♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 verim mojko..a ako???malinka?čo robka?

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 no docela ok dakujem uz spinka

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 počkaj..už spinka..to akože už..do rana??? 😲
sice to už 19hod..no za pol hodku aj moji pojdu 😎

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 do rana nie ale do 20,30 a pak pojde o 21,20 a to bude uz pak do rana do 7 spinkat

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 jaaaaj..Paťkovi som vyčistila s alpou tak v pohode.povedal že neštipe 😨 to dieťa neboli asi nič...ani očkovania nikdy neplakal..ani ked spadne..nechapem 😒 ma to cele podliate krvou a pachne mu z pusky ☹

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 to ten hnis mojko nezabudni repicek uvarit a nech si pusinku vyplachuje pomoze uvidis

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 zavolam mm nech rano kúpi :( ☹ ☹

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 neboj toho este bude u nas to bolo tiez to je aj z flasiek sa kazia zubky ☹

akika722
22. apr 2011

@danulienka35 ja viem..on flašu ma ešte stale..cumel nemal,nechcel...len ked som mu ho rychlo dala aby som ho sfotila 😅 ale flašky sa nedokaže vzdať ☹ ☹ ☹ v školke nachce ale doma musi ☹ ☹ ☹

annemarikam
22. apr 2011

ahojte. chcela by som sa spytat. neska som naposledy ráno cítila pohyby bábätka.a odvtedy vôbec. mala by som ísť už na pohotovosť, či mám počkať do zajtra? ďakujem za odpovede

danulienka35
22. apr 2011

@akika722 tak vies domka je domka mojko neboj bude vsetko v poriadku to chce len cas uz hajaju princatka?

akika722
22. apr 2011

@annemarikam ahoj..niekto v 5mesiaci ešte len začina citiť pohyby..už dlho ich citiš???
@danulienka35 maleho som teraz dala a Pati zaspava pri mickey mouse

annemarikam
22. apr 2011

@akika722 no ja ich uz citim asi 2 tyzdne a bolo to dost citit. tak teraz sa dost bojim. ked iba rano a cely den nic. inokedy kope aj cele dni

akika722
22. apr 2011

@annemarikam jaaaj..no..myslim že to je v pohode..babo je ešte malinke ma dosť miesta..ale ak sa citiš nejak divne alebo ťa to znepokojuje tak skoč na pohotovosť a budeš istejšia..ja som tak tiež asi 2x bola aby som bola kludna a raz ma kopol nechtiac do bruška starši synček...tak pre istotu..a potom som mohla kludne spavať 😉

helen1007
22. apr 2011

@danulienka35 ahoj ako sa máš? a čo detúrence? už som tu dlho nebola, nejako nestíham 🙂

ahojte

annemarikam
22. apr 2011

@akika722 uz je to vporiadku zacalo kopat 🙂

akika722
22. apr 2011

@helen1007 ahoj..ako sa mate???
@annemarikam no vidíš 😵

helen1007
22. apr 2011

ahoj dobre .. pred týždnom sme boli na poradni máme 71 cm a 9860 g ... trošku sme zbrzdili priberanie 😀 a už máme 4 zúbky.... a vy sa máte ako?

helen1007
22. apr 2011

dnes máme 9 mesiačikov ...ten čas strašne letí...ale už o mesiac a pol by sme mali mať doma aj tatina už sa tešíme a to budeme mať pomaly už rôčik 🙂

chcem vám všetkým popriať krásne sviatky vela vody a šibačov 😀 asi sa sem už nedostanem do vtedy zatiaľ sa majte krásne

danulienka35
22. apr 2011

@helen1007 ahoj mojenko uz som tu bola som na kavicke zase mi sa mame super mala je riadna buchtoska a mame uz 8 zubkov a co vi?

danulienka35
22. apr 2011

zas som tu sama skoda ☹ ☹ ☹ ☹

helen1007
22. apr 2011

@danulienka35 si tu ešte?

helen1007
22. apr 2011

@danulienka35 my máme 4 zúbky a ratieme ako z vody....msím zase niekedy dobehnúť, nech môžeme ísť na kávičku. Na to spoločné stretko nakoniec nebudem môcť ísť, pretože si asi cca 2 týždne po tom pôjdeme pre nášho tatina do Trebišova a malá by zase tolko cestovania za tak krátky čas nemusela dobre znášať....tak si aspoň potom pozriem fotky čo narobíte 🙂

majka35
23. apr 2011

ahojte, prišla som vás len pozdraviť, prečítať, čo ste popísali nemám šancu, deti sú ako tak v poriadku, ale všetko z nich preliezlo na mňa, som chorá, cítim sa ako zbitý pes, nevládzem sa ani hýbať ... no nádherné sviatky

vám prajem veselé sviatky veľkonočné 🙂

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 ahojky cestujeme v nedelu 24. cize zajtra uz sa tesim aj ked mam nervaky ale snad to zvladneme batozinu som uz poslala vcera bol courier dala som do kufra celu skrinu detskych veci plus 66 pampers plienok dokopy so zopar nasimi vecami to malo 30 kg dobre nie?

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 gratulujeme novidis tak mala robi pokroky je zlata uz sa tesim ked ju uvidim na zivo 🙂 a ty si doma ci si usla k bratovi?

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 podareny smejko ako zajko smejko fakt je zlatucka 🙂

hajatanufus
23. apr 2011

@annemarikam ahojky citam ze sa znepokojujes koli malemu vies niekedy sa babtko moze otocit chrbatikom k brusku a vtedy asi necitis tie pohyby neboj urcite je to v poriadku tak ako ti pisala akika ono este len zacina prajem prijemne tehulkovanie a krasne sviatky 🙂

hajatanufus
23. apr 2011

@helen1007 ahojky vsetko najlepsie k 9 mesiacikom a aj ku krasnej vahe my mame len 7250 nic sme nepribrali alebo som dala malu zle na vahu a mame uz tri zubky ale idu aj dalsie 🙂

hajatanufus
23. apr 2011

@majka35 nebus smutna dostanes sa z toho len oddychuj kolko sa ti len da pripadne skoc na pohotovost nech to dr nieco da ja som tiez skoncila na atb a kazde rano o 4 mi ide od kasla priedusky roztrhat a potom zase cely den ani nezakasle nechapem ale sa liecim tak snad to prejde a budem fit a ty tiez

aj ja vam vsetkym prajem este raz krasne sviatky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre