♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. apr 2011

@evanns bud je tento tyždeň ebnuty alebo som ebnuta ja..a ešte vola,že xi xi hovorim jej maly mi spal 5min..a ona ta coooo?? 😲 🙄 🙄 🙄 to nie len dnes 😠

majka35
27. apr 2011

@akika722 ale veď povedz, že malý spinká, že nech príde neskôr... ja by som to určite povedala

@evanns už sa cítiš lepšie?

akika722
27. apr 2011

@majka35 povedala som..ona to mala na haku.misiu splnila,dieťa je zobudene a oni su už fuč 😵

vladka84
27. apr 2011

@akika722 Ani, tak to ti ho potom prisli zobudit, aby si sa nenudila, ked mas Patka v skolke 😝
@majka35 pred Velkou nocou mala sopliky, tak sme boli u dr., ale ze na atb to nie je, dala jej len sirup na rozpustanie hlienov, ale stale je soplava... zajtra idem k dr., tak som zvedava 😒

memory97
27. apr 2011

@majka35 nevadi, budu aj buduci rok a uzijes si ich poriadne aj za tento rok 😉 hlavne, ze ti je lepsie.
@evanns preto som sa pytala na krce, lebo ak citis nieco take v zaludku, tak su to tie hnacky, co sem-tam koluju na jar. Inac su na to skvele probiotika alebo nieco na hnacky, aby ti to preslo. Ak nechces lieky, tak suchare a cierny caj alebo banany, ryza so skoricou a tusim aj piskoty pomahaju. A nech si skoro fit 😉
nepouzivas nahodou pre Naty telove mlieko od welwedy, som ho vcera kupila a som ako trubka, ci sa to ma dat do vody alebo tym mozem maleho natriet a potom oplachnut ako mydlo... este ani baby v DM-ke nevedeli 😀 aspon som nebola sama 😀
@eis4 super spravy, Nelinka bude riadne sidielko🙂 Musis ju naucit padat, aby si neublizila casom...
@alure ti verim moja, ja mam teraz problem so sirkou a dnes som bola v obchode, no jedina vec, co mi bola dnes dobra ako na velerybu... uz nech je teplo, nech len chodime po vonku a nelaka ma nic doma🙂 aj my sa chystame do Parndorfu, len este neviem kedy sa nam to podari, by sa patrilo nieco nakupit, lebo skoro nic neobleciem... a blahozelame k 8 mesiacikom
@akika722 suseda si chce oddychnut, tak posiela malu k tebe, ja by som ju poslala domov 😀 😝

vladka84
27. apr 2011

@evanns super, ze uz ti je lepsie 😉

aj u nas je celkom pekne, sice tak polooblacno a pofukuje vetrik, ale je 15 °C, tak sa da ist von.. napapame sa a pojdeme na prechadzku, aby sme v ramci nej urobili nakup 😉

memory97
27. apr 2011

babulky poradte nejaku dobru polievocku🙂
druhe jedlo bryndzove halusky🙂 tie robim suprove🙂

vladka84
27. apr 2011

@memory97 my ked mame halusky, tak robim sytejsiu polievku napr. fazulovu nakyslo, sampinonovy krem, hrstkovu, zemiakovu kyslu....
inak, halusky mame zajtra, ale syrove, lebo Timka nema rada bryndzu 😉 konecne bezmasite jedlo 😀

evanns
27. apr 2011

@memory97 dik moja...dietujem tak hadam to prejde...ale ake telove mliekood weledy myslis? akoze ja mam pre malu telove mlieko ale to pouzivam po kupani ju nim natriem...a ak myslis tu prisadu do kupela tak tu mozes dat do vody 😉
@majka35 jo pani uz lip 😉

memory97
27. apr 2011

@vladka84 vidis hrstkova🙂 mnam to bude dobrotka🙂 akurat som nasla jeden recept, tiez to moze byt dobre, ale huby su tazsie, tak niekedy nabuduce http://www.nahuby.sk/recept_detail.php?recept_i...
veru uz mi to maso ani nechutilo a ani syrceky....brrr... stacilo

memory97
27. apr 2011

@evanns ano tu prisadu do kupela, som sa zle vyjadrila... rychlejsie pisem ako myslim 😀 vyskusame dat do kupela.-)

evanns
27. apr 2011

@memory97 🙂 tak tu do kupela len pridaj do vodicky 😉

akika722
27. apr 2011

@vladka84 nooo.asi 🙄
@memory97 noo..odišla ale už neskoro..je to 3r.dieťa...a ta mamka asi nepochopil že aj ja mam dieťa-spiace 🙄
@memory97 ja som včera robila šampinonovu s haluštičkami mrkvičkou a ešte je na dnes 😀 ,prip.. http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=3531

mirmaj
27. apr 2011

ahojte, dnes máme o 13 poradnu a Tamarka stále spinka, budem ju musieť isť zobudiť 😒 ale aspoň som doobeda postihala povybavovať urady, pokiaľ spala lebo mm ju ani nezodvihne keby sa zobudila 😖
@memory97 ani ja som nebola uspešná, lebo neviem čo bolo tuto noc, ale Tamarka sa o pol dvanastej zobudila s takým nehoráznym krikom že za sekundu som bola tak prebrata že som ani nevedela že som spala alebo že by sa mi chcelo spať. Nedala sa žiadno utíšiť, ani kolísanie, ruky proste nič. Neviem či nam idu zubky ale nič nevidím, ale dala som jej čipok, potrela diasienka a potom som jej urobila aj mliečko a asi do hodiny potom zaspala, no a samozrejme o 5:30 sme mali ráno a dovtedy už hore nebola, len ja lebo spala s nami a stále sa gulala ku mne 😝 a to ani nekojím 😀 No ak šírke oblečenia sa už ani nevyjadrujem 😒
@akika722 ty si fakt ako obeť alebo čo ☹
@alure aj my horšie zaspávame, aj doobeda aj večer, neviem čo sa jej robí a to spávame už asi 2 týždne len 1x za deň 😒 gratulujeme k 8. mesiačikom 😉

denisocka
27. apr 2011

ahojte baby, za par dni konči sutaž , tak ak by nas chcel niekto ešte podporit a zahlasovat , posielam link , vopred dakujem a držte nám palce 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-april-2011-mesiac-s-first-bike-sutaz-o-25-reflexnych-viest-a-1-odrazadlo-first-bike/

akika722
27. apr 2011

@mirmaj nooo..ja to nechapem..ale jedno pozitívum,,,už mam konečne madlo doma 😀

akika722
27. apr 2011

@denisocka ostatné nemaju šancu 😀 nebooooj,vyhráš to 😉

denisocka
27. apr 2011

@akika722 zaleži,či sa im to aj pačit bude

vladka84
27. apr 2011

baby, sme sa zobudili po doobednajsom spanku a zvysena teplota... mna picne! 😖 aj soplik sa jej potom zacal znova pustat, umrncana, ani nepapala poriadne a uz znova spinka ☹ tak uvidime ako vstane 😕

akika722
27. apr 2011

@denisocka ja myslim že jednoznačne..a to som čitala všetke..tvoje je 1*
@vladka84 zubky??

vladka84
27. apr 2011

@akika722 neviem, este nemame ziaden, aj ked cez dasienka presvitaju uz dlhsie, minuly tyzden mala tiez takto jeden den teplotku, potom nic, aj u dr. sme boli a chorobka to nebola, joooj 😖

denisocka
27. apr 2011

@akika722 a to mam vo fotoblogu do-vymyslenu celu basen/piesen 😀

memory97
27. apr 2011

@evanns dakujem moja🙂 dnes bude mat nechtikovy kupel maly 😀

@akika722 mnam to vyzera vyborne🙂 uz som zacala robit hrstkovu, tak bude na zajtra🙂
k tej maminke, no pekne, ale isto by som jej nieco povedala, ked sa vrati. Ak sa neopyta, je to pekne drzost, co keby si niekam potrebovala ist s malym... urcite to tak nenechaj, lebo si na to zvyknu, ludia si rychlo privykaju na dobre veci 😉

@mirmaj verim, my sa s takym krikom budime uz pekne dlho... neskutocny vreskot od hladu...

@denisocka dufam, ze vyhrate, potom sa prideme povozit🙂 tvoj je naj🙂 pozream, ze tvoju superku, jaju, ci joja je uz zmazana kvoli poruseniu pravidiel. Sa ani necudujem, ked si dostala hlasy, si popozerala, kto ti ich poslal a zacala davat do inzeratov bazarika prispevky typu: daj mi hlas.....

@vladka84 nejdu jej zubky. ani mi sa toho soplika nevieme zbavit, ale dole sa mi zda, ze nam pojde dvojka.

denisocka
27. apr 2011

@memory97 ano,ta jofo pisala hadam každemu,aj mne,aby som jej dala hlas.že vraj aj minule som zanu hlasovala 😀 len neviem kde 😀

memory97
27. apr 2011

@akika722 len ci sa Semimu bude madlo pacit🙂

akika722
27. apr 2011

@vladka84 možno ťa prekvapi rano zubkom 😉
@denisocka 😀 šikulka
@memory97 mojko..ta mamina tu nebola..mala prišla s ockom,lebo ocko niečo robil s mojim mm ..jej mamka bola doma a vedela že davam spať maleho.lebo tesne pred tym sme si volali a vravim jej..ok idem upratovať,maly mi teraz zaspal.. 🙄

memory97
27. apr 2011

@denisocka pekne drza osobka🙂 tak jej treba, podvody sa nevyplacaju, ale na nich podvodnik doplati 😀 😝

denisocka
27. apr 2011

jaj ešte som chcela niečo 😀 😀 😀 😀

kto chce vidieť banan v chulostivej situacii?? 😀 😀 😀 😀 😀 http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww... stači kliknuť

akika722
27. apr 2011

@memory97 pačilo pačilo... 😀 už vyskušal 😀

denisocka
27. apr 2011

@memory97 tak ale toto sa nerobi,otravovat cez bazar.ja som sa potešila,že mam zaujemcu na šatku a to ona bola 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre