♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
23. apr 2011

@evanns my sa chystame pomaly uz mamepobalene zajtra este dotuknem a rano vyrazame 🙂 aki su zlati a nataska je oproti nemu tiez velka buchticka zlata obaja su podareni takze uz poznas aj majku aj gabiku to je super ja idem tiez do trebisova na stretko s akikou a potom aj do pezinka na stretko s dankou a este sa stretnem asi aj @21 a ked sa vratis do ke tak sa mozme tiez stretnut budem sa tesit 🙂 inak segra mi uz chysta hostinu tak sa tesim lebo prideme hladni jak vlci 😀

akika722
23. apr 2011

@liba78 uuužasnyy su.. 😀 a vidím že nie len Natashka ale aj mamina staaale vysmiata 😀

evanns
23. apr 2011

@akika722 hahaha ale mamina hroooozne vyzera na rozdiel od Natashy 😀 😀

hajatanufus
23. apr 2011

@liba78 zlatucki su obaja a ta pani v modrom je kto? @evanns ci ty?sikovne deticky tak aj deti sa uz navzajom pomaly budu poznat 🙂
@katulkaaaaaa nadherna torticka mnam hned by som si dala vizera fakt chutne mnamky a simonko je roztomily 🙂

hajatanufus
23. apr 2011

@evanns tak to vobec nie je pravda mamina tam tiez dobre vizera a veru pekne sa usmieva to je dolezite 🙂

evanns
23. apr 2011

@hajatanufus jaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 ne ta sak buchta jak moha dcera 😝

liba78
23. apr 2011

@katulkaaaaaa že opica, váha nepustí. Stále ukazuje dosť 😒
Krásna tortička a Simonko tiež. Mne sa nejak nedarilo vypekanie. Ešte stále ma čaká krabica upečených keksov, ktoré treba zlepiť a dať do čokolády. A kinder koláč má dnes nejaké hrudky 😒
Teraz som konečne doupratovala a rozmýšľam že sa mi už nič nechce ☹
@danulienka35 Ďakujeme 😉

danulienka35
23. apr 2011

@liba78 ahoj mojko no uzasny su krasnucky ako som uz pisala posielame pusinky 😉

majka35
23. apr 2011

ahojte 🙂
@liba78
@evanns super fotečky, malí sú úžasní
baby, mne úplne odišiel hlas, neviem prečo sa z toho u nás doma tak všetci tešia 😕
@akika722 dnes sa mi mm ponúkol, že vezme obidve, videl, že už meliem z posledného

@hajatanufus šťastnú cestu a ´dakujem ... spoločná kávička nemôže byť, nakazila by som vás všetkých

@akika722 zájdeme, zájdeme, len neviem, či mm bude súhlasiť s opatrovaním detí 😵

danulienka35
23. apr 2011

opice zas malej robily zle 😀 😀 😀 dnes sa jej to nepacilo 😀 😀

hajatanufus
23. apr 2011

@fialka5959 neboj to rychlo prejde len daj ten nurofen a ak by mala stale teplotu v noci tak potom panadol sirup alebo cipok to sa moze kombinovat lebo to obsahuje rozne ucinne latky nesmie sa akurat napr paralen a panadol lebo to obsahuje rovnaku latku 🙂 neboj za chvilu tie potvory zubky budu vonku a nase augustovcata uz budu vsetky zubate selmicky 😀

katulkaaaaaa
23. apr 2011

@liba78 kasli na vahu vyzeras super...ja uz sa nnevyjadrujem jeden tyzden mam dobre dalsi o tri kg viac...ani mne sa nedarilo v peceni,zrazil sa mi krem,potahovku som robila na dva krat....aaaa...ale dokoncila som to a mam pokoj
@evanns vy ste perfektne s nataskou,stale vysmiate 😉

majka35
23. apr 2011

@evanns ty čo za somariny hovoríš, som ťa videla, tak nekecaj, si veľmi pekná baba a tie dve kilká navyše zhodíš, ked ti natashka začne pobehovať 😅 a v skutočnosti vyzeráš o 10 rokov mladšie, ako na fotkách ... ja naopak 😀 😀 😀

danulienka35
23. apr 2011

@hajatanufus kedy vyrazete mojko?

hajatanufus
23. apr 2011

@evanns ale si podarena to si este nevidela mna ja som este viac buchta aj mm ma tak vola a este aj budem 😀 😀 😀 nevadi maminky mozu byt buchticky a ocinkom sa to musi pacit a basta ved v podstate za to mozu oni 😀 😀 😀

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 ahojky zajtra okolo 10.30 ideme na autobus potom lietadlom do brna a zbrna s pendolinom do blavy a zblavy nocnym vlakom do kosic

danulienka35
23. apr 2011

@hajatanufus no pekne dlha cesta pred vami kolko hodinova?

liba78
23. apr 2011

@evanns ja ti dám buchta, ste zlaté obidve. A vidíš ten môj prcek je tiež riadna váha.
@akika722 slniečka usmiate sú to. Prídu a hneď je krajší deň.
Ja som dnes svojou blbosťou Jurkovi spôsobila úraz, ale našťastie je ok. Ale bola som z toho úplne mimo. Ale skvelá návšteva upravila náladu aj mne a aj malému. 😵

liba78
23. apr 2011

@majka35 vidíš moja, len si s nami píš. Tu hlas nepotrebuješ. 😉

katulkaaaaaa
23. apr 2011

@liba78 dufam ze nic vazne 😒 ja som krava dnes sadla na hupacku a preletela som aj s malym nastastie som maleho udrzala ale ja som sa dobre treskla.....aaaaaa...kazdy den nieco 😠
@majka35 aj u nas by sa potesili keby som ticho

majka35
23. apr 2011

@liba78 mm pozerá na mňa nervózne lebo mu tu ťukám do klávesnice a on uprene pozerá dobu ľadovú, takže ani rozprávať ani písať 😕 😅

hajatanufus
23. apr 2011

@majka35 tak to je dobre ze ti mm pomohol a ty oddychuj 🙂 doma su skodoradostni nevsimaj si ich posmievaju sa lebo nemozes na nich kricat 😠 kavicku dame ked budes v poriadku ja budem na sk az 6 tyyzdnov takze casu dost 🙂 a dakujem 🙂 uz mam cestovnu horucku a myslim ze aj lucy citi ze sa nieco velke bude diat rachel poleti prvy krat lucinka uz letela 2x ked sme sli do uk 🙂

majka35
23. apr 2011

@katulkaaaaaa zo mňa sa len smejú a ja ked chcem "zvýšiť" hlas, tak pištím, ako ranené kura 🤐

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 ani sa jej necudujem ze sa jej to nepaci ved tie okulire vizeraju hrozne 😀 😀 😀 zaujimalo by ma co si mala v tej chvili myslela podla vyrazu tvaricky urcite nic dobreho 😀 😀

majka35
23. apr 2011

@liba78 teba som požiadala o priateľstvo na fcb? dúfam, že nie niekoho iného 😕

liba78
23. apr 2011

@katulkaaaaaa zabudla som zabrzdiť kočík a on sa pohol, a vyklopil do trávy ☹ ☹ ☹ 😢 toto sa mi ešte nikdy nestalo. Vždy si na to dávam pozor a dnes som bola asi blbá koza s vymetenou hlavou. Tak som sa potom vy.... na všetku robotu a už bola len s ním ...

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 vies co dokopy to vychadza takych 19 hodin ale to koli tomu ze na letisku musime byt o 2 hodiny skor a autobus odtialto na letisko ide tak ze musime ist na ten o 11.46 takze budeme mat do odletu tri hodky na letisku a potom v brne mame cas asi hodku dve od priletu do odchodu pendolina ale to akurat co sa dostaneme z letiska na stanicu a v blave budeme cakat na vlak hodinu no a hodka kym vystuppime z vlaku a doterigame sa elektrickou ku segre inak cisty cas by vysiel 50 min autobus dve hodky lietadlom plus 1a pol hodky pendolinom a 6 hodin vlak z bl do ke takze to je tak polovica

liba78
23. apr 2011

@majka35 som to ja 😉 už si moja 😀

katulkaaaaaa
23. apr 2011

@liba78 ☹ ale nic si nevycitaj hlavne ze je vsetko ok,ale viem ze to zamrzi

mirmaj
23. apr 2011

ahojte babulky, oneskorene vám želám krásne sviatky, skôr som to nestihla 😉 mm mám už odvčera doma takže mám vyplnenú každú minútu a sviatkovo to u nas teda ani trocha nevyzerá 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre