♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
17. apr 2011

@liba78 😉 na bratancovu malu...ma rok aj 3 mesiaca a Naty je hotova z nej, len by ju stiskala a bozkala a hryzla a najlepsie je ze mala Hyacinta si to necha 😀

denisocka
17. apr 2011

baby,dakujem za kazdy jeden hlas od vas. kludne sa možte zapojit aj vy . kto ma nejake ine poziadavky o hlasovanie,nech ma oslovi v IP

inac,som sa riadne zapotila s basnou 😀 ale tak hadam sa da citat 😀 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-april-2011-mesiac-s-first-bike-sutaz-o-25-reflexnych-viest-a-1-odrazadlo-first-bike/

liba78
17. apr 2011

@kvietok121 zahlasované 😉

liba78
17. apr 2011

@evanns ona sa volá Hyacinta ? 😲

kvietok121
17. apr 2011

@liba78 @evanns dakujeme zabudla som napisat ze sa da 2x 🙂

liba78
17. apr 2011

@denisocka krásna básnička, môj hlas už máš. Šikulka 😉

denisocka
17. apr 2011

@liba78 je vdaka, vieš ako som vymyslala ...hrozne,jak na hviezdoslavov kubin. recitujem ju tu už 3dni,muz ma zo mna depku 😀

evanns
17. apr 2011

@liba78 heeeej...po mame...co uz 😀 😀 😀

liba78
17. apr 2011

@denisocka 😀 😀 😀 to úsilie stálo za to. Je fakt pekná.

liba78
17. apr 2011

@evanns 😔 som si myslela, že to je len prezývka. Aspoň nebude mať v škole menovkyňu. 😉
...inak až teraz som pochopila ako vás zastavil mm na jahodnej. Mne dnes niekto stojí na spojení 😀

liba78
17. apr 2011

@alure Kubkova oslava dopadla dobre. Torta je výborná, nie síce taká pekná ako Oliverova od profesionála. Ale o to si ju viac cením. Maťa ju robila 2 dni a ja som zabudla kúpiť sviečku desinu, tak ich bolo malých desať. 😝

alure
18. apr 2011

Ahojte babulky prajem krásne pondelkové ráno.Klasika ja s víkendovou absenciou a ak bue možnosť tak vás aj dočítam,ale zatial ľ je to v rovine že max dve strany dozadu...
@liba78 vidím že Kubko dostal nový bike 😎 tak ten mal určite moc veľkú radosť súdiac podľa fotky 😉 no a torta vyzerá super,kiežby som mala schopnosti ako napr. @katulkaaaaaa ,ale ja som ľavá...a hlavne že chutila 😝
@jankasramka Mateo vyzerá super s tými vláskami a fakt mu aspoň nie je moc teplo.
@kvietok121 no veru vidíme to hlavne na tých svojich 😉 ja keď sa spätne obzriem a vidím aký je veľký už Oliver ....
@memory97 to mám asi preto aby som sa nenudila 😲 ale hlavne že sa to rieši a nikto nie je voči vzniknutému problému ľahpstajný,ozvalo sa mi hodne rodičov,a po veľkej noci máme v škole jarné tvorivé dielne tak tam si vyhradíme čas aj na "naše" problémy a preberieme to aj s riaditeľkou.
@eis4 , @katulkaaaaaa ďakujem kočky za blahoželanie 😉
@eis4 malinká ako krásne zaspinkala na tej stoličke 😎

babulky neviem dočítať je toho až až ☹ čo ste riešili cez víkend? ešte som zaregistrovala že @akika722 majú prvý zúbok 😉 GRATULUJEME mojko

katkavv
18. apr 2011

ahojte baby 🙂
@liba78
moja vsak torticka je peknucka, hlavne je ze aj chutila 🙂
@alure
ahoj, ako sa mate, a ako je Deniskovi?

Baby ja uz fakt ze nevladzem, maly mi lozi po celom byte, vsetkeho sa chyta, zacina sa vstavat na kolienka a ja uz nevladzem byt v stredu cely den :( je to dost narocne, tym padom nic nestinam v domacnosti, varenie je chabe a aj to upratovanie ....
kajkovi sa uz prerezali horne 2 a tusim je uz presvitaju aj horne 1, cize to mame doma vesele ....
potrebovala by som jeden vikend pre seba, bez mm a maleho, ale to nehrozi :D

majka35
18. apr 2011

dobré ránko
@katkavv mám to isté doma a o to sťažené, že je doma aj moja staršia, ktorá nevie nič, iba mamííí, mamííí, som hladná, som smädná, chcem sa hrať a variť musím pre ňu, aj keby som totálne odkvecla ... a poviem ti, už nevládzem, lebo ani spať nevedia rovnako, takže u nás bordel ako v tanku a ja to už mám na háku a čo je horšie, terezka mi ochorela, mám prebdené dve noci a to doslova, teraz som ju akotak uspala, barborka pozerá krtka a ked sa zobudí, idem s obidvomi k lekárke ... mám dosť
som už druhú noc spala maximálne 2 hodiny ... neviem, ako to vydržím s obidvomi doma 🙄 🙄 🙄 strašne si potrebujem oddýchnuť

21
18. apr 2011

@katkavv ani ja nevladzem, uz som asi stara, mala sa stale stavia na nohy, je roztrasena, tak aj pada, stale chce zo sedu na stvornozky a potom pada na usta, zlieza z gauca, posteli... neobsedi, len by behala a behala a potom zuri...

katkavv
18. apr 2011

@majka35
mas to riadne tazke :(
musime to vydrzat, co nam ine ostava?!! vela sil prajem

katkavv
18. apr 2011

@21
viem, ze je nas tu viacej (asi aj vsetky) co riesia presne tie iste problemy ....
tak aj tebe zelam vela vela sil 😒
doteraz sa to ako tak dalo vydrzat, ale uz je toho aj na mna dost, prosim vas, nemate niekto odvadac na deti????!! aby som mohla kajka aspon na hodku denne vypnut? :D

majka35
18. apr 2011

@21 s tou starobou pozoooor ... čo mám ja hovoriť ... 😕

moja v jednom kuse padá na kachličky, už má dve bozule na čielku a to presne vtedy, ked som potrebovala na pár sekúnd odbehnúť na záchod ... a barborka mi až vtedy zahlási, že terezka nie je na koberci, ked už spadne a reve 🙄

majka35
18. apr 2011

@katkavv ak by sa našiel taký, nech pošle aj mne, ja potrebujem dva kusy

katulkaaaaaa
18. apr 2011

aaaaaaaaaaaa dobre ranko 😀
baby mi sme inak prepojene akurat som chcela povedat ze moj maly je v jednom kuse v pohybe,v choditku je ako strela,vcera nam tahal kabel z eletriky akoze sedeli sme pri nom traja ale to je sekunda a on hned nieco robi 😖 odplazi sa za par sekund vsetko vykladame,ale aj tak sa vecne buchne a potom ten plaaaaac
@alure ahoj mi sme boli vcera na plavarni,baby ja co som schudla tak som skoro vsetko nabrala za dva tyzdne naspet,no pripadala som si ako hroch fuuuuj 😠 za mesiac mam narodky tak idem na sebe makat nech mam peknu oslavu 😀 uz mam odcvicene torty su pojedene 😝 tak si idem dat zdrave ranajky
a este vcera sa viki smiala ze ako vyzeram v plavkach,a mm zahlasil ze mamina ma ,,zdeformovanu" postavu lebo ma vas dvoch 😠akoze co vam poviem...dnes si idem kupit korcule,ja mu dam zdeformovanéééé
@liba78 ti mas inak pekne decka doma,tie ich oci no zalubila som sa 😝
@majka35 maji pevne nervy zelam!ja ked ich mam doma oboch tak chodim jak besny pes 😕
@evanns ako bolo cez vikend bez mm?dufam ze pochopil a chybali ste,natas je ako vzdy vysmiate slniecko 😉
@katkavv aj ja by som tak niekam isla bez deti a mm,stacil by mi jediny den snivajme dalej 😒

seagull2404
18. apr 2011

ahojte, jeeej, svieti slniecko, dnes budeme vonku dlllllho (aspon dufam)

pozeram, ze sa nam tu rozbehlo padanie, udieranie a pod. 🙂 tak uz bude veselo 🙂 nasa Tamarka sa zacala zo sedu pretacat na bok a na styrti a tak nebezecne sa pri tom prevazuje az mam strach, ze to neustriehnem 😖

@katkavv ked zozenies ten odsavat, kupim tiez 🙂 ale sa uz tesim, v stredu ideme na vychod, konecne aspon na chvilu oddychnem aj ja

@majka35 ☹ ☹ ☹ moja, myslim na teba, neboj, to prejde a nech ste rychlo fit

majka35
18. apr 2011

@katulkaaaaaa ahoj, ďakujem, ja už tiež uvažujem, či sa nedám zaočkovať proti besnote 😕 ja som kúpila malej chodítko, z bazošu, za 18 eur, veľmi pekné, krásna hudba, hračky a moja primadoňa v ňom vôbec nechce byť

eis4
18. apr 2011

dobré ránko baby.Zas celkom dobrá noc za nami.1. krát vstala až o 3:18 tak som sa celkom vyspala kedže som zaspala s malou už pred 21. mm ma prišiel pred 23 zobudiť že chod si umyť zuby a daj si pyžamo 😀 no mrtva som bola,včera mi dala zabrať 😒
bolii sme v bille tam sme stretli seagull2404 som spoznala malu,ale ked som pozrela na maminu už som si bola istá 🙂 Mirka je velmi simpatická a malá je krásna.fakt má také modre očká ako na fotke 🙂
ked sme sav rátili z billi začala byť velmi živá,ona je aj inokedy ale toto už bolo moc.lahli sme si na zem na podložku a ona po nás liezla raz po mne raz po mm,potom poriadne zbila maca plyšového 😒 to ju už prestalo baviť tak som dostala aj ja 😀 po pol hodine čo bola stále v pohybe sme ju musesli zastaviť lebo to sa už nedalo.začina sa vždy častejšie a častejšie stavať a po novom chce už sama stáť a pušťa sa,takže už nemože od nej ani na krok 😒
@hajatanufus @liba78 @alure @evanns dakujeme 🙂 🙂
@akika722 zahlasované 😉
@majka35 máš to ťažké moja pri takom živom dieťati,obdivujem ťa ja by som asi 2 deti nezvládla.mám dosť z Nelinkou 😒 prajem rýchle uzdravenie ☹
@katkavv musíme to vydržať ☹ a ešte ked začnu behať neviem neviem 😒

majka35
18. apr 2011

@seagull2404 ďakujem ... práve pozerám, kedy mi ide nízkopodlažný bus k lekárke, lebo kočík nevytiahnem a mm má dnes podpisovanie zmlúv v práci, takže je celý nešťastný, že nás tam nemôže odviezť
ale už som si povedala, že to che kľud a pozitívne myslenie 😀

baby, čo robili naši rodičia bez DVD? ... ja keby som nepustila malej krtka, tak si to tu môžem rovno hodiť, lebo nič iné ju nebaví ... len tu vzdychá od nudy

denisocka
18. apr 2011

baby diky za hlasy .prosim hlasujte,len ked sa vam to pači ,.kludne sa do sutaže zapojte aj vy 😉 šancu ma predsa každy https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-april-2011-mesiac-s-first-bike-sutaz-o-25-reflexnych-viest-a-1-odrazadlo-first-bike/

seagull2404
18. apr 2011

@majka35 tak ale to mas super, mm by mi povedal, ze mam ist sama ☹ snad by ti niekto pomohol, ale ja tiez by som si niekedy radsej z ruky odhryzla, nez sa prosit niekomu
si jej mohla dat upratovat 🙂 ked sa chudatko nudi

seagull2404
18. apr 2011

@eis4 😀 😀 😀 😀 😀

katkavv
18. apr 2011

baby idem nieco porobit, zatial sa majte a prajem pekny den 🙂

akika722
18. apr 2011

@evanns zlata 😀
@liba78
@evanns dik kočeny

bre ranko 😎

majka35
18. apr 2011

@seagull2404 jooooj, tak to môj mm ma vždy chcel odvážať autom, že ako to ja zvládnem 😅 ale ja som nikdy nechcela, tiež si radšej sama všetko vybavím ... a Barborka upratovať???? tak takéto šťastie mňa ešte nepostrehlo ... ked som ju včera poprosila, aby nahádzala hračky do boxu, tak jej odpoved bola, prečo to ona musí upratovať, keď to osko rozhádzal 😕 😕 😕 tak som na ňu tak pozrela, že by sama zľakol aj čert a okamžite bežala upratovať

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre