♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
19. apr 2011

@danulka3 mne to bolo jedno, keby niekto zaklopal na dvere, aj mu vynadam, ale zas mi mame klop,klop velmi dobrych susedov a chapu to 😉 my sme boli hore kazdych 15 minut az pol hodinku, ani neviem, ci sme spali, maly rano este dospaval...

@vladka84 dakujeme, normalne az mam obavu ist k dr., co nam povie... o chvilku vyrazame, ale citim v kostiach, ze nic pozitivne to nebude...

eis4
19. apr 2011

@vladka84 ja to tiež tak robím v poslednom čase 😀

katulkaaaaaa
19. apr 2011

ahojte pridavam fotky z vcerajsieho kupkania,baby pozrite ako je vidiet ta hrcka pod klucnou kostou ja som z toho na nervy 😒 maly je od pol 7 hore a nechce sa mu spat,tak vas docitam ked konecne zaspinka 😉

danulka3
19. apr 2011

@memory97 držím palce,nech to nie je nič vážne
@katulkaaaaaa ja mám z toho tvojho drobca dosť,to je fešáčisko 😉

majka35
19. apr 2011

baby, ďakujem vám ... práve som dala obidve spinkať, terezka už nevedela čo z únavy a barborka mi povedala, že si ide tiež ľahnúť ... ešte pred hodinou mi plakala, že aspoň na 10 minút chce ísť vonku, tak som si povedala, že dobre, aj tak potrebujem calcium kúpiť, tak som ich poobliekala, seba obliekla, vychystala, dala do kočíka a zistila, že nejde výťah bývam na najvyššom poschodí, barborka sa tak rozplakala z nešťastia, že až, no mám smolu dnes snáď vo všetkom ... ale susedia,m čo rekonštruujú ten balkón, tak som ich bola teraz poprosiť, že aspoň hodinku nech vydržia nebúchať, tak mi povedali, že samozrejme, mám prísť, ked sa deti zobudia, takže dobrí ľudia ešte žijú 😵

majka35
19. apr 2011

@memory97 áno a u detí je to dosť nebezpečné, a hlavne, keď to raz chytí dieťatko, tak už sa to opakuje, u barborky som tiež prebdela pár nocí, ako som sa o ňu bála

seagull2404
19. apr 2011

@majka35 tak to mas teda den ☹ ale aspon susedov mas dobrych 😉

majka35
19. apr 2011

@memory97 a zistíš to podľa toho, že ked kašle, tak sa to ozýva, ako z trúbky, také hrubý kašel, alebo štekanie

majka35
19. apr 2011

@seagull2404 to hej ale nie všetých

ináč ste sa bavili o nosičoch, ja som predala babyvak, už som ju nevládala nosiť, ale my plánujeme kúpiť turistický nosič

http://deti.bazos.sk/inzerat/7611207/Detsky-nos...

niečo podobné

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@danulka3 dakujem 😉 som minule zabudla pochvalit ti torticku 🙂 inak mna to bavenie chytilo,to je nieco zase som spravila objednavku,chcem sa naucit robit postavicky 😕

vladka84
19. apr 2011

@katulkaaaaaa Simonko je strasny fesak 😵 to sa mu este asi vstrebe, nie?

baby, som sa rozhodla, ze kym nebudem mat pozehlene z predchadzajuceho prania, tak pracku nepustim, lebo sa potom neviem dozehlit - a vysledok? Mam plny kos pradla na zehlenie a plny kos spinaveho pradla 😀 no som to ale vymyslela skvelo 😝

vladka84
19. apr 2011

@majka35 no vidis, tak sa aspon princezne vyspia 😉 my tu teraz v novom byte nemame vytah, ale su tu len dva poschodia, tak to nie je az taka hroza... zo zaciatku som sice mala riadnu svalovku, ked som rano zniesla koliecka, potom vanicku a potom tretikrat uz s detmi a zase vecer som vyniesla deti, vanicku a koliecka som uz niekedy ani nevladala a nechala som ich nocovat na prizemi a potom som vzdy trpla, ze hadam mi ich niekto neukradne 😒 akoze susedia isto nie, ale co ked sa niekto z vonku cudzi dostane dnu....

vladka84
19. apr 2011

ake mate pocasie? u nas ukazuje ze 13°C, ale zda sa mi ze fuka 😕 poobede pojdeme von, tak dufam, ze vydrzi pekne....

majka35
19. apr 2011

@vladka84 my máme kočíky pri výťahu, aj ja aj suseda, lebo môj je strašne ťažký a od výťahu k nám do bytu sú ešte schody, neexistuje, že by som ten kočík s terezkou vyniesla 🙄 a zatiaľ pohoda, každý, kto k nám príde sa mi diví, že nechám len tak kočík, ale mne by sa ani do chodby nevošiel 😎

seagull2404
19. apr 2011

@katulkaaaaaa ake postavicky?
@majka35 tak to sa vam isto zide, ked chodite kade-tade 😉

katulkaaaaaa
19. apr 2011

😀 @vladka84 😀 dakujeme,dobre si to vymyslela,ja od rana idem dat prat boze ja som taka neschopna,keby tolko hodin co sedim pri pc som nieco doma robila tak mame vsetko tip top....ja sa normalne tesim ked neni nikto doma maly spi a ja mozem byt pri pc 😀 chora som 😝
@majka35 maji deti lespie?citam ze spinkaju,ja som s malym bojovala od rana a konecne zaspal som zvedava na kolko,ale stane najeme sa a ideme von
dnes si kupim korculeeeeeeeeeeeeee,dufam ze si nieco nezlamem 😕

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@seagull2404 postavicky na torty z marcipanu,som si dnes objednala farby,mna to tak zacalo baviiiit,ale neviem kto to bude stale jest,mm zase len frfle ze naco,preco...zaco....ale nepocuvam on si ma svoj futbal ja tiez potrebujem nieco co ma bavi nie?
mamina ma v tom podporuje,ale potom place ze pribera ked to musi jest 😀

vladka84
19. apr 2011

@majka35 no tak to je odvaha v dnesne dobe, ja si myslim, ze niektori ludia su taki sprosti, ze naschval ho vezmu, aj ked im ho netreba, ani peniaze, kludne ho potom kdesi ku kontajneru postavia, len preto, aby urobili zle 😕 😠

seagull2404
19. apr 2011

@katulkaaaaaa tak ale to je super, ze ta to bavi, pravda, clovek musi mat zaluby 🙂 a ty si sikovna a ked ams trpezlivost - moj obdiv; aj ja chcem korculovat, ale nam s kym ani kedy ☹ ☹ ☹

vladka84
19. apr 2011

@katulkaaaaaa som si presne to iste minule hovorila, ze ja kebyze dam Karinku spat a pustim sa do roboty, tak mame kazdy den byt jak z casaku...no ale co som ja otrok? kludne si ja radsej vtedy uvarim kavicku a posedim pri pc 😀 😀 😀 a potom hundrem, ze mame doma bordel a nic nestiham 😝

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@vladka84 presneeeee 😉 a komu sa nepaci nech ide upratovat za mna 😀 akoze baby kamoska mi minule hovori ze ja ta obdivujem,ti mas uplne na haku ci mas upratane alebo nie...ale viete ako sa to hovori?bordel v byte,stastne dite 😀 u nas je 19stupnov,no nadhera 😉
@seagull2404 ja som nikdy nekorculovala,ale chcem skusit snad pomoze aj na tie uzastne nohy a zadok 😝 ja budem s malou,tiez inak nemam s kym...trpezlivost moc nemam,ale rada skusam nove veci

majka35
19. apr 2011

@vladka84 bývam celkom hore, tak málo ľudí o tom vie 😕 no zatiaľ som naivná, že sa ho nikto nedotkne 😀

@seagull2404 chodíme, u barborky nosič nemal význam, lebo sa nosiť nechcela, revala na raty, ale terezka by sa len nosila a nosila

ináč musí verejne pochváliť mm, včera prišiel z práce a pomáhal, kde sa dalo, hral sa s deťmi, jesť im dal, lieky im dal a v jednom kuse opakoval barborke, nech ma nechá trošku si oddýchnuť, lebo len jednu mamku dáme ... no zaslúži si cenu OSKO ROKA ... schválne tam dávam S, lebo barborka ho tak volá ... a skomolila som jej meno, zabudla som tam dodať, že anjelik ... takže ak sa bude niekto mojej dcéry pýtať, že ako sa volá, tak odpoveď bude nasledovná: barborka margulka, zúbková víla, anjelik, princezná, orol, vták a po včerajšku a jahoda aj paradajka 😕 😕 😕 😕 😕 moja to má asi z tej choroby 😵

eis4
19. apr 2011

@vladka84
@katulkaaaaaa aj ja suhlasím Simonko je velký fešák 😉
baby aj ja mám ten problém sedím pri počítači a robota stojí,tiež sa snažím od rána vyprať ale aj na to som lenivá aby som to do tej pračky naložila ☹ neviem ako to robili volakedy bez práčky 😲 😲 😲 a o žehlení ani nehovorím už som nežehlila ani nepamätám a veci sa len kopia ☹

majka35
19. apr 2011

@eis4 ja som žehliť prestala, vzdala som to, nemá význam, terezku prezliekam dookola a žehlím len ráno, vypraté veci uložím do skrine, a ráno vyžehlím mm a barborke, v čom idú von ... ja nemienim hodiny sa pariť nad žehličkou, radšej poumývam riad celému bloku

vladka84
19. apr 2011

@katulkaaaaaa no tak ja to zasa na haku nemam, ja som strasne nervozna, ked je doma bordel, tak sa snazim udrziavat v poriadku vzdy aspon jednu izbu a ked je uz vsade kopec hraciek, tak sa do nej zavriem 😀
ale nieee, az take strasne to ni je, ale fakt niekedy kym sa odhodlam, tak to trvaaa...a potom je jeden den poriadok a na druhy den uz opat vsetko vsade rozhadzane 😒
@majka35 Barborka je velmi podarena 😀 ospravedlnujem sa, ze ju oslovujem skratenym menom, ale nejako si jej cele meno neviem zapamätat 😝 a to je super, ze OSKO ti tak pomohol 🙂
@eis4 no veru, ked si predstavim, ze kedysi prali rucne... no zbohom!

katulkaaaaaa
19. apr 2011

@eis4 kedysi hlavne nemali pc 😀
dakujeme 😉
uz je hore a reveeee och ti zuby ideme obedovat paaaaaaaaaaa

seagull2404
19. apr 2011

@majka35 tak to je ake mile 🙂 obcas nas prekvapia 🙂
@katulkaaaaaa ja som to tiez nikdy nerobila ☹
@vladka84 prali sice rucne, ale si vsetci naokolo pomahali, nie ako dnes 🙂
@eis4 mne dnes pride pozehlit prababka 😀 😀 😀 normalne ze sa TESIM

eis4
19. apr 2011

@katulkaaaaaa to je pravda 😀 😀 😀

vladka84
19. apr 2011

aj my sme uz hore, ideme papat a potom von, po Timku, na nakup.... jaaaj, poobedny kolotoc 😀

@seagull2404 donesiem aj moju kopu? 😀

mirmaj
19. apr 2011

ahojte, hlásim sa po 4 dňoch, som opäť s Tamarkou doma, boli sme u naších bolo jednoduchšie ked sme boli tam lebo ked každý deň chodím za mm do nemocnice nemusela som aspoň rozmýšľať kto ku nej zasa príde, len som odišla a bolo to 😒 Konečne sa aj ja môžem pochváliť nejakým úspechom čo sa Tamka naučila, vie dať papapa, na všetko ostatné stále kašle 😀
@vladka84 viem či som správne pochopila aký koláč si myslela ale pripomína mi to tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=8108
@majka35 skoré uzdravenie obom babulkám želám maš to naozaj ťažké teraz, ale Barborka je naozaj zlatá, tiež sa ospravedlňujem ale nezapamätala som si celé jej ctené meno 😀 a OSKO si zaluži pochvalu 😉
@memory97 aj vám skoré uzdravenie aby ste mohli isť na východ ako ste si plánovali a stráviť sviatky v kruhu najbližších 😉
@katulkaaaaaa Simonko je naozaj krásny chlapček, keby si nepovedala že ma tu hrčku ani si ju nevšimnem, ale takto ju naozaj vidieť, ale aspoň že mu to sleduju a nie je to nič vážne, je šanca že sa niekedy vstrebe uplne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre