♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

tea333
6. feb 2010

ja sa tiez chvalim, mala som granadir, a teraz som sa dotlacila langosmi 🙂 mnaaam..som stasna 😀

lenadka
6. feb 2010

ja som taka najedena, ale este by som si dala s tej svieckovej 😅 a to sme chrumali pri telke susene ovocie a mal chcela pukance, tak za misu pukancov 😅

no a mm som ukecala zajtra ist k nasim, tak sa tesim, od Vianoc som tam nebola, tak rano spapame ranajky a vyrazame 🙂

biba12
6. feb 2010

TEa som z BA. Nema cas odpisovat, vzdy len chvilu, lebo maly je hned pri mne a dozaduje sa pozornosti. A ked mam chvilu pokoja ja, tak treba doma aj nieco urobit a vecer som obycajne uz unavena.
Sven bol moj spoluziak z VS. A pamatam si moderatora, ktory sa volal Dag Palovic. Dalsi Dag.

halintoa
6. feb 2010

tea: takto šťastne som sa cítila na obed, keď som spapala kyslú fazuľovú polievočku 😀 . Proste vrchol blaha 🙂 .
lenad: nespomínaj sviečkovú, už nemám 😀

lenadka
6. feb 2010

hali ved ty si ma na nu napašmala 😀

lenadka
6. feb 2010

tea a co ten tvoj zub, uz sa polepsil?

tea333
6. feb 2010

biba toho moderatora si pamatam 🙂
moj zub sa sam od seba zlepsil, tak som zakrok odlozila..

halintoa
7. feb 2010

Dobré ráááno 😀 ,
teda, cez víkend to tu fakt spí... Teraz som doraňajkovala palacinky, na nič iné mi chuť nejde, teda okrem cigánskej a to sa mi teraz rozhodne pripravovať nechce... A o hodinku sa chystáme ísť v mm von so psom, tak sa teším 🙂 . Čo budete variť? Ja rozmýšľam nad tou cigánskou, alebo cestoviny s omáčkou, čo som pôvodne plánovala robiť včera...
Inak, dnes v noci som trhla rekord, bola som iba 2x, čo sa mi nestalo už celé týždne...

maculienka123
7. feb 2010

😉 dobre ranko,taku som dostala chut na domacu pasteku,myslite ze mozem zhresit,ked sa vnutornosti nemozu?je tam pomleta aj pecienka na isto 🙂

denisocka
7. feb 2010

Maci daj si,ja papam pasteky

denisocka
7. feb 2010

Ja som v noci nespala,pchala som do seba rozky s kofolu a tak som mala eroticky sen kde bola aj bihan.ble.xixi.ale nic sme spolu nemali.nato som sa zobudila s maternicou jak kamen a uz bolo zas po spanku.sa bojim aby to nespustilo krvacanie.asi si dam sypat brom do caju

halintoa
7. feb 2010

denis: hmm, erotický sen s bihan 😀 , to si mala veselú noc. Držím palce, nech sa krvácanie už nespustí, kedy máš nádej, že Ťa pustia domov? Ale tm sa o Teba stará, keď máš aj v nemocke po ruke rožky s kofolou 😀 .

denisocka
7. feb 2010

Muz mi vcera doniesol. A domu neviem,zajtra je velka vizita a sef rozhodne

lulusha
7. feb 2010

deni, ja som mala tiez eroticky sen 😀 co bol spln??? 😀 😀 a robia tam s tebou vobec nieco v tej nemocke? ci si tam zase len tak pro forma...?
tea, ja dnes idem varit granadir, si ma vcera navnadila 🙂 len nemam kysle uhorky, to sa k tomu hodi... ale snad vydrzim aj bez nich...

bihan
7. feb 2010

Deni, ty máš voláko často erotické sny.. asi už dávno s manželom nič nebolo, čo? 😀

My sme si dnes urobili pizzu, MM upiekol čokoládový koláčik 😵

Maculienka, ja si tiež občas paštétu dám, akurát máme v chladničke z kačacej pečene s portom.

No a ešte dnes tlačím do hlavy magnézko.. v posledných dňoch som ho trošku zanedbala a dnes mi slušne tvrdne maternica 😖 Budem si o tom musieť pokecať s lekárkou.

A Charlieho Winstona určite poznáte, len nie po mene 😉 toto bola jeho prvá hitovka: Like a Hobo

https://www.youtube.com/watch?v=9nOd5_Bdc8I
denisocka
7. feb 2010

Lulus,len tu lezim,lieky ako doma mam. Bihan,co je to sex? 2mesiace ho nepoznam

lulusha
7. feb 2010

hm, tak jediny prinos vidim v tom, deni, ze mas klud a lezis, co by si doma asi tazko vedela dodrzat... ale inac to musi byt o nervy... nech to rychlo ubehne!!!

biba12
7. feb 2010

Mne sa snivalo o upiroch. Prave som docitala posledny diel zo sagy Twilight - Usvit. To boli sny....

groka
7. feb 2010

caute baby,prisla som vas kuk,pretoze mi je o nieco lepsie,no nie o moc,ale sm schopna pisat
chcem sa vas opytat,ja som bola na rizikovom s malym,pred tym som potratila,doki mi aj teraz predpisal duphaston a magenzium,ako uz viete,ale,ja som posledne dni zabudala to jest aj jedno aj druhe a ja som prestala spinit,preto sa vas pytam,mam to brat nadalej?a mozem si to teda znova nasadit?mam to na udrzanie plodu,doktor by mal asi poriadne zdrbkal ze som to vysadila

denisocka
7. feb 2010

Groka,papaj tie lieky. Lulu,hej oddychujem,to doma fakt neslo

biba12
7. feb 2010

Groka,ked Ti to predpisal lekar, tak to papaj. Ved sama pises, ze by Ta lekar"zdrbkal" tak si si odpovedala sama🙂

zuzana76
7. feb 2010

ahojte

denis, ze eroticky sen a bola v nom aj Bihan 😀

inak aj ja ked mam eroticke sny, tak mi stvrdne maternica, tiez uz od pozitivneho testu abstinujem od sexu, ale dobrovolne, bojim sa o babatko.

biba12
7. feb 2010

Ja neabstinnujem, dokonca sa citim ovela lepsie ako pri Andrejkovi. Ked som bola tehu s nim, vobec sa mi nechcelo sexovat a musela som sa premahat. Teraz je to naopak. Nahanam manzela🙂))

biba12
7. feb 2010

UZ mi tyzden nebolo zle a dnes rano som otvorila mrazak a isla som rovno na wc podebatit so zachodovou misou. A ja ze tie nevolnosti sa umudrili. Kedy to skonci?

zuzana76
7. feb 2010

aj mne sa zda, ze sa citim lepsie ako s patkom, vtedy ma priserne bolievalo brucho, podbrusko, krize, vsetko a teraz, ked musim este aj okolo maleho behat, tak ma to sice obcas boli, ale tak prijatelne.

V utorok idem do poradne, uz sa strasne bojim.

Idem varit, muz je chory, ale maleho zaniesol svokrovcom, polievku mame slepaci vyvar zo vcera a len slize vyvarim a druhe bude zachvilu - kuracie prsia na olivovej omacke s ryzou.

groka
7. feb 2010

baby ja som sexovala vcera po tyzdnoch pauzi hadam vyse mesiaca,no ale poviem vam,ze som myslela ze umrem,nie od bolesti 😉 takto abstinovat to sa nemoze 😅

my varime zeleninkovu polievocku s krupicovymi haluskami ta uz je hotova a pecieme rebierka s klobaskami so zemiacikmi,tie idem piect v janskej mise dala som tam plno masla takze budu masielkove,to bude taka len chutovčička

lulusha
7. feb 2010

groka, papaj lieky, ja tiez beriem duphaston a moja doki vravela, ze to budem brat az do konca 16 tt, takze este par baleni vo mne skonci 🙂

boze, ja uz ani neviem, co je to sex... ☹ a moj chudak muz takisto... ale utesujem ho, ze raz to pride 😀 😀

groka
7. feb 2010

inak zapach kavy to je pre mna hrozne nieco,po novom si muz nemoze ani kavu robit,mne to strasne smrdi 😢
a mam strasne suchu pokozku,ja chcem vediet co cakame,kedze sa mi tehu odlisuje mozno baba 😀

lulusha
7. feb 2010

ja som na kavu nemala absolutne chut, ale teraz uz tyzden co sa mi vratila naspat 😎 sice bezkofeinovu pijem, ale to je chutovo a vonovo to iste... a suchu kozu mam aj ja, hlavne ruky a lakte - predtym som nemala... ale tvar mam krajsiu, to je tym mojim chlapcekom asi 🙂 kamoska vravela, ze jedna jej znama, ked cakala dievcatko, strasne ospatnela, normalne ze sa jej zmenili crty tvare, nos, zhrubol hlas... nechcem strasit, ale to sa aj hovori, ze dievcatko "kradne krasu" mamicke 😝

maculienka123
7. feb 2010

lulu si ma nastrasila a to chcem strasne dievcatko.mne kava nesmrdela ani nesmrdi ale ani ju nepijem.mne zas smrdi cibula cesnak.suchu pokozku aj ja mam na chrbte a rukach.no ideme obedovat,nedelnu polivocku a zemiakovy privarok s fasirkou 🙂 dobru chut vsetkym

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre