♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
20. apr 2011

@katkavv že aky frajer 😎 a gratulujém k 8.mesiačikom
@alure rozkošnyy chlapček 😵
@memory97 ako maly???

akika722
20. apr 2011

@denisocka ahoj..ja som mu už davala tiež sabi a pohoda/aku prichuť si dala??? a aj dobra mama jogurt papal,activiu papal..ale najviac mu chutia dobre mama-rozmixovany banan-prichuť a najviac najviac ma rad dobra mama rozmixovane černice

denisocka
20. apr 2011

@akika722 dobra mama je (podla mna teda,nič v zlom) sama umelina. davala som jugurt cisto biely,akože ho zjedol,ale osypal sa akoby na ekzem a mal take štipance ako po komarovi 2dni

akika722
20. apr 2011

@denisocka mojmu ostatne akosi nechutia... 😒 ked ten mu chuti najviac,..skusila som viac značiek...ani activia mu nejak extra nepasuje...no ja mu nedavam každy deň..a tie sabi z agra..no aj tie zje a tie mam doma každy deň..agro mam za bytovkou 😀 ale v pohode..nevyhadzal sa

denisocka
20. apr 2011

@akika722 a davas aj ochutene z agra?asi aj ja kupim nejaky cucoriedkovi,abo...iný z agra

akika722
20. apr 2011

@denisocka hej hej..z agra mal už čučoriedku,broskynu,dokonca malinu a aj višnu papal..ale ja tak miešam tie jogurty aby nemal moc sladke...len trošku rozmiešam pre prichuť...

katulkaaaaaa
20. apr 2011

ahojte prave sme prisli z prechadzky maly este spinka...baby poradte ako obliekate deti?ja sa bojim ze som ho ,,uvarila" a vonku je fakt horko 😒

vladka84
20. apr 2011

baby, hodte mi niektora link na tu podlozku do kocika, prosiiiiiim...neviem sa k nej dopatrat 😕

@katulkaaaaaa tak to by aj mna zaujimalo, lebo na slniecku horuco a potom ked zafuka vietor, tak sa mi zda, ze je este studeny - a zasa ja tu pod Tatrami 😠

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@vladka84 a ako dnes oblecies malu?je pravda ze ti mas zimsie ...no ja som malemu dala body dlhy rukav na to tenku mikunu,siltovku,pancusky tenke rifle tenisky a bol totalne spoteny....ja som mala rifle a tricko a horko mi bolo,prave je u nas 23 stupnov v chladku

vladka84
20. apr 2011

@katulkaaaaaa u nas je 17°C ale na slniecku vyzera byt horuuuco 😲
dam dlhe body, pancusky, nohavicky (tensie, nie podsite), mikinu, tensiu ciapocku a botasky...
mala si v kociku deku? 😕

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@vladka84 nie praveze ani som ho nezakrivala nic...ale na nete som nasla ze toto uz je letny den...ja ti vobec neviem ci este davat pancusky?

vladka84
20. apr 2011

@katulkaaaaaa ja som este aj Timku dnes poslala s pancuskami do skolky 😕

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@vladka84 😕 co blaznis?sak sa roztopiiii,ja uz viki davno pancusky nedavam,cca mesiac urcite 😉 len malym sa mi zda ze je uz tiez dost teplo mali by sme zacat otuzovat,a ti v com pojdes teraz pre Timku?ja som kdesy citala ze babetka by mali mal len o jednu vrstvu viac ako mi...cize ja som mala tricko s kratkym rukavom,to mali by mal byt len v dlhom bodynku ,podla mna blbost,ale ked mal zapnutu mikunu uplne horuce rucky aj licka mal...tak som rozopla a nezakryvala

vladka84
20. apr 2011

@katulkaaaaaa Timka sa v skoke prezlieka do suknicky a tu si nechava aj na poobedie, ked idu von, tak hadam sa neroztopi 😉 no a rano sa mi nestazovala, ze jej je teplo, tak som to neriesila 😅 ale zasa u nas bolo este minuly tyzden rano minus 2°C, dnes bolo plus 1°C 😒
ano, tak by to malo byt, ze o jednu vrstvu viac ako my...no ja pojdem v tricku s dlhym rukavom, bola som tak na balkone a bolo mi akurat....

kvietok121
20. apr 2011

baby tak som doma z poradne@alure 8 mesiac, ten mame zajtra takze 71,5 cm, 8605g, 455g za 4 tyzdne, konecne trosku sme pribrali menej uz som sa bala ze ak bude i nadalej tak priberat 🙂 inac pred poradnou sa mi vykakal a kym som chytila zobrala plienku, to som ho drzal okakanu hodil na seba 😝 inac mame 5 zubov a ze vraj zltu sklovinu, tak nam dala florid 😕 baby uzivate to niektora 😲 a ekzem? na buduci tyzden na kozneeeeeeeeeee, lebo teraz su uz sviatky a ze este lepok nemam davat a kupanie sa odklada idem tam volat 😢

@katulkaaaaaa
@vladka84 ja tiez neviem co obliect
@alure to hej suhlasim, denisko je super zlatunky
@eis4 to nemyslis vazne ze na teba nakuka svokor, tak to by som nemohla, hrozneee, na mna nenakuka ani svokra, otec len mojej mame som dovolila ... hned sa vsetci zdekuju

kvietok121
20. apr 2011

@eis @memory97 este foto tej nozicky s ekzemikom .... zatial mi dala lipobase

kvietok121
20. apr 2011

a matejko uz vylieza dokonca sa pri tej policke postavi

memory97
20. apr 2011

@denisocka SABI su smotanove a tie este nemozu. Klasicku bielu aktiviu mozes dat alebo biely jogurt, ale nie smotanovy.
Este v DM-ke kupis od nestle a humany jogurty, ktore nemusia byt v chladnicke, ale su podstatne drahsie🙂

denisocka
20. apr 2011

@memory97 aha,to som nevedela,ze nemozu smotanove,a to som schalne taky zhanala. Diky

katulkaaaaaa
20. apr 2011

@vladka84 jasne ved vy mate chladnejsie,ja rano davam viki tricko dlhe,mikinu,vestu a poobede ide domov len v tricku ako je teplo,ideme zase von hned je vsetko krajsie ked je tak teplucko
@memory87 ja davam smotanove jogurty zvolensky ...mne dr povedala ze plnotucne su najlepsie ...ach kazdy povie inak,maly papal zatial vsetky
@kvietok121 perfektny je !to nas totro este nevie,sikovny🙂

kvietok121
20. apr 2011

@katulkaaaaaa dakujem dnes sa mi vyliepal aj na gauc usmiaty stal 🙂 len ho hegaaaaaaaaa, a tak sa mama boji ze si hlavu rozbije, toto dokaze a sediet nevie, verili by ste? 🙂

memory97
20. apr 2011

@akika722 maly myslim, ze v pohode, keby nebol zachripnuty a nechrcalo mu po par hodinach v nosteku, tak ani nevyzera, ze je chorucky🙂

@katulkaaaaaa veru, to je problem, ja som mu dnes dala body s dlhym rukavom, na to tenucky svetrik a tenku bundicku, taka flisova, puncosky a na to flisove teplaciky. Aj tak sa mi zdalo, ze mu bolo horuco, ale zas, ked je este chorucky a este capicu. ked som pozrela na ine deti v kociku, tak moje bolo nababusene 😨 niektore uz mali aj kratky rukav 😨 , to sa mi zda dost skoro na babatka, ktore su troska starsie ako tie nase...

@denisocka skus mu do bieleho nastruhat banan, jablcko,... ja by som smotanove este nedavala, zbytocne im zatazuje organizmus...

@vladka84 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8556789&tab=11 objednavala som odtial, ale cena je cca 12,80. Nema to tam uvedene, ale upozorni ta na to.

@kvietok121 chudatko malinke, to ma celkom velke... nepytala si sa jej na to mliecko? Z maleho bude iny fesacisko🙂 krasny chlapcek🙂

memory97
20. apr 2011

@katulkaaaaaa mne zas doktorka vravela presne, ze vsetko okrem smotanovych... aj som citala, ze smotana im zatazuje travenie... pokial to maleho brusko zvlada a nemal ziadne problemy, tak ma dobre travenie 😉

kvietok121
20. apr 2011

@memory97 ze vo vsetkom mi najlepsie poradia na koznom tak neviem, opytam sa v lekarni 🙂

memory97
20. apr 2011

@kvietok121 on sa nauci moja, ani nas nevie sediet, ale ked ho postavim, tak stoji ako sviecka 😀 krok ani za svet🙂 a z gauca sa mi zosmykava rovno na nozky, krasne casy nam uz skoncili🙂

seagull2404
20. apr 2011

ja iba na skok, vsetko zbalene, uz len pride mm a oblecieme dievcatkoa frcime, ale som utahana ako pes, ztaila sa majte pekne

@akika722 anooooooo

eis4
20. apr 2011

@kvietok121 šikovný je 🙂 no má to škaredé,čo ti povedala dr može ísť na plávanie?
ked sme spávali v obývačke tak svokra automaticky ostala a svokor tiež tam stál a čakal kedy ju začnem kojiť 🙄 chvílu som čakala že ho snád napadne ale nič ,malá už plakala vtedy bola taká že kričala každe 2 hod od hladu tak som jej musela dať ☹ a potom spokojný odišiel 🙄 potom som mm povedala že si to neželám a teraz vždy ked idem kojiť tak vyhodí každého aj svokru 😀
dr nás vychválila taká som bola pyšná na malu, 🙂 hovorila že nabuduce už Nelinka príde po svojich 😀 pochválila náš pitný režim ,čo sme boli u nej tak Nelinka 2x pila,moc sme nepribrali ale hovorila že to je normálne hlavne ked je Nelinka taká akčná 😀 na všetko hovorila že ukážkové,fu velmi som bola hrdá že mám takú šikulku. 😅
Nelinka sa popredvádzala ,porozprávala 😅 @alure naša váha 8.mesiac 8650 zapíš prosím ťa do tabulky 🙂
pýtala som sa na topánočky tak na doma vraj stačia protišmykové ponožky a na von topánky z mäkkou podrážkou ale musia mať vzadu pevnu pätu a´vo vnutri tu klenbu,takže to nemožu byť sandálky bez päty.a v žiadnom prípade nemože byť tvrdá podrážka.

eis4
20. apr 2011

@seagull2404 šťastnu cestu 😉

jankasramka
20. apr 2011

ahojte baby mam taku otazocku- po kolkych dnoch od ockovania tbc sa ma spravit hnis?

jankasramka
20. apr 2011

@eis4 jeeeeeeeeeeeej, nelinka je velka 🙂 ja dufam ze my uz aspon tych 8kg mame....

dobre ze ti poradili ze ake topanocky lebo ja som nevedela nic o tom a tiez ma zaujima...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre