♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
25. apr 2011

@akika722 😀 😀 jak u nas 😀 idzem spac, jutro mi tu jak na koňu ... stary už kuka, co teľo pišem ... šumne sny

akika722
25. apr 2011

@majka35 dobru cica..i ja idzem,jutre mam ctenu navštevu z kona 😵

memory97
26. apr 2011

Dobre ranko🙂

Ake ste mali krasne vychodnarske okenecko 😀 😀 😀 Este ze vas mame, uz som skoro aj vychodnarcinu zabudla 😉

@akika722 pride ta pozriet 3 krasne bambulky? pozdravujeme ich 😉

katulkaaaaaa
26. apr 2011

ahojte tak konecne po sviatkoch,maximalne prejedena...uf a zase do boja 😀 malemu sa dnes prerezal 3.zubok tak si to viete predstavit 4 sa tlaci 😖 malunky je cely uboleni....sa tesim ze tu konecne niekto bude 😵
asi ste uz fotky videli na fb ale pridam tri aj sem,toto su moje nove srdcovky 😉
dnes sme mali ist do zoo ale u nas hrozne prsi od vcera takze sme doma

katulkaaaaaa
26. apr 2011

@liba78 Jurko nemal chybu perfektny!
@memory87 prave som pozerala v spravach tie zacpy 😒
maly mi o 6tej vstal a uz spinka,ach tie zuby nestastne

majka35
26. apr 2011

@akika722 keho? ja nič neznam 😵

krásne ráno všetkým ...

majka35
26. apr 2011

@katulkaaaaaa bisťušák aké fešandy ... nádherné ste, prenádherné ... a malý kedy príde na pytačky do Košíc?

katulkaaaaaa
26. apr 2011

@majka35 😀 maji dohodneme 😀 ako deticky,zdrave uz?

majka35
26. apr 2011

@katulkaaaaaa no klop, klop, a ja už tiež po nasadení ATB trošku lepšie dýcham 😅 a Barborka tu plače, že nechce ísť zajtra do škôlky a ja ju prehováram a prehováram, ako dobre jej tam bude 😅

katulkaaaaaa
26. apr 2011

@majka35 no ti verim aj Viki bude zajtra v skole veeeelmi dobre 😝 obe deti mi spia,som zvedava dokedy,tak este relaxujem

liba78
26. apr 2011

Ahojte 😉 @katulkaaaaaa my sme boli na výlete včera. Dnes by ma nik nikam nedostal. Dve búrky po ceste, v našom cieli cesty (Buchlovice) nebolo kam zaparkovať a pri kase rada na min. hodinu. 😠 Tak sme improvizovali a išli na prechádzku k sv.BArbore (pri hrade Buchlov). Cesta vôbec nie na kočík, malý chúďa inak ponatriasaný. Tak sme si po ceste chceli dať zmrzku. Uh.Hradiště na námestí, no zmrzka jeden grc 😠 Tešili sme sa domov ako nikdy 😀 😀
A to ešte neopisujem cestu, keď šoféruje môj mm za 170km nás neobehlo jediné auto 😖

katulkaaaaaa
26. apr 2011

@liba78 ahoj no skvely vylet 😕 ja som sa dnes tesila ale ked vidim ako je vonku a tie burky co boli vcera a predvcerom,akoze som bola rada ze sme doma v bezpeci 😉 takze mm takto soferuje?ja som rada ked idem ja sama autom,lebo ten moj tiez jazdi ako blazon

vladka84
26. apr 2011

dobre ranko 🙂
joooj, konecne po sviatkoch, ani sa nejdem vazit, lebo to som urcite naspat pribrala co som tak horkotazko schudla... no ale ked ja neviem odolat tym dobrotam 😝

liba78
26. apr 2011

@katulkaaaaaa preto tiež radšej idem sama, ale včerajší výlet bol jeho nápad a ja som raňajkovala šampus s prvým kupačom ktorý zvonil už o 8-mej ráno. ☹
A kam si sa chystala do ZOO ? Do Bojníc ?

liba78
26. apr 2011

@vladka84 Neboj, váženie teraz nehrozí ani mne 😢

katulkaaaaaa
26. apr 2011

@liba78 nie do cr do hodonina to mame cca pol hodku autom,chodime tam casto su tam aj kolotoce pre deti,mala tam vzdy krmi kozy 😀

mirmaj
26. apr 2011

ahojte,
@katulkaaaaaa Kati kráááásne fotky 😉 aj my sme hore od 6 ale teraz ešte z daleka nespíme 😝
@vladka84 @liba78 joooj že váženie, no tak to je teraz zakázaná činnosť hlavne ešte pokiaľ podojedám všetky dobroty čo zostali 😝

vladka84
26. apr 2011

aj my sme vstavali o siestej a uz zadriemala, tak ale v noci sme boli hore kazdu chvilku, takze musi dospat... vcera som zo zufalstva urobila vecer UM do flase, ze ci nie je hladna, ked ju vecer len nakojim, lebo este stale nechce kasu, no uspech to nemalo - Karinka na mna pozerala ako keby som ju chcela otravit, ani nahodou z flase nepila a pritom bola hladna, lebo ked som to vzdala, tak sa na mna vrhla ako po tyzdni hladovky 😀
@mirmaj @liba78 no ja mam este v chladnicke skoro pol plechu nebeskych rezov, takze asi viete co som ranajkovala 😕

katulkaaaaaa
26. apr 2011

@vladka84 mi mame v ladnicke este plno zakuskov,tortu...v spajzi zemiakovy salat,rezne,kura...akoze a to som sa ja dnes rozhodla ze nejem,som zvedava kolko mi to vydrzi...idem si nakrajat zeleninu,na ranajky som mala jogurt,maly uz sa zobudil,viki stale spi 😕
@mirmaj dakujem 😵 co mm ?inak stale si zober ake stastie v nestasti mal,z takej vysky padnut 😨

vladka84
26. apr 2011

nieco pekneeeeee z FB:
Žena pochádza z mužovho rebra...
Nie z chodidla, aby sa po nej šliapalo...
Nie z jeho hlavy, aby bola dokonalejšia...
ale z boku, aby bola rovnocenná...
Spod ramena, aby bola chránená...
A blízko srdca, aby bola milovaná...
🙂

alure
26. apr 2011

Ahojte maminky
aj my sme hore od 6tej,ale už som uložila drobca trochu ešte pospať.Ja som total mimo z toho počasia,ale minulý týždeň sme si poriadne užili slniečka a teplučka.
@katulkaaaaaa ja som komentovala aj na FB ale fakt úžasné fotečky a nielen Simonko ale aj vy s Viki ste krásnučké 😉
@mirmaj ahoj moja ako čítam tak mm máš už doma čo je super a myslím si že doma sa skôr zotaví ako v nemocnici,treba to len vydržať a čoskoro bude fit.Určite máš teraz toho viac než dosť drž sa a veľa síl prajem.
@vladka84 my síce kašičku na večer papáme,aj sa nakojí ale stále v noci je niekoľkokrát hore.Som rozmýšľala tiež či na noc dať UM,len neviem či by sa na to dal.On celkovo tiež tak divne pozerá keď mu dám niečo aj jesť,spapať spapá ale po každom jedle sa ešte na mňa vrhne ako hladný tiger 😉
@liba78 Jurko je krásny šibač a dodatočne všetičko naj k jeho prvým meninkám 🙂 tak ten výlet teda nestál za nič 😒 ale snáď si to skoro nejak vynahradíte.
@majka35 , @akika722 vy ste teda dali fakt krásne "východniarske okienko" 😀
@akika722 kto z MK dnes ku vám dorazí?
No čo sa týka váženia tak tiež radšej na váhu nepomyslím 😝 ale mám pocit že ako sa oteplilo tak to išlo pekne dole,len teraz tie sviatky zas urobili svoje 😉 nevadí..všetko bude 😎
@katkavv moja jasné že sa pridám,rozmýšľam či sa dohodnem s Ingou že by nás zaradila do májového kurzu s vami,s tým že začneme normálne (kedy začína?) teraz ste mali jeden deň pauzu,však? tak mi to vychádza že začínať nový kruz by ste mali 4.5. čo by sme prišli aj my,môžeš prípadne zajtra povedať Inge,nech s nami počíta a potom dve hodiny čo máme odplávané z dvojky by som vynechala akurát toho 11. a 13.5 čo budeme v Ríme...uvidím čo na to povie ona...

liba78
26. apr 2011

@katulkaaaaaa tam som ešte nebola 😒 teda mám tip na výlet. A zabudla som ti pochváliť fotečky, krásne sú 😉

liba78
26. apr 2011

@vladka84 ja mám v chladničke Kinder koláč 😀
@alure ďakujem za Jurka 🙂

vladka84
26. apr 2011

@alure no u nas to nepreslo, ale pritom z flase uz sem - tam vypije vodicku alebo cajik, nie vela, ale napije sa... vcera jazykom vytlacala flasu z pusy a rukami ma odtlacala, takze jasne dala najavo, co si o mojom vymysle mysli 😀 myslim, ze sok bolo aj to, ze sice isla spat, ale cica nikde, takze nechapala, ze o co mamine ide 😝 ale ja si fakt myslim, ze ona moze byt aj hladna, lebo cez den papa prikrmy a tak zapije mlieckom a vecer pred spanim dostane len mliecko 😒 no ale neviem co jej dat, ked tu kasu nechce, aj vcera sme skusali a nic 😕

alure
26. apr 2011

@vladka84 my sme tiež teraz keď sme chodili v tom teple von dali vodičku z fľaše a aj niečo vypil .A akú kašičku skúšaš? Môže byť že jej len nechutí?Ja kupujem tie od Hami na dobrú noc alebo od Nestlé a to že je to mliečna už ani neriešim.Skúšala som nutrilon ryžovú a tú nechcel.
@liba78 nie je zač 😉 a aj my máme doma v chladničke kinder koláč,ale ten aj tak dlho nevydrží 😀

vladka84
26. apr 2011

@alure skusali sme ryzovu od nutrilonu, na dobru noc od hami a osmizrnu od nestle.. skusala som urobit hustejsiu, riedsiu, nepomaha nic, uz to skusam aj viac ako mesiac, vzdy otvori pusu na prve dve lyzicky a ked pride na to, ze je to kasa, tak koniec... 😒
@liba78 no tak mozeme cely tyzden ku kavicke 😝

baby, aj vy mate taky neporiadok po sviatkoch? ja nechapem kto ho urobil, ved som pred sviatkami upratovala ako diva a teraz pozeram a vsade prach, povysavat treba aj podlahy zotriet, kopec spinaveho pradla, ach jaj 😕

alure
26. apr 2011

@vladka84 tak neviem kde môže byť problém 😒 a aký máte denný stravovací režim?

vladka84
26. apr 2011

@alure medzi 6 - 7h. kojim, zavisi to od toho, kedy sa zobudi, okolo 9h. ranajkuje so mnou - vacsinou jej dam rohlik, alebo chlebik, skusala som dat jablcko do rucky nech si chrume, ale skoro sa nim zadusila 😒 potom ide spinkat, takze kojime, okolo 12tej obed - zeleninka, masko, zemiaky, ryza, dokojime, potom okolo 15h. ovocie, okolo 16h. mliecko a potom okolo 19h. mliecko a spime... v poslednom case sa este pred deviatou zobudi a znova kojim a v lepsich pripadoch spinka aspon do polnoci a potom do tretej a do siestej... v tych horsich je hore zase o pol jedenastej a potom kazdu chvilu 😒
prikrmy neviem kolko spapa, ja to nevazim, niekedy zje viac, niekedy menej, ale bude to tak od 90 - 190g...

alure
26. apr 2011

@vladka84 no režim máme zhruba rovnaký s tým že my neraňajkujeme zatiaľ nič,ráno keď vstane sa nakojí,potom okolo 9tej dám výživu s piškotikmi, nakojím a ide ešte spať,obed tiež okolo 12tej,nakojím a ide spať a potom okolo 15 tej dávam výživku (surové ovocie ešte nechce) alebo jogurt ,o tej 18tej kašu o 19tej kúpeme,kojím a ide spať. Tiež neviem koľko toho zje nevážim to.Ak kúpim niekedy kupenskú výživu ,tú zje skoro celú veľkú fľašku a jogurt zje tiež celý.Obed dávam kým chce...a večer kašu varím tiež od oka 😉 No a samozrejme mu cez deň hocikedy dám do rúčky rožok alebo nejaký detský keksík (len z toho je bordel až až 😒 ) a raňajky robíš ako? chlebík alebo rohlík s čím? už môžu napr.maslo?

vladka84
26. apr 2011

@alure skoro rovnaky, akurat nam vecer chyba ta kasa 😒 aj my cez den este pomimo nieco chrumeme - bud chrumky kukuricne, ryzove alebo safari keksiky, piskotik nam nechuti...
rano odrezem kolecko rohlika a namastim masielkom a davam po stipkach, Karinka uz celkom pekne premiela v puse 😉 alebo jej odstipujem z mojho 😀 je to skor taka skora desiata alebo neskore ranajky... skusala som jej davat vyzivku, ale jej sa viac paci rohlicek, asi ze to moze kusat 😝
myslim, ze kusok masielka mozu, mne dr. povedala, ze mozem aj do zeleninky primiesat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre