinka je krásna slečna a na tej spiacej fotke je na zjedenie 😉

@evanns teda Natashku tam moc nevidieť. Ale tie jej líca sa nedajú pomýliť 😀 ako dôkaz o káve beriem. 😀 Terezka si tam krásne vegetila.
@kvietok121 😀 😀 😀 to bola tvoja osobná príhoda ?

@majka35 dnešný deň ti teda moc nevyšiel. Ale zachovala si sa dobre. Neboj Barborka má rada Terezku, ale všetko treba raz vyskúšať. Aj také veci ako hodiť papuču. Môj mm má jazvu na hlave, mal 8 štichov. Rozbila mu hlavu kvetináčom jeho sestra. Skúšala akú tvrdú hlavu má. A tá sestra by za neho aj život dala. @katulkaaaaaa odkroj si z torty, vylož nohy a odpočívaj. Možno si už moc akčná a veľa sa snažíš porobiť. Takto ti asi tvoje telo naznačuje, že potrebuje oddych.

liba78
15. apr 2011

@danulienka35
@majka35
@akika722
@evanns 😲 😲 baby, čo to čítam ??? Aj ja občas chcem pláchnuť preč, ale 😔 😔 vždy mi príde že moc nemám kam. Hlavne, keď už nemám mamu. Ale zvykla som občas zmiznúť s kamarátkami na pár dní. A mm tiež ide dosť často preč bez nás, tak potom si akosi menej lezieme na nervy 😵

@evanns tá naša sedačka je dosť ťažká. Dnes ju tiež mm sťahoval do iného auta, lebo som potrebovala ísť do PB a z nášho som odlepila dialničnú známku a požičala ju na iné auto na týždeň (aby nemuseli kvôli dvom cestám kupovať)
a nechcela som ísť po starej ceste. Potom som chcela poobede ísť do TN, tak som ju späť vliekla sama ☹ .

danulienka35
15. apr 2011

@liba78 ja plachnem ku bratovi mojko nech sa potrapy sam a pak uvidime

liba78
15. apr 2011

Neviem, sa mi zdá že vždy keď prídem vy už ste všetky preč ☹ tak dobrú noc prajem 😉

liba78
15. apr 2011

@danulienka35 aspoň ty si ešte tu 😉 ale malý sa ozýva, musím ísť za ním papa

akika722
15. apr 2011

@liba78 tak aj ty?? 😨 vitaj v klube 😀 ja myslim že každa ma niečo doma..a ked nema raz bude mať 😒 kriza raz pride

danulienka35
15. apr 2011

@liba78 som tu neboj aj akika je tu pockaj zavolam ju 😀

akika722
15. apr 2011

@liba78 aj jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

akika722
15. apr 2011
danulienka35
15. apr 2011

@liba78 uz ju mas tu sme tu mojko 😀

danulienka35
15. apr 2011

a sme tu same ☹

akika722
15. apr 2011

@liba78 ty si zdrhlaaa 😝

danulienka35
15. apr 2011

pekne snicky babulky a detickam posielame cmuciky 😉

memory97
16. apr 2011

@seagull2404 xixixi to bude na nich pekny pohlad. Moj zas sniva o autodrahe, myslim, ze pod stromcekom tento rok si maly jednu najde🙂

@eis4 aka je zlatunka a podoba sa na maminku🙂 maminka musela navarit skvely vyvar, ked az zaspinkala🙂

@seagull2404 xixi a vies aky krik mi spustil, ked mu to nahodou vypadne, alebo to odlozim do suflika, no chcem, nechcem musim mu to dat a je klud a mozem ho aj normalne prebalit a zabalit 😀 😀 😀

@akika722 mne potom aj odpisala, ze je preto drahsia, ze ma aj ochranu na topanocky a je vylepsena. jasne, ze som podpichla, ze sa mi to zda vela🙂

memory97
16. apr 2011

@seagull2404 veru sa mu to podarilo, ani neviem ako a vsade bola voda a ja, ze maly slinta 🙂
v maminke o nich pisali a tusim to odporucali od 6 mesiacov, ale nie som si ista, dnes to skusim pohladat, ak stihnem, pride nam navsteva. Podla mna to dali iba preto, aby sa ta firma chranila. Aj geliky na zubky su od cca 5 - 6 mesiaca a malemu sa zubky tlacili od 3.mesiaca a nic mu nie je🙂

@akika722 je to to iste ako mala ta baba, ja som to uz od nej objednala.
@akika722 neboj to prejde, aj my sme mali take obdobie, ze mlieko som do neho tlacila a potom to preslo. Len skusaj...

@jankasramka budeme na vas velmi mysliet, aby ta kupa vysla 😉 aky je zlatucky, ved to akoby si mala ine babatenko

😉

memory97
16. apr 2011

@vladka84 jej, to bolo krasne, az sa mi nechce ist spat🙂 ale asi uz idem do hajan, akasi som za posledne dni unavena z tych zubkov a budickov🙂

akika722
16. apr 2011

@memory97 dobre ranko...s tej str.si objednavala ako ja??

memory97
16. apr 2011

@majka35 valeriana lekarska kupis si to v lekarni. Upozornujem, ze to hrozne smrdi, ale budes po tom kludna ako baranok a nic ta nerozhadze. Som to kedysi pila pred skuskami a statnicami 😉

@vladka84 waw veru mas pravdu, tatino v zmensenine 😀

memory97
16. apr 2011

@kvietok121 zahlasovane az 2x🙂

@vladka84 posles mi to prosim do IP o tom chlapcekovi a maminke. dakujem

@majka35 waw sa podoba s Terezkou🙂 a ten psycholog by bol podla mna tiez na mieste, povie ti co a ako a aj v maminkach boli clanky, ked maminkam radil a neskor pisali, ze sa ich vztahy s tazsie zvladnutelnymi detmi zlepsili.

@evanns ake kocky a vy ste dve krasavice kde???? 😨 veru v takych pripadoch, ked si mm mysli, ze sa urobil najviac, tak ma potom dieta na cely vikend a ani nepipne 😀

@danulienka35 jaj veru je to tazke s tymi chlapmi, sem-tam ho nechaj na cely den s malou a uvidis, ci nezmeni nazor.-)

memory97
16. apr 2011

@evanns aka je krasna vo vani🙂 nadherna🙂

@danulienka35 moj ma tiez take reci, ale staci, ze ho necham s malym sameho a je klud. Tiez sme mali velmi zle obdobie, ked sa maly narodil, ale uz je to za nami a snazi sa pomahat....vcera tiez videl, ze som uz velmi unavena, tak ma nezobudil, ked maly plackal, ale mu urobil mliecko🙂 aj to sa stane len obcas, ale aj to pomoze🙂

@akika722 moja to uz nebudu, to bolo, ked "vtacka chytali" 😀 ja si tiez nedam obcas pozor na pusu a tiez soptim ako majka tu pisala....🙂

memory97
16. apr 2011

@akika722 dobre ranko, nie z toho mimibazaru, uz s tou drahsou cenou. Posle mi to po sviatkoch, lebo tu nebudeme, pojdeme k rodicom🙂

dobre ranko vsetkym maminkam a babatkam a krasny slnieckovy den🙂 nam dnes pride navsteva, tak idem do obchodu a upratat, je to tu ako po vybuchu...☹

akika722
16. apr 2011

@memory97 tak ak dobre rozmumiem objednala si to to v drahšom?????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre