♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
18. apr 2011

@seagull2404 ☹ už som 🤐

alure
18. apr 2011

Maminky idem do hajan,Oliverko už prišiel zo svojej izbičky že mu skončil seriál a ja mám tiež dosť ...dobrú noc a nech ste všetci čo najskôr fit pa pa

memory97
18. apr 2011

@seagull2404 dakujem moja 😉

memory97
18. apr 2011

@alure dobru nocku

babulky krasnu nocku, idem kuk panelak a sup do postele k svojim laskam

liba78
18. apr 2011

Ahojte, neuveríte mi, ale čítam vás už 4 hodiny. A až teraz som sa dopracovala na koniec. Písali ste o našich malých klonoch 😀, Presne moje tornádko začalo cúvať a válať sa z chrbáta na brucho a späť a stále. No proste, či leží alebo sedí nevydrží na jednom mieste ani chvíľu. 😒Prezliekala som periny a dala ho do postieky, tak sa chytil tyčiek a dvíhal na nohy. Ruky poddali a on buchol ústa. No vresk ako z hororu. ☹ Takže mi teraz odpustite, že už odpovedám na "staré" veci 😅
@alure
@katkavv tortička je orechovo čokoládová a chutí mooooc. Ešte mám v chladničke, ktorá príde na koštovku ?
@katulkaaaaaa 😅 očká pekné, ale šibali obrovskí 😀
@akika722 nápad na tortičku sme odpozerali od @alure 😅
@alure vitaj v klube, ja som mala mrchu celý minulý týždeň 😠
@vladka84 Kubko je taký tmavý, po mojej babke. 😉 @evanns
@memory97 ďakujem babulky
@eis4
@katulkaaaaaa krásne fotečky malých šibalov 🙂
@majka35 obidve choré 😲 , moje pekné, želám pevné nervy. Mojich chalanov bavilo prať. MAli v lavóriku vodu a ponošky. A prali aj hodinu. A ešte písali po stenách, ale to som im nekázala. 😖 Teda akú známosť máš, sa nezdáš 😀

eis4
18. apr 2011

@memory my ho už potrebujeme aj ked som si myslela že ešte máme čas ale dnes ma utvrdila že nie 😀 😀
len na skok a idem spinkať 🙂 ta moja malá šikulka dnes chodila sama 🙂 ešte že som akurát dnes pozerala tie chodítka.máme taký malý umelohmotný šámlik ona sa o to stále opiera a stavia sa o neho,ale je zohnutá lebo je nízky.večer si ho posuvala po dlážke a urobila 5-6 krokov 🙂
@alure my sa kojíme tak 5-6 krát za 24 hod a ešte vypije dnes napr 800 ml vody,čaju. niekedy vypije len 300ml kedy ako. včera vypila ledva 100ml lebo som jej dávala z flašky zo sosáčikom a z toho sa jej asi horšie pije.najradšej má tu slamku 😉
tak dobru nocku prajem aj detičkám 🙂

danulienka35
18. apr 2011

@alure ja som uplne nanic ver ci nie ☹

danulka3
18. apr 2011

Babky,ďakujem za rady,budeme sa musieť zajtra s tými kvapkami trošku popasovať.Zvlhčovač sme kúpili,posledné dve noci to bolo super,ani sme v noci nepapali,ale dnes už je to zasa tak isto. ☹ Aj ja si myslím,že to môže byť z tých zubkov,ale nemyslím si,že to s tým,že mu zúbky vylezú,zmizne.My kvapkáme nasivin,Mar plus a teraz máme také kvapky hnedé,čo nám predpísala dr. on vie,ke´d mu niečo idem dať,zatne ústočka ani za boha ich neotvorí,tak dnes dve dávky skončili na sedačke a jedna na ňom,do neho som nedostala nič. 😠 Čajík pije z fľaška v pohode,ale on proste cíti,že tam niečo mám a potom už krúti hlavičkou a nechce.šidlo jedno.
Pozerala som,že vám už detičky lozia,stavajú sa ,no proste máte to doma už veselé.My asi plazenie vynecháme,chceme len sedieť a na nohách stáť,našťastie sa ešte sám nepostaví.

evanns
18. apr 2011

@liba78 inak pani v sobotu a nedelu budem v Tepliciach spat lebo brat preraba byt tak budeme spat u jeho svokry...tak ak by si mala cas a chut na nejaku kavu tak mile rada 😉

liba78
18. apr 2011

@evanns Jeeej, super. Príď k nám. Dáme kaveju u nás na terase. Možno stihnú aj dovtedy dlažbu položiť. (dnes ju priviezli) Dúfam, že bude pekne, moooc rada ťa uvidím naživo 😉

danulienka35
18. apr 2011

@memory97 ano kvoli domceku a mm nic nepomoze tak som sa snim pohadala ajaj 😒

evanns
18. apr 2011

@liba78 oki dufam ze to najdem lebo Teplice vooobec nepoznam 😀

seagull2404
18. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀 😀

akika722
18. apr 2011

@seagull2404 😝 😅

idem ja spaať,...zas boliii hlava 😒

liba78
18. apr 2011

@evanns neboj, ja si ťa môžem niekde aj vyzdvihnúť 😉
Budeš spať na sídlisku, alebo niekde v meste ?

evanns
18. apr 2011

@liba78 ok dohodneme sa...oni byvaju na ulici SNP 😉

danulka3
18. apr 2011

@alure Máš môj obdiv,čítam,čo všetko cez deň stíhaš,ja sa niekedy nechytám,a to mám mm skoro stále doma.Žeby to bolo tým???? 😒 😒 😒
@memory97 Pozerám,že sa tiež trápite so soplíkmi.My strašne plačeme pri odsávaní,odsávam,len keď som sama doma,lebo mm sa na to nemôže pozerať,ako plače.Dúfam,že to tie naše detičky skoro prejde.

liba78
18. apr 2011

@evanns jasné, Teplice sú dedina. Ja si ťa nájdem. 😀

liba78
18. apr 2011

Dobrú noc, babulky.

danulienka35
18. apr 2011

babulky poradte mi nejaku dobru klokanku pre mojho slonika ☹ ved ja pridem o ruky prosim

akika722
19. apr 2011

@danulienka35 dobre ranko..len na skok...mojko..určite manduca...je sice drhšia ale z obyčajnej ťa bude hrozne bolieť chrbat..mala som aj manducu aj obyčajnu....a obyčajna-0bodov..len v manduce časom nechcel byť

memory97
19. apr 2011

@danulka3 ano aj my sa trapime☹ celu noc nemohol dychat... ani papat nechce....☹

@danulienka35 mne vcera radila denisocka ergo uz pre tieto vacsie deticky. Tiez mame len taku obycajnu, ale chcela by som s nim ist aj na prechadzky, by sa nam nieco ine zislo🙂

dobre ranko, noc hrozna.... pojdeme k lekarke, take sople sme este nemali, v noci sme museli odsavat, lebo nemohol ani dychat...

seagull2404
19. apr 2011

dobre ranko
@memory97 ☹ ☹ ☹ ☹

ja mam taku chut pozabijat vsetkych tych idiotov, co mi teraz hulia pod oknami, prave ked sa snazim vyvetrat 😠 😠 😠 😠

dievcence, nejak sme ustrnuli v nápadoch 😀 😀 😀

@danulienka35 ja mam tento a som velice spokojna, nic nas neboli 🙂 http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

majka35
19. apr 2011

dobré ránko ... teda komu dobré, komu zlé ... ja som v koncoch ďalšia celá noc prebdetá, mala som strach o terezku, kto vie, čo je to laryngitída, tak vie o čom hovorím, som sa bála, že sa mi zadusí ... dostala som krámy, sused pod nami prerába balkón ... barborka celá nešťastná, že je doma, a ja vlastne tiež 🙄 🙄 🙄 ☹ ☹

katkavv
19. apr 2011

dobre ranko 🙂
@alure
ahoj moja, neuveris, ale ja som tiez v sobotu nahanala jedno auto co mi rozbilo celne sklo !!! stalo sa mi to medzi BA a SV. JUROM, nastastie zastavil a vybavili sme to 🙂 tak som sa zlakla, bola to rana ako z dela ....
aj ked kojis uz mozes dostat menzes? som myslela, ze pokial kojis, tak nee 😕 ta trava by nasrala aj mna, nemali by byt zajace uz pripravene na tanier k velnej noci :D :D :D

teraz, ked je pekne pocko tak ani nemam cas sem tak pravidelne chodit, som rada, ked idem s malym prec z domu, lebo doma sa s nim pomaly uz neda, stale len vymysla 🙂 tak ak mozem som mimo a vecer zasa pracujem ...

vsetky choryim detickam prajem rychle uzdravenie a maminkam kopec sil aby to zvladli 😉

katkavv
19. apr 2011

@majka35 chudatko, ja nemam skusenosti s tou chorobou ale verim ti, ze to mas velmi velmi tazke, drzte sa

eis4
19. apr 2011

dobré ránko.dnes má mm nočné zoskoky ☹ tak sa dnes nevyspím kým npríde domov

@memory97 @danulka3 prajen skore uzdravenie detičkám ☹
@danulienka35 tieto su od 3m až do 3 rokov 😉
http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...
@liba78 dakujem 🙂
@alure ani mne tam neide o to aby to spievalo 🙂 učel to určite bude plniť 😉
takto si včera tlačila pred sebou šámlik 🙂

seagull2404
19. apr 2011

@majka35 mojko ☹ ☹ ☹ ako ta povzbudit? snad len, ze na teba myslime a drzime palce, nech to vsetko zle rychlo prejde, sused snad do Velkej noci ten balkon dokonci 😉

katkavv
19. apr 2011

@seagull2404
moja je to hrozne, ked su naokolo blbi ludia, ale ty to vydrzis, coskoro sa stahujete 🙂

seagull2404
19. apr 2011

@eis4 ty mas uzasne dieta, je taka vyspela, nasa by sa od strachu len krcovito drzala 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre