• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@seagull2404 písali mi z liliputi že ich topánky sa predávaju iba v 2 obchodoch v bratislave :frowning2: ale @alure tebe to asi vyhovuje ,ešte im napíšem nech napíšu názov obchodu potom dám vedieť.
my žilinčanky máme smolu,asi otvorím obchod s topánkami liliputi :grinning: :grinning: ale písali mi že sklad maju v šali že sa tam možem zastaviť a vyskušať,ale mi tam ideme teraz cez sviatky tak pochybujem že tam budu :frowning2:
18. apr 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, ja aby som si tu k vam mohla na chvilku sadnut, vopchala som Karinke do ruky rohlik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@katulkaaaaaa mne bolo tiež dobre bez nej ale moj drahý gynekolog mi pichol injekciu ked som bola v decembri na prehliadke :rolling_eyes: lebo som chcela antikoncepciu :rolling_eyes:
@alure
18. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše zúbky :slight_smile: neviem mu tonejak inak odfotiť :confounded:
18. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 a aku mas anti? ja by som tiez chcela, ale kym kojim velmi na vyber nemam :unamused: a po tom co tu @katulkaaaaaa pisala o svojich tabletkach, tak som zatial bez a spolieham sa na to, ze mm vie co robi :grinning:
18. apr 2011 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aha teraz pozerám že obchod sa volá asi látkové plienky a látkovky :confused: je taký obchod v blave? ale maju tam len tie liliputi capačky ja chcem pediped tie nepredáva nikto :cry:
18. apr 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 , @katulkaaaaaa ja som sa tešila že stále nič a bum ho,ale už som cítila pár dní nejaké pobolievanie v krížoch :angry:
@eis4 to by bol dobrý biznis :slight_smile: ak sa ti náhodou ozvú a budeš vedieť názov obchodíku poteším sa :sunglasses:
18. apr 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 neviem o tom obchode a je to kamenný obchod alebo internetový? kuknem na webe a budem múdrejšia
18. apr 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja mám cerazette,tiež niekedy rozmýšlam že ich vysadím lebo na začiatku som krvácala 3 týždne ,dr mi povedal že je to normálne,potom to prestalo ale krámy mávam teraz tak všeliako minule som ich mala až 8 dni :astonished: :rolling_eyes: a teraz len 3 či 4 :astonished: a často mám také špinenie čo my lezie na nervy. asi si dám vnutromaternicové teliesko ius mirena je to na 5 rokov a mám pokoj. :unamused: my 2. dieťa neplánujeme aspoň pokial budeme v tomto mrňavom byte a to ešte asi chvílu potrvá kým sa nám podarí odsťahovať :unamused:
18. apr 2011 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 mne sa páčia tieto http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/topanocky-liliputi-lopta
ja som tiež začala brať po 600nedelí AZALIU a začala som hneď krvácať,niekoľko dní v kuse,tak som ich vysadila a bolo všetko ok....tak som ostala bez Antikoncepcie a tiež sa spolieham na to že si mm "dá pozor" :grinning:
18. apr 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 prosim ta, tolko malo sebavedomia, to je des, my sme boli v piatok na plavani a nahradzala si u nas jedna maminka, a jej odvaha, dvojdielnych plaviek :confused: :confused: :confused: :confused:
@majka35 vidis, musim svoju domacnost dostat do stavu, ze bezo mna je nefunkcna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@alure :slight_smile: ti poviem, ze je to niekedy dost zaberak, ale ved to asi poznas, Tamarka dava pstrosie kroky :slight_smile:
18. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure mal by to byť kamenný obchod :unamused: toto mi napísali neviem či som správne pochopila:Dobrý deň,

topánky Liliputi sa predávajú bohužiaľ iba v Bratislave v 2 predajniach:
Latkové plienky a Látkovky.
Topánky Pediped nepredáva nikto...
18. apr 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 :frowning2: no, tak to asi budem musiet risknut, ved ich stale mozem vratit
@alure krasne zubky :slight_smile:
18. apr 2011 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 zo Ziliny máš ďaleko do Ružomberku? Tam je kamenná predajňa Bubu-babo a majú lliliputi
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=6
18. apr 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ďakujem :wink:
@eis4 teraz pozerám že Pediped majú aj v tom bubu babo
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4559
18. apr 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no je to si hod cesty asi aj viac,už si nepamätám :unamused:
18. apr 2011 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 diiik
@alure jééééj :slight_smile:
@seagull2404 hmmm??nehodili sa jej?mam ti hodiť moju foto? :pensive:
18. apr 2011 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 dá sa tam stiahnuť tabulka velkostí na ich stránke,to vraj treba vytlačiť a podla toho odmerať :astonished:
@alure ale to bude asi len na nete :frowning2: v kamennom nie :frowning2:
18. apr 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 ja si pamätám keď začal chodiť Oliver :wink: pri našich výškach s mm to zohýňanie bolo dosť bolestivé ale malý začal krásne chodiť sám a bolo,len sme sa za ním nabehali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to sú krásne časy..a už sa teším aké to bude u Denisa..ale moc vám to na tých fotkách sluší a Tamarka vyzerá ako taký malý "galgan" myslím v dobrom taká "frajerka" rifličky,botasky a ten huncútsky výraz :sunglasses:
18. apr 2011 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 prípadne tamskús zavolať a uvidíš :wink: urobíte si malý výlet..myslela som si že je to bližšie :confounded:
@akika722 vám ako vidieť zúbok?
18. apr 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure joj, to ano, ona je riadny huncut, uz sa tesime, ked zacne rozpravat :slight_smile: mne sa vidi tamarka taka trosku bojazliva, aj na nej vidim, ze by to chcela skusit, ale potom zavaha, a boji sa, ma taky vyplaseny vyraz tvare; aj ked k nam doslo to dievcatko, celu ju ochytalo a ona len stala, pevne ma drzala a nechala so sebou robit, doslova mi to prislo, ze "pretrpim, ona potom odide" :grinning: :grinning: :grinning:
@akika722 hej, mala asi 120kg, ja sa tym nezaoberam, snazim sa ist na to pomaly, ja po Velkej noci skusim zas tu dietu, lebo to jedine zabralo a bude teplo, tak budem vela vonku
@eis4 ja uz som objednala, Tamarka ma trosku vacsiu nozicku, ale na stranke v obchodnych podmienkach som si precitala, ze sa do 7mich dni daju vymenit za vacsie, ak nebude sediet velkost
18. apr 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure citim ked chytim..no pusu mi nechce otvoriť :unamused: ale tak na štvrtinku je isto vonku..a asi ide druhy-hend vedla dole
@seagull2404 tu čo ješ len ovocie?čo si mi posielala???ja som už zufala zo seba :pensive:
18. apr 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tam je ovocie len na ranajky :slight_smile: ale ano, tu, tam mi zisli 3cm z bruska, nic moc, ale lepsie ako vsetko ostatne, co som doteraz skusila
18. apr 2011 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 za aky čas? :fearful:
18. apr 2011 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 aké si si vybrala?
18. apr 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 @katulkaaaaaa blahozelame k 8.mesiacikom

@evanns zlatunka je malinka:slight_smile: kocka po maminke:slight_smile:
18. apr 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 28dni, a z bokov a zadku islo tiez asi tak
@eis4 vybrala som hned 3 :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=cipok.tpl&product_id=124&category_id=13&option=com_virtuemart&Itemid=9 a tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=cipok.tpl&product_id=135&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=9 a tietohttp://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=cipok.tpl&product_id=212&category_id=12&option=com_virtuemart&Itemid=9 s tym, ze tie posledne vacsie
18. apr 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 wwwaaawww

katulkaaaaaa gratulujeme :dizzy_face:
18. apr 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tie pediped Grip ´n´Go su ake draheeeeeee :astonished: 40 eurosov :astonished: :astonished: :astonished:
18. apr 2011 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok