♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
18. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zlata..no čo ma kto vedieť jej prave meno.. 😀 😀 😀 😀 😀

akika722
18. apr 2011

@majka35 ty kočica jedna...a to je ten z no name? 😅 Timko??? 😅 😅 ak nie,tak nič,ja len ža sa podoba 😅 😅 😅

majka35
18. apr 2011

@akika722 jasné, že timko a ja som nenormálna kočica ... tam ešte čakám terezku

majka35
18. apr 2011

@akika722 igor by a urazil, že si ho nespoznala 😀 😀 😀

akika722
18. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ooooooooo

majka35
18. apr 2011

@akika722 ja len nechápem toho orla tam 😕

akika722
18. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že je rychla ako orol,nééé? 😀 😀

akika722
18. apr 2011

@majka35 musim isť moja..maly už nespi.idem s nim na vzduch..paaaaaaaaaaaa ♥

majka35
18. apr 2011

@akika722 ok ... závidím ten vzduch

evanns
18. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 dnes "šikám" z teba od rana v robote 😝

majka35
18. apr 2011

@evanns ta čo vas tak rozšikalo milá pani? 😀 😀

lji
18. apr 2011

ahojte dievčence.občas si vás prečítam ked píšete niečo kde sa dá "chytiť niť" a viem o čom píšete ale inak sa nejak nestíham vraciať späť 😀 mám ale na vás otazočku kedže to tu nesledujem poriadne len všímam ako tak ako ste už všetci zubatý, je tu nejaké augustovča čo nemá ešte ani jeden zúbok?? 😅 😅

evanns
18. apr 2011

@majka35 tvoje komentare a odpoved tvojej dcery barborky margulky zubkovej víly princeznej orol 😀 😀 😀

memory97
18. apr 2011

@kvietok121 skus sa lekarky opytat na tento kremik, mozno ti da vzorku ako nam. maly ma lisaj na licku a hned po 1x natreti to bolo pekne. http://www.docsimon.cz/zbozi/multilind-mikrosil... aby si vedela ako sa to vola. Je to aj na liecbu ekzemov u deticiek. Alebo sa skus v lekarni opytat, tam ti vzorku tiez daju, ak budu mat.

memory97
18. apr 2011

@majka35 si ju viem zivo predstavit ako ich provokuje 😀 ved nech si chlapci zvykaju uz od mala 😀 😝
dakujeme Barborke za odkaz a posielame pusinu🙂

@jankasramka veru len nech sa vsetky skorpiony Mateovi vyhybaju!!!! A zo sutaze si nerob nic, nabuduce ju isto vyhrajete 😉

hajatanufus
18. apr 2011

@eis4 mala je podarena 🙂 aj ja chcem nasej kupit taky walker sice sa mi ta stranka nezobrazila co si hodila ale je to tiez od vtech taketo neviem ci si aj ty toto myslela? http://www.bombahracky.sk/hracky-pre-najmensich...
@katulkaaaaaa vsetko najlepsie k 8. mesiacikom maly je velmi pekny uz by si mala chystat metlu lebo potom ked vyrastie uz nebudes stihat na frajerky 😀 😀 😀
@kahlan1 ahojky dlho si tu nebola ako sa mate? co anetka a babatko? a ty? ako sa citis? aj anetke zelame vsetko najlepsie k 8. mesiacikom ale to leti
@majka35 mas to tazke nezavidim nasej teraz ide viac zubkov naraz tak tiez nic nemozem robit lebo cez den moc nepospi dnes je od pol siestej hore a spinkala od 12 asi 50 minut co je mizerne malo a vnoci tiez vstava kazdu chvilu co ma tiez velmi vycerpava a potrebujem porobit poriadky a chcela som robit palacinky ale uz ich robim asi tyzden snad sa k tomu este do piatku dostanem no fakt hruza 😒 a mrzi ma ze detuchy su chore rychlo sa uzdravte a to vam dr povedala ze nesmu ist vobec vonku? ja som myslela ze ked je pekne teplucko tak sa s detickami ked su chore moze ist na prechadzku na cerstvy vzduch nasa lucinka tiez rano strasne kaslala tak zajtra ideme k dr lebo ja si idem dat predpisat lieky tak nech mi na nu dr kukne vsak idu sviatky a ja nechcem este behat podr potrebujem balit lebo v nedelu odchadzame na sk 🙂 potom by sme sa mohli stretnut aj s @evanns ak by ste chceli 🙂

alure
18. apr 2011

Ahojte
no nie som tu od dopoludnia a zase hafo strán popísaných 😉 Je mi strašne zle,bolia ma kríže a Denis toho moc nepospal,tak som v kuse pri ňom ....už mám doma aj Oliverka,zachvíľku ho zaveziem na plávanie a ak bude príjemne tak sa poprechádzam tú hodinku vonku s malým,nech sa nemusím točiť na aute hore dole
@eis4 Nelka je rozkošná,a vyzerá tak spokojne a pripadá mi na fotkách o dosť "staršia"
@katulkaaaaaa no a Simonko to je iný herec 😎 to fakt budeš mať čo robiť aby si od neho odohnala húfy ktoré budú za ním liezť 😉
@memory97 myslíš že ten krémik zoženiem bežne v lekárni? Oliverko má zopár lišajíkov už od narodenia,a tie kortikoidné maste mu na to nechcem dávať čo máme od Dr. ☹
@majka35 uff moja tak to nezávidím ☹ dúfam že sa dáte skoro do poriadku a prejde to aby ste aspoň na vychádzku mohli ísť. Ja som minulý rok takto ale v lete bola 3 týždne doma s Oliverom,bral ATB kôli nejakému pneumokokovi a neskôr stafylokokovi čo sme sa ho nevedeli zbaviť.
@hajatanufus a ty ako? už balíš?
@lji nám teraz vyšli prvé dva zúbky a tuším ešte nemáme všetci...a sú deti ktoré sú aj ročné ešte bez zúbkov 😉

kvietok121
18. apr 2011

@memory97 je si zlata, ma hroznu tu nozicku ak ma to napadnem odfotim a prilozim .... ☹

hajatanufus
18. apr 2011

@alure ahojky este som nezacala a neviem sa k tomu dostat najprv chcem este pozehlit certvo oprate a tak zacnem triedit co pojde po kurierovi a co pojde do prirucnej lebo kurier pride s vecami az na dalsiden alebo az o dva dni takze musim zobrat aspon nejake veci pre nas a deti na prezlecenie na dva tri dni a mam z toho dilemu plus doma neskutocny bordel a mala stale nechce spat a len place tak neviem nic spravit ani som nezacala a to su skoro tri hodiny no des

kahlan1
18. apr 2011

@hajatanufus ahoj chodim na net malo aby som toho viac stihla, prave balim lebo sa budeme stahovat a snazim sa uspat anetku ktora si momentalne o dusu keca v postielke 🙂
a ty sa mas ako? nebyva ti zle? ako malinke v brusku a ako tvoje dve slecny?

kahlan1
18. apr 2011

@lji my este nemame ani jeden zubok 🙂

eis4
18. apr 2011

už sme späť z prechádzky 🙂
@akika722 @alure @katulkaaaaaa dakujem 🙂
@hajatanufus dakujem 🙂 áno presne to isté chcem kupiť 🙂 pani ho tam má za 18 eur a vraj velmi málo používané lebo to mali u starých rodičov tak sa oplatí nie? 😉 ešte ked pozerám kolko to stoji na nete 😲
minule som zabudla ti odpísať na topánočky,mi máme adidasky a ešte 10 roznych topánok ktoré nechce nosiť 🙄 al e to su všetky len také do kočíka na parádu,tie adidasky jej už budu malé a mala ich na nohe 3x ☹ ale aj tak si myslím že nie su na chodenie pre takéto malé detičky,tieto adidas,puma,nike....... jej začnem kupovať ked bude o dost väčšia 🙂 tak 4-5 ročkov dovtedy také čo su určené pre tieto malé deti 🙂

eis4
18. apr 2011

@kahlan1 asi mesiac mi pije zo slamky ani som ju to nemusela učiť saje ako o život 😀 ona si to chytí jazýčkom ako bradavku a tak saje takže nemá problém 🙂

eis4
18. apr 2011

@katulkaaaaaa zlatý je malý a tiež taký vytešený v tej stoličke ako moja 😀 a vidím že ti aj piecť pomáha 😀 😀 😀

eis4
18. apr 2011

moje malinké začína reagovať na hudbu,hrkám jej hrkálkou aby jej macko pu spieval a tancoval a ona sa začala na hudbu posediačky kývať dopredu dozadu 😅

hajatanufus
18. apr 2011

@kahlan1 dakujem uz je to konecne lepsie byvalo mi trochu zle bola som unavena a nemohuca a vobec som nemala chut jest teraz sa to zacina zlepsovat zacinam byt hladna prave som napiekla palacinky a neviem ci ich aj vsetky nezjem a mm nic nezvysi 😀 rachelke ide naraz viac zubkov tak je cez den viac uplackana a nechce mi spinkat teraz povinne sedi v hojdacke a pozera medveda yogiho a konecne sa uz naucila papat tak sa aj rozpapala takze na desiatu spapala polovicu ov. vyzivy tej malej a na obed skoro celu malu zaleninovu a este dostane zvysok ovoc. na olovrant a vecer este mozno kasu a okrem toho este sa nespocetne krat kojime a lucinka mi stale nechce pa[pat len malo akurat ze mliecko chce rano aj vecer a tiez cez den nespinka tak sa s nou trapim 😒 davaj na seba pozor a moc to s tym balenim neprehanaj 🙂 aj ja sa snazim chodit menej na net ale ked som bola nemohuca tak som sem prisla z nudy a teraz ked uz mi bude lepsie asi uz na net ani cas nebude lebo v nedelu ideme na sk tak tiez musim balit a kadeco chystat

hajatanufus
18. apr 2011

@eis4 jasne my to mame tiez len do kocika a kebyze nie som tehu tak ich ani nekupujem lebo pocitam ze tiez ich dlho nosit nebude tak bude este pre dalsie vsak ked nechodi tak to neznici jasne ze normalne topanocky by som nosene nedala ale to este nestihne ani nejak znicit a to choditko ma super cenu jasne ze sa oplati na nete je to predrazene tu to mali v tescu za 20 libier v akcii a normalne stoji 26 takze ked sa vratime z sk tak jej to hned kupim 🙂

eis4
18. apr 2011

@hajatanufus malu trápia zubky? ☹ my máme teraz chvílu pokoj aj ked sa mi zdalo že jej idu 4 naraz vyšli jej len 2 tak neviem. to je dobre že ti už chutí bábätko musi predsa rásť 😉
a to ti normálne pozerá rozprávku 😲 😲 to si neviem predstaviť 😲

vladka84
18. apr 2011

@akika722 sikulka ani nie, ale hanbim sa, ze cez tie okna skoro ani nevidno, takze viac menej z donutenia ich umyvam 😀
@katulkaaaaaa tak my sa kojime dvakrat viac ako vy, niektore dni je to aj 7x cez den 😕 cica moja, teraz uz hocikedy ked ju mam na rukach natiahne tricko a pozera mi do vytrihu, ze ci tam je nieco pre nu 😀
@eis4 sikulku mas doma 😉

baby, Karinka mi zaspala asi pred polhodinou 😲 to som zvedava kedy pojdeme vecer spat 😕

eis4
18. apr 2011

dnes išiel mm po 2 rokoch 1. krát na zoskoky odkedy mu operovali chrbticu tak trpnem už kedy mi zavolá že je všetko v poriadku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre