♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
25. apr 2011

@danulienka35 a tatino je lepšie ked leží, ked bol hrdina a išiel napr. na chvíľku s nami k našim tak potom večer už trpel lebo ho to bolelo, takže dnes poctivo preležal skoro celý deň 😉

memory97
25. apr 2011

ahojte, sme spat z vychodu. Bolo super, ale ta cesta tam a spat, no hroza. Zapchy a zapchy... maly sa nam dogrcal na ceste tam a spat uplne komplet, sme ho museli prezliekat v aute, ale zato vysibal vsetky dievcence a taaaaaku vysluzku sme si doniesli 😀 😀 😀 😝

@alure parada a ja si lamem hlavu koho ukecam, ak by nevraveli anglicky🙂heheh

@akika722 moja a nebola to afta v pusinke?

@danulienka35 aka je krasna herecka jedna🙂

memory97
25. apr 2011

@helen1007 blahozelame k 9 mesiacikom 😉

danulienka35
25. apr 2011

@mirmaj velmi vela mojko ale Niki bola v robotke tak tam za nou vsetci isly 😀

akika722
25. apr 2011

@memory97 ahooj,nie mojko..to bolo dosť velke.zajtra ide s m k zubarke ☹ jaaaj to bude plačuuuuuu.ja by som to nezvladla ☹

danulienka35
25. apr 2011

@mirmaj bude ok neboj mojko aspon ze ho mate domka drzim palecky 😉
@memory97 dakujem mojko i Davidko aky je rozkosny milacik 😉

vladka84
25. apr 2011

ahojte baby, sa hlasim po sviatkoch, ale len tak na skok 😉 este zajtra mame prazdniny, ale Timka mi zacala pokaslievat, tak pojdeme k dr. a neviem ci si ju nenecham do konca tyzdna este doma... 😒
co noveeeee?

memory97
25. apr 2011

@liba78 aki su rozkosni🙂 zlati su🙂

vladka84
25. apr 2011

@liba78 Jurko je krasny kupac 😉

baby, vy tu pisete o zubkoch a my este stale nic 😲 ale v noci tak zle spi, ze ja mam fakt pocit, ze jej lezu vsetky naraz 😀 inak ked sa zasmeje, tak dole dva a hore dva jej uz vidno ako keby boli vyrastene a oni len presvitaju cez dasienka 😀

vladka84
25. apr 2011

@memory97 pozerala som v spravach tie zapchy, to bola katastrofa pri Ruzomberku a potom pred Blavou 😕

vladka84
25. apr 2011

idem sa este povenovat mm, ked uz zajtra ide do prace 😝 dobru maminky a augustovcatka 😉

memory97
25. apr 2011

@mirmaj ako mm? uz mu je lepsie? Dufam, ze suncicky, syriky mu pridali na nalade a pomohli k vylieceniu 😉

liba78
25. apr 2011

ahojte, malý kupač konečne spí. A ja som ko. Ďakujeme za pochvaly 🙂 MAlý musel ísť vyšibať svokrušu a krstnú mať, tak ma napadlo že pošleme pozdrav augustovým dievkam 😵

memory97
25. apr 2011

@fialka5959 aka je rozkosna malinka🙂

memory97
25. apr 2011

@liba78 krasny sibac🙂

vysibana som len malym, nikto iny nesmel 😝 ja som si vody uzila az az za mladi, teraz uz len maly ma dovolene 😝 mm sa pokusil pokropit ma vodou a vzapati som vratila.

memory97
25. apr 2011

@mirmaj nech len lezi a dobre sa mu to zahoji, potom sa nachodi az-az 😉 hlavne, ze bude coskoro v poriadku.

@akika722 chudacik, asi sa mu zapalila nejaka zlaza, ked tam mal tolko hnisu, len nech mu to poriadne vycistia a posielam mu boztek, nech to az tak neboli 😉

@danulienka35 dakujem moja a ako dievcence vysibane poolievane a uslo sa i maminke 😀

@vladka84 juj veru bolo to hrozne, ked sme sli na vychod to bolo este v pohode. Cesta dnes, zapcha pol hodinova pred Ruzomberkom, tak sme to obisli vedlajsimi cestami, zlyhalo navigacne a kebyze boli aj znacene, tak nebludime. Mne uz aj voda dochadzala na mliecko a na benzinkach ziadna lucka. Dalsia hodinova zapcha bola pred nami, tak sme chvilku sli v zapche a za Ruzomberkom sme odbocili na Terchovu (krasny kraj) a tam neskutocne zakruty. A policia, samozrejme dosli az vtedy,ked uz sa urobili neskutocne zapchy... Jaj ja by som tak nasich panov poslancov dala do tych zapch a ziadne vladne vozidla s pravom predchadzania, ale nech si ich pekne vychutnaju 😠

akika722
25. apr 2011

@vladka84 predlžene prazdniny mojko??ja sa tešiiiiiiim..Paťko po 3 tyždnoch pojde do školkyyy 😎
@memory97 dik mojko.mam to aj sfotnene no grcla by si tak radšej nie..už tam nič nema ale tak pre istotu pojde zajtra k zubarke

danulienka35
25. apr 2011

@liba78 bol to uzasny napad nas Jurko sibac cmuk 😉

akika722
25. apr 2011

@majka35 ta dze ši???či len na fb??? 😝 😀

danulienka35
25. apr 2011

baubulky idem haji krasne snicky ja som k.o. ☹ a detickam cmucik 😉

majka35
25. apr 2011

@akika722 tu mi, tu mi ... šicke vas zdravim, mi še dakuščok vystrabila z choroby, ta surfujem kadzi tadzi 😀

akika722
25. apr 2011

@majka35 no huraaaa 😀 😀 😀 Terezka???princezna orol???jaaak???

akika722
25. apr 2011

@danulienka35 paa moja dobruu

majka35
25. apr 2011

@akika722 špia ... 😀 orol caly dzeň lital na hombalke i daco pozloscil a terezka jak furt ... caly byt už ma zlozeny, furt ju mušim hledac

akika722
25. apr 2011

@majka35 ta dze ši zaš pošla?

akika722
25. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 tu ši 😀 😀 😀 😀 mojmu zuby idu..nervozny je jak koň 🙄 a Paťo ma daco v rici..nepošedzi na nej 🙄 🙄 🙄

majka35
25. apr 2011

@akika722 mi daco hutor, čara mi prosila orla, naj dakušičko še sama pohraje, bo mam ceplotu tricecošemcelzija, ta co ši, ani pejc minuty me nezochabila ... a male nemluvńa tyž dakušičko nervozne, ale jak najdze kvetinače, ta zaraz je spokojne.. šicke kvitky mi pojida

akika722
25. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 😀 😀 moj trepe do radiatora bo jaka mi to zabava 😀 😀 😀

majka35
25. apr 2011

@akika722 😀 😀 😀 ta šak naj pobudzi šickych, co budu spac? ... moja už ani nezna, či buchac, či kričec, či revac, plakac, furt daco nedobre ... neška sebe šedla do terezkineho kočara a ani bohovi z neho zojsc ... bo to jej a jej a jej kočar a naj ju odvežeme domu u kočaru

akika722
25. apr 2011

@majka35 😀 😀 😀 i Paťo ma take ťahy...šicko joho..najmä hračky..to šicky jeho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre