♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
21. apr 2011

@akika722 moja z toho si nic nerob, hlavne nech je maly v poriadku. Co si myslia ludia, to je uplne jedno, kazda mamina to chape, ze deti su niekedy utrhnute z retaze 😉

kvietok121
21. apr 2011

@hajatanufus nie neskusala teraz skusam aloe vera mne to tiez zabera tak uvidime
@danulienka35 dakujeme

danulienka35
21. apr 2011

@kvietok121 neni zas aky je sikovny nasa sa dnes prvy krat pretocila zabudla som sa pochvalit babulky jupiiiiiiii 😉

memory97
21. apr 2011

@danulienka35 ja som dnes pre istotu este nechala malemu plastenku, lebo on si vkuse vyzuva topanocky a ak si to nevsimnem, tak budeme mat iba jednu🙂

@akika722 ahoj moja

memory97
21. apr 2011

@danulienka35 waw tak to je super sprava🙂 herecka a vraj sa nechce pretacat🙂

danulienka35
21. apr 2011

@memory97 no vies mala obute balerinky a na vrchu je gumicka tlacilo ju to lebo mala vyderu gumicku na nozice asi jej to vadilo lebo ma vysoky nart 😝

akika722
21. apr 2011

@memory97 noooo..neviem čo dnes zjedol..ani huby neboli 😨
@danulienka35 jéééj supeeer 😉

danulienka35
21. apr 2011

@memory97 to dnes prvy krat mojko a jak skace 😉

danulienka35
21. apr 2011

@akika722 dakujeme mojko 😉

danulienka35
21. apr 2011

kde ste babulky? ☹ ☹ ☹ ☹

memory97
21. apr 2011

tu som, ale uz pojdem haji, zajtra skoro maly vstane a balime, dobru nocku a sladke snicky 😉

danulienka35
21. apr 2011

@memory97 pekne snicky prjem a milacikovi bozteky posielame

danulienka35
21. apr 2011

dobru noc babulky asi som tu uz sama pekne snicky papa 😉

alure
22. apr 2011

Ahojte
ja od skorého rána hore,Denis ma nenechal vyspať ...ale nevadí čo treba porobím teraz a skôr môžeme ísť na pláž
@memory97 na recepcii hovoria po česky v oboch hoteloch 😉

alure
22. apr 2011

@akika722 ja by som reagovala tak isto,my aj keď sme napríklad na jazerách a Oli je už veľký ale zmizne mi z dohľadu "kričím jak besná" kým sa mi neozve....a to čo si povedia ostatní si nevšímaj..no a "tábor" nezávidím,kým sme boli v RV som to trpela a teraz som niekedy normálne prekvapená ak náhodou na spoluobčana natrafím...
@memory97 no že bábika 🙂 ano živá a ukecaná 😀 večer jak sme došli z jazier a išli grilovať,tak som ho na záhrade pre istotu zakryl moskytierov,predsa len už sa to hmyzom len tak hemží 😒
kvietok121 tak Matejko krásne napreduje 🙂 šikuliak malinký

Prajem krásne sviatky,prežite ich v úplnej pohode,bez stresov a nejakých nepríjemností 😉

eis4
22. apr 2011

čaute baby len na skok.už sme u svokrovcou,
nelinka spala v noci až do 4:30 😲 😲 😲 tak sme sa celkom dobre vyspali 🙂
tá pani s chodídkom sa mi mala včera ozvať a nič,dnes už odchádza do anglicka,napísala že sa stretnem z jej otcom,ale čakám a nevolá mi nikto. ☹ ☹ ☹ majte sa tu krásne a dufam že ste zdrave a hlavne detičky 😉
prajem krásne velkonočné sviatky 🙂

liba78
22. apr 2011

Ahojte 🙂 tak je vonku krásne, že vás trošku zanedbávam.
@evanns čakám ťa moja, kuk IP

vladka84
22. apr 2011

Ahojte dievcence, len vam idem popriat krasne velkonocne sviatky, vela kupacov a vodicky 😀
Nepiste vela, nech vas v pohodke docitam po sviatkoch 😉

kvietok121
22. apr 2011

@danulienka35 gratulujeme 🙂

danulienka35
22. apr 2011

@kvietok121 dakujem mojko

akika722
22. apr 2011

@alure ahojte..no moja v dnešnej dobe miznu deti ako čerstve rožky 🙄 no som pre niekoho blba ale no.bojim sa o neho..tabor mame sice dalekooo ale mala by si vedieť ako to je pred poštov v čase podpory...hrôôôza 🙄 🙄

baby..no čo grilujeteee??my sme boli chvilku vonku no mm šiel do prace,maly ešte v kočiku spi a Pati leži pre mne...bože baby,dnes sme robili hluposti s paťkom a on ma v zube kaz..od roka a pol...zlomil zub na lizatku a urobil sa mu kaz..a teraz ma na dasienku taky obrovsky pluzgier s hnisom..som mu vytlačila som servitkou skoro som grcla 🤐
a on mi ani nepovedal že tam čosi ma.. 😢 čo s tym??pomoc 😢 😢

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 skoc sni k zubarke mojko a treba mu to vycistit mozes aj ty ked si mu to praskla na vaticku si daj alpu nebo lieh a porti to 😉 pridavam foto 😀

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 noo..skusim s tou alpou ☹ mala je krasna..už som kuk na fb 😵

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 dakujem mojko skus troska ho to bude stipkat ale to nic vycistit sa to musi a pak uvidis uvar harmancek a nech si vyplachuje dievcence to mali tiez pomohlo 😉

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 bude viem.ale tak musim s tym niečo urobiť ☹ necham tak a bude horšie ☹ ☹

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 drzim palecky mojko to sa stane nic si nerob z toho deticky to mavaju neboj

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 ☹ ☹ ☹ vieš ako to hrozne vyzera? ☹ ☹

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 viem mojko nebo Sara to mala tiez neni dlho potvorka ☹

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 sakra..stale aby dačo bolo 😢

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 u nas to iste ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre