♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
17. apr 2011

naše capačky do kočíka 🙂

kvietok121
17. apr 2011

@eis4 aj my mame take ale iny vzor ale zatial ich nosime doma ako papucky uvidime dokedy sice sa uz zdviha na nozky ale este sa nepostavi takze nam stacia tie

eis4
17. apr 2011

@seagull2404 písala som im včera na liliputi že v ktorých obchodoch predávaju svoje výrobky,tak dufam že aj v žiline.našla som tento obchod je v lietave a maju tam niečo podobné na 1. kročky ako liliputi,ale nie su až také pekné ☹
http://www.amkotoys.eu/product/prve-topanocky-r...
://www.amkotoys.eu/product/sandalky-celokozene-948/
tieto su podarené 🙂
http://www.amkotoys.eu/product/textilne-topanoc...

seagull2404
17. apr 2011

@eis4 neviem, ako si mam vybrat, ked su vsetky take krasne 🙂 a ktore su v lietave? som sa uz chystala, ze im napisem, tak som zvedava, co ti odpisu

seagull2404
17. apr 2011

@eis4 jeeej, a tie mas odkial 🙂 my sme doma len naboso, ono je to aj tak u nas nemozne mat nieco na nohach, lebo tamarka sa dovtedy venuje ponozkam, papuckam, topankam, kym ich nezosunie dole a ked jej obujem botasky, tak je v sirokom predklone a zabuden aj na to, ze chcela vonku chodit 😀 😀 😀

seagull2404
17. apr 2011

@eis4 uz som nasla

fialka5959
17. apr 2011

@memory97 Dakujem

eis4
17. apr 2011

@seagull2404 tu v žiline som ich kupovala od jednej baby za 7,50.moja ich doma nenosí lebo tiež ich vyzuva za 2 sek ich má dole ale v kočiku sa nám podarí mať na nožke celý čas čo sme vonku 😉 https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/carculca/
no a čo sa týka ponožiek vid. foto 😀 😀 😀 😀

akika722
17. apr 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

memory97
17. apr 2011

@jankasramka tu trampolinu som tiez pozerala, ale maly este nevie co s nozkami, tak by to bolo aj zbytocne🙂 nadherne su niektore hracky. Vcera som nasla macka pu, co chodi dookola a spieva, vraj aj sem-tam spadne🙂 tu na MK to bolo v bazari. MM ma hned zrusi, nech nekupujem somariny 😀

@kvietok121 vcera som vyberala pre malinkeho a tieto ma uputali, boli zaujimave a este kopu inych som nasla, len keby tato zarabal ako milionar 😀 😀 😀 😀

@seagull2404 ber to aj z pozitivnej stranky, aspon sa nemate kedy pohadat, ked ta vytoci 😉

memory97
17. apr 2011

@eis4 xixi to aj my sme tak, ibaze maly ma na sebe puncosky a tie mu dolu zubkami nejdu🙂

seagull2404
17. apr 2011

@eis4 presne aj mi tak, ale mne sa stalo aj v kociari, ze som rozopla deku a pozeram a topanky dole 🙂 a s ponozkami robime presne to iste, tak jej skor davam pancuchy 🙂
@memory97 prave ze to za tych 5 min. co sme spolu potom stihame, ked nie sme spolu 😠 😠 😠

seagull2404
17. apr 2011

@memory97 minule sa ale Tamarka pokusila dat ich dole, zahryzla a tahala, az po hlavu si ich natiahla 😀 😀

eis4
17. apr 2011

@seagull2404 😀 😀 😀 😀 ja jej tiež dávam väčšinou len pančušky ale ked jej dám tepláčiky tak dám ponožky ale takto to dopadne zakaždým
@memory97

memory97
17. apr 2011

@seagull2404 to muselo byt komicke 😀 😀 😀

kvietok121
17. apr 2011

@memory97 ved to ale na jednnej strane som rada ze nie je milionarom aspon nema vela veci .... a hadam ho naucime aby si ich aj vazil

kvietok121
17. apr 2011

prepacte ze s tym este oravujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ale este stale potrebujeme hlasy dakujem neterka sa bude tesit http://www.mackokubik-skoly.sk/detail.php?id=13...

seagull2404
17. apr 2011

@memory97 komicke to bolo, a z pancusiek 74 mame zrazu 80tky 😀

my sme sa dnes stretli s @eis4 a Nelinkou, ked to takto pojde dalej, nakoniec sa vsetky stretneme nahodou v OC 🙂 mala bola super, oci velke zvedave 🙂 ale maminku by som vobec nespoznala 😉

akika722
17. apr 2011

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵
krpec šiel spinkať 😨 už na noc 😨 dnes spal 3x a je unaveny 😨 ale myslim že niečo je vo vzduchu,prišerne ma boli hlava 🙄

akika722
17. apr 2011

http://www.facebook.com/home.php#!/photo.php?fb... prosim prosim velmi velmi prosim 😵

jankasramka
17. apr 2011

@eis4 jeeeeeeeeeeeeeeeej, aka zlatulinka s ponozkou v puse.... 😀

hajatanufus
17. apr 2011

@akika722 ahojky gratulujeme k 1. zubku
@eis4 vsetko najlepsie nelinke k 8. mesiacikom hlavne zdravicko a super ze uz lepsie spinkate my este stale casto vstavame ale uz su tie intervaly tiez trosku dlhsie cakam kedy jej vyjdu dalsie zubky a bude lepsie a inak aj ja som malej pustala to video tak sa mracila ze mamo ta to co? ale lucy sa rehunala

akika722
17. apr 2011

@hajatanufus ahoooj,dakujem moja..kedy ideš na sk?

hajatanufus
17. apr 2011

@eis4 podarena tvoja mala fakt nema chybu 😀 😀 😀 my mame capacky botasky nike a estetake mikimausove tenisky ked najdem foto tak prilozim

hajatanufus
17. apr 2011

@akika722 o tyzden v nedelu letime uz sa tesim a som trosku aj nervozna z balenia a tak

hajatanufus
17. apr 2011

tu ich trosku vidiet ale asi ich potom odfotim len ich musim najst

akika722
17. apr 2011

@hajatanufus nestresuuuuj mojaaa 😀 oddychneš 😎

hajatanufus
17. apr 2011

@akika722 ja viem ale to samo od seba uz nech je dalsia nedela a nech uz sedime v pendoline smerom do blavy vtedy uz budem kludnejsia 🙂 🙂 🙂

akika722
17. apr 2011

@hajatanufus a smerom do TREBIŚOVAAA 😀 😀 😀

hajatanufus
17. apr 2011

@akika722 ano ale to uz bude v utorok 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre