♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
23. apr 2011

@liba78 jaj, dobre, ďakujem, už som začínala byť nepokojná 😀

katulkaaaaaa
23. apr 2011

@hajatanufus uf tak pevne nervy na cestu prajem,ja ked mam ist len 3 hodky autom do blavy a spet som k.o 😕

katulkaaaaaa
23. apr 2011

@mirmaj ahoj 🙂 ale hlavne ze je doma nie?lezi?ci aj pomaha?

danulienka35
23. apr 2011

@hajatanufus no tak to ti vazne nezavidim mojko ☹ len nech ste uz na Sk a ste torsinku stastni mojko

mirmaj
23. apr 2011

@katulkaaaaaa jasne sa tešíme obe že už je doma 😉 leží a postaviť sa môže len v korzete, takže to sa stavia len občas poprechádzať a tak, ked dlho stojí bolí ho to a musí si zasa ľahnúť, takže pomoc žiadna 😀 skoro ako Tamarka len jeho nekrmím a neprebalujem ale prezliekať ho musím a všetko doniesť 😉

danulienka35
23. apr 2011

@liba78 neni zac mojko 😉

majka35
23. apr 2011

@mirmaj joooj, moja, nezávidím ... nech sa mm rýchlo zotaví ...

liba78
23. apr 2011

@mirmaj ☹ tak to máš ťažké. A prognózy sú aké ? Ako dlho bude nosiť korzet ?

mirmaj
23. apr 2011

@majka35 dík, no myslím že to tak skoro nebude
@liba78 no mám, ale som rada, že to nedopadlo horšie a že je doma 😉 o 2 týždne má kontrolu takže dovtedy určite a myslím že aj potom ešte min. 2 týždne určite, no ale uvidíme ako sa mu to bude hojiť a podľa toho

hajatanufus
23. apr 2011

@mirmaj ahojky dakujeme som rada ze mas mm doma aj ked sa teraz asi nezastavis kasli na sviatky vase zdravie je prvorade teda tie sviatky myslim tak ze co sa tyka varenia a upratovania hlavne ze ste vsetci spolu to je dolezite

hajatanufus
23. apr 2011

@katulkaaaaaa dakujeme

hajatanufus
23. apr 2011

@danulienka35 dakujeme

hajatanufus
23. apr 2011

babenky musim ist rano skoro vstavam tak este raz krasne sviatky a v pondelok sa vam ozvem papa dobru nocku vsetkym a detickam posielame sladke pusinky

akika722
23. apr 2011

@evanns mamina vyzera 1* 😵
@liba78 ten suchar v pozadi si ty???nooo cicaaaa...ty už nechudniiii..teraz zavidiiim 😀 😀 😀
@majka35 a vzal?užil si to???ved jemu to nepoveeedz dopredu..to bude prekvapkooo 😀
@danulienka35 ako poskladala pusinku 😀 😀 😀
@majka35 ty koza..že naopak 😝 baby.ved ste krááááááááááááááááááááááááásne 😉
@liba78 čo sa staloo???ahaaa..hlavne že je ok mojko..
@mirmaj 😵 😵 😵 kašli na sviatky,hlavne že ste spolu

danulienka35
23. apr 2011

@hajatanufus prijemnu a hlavne stastnu cestu vam prajem a pevne nervy mojko aby ste uz boli u svojich najblisich cmuk pre princezne 😉

danulienka35
23. apr 2011

@akika722 to hej drsticka moja 😉

akika722
23. apr 2011

@hajatanufus šťastnu cestu 😉

danulienka35
23. apr 2011

pekne snicky babulky moje idem haji papa 😉

liba78
23. apr 2011

@danulienka35 dobrú nôcku, idem aj ja k malému. Ahojte dievčence 🙂
😉

vladka84
24. apr 2011

Ahojte dievcence, ja som len na chvilku dobehla, kym vstane zvysok rodiny a potom sa uz asi do vecera nezastavim, aj ked napecene a navarene uz mam, ale budem sa krutit okolo nich 😒 cez den sme skoro stale von, vyuzivame, ze je pekne, aj ked dnes to vyzera tak vselijako, akosi sa mraci 🙄

@liba78 @evanns krasne su deticky a aj vy mamicky 😉 a ako tak pozeram foto, tam to vyzera ako keby Natash vliezla do vlasov Jurkovi 😀
@mirmaj drz sa moja, hlavne, ze ho uz mate doma a prajeme mu skore zotavenie - aj ked si myslim, ze v domacom prostredi po boku milovanych dievcat mu bude urcite hned lepsie 😉
@katulkaaaaaa si sikovnica a Simonko je krasny ako vzdy 😉

baby, to moje dieta v noci tak zle spi, ze ja uz neviem co s nou 😖 predvcerom sa zobudila o 22h. a zaspala az o 2hej, dovtedy sa chcela hrat 😕 a vcera sa zasa budila skoro kazdu hodinu - poplakavala, smiala sa, kopala nohami, bila rukami, krutila sa ako vrtula, dala sa na 4, potom si skusala sadnut - a samozrejme sa pri tom vzdy budila, no ja neviem, ci to preziva to co sa stalo cez den... ale inak cez den spinka krasne - 2x po 1,5hod., ja nechapem co sa stalo... a vzdy potom zaspi len tak, ze dostane cicu 😖 uvidime aka bude dnesna noc, ale uz mam fakt dost...
tak sa zatial majte krasne, zasa nakuknem, ked bude cas....

evanns
24. apr 2011

@majka35
@katulkaaaaaa
@hajatanufus
@liba78
@akika722
@vladka84 no jasne baby 😉 ale deti boli spolu uzasne, aj ked naty uz neposedi uz by len lozila ale Jurko je pohodak, flegma, kde je tam sa zahraje, stacia mu aj botasky 😀 😀 😀 a na tej fotke to sice vyzera ze ho Natinka taha ale ona sa o neho len tak podoprela 😉
@mirmaj drzim palce moja nech je co najskor ok ☹

fialka5959
24. apr 2011

@hajatanufus Tak to si ma potesila, na nete som citala o siestej chorobe co maju batolata vraj to trva 3 dni a ked ta teplota uz ustupi tak sa detickam spravia take male cervene vyrazky a nas to asi postihlo lebo prave som na nu rano pozerala a mala tie vyrazky aj teplota uz zmyzla 😅 dufam ze na trvalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
este sa mame na co tesit, ked pojdu stolicky ajajaaaaaaaaaaaaaj ☹

fialka5959
24. apr 2011

Aeste co sa nam staloooooooooo, panecku.
Ivanka mi vcera tak fajne zakusila do bradavky ked som ju kojila, az mi slzy vyskocili ako to bolelo aj boli ked kojime ☹

fialka5959
24. apr 2011

Cerstve fotky, dnes rano fotene 🙂

liba78
24. apr 2011

@fialka5959 krásne fotečky 😉 vidím, že tatinko predsa dorazil domov.
Jurko tiež kusal pri kojení, ale vždy potom som mu viac nedala a teraz už ma dlhšie nekusol. klop klop. 😵
@evanns @vladka84 potvrdzujem slová Evky. Natinka je krásne usmievavé a mierumilovné bábo. Moja potvorka ju chytila za vlasy. Ja som nestihla ani mrknúť. 😔

danulienka35
24. apr 2011

@liba78 vsetko naj Durkovi k jeho dnesnym prvym meninkam vela lasky a zdravicka posielame cmucik VELKY 😉

fialka5959
24. apr 2011

@liba78 No tato uz je doma, nacseee 🙂

evanns
24. apr 2011

@liba78 joj ved mne vobec nevadilo ze ju vykmasal 😉 nech si zvyka moja mala lebo tu je jak vo vaticke, nik sa jej nesmie ani dotknut 😝 len ona vsetkych taha za vlasy, som jej stale rozpravala ze sa jej to vrati a bolo to tu 😀 😀 😀 a vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko naj Jurkovi k meninkam!!!!

fialka5959
25. apr 2011

K novej jari vela sily, by ste v zdravi dlho zili. Na velku noc vela vody, spokojnosti a pohody, krysne velkonocne sviatky prajem vaaaaaaaaammm

liba78
25. apr 2011

@fialka5959
@evanns
@danulienka35 @mirmaj @seagul2404
..... posielame vám kupača miláčiky ♥♥♥

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre