♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

helen1007
26. apr 2011

@akika722 podla dr. 71, ale musím ju odmerať lebo už 74 vecičky sú jej malé, tak sa mi to nezdá

akika722
26. apr 2011

@helen1007 moj ma cca 75-77cm 😅

vladka84
26. apr 2011

@memory97 no veru, trpezlivost ruze prinasa 😵
@mirmaj nechcem zakriknut, ale zatial sa ani neozvala a to posledne noci o siedmej zaspala a o osmej - deviatej som ju uz krmila... tak uvidime 😉 hej, aj ja som citala, ze uz by nemali byt hladne, no moja ked sa v noci zobudi, tak ju uspi len cica 😖

idem do postele dievcence, dobruuu!

memory97
26. apr 2011

@mirmaj moja aj my papame o 106, ale u nas je to od hladu, maly cez den mlieko nie a vecer je hladny 😒 a nechapem ani to, ze si hned pyta mlieko aj po prikrmoch... ja neviem, kam to do neho ide....

@akika722 ved si musim aj srandu spravit 😀 😀 😀 😀

@helen1007 ahojky, ako sa mate? si sa tu dlho neukazala. Ako malinka a ty? Poriadne vysibane, vyoblievane? 😉

akika722
26. apr 2011

@vladka84 dobruuuuuuu
@memory97 😀 😀 😀 a moj do seba naťaha mlieko a potom sa opluje jak ťava 😖

mirmaj
26. apr 2011

@vladka84 u vas je to ine ako u nas ked sa kojíte 😉
@memory97 no tiež neviem či budem uspešná, ak sa bude potom stále budiť určite jej dam mlieko a bude pokoj, ale vyskúšam že čo ak nahodou už je ten čas a ja do nej stále tlačím mlieko 😀 ale ona je tiež hladná lebo stiahne dosť veľa, ale práveže som čítala že môžu už zostať v noci hladné a spať tak, tak preto to idem skusiť 😉

helen1007
26. apr 2011

ked tu tak obzerám vaše deťúrence, taksom sa rozhodla pochváliť aj mojou cicou......ako nám krásne tie detičky rastú ...kam sa nám stratili tie malé bábätká? 🙂

mirmaj
26. apr 2011

@helen1007 to je krásna princezná 😉 aj my máme také srdiečkové šatočky 😀 a dnes som si to aj ja povedala, ked tu narobila bordel po celom byte, všetko porozhadzovala potom vyhadzala svoju komodu z vecami a ani nemukla pri tom samozrejme, tak si hovorím, KDE JE TO BABATKO ČO SME SI DONIESLI Z NEMOCNICE 😀 😀

helen1007
26. apr 2011

@memory97 ahoj nestiala som chodiť na pc a v noci tu už nikto z vás nebol, malá lezie po štyroch a za ručičky už behá nechce sa zastaviť 😀, máme 4 zúbky a vyzerá že idú ďalšie, našťastie všetky vyšli bez roblémov...od večera do rána 🙂, stále chodíme plávať ...dominika zbožnuje vodu... , na šibačku sme zdrhli z domu k mojej babke takže sme neboli vyoblievané, ale aj tak si nás tam pár šibačov našlo 🙂 .. a vy sa máte ako?

memory97
26. apr 2011

@helen1007 a nedali na veci omylom 74🙂 mne sa inac stalo, ze veci od cocodrilo sa mi zmensili... take su kvalitne...

helen1007
26. apr 2011

@mirmaj ďakuejm....a to sa tu tešíme a chválime z každého nového pokroku našich detičiek 😀 a potom hladáme tie bábätká z pôrodnice....no kto by nám vyhovel? 😀 😀 😀

mirmaj
26. apr 2011

@helen1007 presne tak, stále sme čakali kedy si sadnu, postavia sa, začnu loziť a teraz by som brala keby len tak chvíľku poležala 😀 😀

helen1007
26. apr 2011

@memory97 žeby? 🙂 mne sa zase v cocodrilo stalo že sandálky 19 sú je velké a pritom iné už potrebuje 20 ...takže tie číslovania sú na nič

helen1007
26. apr 2011

@katulkaaaaaa krásne fotky 🙂

helen1007
26. apr 2011

@liba78
@evanns pozerala som fotky z vášho stretka ...deťúrence sú úžasné 🙂

memory97
26. apr 2011

@akika722 fuha, to kde si nabrala take dlhanika🙂 aj nam namerali 72 cm a sa mi to nezdalo, ze iba 2 cm podrastol od poslednej poradne...
hehhe, no uvidis ako bude reagovat, ked original tavu uvidi v ZOO🙂 mozno pochopi, ze sa nema ogrckat🙂

@vladka84 veru veru, coskoro budeme sami kvet🙂 dobru nocku.-)

babulky a Davidkovi dnes prisla stolicka, zajtra odfotim, nabijame baterky, mm ich mal dat a zabudol 😉

@mirmaj ja to skusam este stale, ale cajik nezabera☹ dufam, ze budes uspesnejsia🙂

@helen1007 aka je uz velka, ved to ju tatino ani nespozna, ked sa vrati 😉 je krasna bambulka🙂 a sikovnucka🙂 my sa mame dobre, maly bol teraz chorucky, sopliky a chytilo mu to troska uska, tak sme sa liecili. Ja aj maly, ale taky zas sikovny nie sme ako tvoja cica a mame 4 zubky a hryzieme ako divy, dnes ma tak uhryzol do ruky, az som zvrieskla a potvroka nepustil ako pitbul 😀 😀 😝

akika722
26. apr 2011

@helen1007 aka je kraaaasnučka 😎
@memory97 poctivo na seba grcka-polieva sa a rastie 😀 😀 😀

memory97
26. apr 2011

@helen1007 aspon niekto ma ine skusenosti s tou znackou ako ja🙂 hehhe asi omylom na tie topanocky dali ine lepky 😀 ale stale lepsie vacsie ako mensie 😀

uz tu asi nikto nie je, uz sme napapany, tak ideme do hajan. sladke snicky vsetkym babatkam a maminkam 😉

memory97
26. apr 2011

@akika722 vidis to, musim to pripomenut Davidkovi, nech tolko nepolieva maminu, ta uz rast nemusi 😀 😀 😝

akika722
26. apr 2011

@memory97 😀 😀 😀

helen1007
26. apr 2011

@memory97 mna malá našťastie nehryzie ani ked ju kojím až ked sa už iba hrrá s prsom a to jej ho potom zoberem...ale zato ohrádku už okusuje....a ešte sa jej podarilo ma pokúsať na palec na nohe...mala som problém nech jej tie zúbky nevykopnem......toje fakt tatino ju ani nespozná...ale už za chvílku je doma, tak som sa ma zvedavá ako to u nás celé dopadne ...malá sa zatial nikoho nebojí, tak snád sa ani tatina báť nebude

helen1007
26. apr 2011

@akika722 to ste naozaj dlhý 🙂 čímm sa kŕmite? 😀

memory97
26. apr 2011

@helen1007 mna kuse do ruky, neviem preco mu je moja ruka a prsty take sympaticke 😀 😀 😀 drzim prsty, nech tatina spozna, u nas je prave obdobie, ked sa vsetkych novych ludi boji a ak ho niekto koho nevidel dlho zoberie na ruky, to je kriku a placu... no pri najhorsom dopadne ako kedysi moj otec, ked bol bracho maly a otec pol roka na sluzobke. Ked sa otec vratil, tak bracho zaliezol pod stol a vravel mu "ujo" 😀 😀 😀

helen1007
26. apr 2011

asi už všetky spinkáte....tak vám prajem dobrú nocku aj detičkám 🙂

memory97
26. apr 2011

@helen1007 aj tebe, aj ja uz idem do hajan🙂

akika722
26. apr 2011

@helen1007 tajomstvo 😀 moja ved ja mam skoro 180cm 😅

helen1007
26. apr 2011

@memory97 tak našťastie ona sa zatial nikoho nebojí aj teraz ked prišli šibači k babke vôbec sa nebála a smiala sa na nich a aj ostatných a to ich videle teraz dosť cudzích...totiž moja babka sa predsa musela pochváliť pravnučkou...tak ukazovala malú ako opičku v zoo....som sa smiala, ale mi máme doma ssuper fotku tatinka tak tam ho každé ráno zdravíme aj cez den....iba som sa minule smiala že či si myslí že na fotke je tato alebo tá myš je tato....totiž je to plyšový rámik na fotku s myškou 🙂

helen1007
26. apr 2011

@akika722 aha tak to ja chabých 156..ale manžel 188 , tak snád bude malá priemer 😀

akika722
26. apr 2011

@helen1007 no presne mam 178cm a mm ma 180cm...a mam 2m bratov,,,Paťko mal teraz 3r a nosi v.110-na 4-5r 😅

helen1007
26. apr 2011

@akika722 no pekne tak už sa nečudujem že malý je taký dlhý 😀 ...nakoniec si v rodine ešte najmenšia 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre