♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

eis4
18. apr 2011

@seagull2404 písali mi z liliputi že ich topánky sa predávaju iba v 2 obchodoch v bratislave ☹ ale @alure tebe to asi vyhovuje ,ešte im napíšem nech napíšu názov obchodu potom dám vedieť.
my žilinčanky máme smolu,asi otvorím obchod s topánkami liliputi 😀 😀 ale písali mi že sklad maju v šali že sa tam možem zastaviť a vyskušať,ale mi tam ideme teraz cez sviatky tak pochybujem že tam budu ☹

vladka84
18. apr 2011

inak, ja aby som si tu k vam mohla na chvilku sadnut, vopchala som Karinke do ruky rohlik 😝

eis4
18. apr 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa mne bolo tiež dobre bez nej ale moj drahý gynekolog mi pichol injekciu ked som bola v decembri na prehliadke 🙄 lebo som chcela antikoncepciu 🙄
@alure

alure
18. apr 2011

naše zúbky 🙂 neviem mu tonejak inak odfotiť 😖

vladka84
18. apr 2011

@eis4 a aku mas anti? ja by som tiez chcela, ale kym kojim velmi na vyber nemam 😒 a po tom co tu @katulkaaaaaa pisala o svojich tabletkach, tak som zatial bez a spolieham sa na to, ze mm vie co robi 😀

eis4
18. apr 2011

@alure aha teraz pozerám že obchod sa volá asi látkové plienky a látkovky 😕 je taký obchod v blave? ale maju tam len tie liliputi capačky ja chcem pediped tie nepredáva nikto 😢

alure
18. apr 2011

@vladka84 , @katulkaaaaaa ja som sa tešila že stále nič a bum ho,ale už som cítila pár dní nejaké pobolievanie v krížoch 😠
@eis4 to by bol dobrý biznis 🙂 ak sa ti náhodou ozvú a budeš vedieť názov obchodíku poteším sa 😎

alure
18. apr 2011

@eis4 neviem o tom obchode a je to kamenný obchod alebo internetový? kuknem na webe a budem múdrejšia

eis4
18. apr 2011

@vladka84 ja mám cerazette,tiež niekedy rozmýšlam že ich vysadím lebo na začiatku som krvácala 3 týždne ,dr mi povedal že je to normálne,potom to prestalo ale krámy mávam teraz tak všeliako minule som ich mala až 8 dni 😲 🙄 a teraz len 3 či 4 😲 a často mám také špinenie čo my lezie na nervy. asi si dám vnutromaternicové teliesko ius mirena je to na 5 rokov a mám pokoj. 😒 my 2. dieťa neplánujeme aspoň pokial budeme v tomto mrňavom byte a to ešte asi chvílu potrvá kým sa nám podarí odsťahovať 😒

alure
18. apr 2011

@eis4 mne sa páčia tieto http://www.latkoveplienky.sk/produkt-detail/top...
ja som tiež začala brať po 600nedelí AZALIU a začala som hneď krvácať,niekoľko dní v kuse,tak som ich vysadila a bolo všetko ok....tak som ostala bez Antikoncepcie a tiež sa spolieham na to že si mm "dá pozor" 😀

seagull2404
18. apr 2011

@akika722 prosim ta, tolko malo sebavedomia, to je des, my sme boli v piatok na plavani a nahradzala si u nas jedna maminka, a jej odvaha, dvojdielnych plaviek 😕 😕 😕 😕
@majka35 vidis, musim svoju domacnost dostat do stavu, ze bezo mna je nefunkcna 😀 😀 😀 😀
@alure 🙂 ti poviem, ze je to niekedy dost zaberak, ale ved to asi poznas, Tamarka dava pstrosie kroky 🙂

eis4
18. apr 2011

@alure mal by to byť kamenný obchod 😒 toto mi napísali neviem či som správne pochopila:Dobrý deň,

topánky Liliputi sa predávajú bohužiaľ iba v Bratislave v 2 predajniach:
Latkové plienky a Látkovky.
Topánky Pediped nepredáva nikto...

seagull2404
18. apr 2011

@eis4 ☹ no, tak to asi budem musiet risknut, ved ich stale mozem vratit
@alure krasne zubky 🙂

eis4
18. apr 2011

@alure tie su zlaté 🙂 ja by som chcela tieto na leto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

alure
18. apr 2011

@eis4 zo Ziliny máš ďaleko do Ružomberku? Tam je kamenná predajňa Bubu-babo a majú lliliputi
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=6

alure
18. apr 2011

@seagull2404 ďakujem 😉
@eis4 teraz pozerám že Pediped majú aj v tom bubu babo
http://www.bubu-babo.sk/index.php?ID=4559

eis4
18. apr 2011

@alure no je to si hod cesty asi aj viac,už si nepamätám 😒

akika722
18. apr 2011

@vladka84 diiik
@alure jééééj 🙂
@seagull2404 hmmm??nehodili sa jej?mam ti hodiť moju foto? 😔

eis4
18. apr 2011

@seagull2404 dá sa tam stiahnuť tabulka velkostí na ich stránke,to vraj treba vytlačiť a podla toho odmerať 😲
@alure ale to bude asi len na nete ☹ v kamennom nie ☹

alure
18. apr 2011

@seagull2404 ja si pamätám keď začal chodiť Oliver 😉 pri našich výškach s mm to zohýňanie bolo dosť bolestivé ale malý začal krásne chodiť sám a bolo,len sme sa za ním nabehali 😝 ale to sú krásne časy..a už sa teším aké to bude u Denisa..ale moc vám to na tých fotkách sluší a Tamarka vyzerá ako taký malý "galgan" myslím v dobrom taká "frajerka" rifličky,botasky a ten huncútsky výraz 😎

alure
18. apr 2011

@eis4 prípadne tamskús zavolať a uvidíš 😉 urobíte si malý výlet..myslela som si že je to bližšie 😖
@akika722 vám ako vidieť zúbok?

seagull2404
18. apr 2011

@alure joj, to ano, ona je riadny huncut, uz sa tesime, ked zacne rozpravat 🙂 mne sa vidi tamarka taka trosku bojazliva, aj na nej vidim, ze by to chcela skusit, ale potom zavaha, a boji sa, ma taky vyplaseny vyraz tvare; aj ked k nam doslo to dievcatko, celu ju ochytalo a ona len stala, pevne ma drzala a nechala so sebou robit, doslova mi to prislo, ze "pretrpim, ona potom odide" 😀 😀 😀
@akika722 hej, mala asi 120kg, ja sa tym nezaoberam, snazim sa ist na to pomaly, ja po Velkej noci skusim zas tu dietu, lebo to jedine zabralo a bude teplo, tak budem vela vonku
@eis4 ja uz som objednala, Tamarka ma trosku vacsiu nozicku, ale na stranke v obchodnych podmienkach som si precitala, ze sa do 7mich dni daju vymenit za vacsie, ak nebude sediet velkost

akika722
18. apr 2011

@alure citim ked chytim..no pusu mi nechce otvoriť 😒 ale tak na štvrtinku je isto vonku..a asi ide druhy-hend vedla dole
@seagull2404 tu čo ješ len ovocie?čo si mi posielala???ja som už zufala zo seba 😔

seagull2404
18. apr 2011

@akika722 tam je ovocie len na ranajky 🙂 ale ano, tu, tam mi zisli 3cm z bruska, nic moc, ale lepsie ako vsetko ostatne, co som doteraz skusila

akika722
18. apr 2011

@seagull2404 za aky čas? 😨

eis4
18. apr 2011

@seagull2404 aké si si vybrala?

memory97
18. apr 2011

@eis4 @katulkaaaaaa blahozelame k 8.mesiacikom

@evanns zlatunka je malinka🙂 kocka po maminke🙂

seagull2404
18. apr 2011

@akika722 28dni, a z bokov a zadku islo tiez asi tak
@eis4 vybrala som hned 3 😅 😅 😅 http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod... a tieto http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod... a tietohttp://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod... s tym, ze tie posledne vacsie

akika722
18. apr 2011

@seagull2404 wwwaaawww

katulkaaaaaa gratulujeme 😵

vladka84
18. apr 2011

baby, tie pediped Grip ´n´Go su ake draheeeeeee 😲 40 eurosov 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre