♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
20. apr 2011

@akika722 ale nemam pozerala si ten prvy prispevok, to je tazkeeeeeeeeeee, ja sa mam priam super 🙂

akika722
20. apr 2011

@kvietok121 nepozerala..len koniec ako boli v študiu a tom revala...a zrazu buchot krik na chodbe..tak som vyšla von+2moje susedy že čo to..ja rozmazany ksicht.....
si silna osoba

danulienka35
20. apr 2011

pekny neskory vecer babulky ako sa mate posielam foto zubajdy 😀 vegetacky 😉

akika722
20. apr 2011

@danulienka35 ahoooj..ona nema 8m,že???min.rok a pol 😀 😀 😀 zlatučka 😀 😀 😀

kvietok121
20. apr 2011

@danulienka35 nadherna je
@akika722 😀

evanns
20. apr 2011

@danulienka35 naaaaaaaaaaaaaaaadherna je...boze my s tymi nasimi 2 mini zubkami sa mozeme skryt 😲

danulienka35
20. apr 2011

@akika722 no ma len 8 mesiacov a 2 tyzdne mojko 😀 ale je moc velka 😉
@kvietok121 dakujem mojko malicky je uzasny a krasnucky tiez

danulienka35
20. apr 2011

@evanns dakujem mojko mi mame 8 zubkov

akika722
20. apr 2011

@evanns a my s jednym??? 😅

evanns
20. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀

akika722
20. apr 2011

@evanns 😝 sa nesmej...aspoň ma tak nehryzieeee 😀 😀 😀

danulienka35
20. apr 2011

@akika722 neni co zavidiet pockajte ked pojdu stolicky ako nam co ja si vytrpym ake rev spusti chudatko ☹ nejak rychlo nam idu ale zas vi ste sikovny pretacate sa a mi nie ☹

danulienka35
20. apr 2011

kde ste vsetky ☹ ☹ ☹ ☹

akika722
20. apr 2011

@danulienka35 ja vieeem..Paťkovi šli zuby ako huby a stoličky---no..tyždeň v nemocke na infuzkach... ☹

danulienka35
20. apr 2011

@akika722 co? to preco v nemocke?

danulienka35
20. apr 2011

babulienky moje krasnucke pojdem haji ku malej pokial spinka pekne snicky prajem cmuckam vas vsetky ste moje slniecka 😉

akika722
20. apr 2011

@danulienka35 z minuty na minutu 40ky teploty a za 3minuty ogrcal pol bytu..šlo z neho vkuse..skoro sa mi zadusil počas spanku..mal skoro 2ročky....a zlatičko už nemal plienočku on sa v 40kach pytal na nočniček ☹ sestričky tak kukali 😲 sedel na nom a triasol sa 😢

danulienka35
20. apr 2011

@akika722 milacik snad uz vam to necaka mojko drzim palecky cmuk idem haji

akika722
20. apr 2011

@danulienka35 dufam toto zažiť nikdy viac nechcem...už som bola v nemocke z oboma..stačilo..dobruuuuuuuuu

memory97
20. apr 2011

@jankasramka myslim, ze do tyzdna - dvoch sa nam spravila chrasticka, my to mame vsak skarede...

memory97
20. apr 2011

@katulkaaaaaa presne ako hovoris. Minule som sa rozpravala s kamoskou, ma uz starsieho maleho a jej dr. odporucala nedavat jogurty a vsetko z kravskeho mlieka do 3 rokov. A potom si vyber, co je spravne🙂 Inde zas pisu, ze po 8 mesiaci uz je traviaci system vyvynuty.... veru tazko si vybrat, asi musi len clovek skusat....

@akika722 sabi je smotanovy, nikto ti za smotanovy jogurt nevynada, ale smotanu odporucaju az po prvom roku, preto odporucaju iba biele jogurty 😉

@evanns ani my nemame radi slniecko, maly hned place, len sa ho dotknu slnecne luce☹

akika722
20. apr 2011

@memory97 mojko..maly mi ešte občas grca a od jogurtov negrcne ani za nič,,,ani kvapku von 😀
tak len activiu????????????????
idem..dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

evanns
20. apr 2011

no baby kuracia babovka hotova k tomu salatik...juuuuj zajtra si dam 😝 idem spat...dobruuuuuuuuuu

a takto vyzera...mnaaaaaaam 😉

memory97
20. apr 2011

@mirmaj super, tak ho budes mat na sviatky doma a este vas vysibe a pooblieva 😀 hlavne nech sa mu vsetko dobre zahoji 😉

@kvietok121 juj mas to tazke s tymi exemami... mozno pri druhom babatku uplne vymyznu 😉

memory97
20. apr 2011

@danulienka35 krasne zubadielka🙂

@akika722 mozno mu robia tie jogurty dobre. My ich zas nemozeme, v momente je z neho vonku a este aj predchadzajuce jedlo☹ skus aktiviu a troska ju ochut, aby to malemu chutilo ovocim....

@evanns ze aka provokacia na vecer 😀 😀 😀 v noci mi isto budu muzikanti vyhravat v bruchu, po zhliadnuti kuracej babovky 😀 😝

dobru babulky idem aj ja a zajtra uvidim, ci este neskocime s malym k doktorke, strasne je zachripnuty....

memory97
21. apr 2011

dobre ranko, dnes tu asi uz nikto nie je 😀

eis4
21. apr 2011

dobré ranko 🙂 idem sa pobaliť ale vobec sa mi nechce 😒
@danulienka35 prekrásna je malá-velká 😀
@kvietok121 ano aj ja si myslím že topánočky stačia až ked začne chodiť,na to aj my máme čas nejaký ten týždeň 😉

alure
21. apr 2011

Ahojte babulky prajem krásne dobré ráno
Ja som včera myslela že môjho chlapa "zabijem" volala som do hotela,na potvrdenie rezervácie a oni mi povedali že mm síce volal a informoval sa o obsadenosti ale objednávku nezrealizoval 😠 a majú všetko preplnené ,tak zatiaľ to vyzerá tak že ostávame doma,alebo ešte niečo narýchlo vymyslíme....
@katkavv no to by bolo super a ak budete pokračovať tak by bolo fajn keby nás potom hodila k vám,zavolám jej a dohodnem sa s ňou...zatia+ vyzerá aj počasie super tak snáď vychádzka niekde do prírody sa nám podarí....
včera ste písali o obliekaní.Ja doobeda dávam podkolienky a nohavice,bodynko s dlhým rukávom a nejakú tenšiu bundičku,ale poobede keď sme boli už na jazerách,tak bol len tak naľahko 😒
@eis4 vidíš čo lekár to iný názor a myslím že sa názorovo líšia úplne vo všetkom,či už sú to príkrmy,či je to obuv,kojenie a pod.niekedy samozrejme ak zvážime že je dieťa pod dohľadom kôli nejakému zdravotnému problému,dala by som na radu ošetrujúceho lekára ale ak dieťa nemá absolútny problém tak by som sa (aj sa sama tak) riadila vlastným inštinktom....
My sme tiež mali včera poradňu,Dr. nás vychválila a tiež som rástla ako ty moja 🙂 čo pochvala to pohladkanie po duši....
Ani neviem čo som ešte chcela reagovať,nestíham vás dočítať ☹

alure
21. apr 2011

@memory97 ahoj dobré ránko,ano Denis má na krku tú jantárovú retiazku 🙂 Ďakujem za pochvalu 😉

akika722
21. apr 2011

dobre ranko 😎 teda obed 😎
@kvietok121 gratulacia k 8m 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre