• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@helen1007 ale nieee..moja mamka je o hlavu menšia ako ja :grinning: idem ja hajať :dizzy_face: dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
26. apr 2011 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@helen1007 to bude prekvapko, ak si mala myslela, ze ta myska, je predsa len jej tatinko :grinning: :grinning: :grinning: ak tie vsetky clanky a knizky neklamu, tak by ho mala cica spoznat bez problemov :wink:

@akika722 Patino je teeeda riadne dlhy chlapcek, hovori sa, ze chalani su stale vyssi od otca, to budeme mat riadnych dlhanov :wink: Minule som stretla jedneho pana, bol hrozne dlhy, urcite mal cez 2 metre. Mne je koniec koncov tychto ludi aj luto, lebo urcite maju vela problemov kvoli vyske, uz len pri ceste dopravnym prostriedkom, pri kupe oblecenia...
27. apr 2011 o 04:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
prajem krásne ráno.Tak ako detičky túto noc poslúchali? Dúfam že nikoho netrápili v noci boliestky a pekne spinkali.
My máme momentálne trošku problém so zaspávaním,ale poriešila som to nejak len dúfam že sa mi to nevypomstí :unamused: Malého na večer ukladám v kočíku :astonished: lebo akonáhle mi zaspí pri kojení a dám ho do postielky otvorí na mňa veľké oči a úsmev od ucha k uchu a po spánku ani stopy...tak ho učičíkam v kočíku a keď ideme spať aj my len ho preložím.Noci máme relatívne konečne dobré aj keď mohlo by byť aj lepšie....

@memory97 moja ja mám 180 cm a mám čo robiť aby som si kúpila nejakú "trendy" vec,lebo v tom vyzerám dosť často smiešne :unamused: Ja keď natrafím na super rifle ktoré mi sadnú,beriem aj 2-3 ks jednak potrebujem extra dlhé a väčšinou dĺžka je väčšinou úmerná aj šírke čo mne nevyhovuje...
idem kuk čo ste popísali....
27. apr 2011 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no super s tou kašičkou :slight_smile: určite sa jej zapáči :wink: Ale sú tie naše deti vychcané,malý mi bez problémov žužle kôrku,keď mu dávam kúsky chlebíka tiež spapá ale akonáhle dôjde k obedu a má tam kúsky tak zje jednu dve lyžičky a dosť..čaká kým to nebude kašičkovité :angry:
27. apr 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno miláčiky :wink:
@helen1007 Krásnučká Dominika. A na stavbe je skvelá, to je na rebríku ?
27. apr 2011 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure jeej šikulka je to, nie vychcané :grinning: :grinning: :grinning: My sme našťastie nemixovali takmer nič. Takže bez problémov zje pučené vidličkou. :wink:
27. apr 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem :dizzy_face:
za nami celkom pokojná noc, barborka je už v škôlke, terezka znovu v postieľke a ja tu :dizzy_face:
27. apr 2011 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj kazda z nas ma nieco a kazda z nas to ma tazke niecim inym ale som rada za MK a za povzbudenia, uz moc nestiham, ale aj teraz ho mam na kolienkach a on tlaci chrumku :slight_smile:
@memory97 dnes rano zatial ziadna teplota ... len je nalepeny na mne :slight_smile: musim koncit chrumky uz dosli :slight_smile:
27. apr 2011 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, takze hlasim noc - oproti poslednym bola uuuuplne skvela :wink: zaspinkala nieco po siedmej ako vzdy a prvykrat vstala o polnoci, potom o pol piatej a o pol siedmej sme mali ranko :dizzy_face: neviem ci je to vdaka kasicke, alebo uz bola proste aj ona unavena a tak si pospinkala, ale taaaak mi pomohlo, ze sme konecne lepsie spali :slight_smile:
27. apr 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: mi zase noc o nicom tie skuuuuuuuuuuuuurene zuby :angry:
@akika722 tak som v noci bola stale hore som na teba myslela :grinning:
@helen1007 zlatucka babika :wink:
Viki uz je v skole tak mam doma pohodicku maly rozdrvil rohlik vsade to aby som sa nenudila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj ja som malej dala rohlik, nech sa pobavka, kym urobim pre nas ranajky..ved aj tak mi treba vysavat :grinning: Timku mam do konca tyzdna doma, tak bude veselo :unamused:
27. apr 2011 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko:slight_smile:

@alure ahoj to verim, u nas sa na to nemysli, kym v zahranici je to normalne:wink:

@majka35 uz ti je lepsie?

mm sa pyta maleho, si sa pokakal a on na to: "hej" ako mu to dobre zapasovalo:slight_smile:
27. apr 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning: :grinning:
áno, chválabohu, sviatky nám tento rok nevyšli

@vladka84 prečo ju máš doma?
27. apr 2011 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 krcami by som to nenazvala...take bolesti iba :frowning2: ale uz je to lip trochu

@mirmaj dik moja

@helen1007 dakujeme...dominika je naaadherna a sikovna veeelmi :astonished:

@akika722 kto je Valika? hajata...???

som sa vyspala fajne a trochu je mi lepsie, uz aspon nesedim vkuse na wc :frowning2: tak uvidim este dnes ja to bude :unamused:
27. apr 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.hlásim sa po 5 dnoch.dufam že ste všetci zdravý a všetko je v poriadku.
boli sme u svokrovcou.tentoraz ma tak nevytočli.iba ked som vošla do ich spálne a uvidela som tam našu vaničku z kočíka a v nej naskladané jej šaty :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: dali sme ju tam preto aby nám nezavadzala v našom malom byte a aby sa odložila kým budem chcieť predať kočik.ale asi nebude v poriadku ked sa používa ako šatník :rolling_eyes: všade má šaty,už ich nemá kam dávať (maju 6 izieb ) lebo skladuje aj 40 ročné šaty :rolling_eyes: jej 28 ročný syn sa nevie sám obliecť lebo rifle v jednej izbe,tričká v druhej a mikiny v 3tej :rolling_eyes:..................
Nelinka sa u svokrovcou naučila vyliezť sama po schodoch :unamused: našla som ju na 4 schode :astonished:
včera ked sme prišli domov tak som ležala na podložke prišla ku mneoprela sa o moju nohu a postavila sa.ako sa chcela vystrieť tak sa ma pustila a 1sek stála sama :grinning: :grinning: tak sa jej to zapáčilo že to potom skušala stále ale samozrejme ešte ju nožičky neudržia tak stále padala :grinning: našťastie to zatial robí len ked je pri mne tak ju vždy zachytím.ale že ona sa nebojí ničoho :astonished:
včera na seba stiahla sušiak na prádlo ale stála som pri nej tak som ho chvalabohu zachytila :wink:
dasienko sa jej pekne zahojilo :wink:
27. apr 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak to máš super :slight_smile: Denisovi začne tvrdý režim :grinning: a bude papať normálne veď už je najvyšší čas..dnes má 8 mesiacov tak nech sa činí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@memory97 určite v zahraničí je to jednoduchšie,už len keď dojdem do Parndorfu tak mám z čoho vyberať ale tu je málo obchodov kde natrafím na niečo pre mňa,ešte z času na čas dobre nakúpim v Teranove.
@vladka84 super noc :wink: už nech je to len a len lepšie.
@katulkaaaaaa aj my konečne v škole ale doma je roboty jak na kostole,tiež malý jedol chlebík a rohlíček tak omrvinky snáď všade ..
@eis4 no malá je šikulka :wink: a oddýchla si si trochu na návšteve?
27. apr 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns skoré uzdravenie moja,nech to rýchlo prejde ...a zjedla si niečo či ani netušíš z čoho to môže byť? :frowning2:
27. apr 2011 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure praveze netusim vobec :frowning2: prvu velku noc co sme sa neprejedali a ani nevarili tak nechapacka :unamused:
@eis4 Nelinka je aka sikulka ha :astonished: tak len oci na stopkach a rychle reflexy :grinning: a to prejde ked naberie stabilitu :wink:
27. apr 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pusinku k 8.mesiacikom :dizzy_face:
@eis4 poviem ti ti sa teda nenudis,ta tvoja malinka je dobre sidlo,aj maly sa zacal vcera stavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evanns a nebude nahodou babatenko? :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj kamoska si myslela ze ma crevnu chripku a uz ma rok a pol ta chripka :grinning:
27. apr 2011 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa neeeeeeeeeee cosi na sto pro nie...nie je z coho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns teraz si na nejakej sucharovej a čajovej diete? dúfam že to skoro prejde moja. Mne Oliver pred troma rokmi zjedol z pekárne kúpený pudingový rožok a dostal salmonelu,chúďa sa trápil niekoľko dní a to len zvracal a preháňalo ho,ani len čistej vody sa nevedel napiť bez toho aby mu neprišlo zle :frowning2: Sa pamätám potom dr. zakázal čokoľvek a tekutiny len po lyžičkách...Olivera som sprchovala lebo sa ozvrackal a v sprche úplne dychtivo sa chcel napiť,som mu zakázala ale na ten pohľad nezabudnem,doslova ma vraždil pohľadom že som "zlá mama" čo mu nedá jesť a piť :cry: :cry: :cry:

@katkavv dnes som volala do MOKO a sme zapísané spolu v májovom kurze..takže vidíme sa o týždeň ..ešte nám rozpošlú sms o termínoch :wink:
27. apr 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :grinning: :grinning: :grinning: tak sa rychlo vyliec :dizzy_face:
27. apr 2011 o 09:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ďakujem mojko,keď sa drobec zobudí odovzdám :wink:
27. apr 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no mne tak bolo vcera ze kompletne nic ale vobec nic som nemohla zjest ani vypit hned slo vsetko von... :frowning2: dnes uz som aspon caj vypila bez ujmy a uz aspon sedim, vcera som len lezala :wink:
27. apr 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns hlavne veľa (v rámci možností) oddychuj ...nieže sa budeš naháňať po byte a upratovať a mordovať sa s Natashkou :fearful:

aj vás tak ubíja to počasie? ja som včera mala takú migrénu že až,tlak sa nebezpečne blížil pod moju bežnú hranicu 80/50 :astonished: a hlava ako vo zveráku,tuším som včera vypila 4 kávy a nič nepomáhalo...no ale dnes je to o poznanie lepšie...
27. apr 2011 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure u nas trska vykuka slniecko tak pojdem s malym von nez sa zase rozprsi,ani ja nemam rada to pocasie,minuly tyzden uz bolo taaak krasne
27. apr 2011 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no aj tu je momentálne pekne,tiež sa vychystáme a prejdeme sa do obchodu kým je pekne.Malý práve vstal tak môžme ísť...len ešte zapnem pračku (málo mám prádla na žehlenie :grinning: ) a myčku nech to všetko hučí kým sme preč :wink:
27. apr 2011 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to hej moja..to oblečenie :confounded: akoo kočenyyy??? :sunglasses:
@alure moja aj semi zaspaval jeden čas v kočiku :wink:
@majka35 aj moj je v školke,po 3 tyždnoch :grinning: :grinning: :grinning:
@evanns ano ano ona :dizzy_face:
@evanns ešte stale mojko? :frowning2:
@eis4 šikovnica...ja som tiež stresovala u svokrovcov su schody...ked bol pati mini
@alure po mne mraz beha..ze z pekarne a salmonela :astonished: :astonished: :astonished:
27. apr 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je mi do plaču z niektorych ludi :cry: :cry: :cry: sused čosi pomaha mm na balkone,suseda VIE že som dala mameho spať a aj tak mi tu poslala svoju 3ročnu dceru kt.tu beha vrieska a po 5tich min,zobudila samka..zaspal a zbadala muchu vriska a maly je hore :cry: :cry: :cry: prečo ja mam taku smolu na takych ludi :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
27. apr 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ani lebo ty si taka dobra a nikdy nepovies nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak co by k tebe neposlala susedka malu ked ona moze oddychnut :grinning:
27. apr 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok