♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
20. apr 2011

@alure Mati, ja ti tie jazera tak zaaaaavidim, ale v dobrom 🙂

kvietok121
20. apr 2011

dobre ranko ake krasne dni mame pred sebou radost chodit von 🙂
dnes chcem doupratovat a upiect dvoch baranov 🙂 a balit a a a a .... 😀
@seagull2404 nam by dnes mala prist autosedacka a zajtra by sme ju tiez mali testovat alekedze svokrovci su od nas polhodinu tak hadam to zvladneme 🙂 a balit no tom som nezacala a tiez by som mala kedze budeme prec az do pondelka, ja vzdy nieco zabudnem
@eis4 dakujem peti, ked prideme z poradne tak sa ohlasim

bezim ranajkovat

katkavv
20. apr 2011

@vladka84
ahoj, uz som ta potvrdila 🙂

pripajam foto kajka

alure
20. apr 2011

Musela som utekať do mesta vybrať peniaze,volali mi z UPS že mi nesú balík pre Denisa čo som objednávala oblečko z bess.sk
@seagul2404 do Ríma letíme 10.5. 😎 teším teším,len to balenie budem musieť trochu korigovať 😉
@majka35 ach jéminé to je hrozné,ešte som sa s tým nestretla a dúfam že ani nestretnem ☹ dávajte na seba pozor.
@katkavv voláme si budúci týždeň ak bude napr.v stredu pekne tak po plávaní 😎 na Rozárku?
@kvietok121 rozumiem že v dobrom 🙂 moja tam je tak krásne,chodievam na gulášku,čo je zatiaľ turistami nedotknuté miesto je tam nádherne a Oliver tam má voľný "výbeh" ale zvyknem občas aj na slnečné

kvietok121
20. apr 2011

@katkavv jaky frajer, ja odpadnem skvele
@alure mam rada take miesta 🙂

danulka3
20. apr 2011

Dobré ránko,prajem,aj u nás krásne,takže tiež vyrážame vonku.My sme spali super celúúúú noc 🙂 Zúbok už vylezený,tak hneď lepšia nálada.Čakáme ešte na ten druhý.Ja mám síce okná umyté,ale to je všetko.Nevadí,aj tak budeme asi u svokrovcov na záhradke.
@katkavv Kajkovi všetko naj k 8 mesiačikom,v tých okuliaroch vyzerá super a v tej reklame ani nehovorím ☹
Maminkám,ktoré cestujú prajem šťastnú cestu a pevné nervy a ostatným ešte pekný deň.

eis4
20. apr 2011

hodku som pospala z malou ale cítim sa horšie ako ráno o 6 ☹
@katkavv aký frajer v tých okuliaroch 🙂 ja som tiež kupila malej ale na začiatok len také lacné na skušku ale stále ich dáva dole ani 5 sec nevydrží ☹
@seagull2404 aj ja sa idem baliť dnes alebo zajtra ale asi skor dnes.u nás tiež malá má najviac vecí,my s mužom sa pobalíme do 1 tašky a ona má 2 😀
som hovorila mm abby sme kupili aj k svokrovcom stoličku z ikei.mm nie nie ved to je najmenej rozobrať a dať do auta,som zvedavá čo povie v piatok ked do toho auta bude musieť natrepať,kočík,prebalovací pult,stoličku,lehátko,3 velké tašky..... 😀

eis4
20. apr 2011

@katkavv aj ja gratulujem Kajkovi k 8 mesiačikom 🙂

kvietok121
20. apr 2011

@eis4 moja to ste dobri ze sa zmestite, my sme ku nasim a k svokrovcom doniesli stare kociky po mojich dvoch brachoch a tak kocik nenosime, kedze papame este v lehatku, lebo nesedkame, tak stolicku nenosime 🙂 a aj tak mam pocit ze mame mini auto 🙂 a hlavne tatik si mysli ze potrebujeme karavan, ze naco tolk beriem, ti chlapi ☹ som zvedava co by robil s matejkom keby som ho poriadne nenabalila 🙂

eis4
20. apr 2011

baby malá mi začala škrípať zubami 😲 😲 😲 😲

kvietok121
20. apr 2011

@eis4 este co mas k tomu odkazu o topanockach, ja si tiez myslim ze na zaciatok s makkou, ale ked ti zacina posuvat sa z nozicky na nozicku tak asi uz s tvrdou, svagrinka, tiez tak dala, lebo potom mala zacala klast nozicku do boku a spickovat, tak aj dr je povedala ze s tvrdou
my sa sice staviame, ale len tak ze stoji, az ked zacne sa chodkat okolo nabytku tak az potom budem riesit topanocky
skripanie 🙂

vladka84
20. apr 2011

@eis4 no moja, citam ze ste mali skore ranko... aj my sme skoro vstavali, ale to asi preto, ze sa mi precikala Karinka 😕 tak som ju musela prezliect a samozrejme uz nezaspinkala 😒 budem jej na noc musiet davat vacsie plienky, lebo cez den davame este 3ky, ale v noci ako sa kruti, tak jej cez bok pretieklo a inak plienka skoro sucha 😖

@katkavv krasny je fesak, @katulkaaaaaa Simonko ma konkurenciu 😀

kvietok121
20. apr 2011

ak ma niekto este chut zahlasovat tak hlasujte http://www.mackokubik-skoly.sk/detail.php?id=13...
ak ste hlasovali, tak skuste este raz ... mne to islo, aj ked je tam napisane ze sa da len raz 😲

alure
20. apr 2011

@katkavv všetičko naj k 8 mesiačikom 🙂 To kde ste ,na motorke? super foto 😎 malý frajer
@kvietok121 😉 aj ja a veľmi,tak mi je niekedy ľúto keď sa spätne obzriem čo všetko sa v rámci komerčnosti zmenilo na nepoznanie,ešte že sú na slovensku miesta ktoré ostali nedotknuté ľudskou rukou
@eis4 včera som sa pýtala dr.ortopéda na topánočky ako také tak mi povedal že ak napríklad si doma,alebo na tvrdej podlahe tak by mali mať podrážky hlavne tvrdú pätu,ak je možnosť chodiť po trávičke a piesku,kamienkoch a tak tak mäkké podrážka alebo naboso.Doma na podlahe v žiadnom prípade na boso aby neboli ploché nôžky,
Dúfam že som to nepoplietla 😉
Pozdrav od Denisa 😎

eis4
20. apr 2011

@kvietok121 ved mi sme tiež plánovali že 3 kombinácia bude v hurbanove a bugina doma,lenže mm je mudri a konštukciu zobral do roboty a ked svokrovci prišli tak nemohli zobrať 🙄 teraz tiež nezoberieme lebo zaberá vela miesta🙂 a tá stolička stojí 16 eur,ja asi poviem svokre nech daju niekomu kupiť a mm nemusí ani vedieť,lehátko už necháme tam kedže už ho doma nepoužívame ,máme aj velku hojdačku takže nabuduce to už nebude také hrozné ale teraz toho bude dosť.
predstavte si že svokrovci nám konečne vypratali 1 izbu a kupili novu postel 🙂 konečne ved maju 6 izieb používaju 3 v ostatných je bordel ktorý zbieraju 40 rokov,ved svokra má ešte terez odložené tehotenské šaty,aj my ich nukala 😲 😲 😲 😲
aspon mi nebudu chodiť pozerať ako kojím to my strašne liezlo nanervy 🙄 🙄 🙄 🙄 dokonca aj svokor 🙄 🙄 🙄

eis4
20. apr 2011

@alure
@kvietok121 ja už neviem každý inak hovorí s tými topánkami ☹ dnes sa spýtam dr.,som zvedavá čo mi povie

memory97
20. apr 2011

@alure pojdeme vonku, aspon na chvilku, maly je este dost zachripnuty, ale je to podstatne lepsie ako to bolo🙂 veru radsej mam zatiahnute zaluzie, nech nevidim ako je krasne vonku🙂 Esteze aj tie okna su spinave 😀 😝

Pekne dopoludnie babulky, prave dosiel malemu spievajuci slimacik, tak pustame abecedu a spievame🙂

alure
20. apr 2011

@memory97 tak ma to mrzí,konečne je krásne a sedieť doma 😢 ale ak neberiete ATB tak na slniečko v pohodičke môžete ísť,či? mne dr. stále hovoril že von von von,aj pri prechladnutí len vtedy sme nešli ak bral ATB juj o oknách ani nehovor u nás to vyzerá desivo 😠 budem sa musieť do toho postupne pustiť,ale komu by sa chcelo,že 😒
@eis4 opýtaj sa a uvidíš,ale tiež si pamätám že ako deti sme často behávali po záhradke bosý a niečo na tom bude,že na pevnú podlahu pevnú obuv s klenbou a na poddajnú podlahu (štrk,piesok,trávnik...) mäkké podrážky alebo bosé nôžky nech chodidlo ako keby pracovalo ...daj na vlastný inštinkt 😉

eis4
20. apr 2011

@alure jéj a malý je krásny v tom chodítku 🙂

seagull2404
20. apr 2011

@danulka3 gratulujeme 🙂
@eis4 naco vam je prebalovaci pult???

memory97
20. apr 2011

@katkavv aky frajer s okuliarmi🙂

@alure aky je krasny. Na krku ma jantarovy nahrdelnik?

@alure ja beriem ATB☹ ale kvoli malemu pojdem aj na chvilku na slniecko🙂 nadherne je, prave dopapal vyzivku, tak pojdeme aj ked iba na chvilku, ale sa mi veru nechce sediet doma a doma aj horsie spava🙂 mamina este potrebuje porobit par veci, tak musi jednoducho spinkat 😀

evanns
20. apr 2011

vidim baby ze riesite balenie, ja uz som nemala na to nervy stale sa stahovat s polkou bytu pre malu tak uz chvalabohu mame u nasich kociar, puzzle na zemi, hracky, stolicku na jedenie, chodak, postielku s pultom cize len zbalim par veci na oblecenie a padaaaame 🙂 ale tak my tam chodime casto takze nam sa to oplatilo kupit 🙂

memory97
20. apr 2011

@eis4 no veru tolko ja nebalim🙂 papame vo vajicku a prebalovaci stol mam zo stola a na tom hrubsia deka alebo uterak🙂

eis4
20. apr 2011

@seagull2404
@memory97 máme taku tu podložku čo sa dá dať na postielku nie celý prebalovací 😀 zle som napísala 🙂 ja to potrebujem lebo moja mi stale naciká v momente ked s pod nej vytiahnem plienku,mm to nerobí len mne 😒

memory97
20. apr 2011

@eis4 jaj, to veru ano, ja som uz velakrat ostala mokra🙂 😀 😀 😀

alure
20. apr 2011

@eis4 ďakujeme 😉
@memory97 no tak ak to zvládneš moja a nebude ti zle tak na chvíľku to bude fajn,aspoň ti pospí
Idem aj ja k dr. na poradňu,s Olim k tomu zubárovi a potom načerpávať energiu k vode...ahojte večer.

eis4
20. apr 2011

@evanns my sme boli naposledy v januári takže nám by sa to neoplatilo,ten pult sa povodne kupoval k svokre a doma som mala požičaný prebalovací pult aj z vaničkou ale už som ho zrušila aby mi z neho nezoskočila 😀 tak tu podložku sme od svokry zobrali domov

evanns
20. apr 2011

@eis4 tak to sa az tak neoplati to my sme u nasich kazdy vikend a vidim to tak ze aj cele leto to tak bude lebo predsa len dom a zahrada je lepsie jak 2izbak 😀

akika722
20. apr 2011

@seagull2404 kde idete??do Tv???

aaa ahojteeeee
@majka35 ako moja???

baby došla clona..no neviem či som ju dobre dala ale vyzera to asi divne 😅 🙄

denisocka
20. apr 2011

ahojte dievčence,

ake jogurty (na SK) davate už drobcom??? skušala som iba SABI biely,ale vyhadzal sa z neho 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre