♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
26. apr 2011

no nic baby pobavila som sa 😀 idem do hajan,noc bude zase asi dlhhaaaa 😀

evanns
26. apr 2011

@liba78
@katulkaaaaaa
@vladka84
@akika722
@majka35 dik baby idem si lahnut stupa mi horucka...dufam ze max do zajtra ma to prejde

@akika722 juuuuj tak Vam vyslo stretko tak super ne musela byt zabava 😀

liba78
26. apr 2011

@akika722 super salámový kaktus 🙂
a návšteva vo veľkom štýle 😉 my s Evkou sme boli samé s deťmi 😅

vladka84
26. apr 2011

@akika722 jeeeej, tak to ste mali veselo 😵 a aky krasny popis si nam k foto dala, som sa ta akurat isla pytat, ze kto je kto 😀

memory97
26. apr 2011

@evanns moja, dufam, ze si si nieco nepriniesla zo sviatkov.... ako malinka? poriadne ju vysibali 😉

evanns
26. apr 2011

@memory97 dufam aj ja ze ziadna salmonela ani nic vazne...

mala super, pooblievana este v nedelu v TN a vcera v KE...ale len tak decentne ...inak nabuduce ked budem v TN tak dame stretko vsetci aj s @liba78 😉 ok? 😀

akika722
26. apr 2011

@majka35 Valika by mala prisť,nie? 😕

akika722
26. apr 2011

@evanns dobru mojko..nech si rychlo fit 😉
@vladka84 😀 😀 😀 😵

memory97
26. apr 2011

@akika722 jej a bola aj na navsteve s kockami🙂 podareni boli vsetci🙂

@vladka84 super, velky uspech 😉 vyzera to, ze malej aj kasicky zachutia 😉

@liba78 maly je uz take zubadielko 😉 ved mi tu ostaneme nakoniec sami s tolkymi zubkami 😀

@evanns nebude to nejaka viroza... nemas aj krce v bruchu?

memory97
26. apr 2011

@evanns sa nam skoro uzdrav, dufam, ze nic vazne.... jasne moja🙂 ked tu budes, dame velke stretko 😉 uz sa na vas tesim 😉

kvietok121
26. apr 2011

ahojte ako sa mate, my nic moc mame teplotku druhy den (vcera sme dali aj panadol, dnes sa nam drzi do 37,3 maximum ☹ a nevieme z coho, dnes sme boli u dr - koznej, ze to vyzera na atopicky, dala nam maste, a o nociach ani nehovorim ze su katastrofalne, niekedy sa budime za hodinu aj viackrat, a cez den je akysi otapeny, velmi nervozny, a stale sa len na mna splha a este kupanie zrusene - zatial nam zakazala ist na plavanie

absolutne nestiham citat, pomaly dokoncujem svoju pracu tak vam prajem prijemeny vecer a dufam ze ste vsetci zdravi 😵

akika722
26. apr 2011

@memory97 😵
@kvietok121 mojko,zubky??? ☹ to mi je luto.. :-* nech mu je ok

memory97
26. apr 2011

@kvietok121 ahoj moja, co vam odporucila na exem? je to volne dostupne,alebo na predpis? Nejdu mu zubky, ked sa mu drzi zvysena teplotka?

majka35
26. apr 2011

@akika722 Valika? tak ja o ničom nevieeeem 😕

memory97
26. apr 2011

@akika722 jaj moja, ja nemozem z tej tvojej profilovky, aka si tam peknucka 😉 ja trubka az teraz som zbadala, ze ju mas novu 😀 😝 uz mi asi prestava aj zrak sluzit🙂

memory97
26. apr 2011

@majka35 to ma byt asi prekvapko 😉

akika722
26. apr 2011

@majka35 😕 ved mi vravela myslim že sa mate stretnuť 😕
@memory97 😲 😲 😲 moja..daj si okuliare 😀 😀 😀

akika722
26. apr 2011

@memory97
@majka35 😀 😀 😀

kvietok121
26. apr 2011

@akika722 no neviem ci je to zo zubkov, nic nevidim, ved uvidiem ci teplotka klesne
@memory97 neviem ci zubky, nie len na predpis ... ☹ uvidime ci pomoze

memory97
26. apr 2011

@akika722 no moja, to by som musela najskor navstivit uja doktora a este by mi prisli na take veci, co nechcem pocut 😀 😀 😀 😀 ze zubata, skulava,.... 😀 😀 😀 😀

mirmaj
26. apr 2011

@kvietok121 tak vy to máte naozaj ťažké, ale vyzerá to na zubky nie? neviem či sa aj nám nejake nové nebudu tlačiť lebo bola dnes viac umrnčaná a ja nemôžem najsť gel, neviem kde som ho položila a možno nechala aj u našich 😠
@akika722 jeeej tak si mala naozaj poriadnu navštevu z MK a vyzeralo že sa im u teba aj páči 😉
@evanns skore uzdravenie, keby to postretlo mňa tak viem aj z čoho, lebo jem všetko čo nezje mňa ale ty to budeš mať hadam len nejaku virózu

vladka84
26. apr 2011

@memory97 no bol to uspech, aspon pre mna velikansky, ked mi konecne po mesiaci zjedla kusok kase... uvidime ako to bude pokracovat, dufam, ze som to nezakrikla, ale fakt som sa potesila 😉

memory97
26. apr 2011

@kvietok121 bude dobre uvidis. Kamoskin maly mal teplotky 5 dni nad 38 stupnov a potom to samo preslo... ako prislo, tak odislo, ale ked si nebudes ista, tak s nim chod radsej k lekarke. Ak ked 100x, ale budes mat aspon istotu.

@mirmaj nemas panadol alebo nieco ine? Skus jej dat iba polovicnu davku a uvidis rano, ak bude kludna su to zubky.

memory97
26. apr 2011

@vladka84 treba skusat. Ja som teraz maleho naucila na kusky, uz to nemusi byt uplne mixovane 😉 som sa tak dnes tesila, ze usilie vydalo uspech 😀

mirmaj
26. apr 2011

@vladka84 a ešte nám daj zatra ráno info či po nej aj lepšie spala 😉 ja idem dnes v noci zasa vyskúšať namiesto mlieka len čajík som zvedava či budeme uspešnejšie ako kedysi, lebo som čítala že už deti môžu byť v noci hladné a mali by vydržať, že môžu byť len smädné tak uvidíme, lebo my si zasa vo veľkom papáme každú noc 😝

akika722
26. apr 2011

@memory97 zubata škulava 😲 😲 😲 ty truuubka..ved si kočka kraaasna..no no no cica 😠 ♥
@mirmaj noo..ja nemožem zhodnotiť či sa im pačilo 😵

helen1007
26. apr 2011

ahojte ako sa tu mávate?

@akika722 ďakujeme inak aj my sme na tom s vecičkami podobne...malá nosí 80-tku a teraz som jej kúpila tričká na jeden a pol až dva roky 😀 dnes som skypovala s mm a malá bola v ohrádke ...postavila sa a náš tato v nemom úžase, žejeho dcérenka stoji a to pritom už dávno som mu to hovorila...no celý chclap kým nevidí neverí 😀..potom mu kývala do pc taká bola zlatunká predviedlasa v plnej paráde 🙂

@hajatanufus ďakujeme

helen1007
26. apr 2011

@memory97 ďakujeme 🙂

akika722
26. apr 2011

@helen1007 zlataaa 😀 kolko ma cm???ja zajtra idem na nakup..letne veci pre maleho 😎

mirmaj
26. apr 2011

@akika722 to hej, ale ved určite nám aj hatanajufus hadam napíše ako sa im u vas páčilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre