• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@denisocka aj mne pisala že moj hlas jej pomohol..haaa..nehlasovala som zanu nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tiez pekne drza osobka... ked Semi vyrastie, tak k nej nainstaluj Patiho a Semiho, som zvedava, ci sa jej to bude pacit :grinning:
@denisocka aj mne pisala cez bazar :rolling_eyes:
@akika722 aj okusal :grinning: :grinning: :grinning:
hodim potom stolicku, malemu sa v nej paci, akurat neviem, ci iba polske vyrobky maju take zle prevedenie sklonu alebo ja som lava, ked dam maleho do lezatej polohy, sa to samo uvolnuje :unamused: a chvilku mi trva, kym som si ista, aby sa to opat nepohlo.... zacinam lutovat, ze som chcela usetrit...

@denisocka mne to iste urobila, som sa tesila, ze obchodik a nic z toho :wink:
27. apr 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 jeeej no hod hod... :wink: moja opierka sa neda dať do skolonu...ale tešim kupila som mu v dm flašku na čajik-s cumlom+naustok avent :dizzy_face:
27. apr 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nemate typ na lacny športak s otočnou ručkou,aj ojazdeny,len nech neni šmejd ? tie Gesslainy su ake ?
27. apr 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobcekova stolicka, testujeme stolicku chrumkami
27. apr 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka mne sa paci tento, ale nemam ho odskusany, je to polske... http://www.e-kociky.sk/?633,caddy ani som to nevidela niekde v obchode...
27. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 fiha,cena dobra
27. apr 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no neviem, ja uz kazdy den cakam asi mesiac :grinning:

aj mne pisala cez bazar, ze aj ostatne uz zahlasovali :grinning: ale ja som ani neklikla, ze za co to chce hlasovat, nemam rada take otravovacky :angry:

baby, mozem ist s nou von, ked ma 37,5°C? Spinkala pol hodiny, to bude do vecera katastrofa doma, tak by som radsej sla von, aspon ju nemusim nosit na rukach, ale povozi sa v kociku :confused:
27. apr 2011 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 peknaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka vyzera dobre, akurat, ze neviem aka je skutocnost, ale teraz ho maju o 8 eur lacnejsie ako pozeram:slight_smile:

@vladka84 ja si myslim, ze na chvilku, ked pojdes, to bude v pohode, i ked by sa nemalo ist vonku, ale slniecko krasne svieti, to by jej len prospelo :wink:
27. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 dakujem moja...
27. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už sme doma z poradne aj z 3 hodinovej prechádzky a Tamarka normálne zaspala aj poobede a ešte spinka, to sa nám už dávno nestalo :grinning: a máme 8815g a 72,5cm :wink:
@memory97 ale u nas to nebolo od hladu :frowning2: ale od bolesti bolo to fakt hrozne a teraz na poradni som sa pýtala Dr. či by to mohli byť zubky že ja nič nevidím a ona ked sa pozrela hovorí že určite zubky, hore ma vraj navrete všetky a dolu tiež okolo tých čo ma vonku, tažke jej môže každu chvíľu hociktorý vybehnúť, tak už aspoň vieme príčinu :wink:
@denisocka zahlasované, určite to vyhráte, super básnička :wink:
27. apr 2011 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no toto, Tamarka je o pol centrimetra vyssia ako my :grinning:
juj, tak nech su zubadielka cim skor vonku... toto je vecny horor.... zubky... bolia, ked sa predieraju cez dasienka, bolia, ked ich tahaju...
27. apr 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poradite mi ako mam naucit maleho zliezat zo stoja na stvornozky pretoze on sa vytiahne pri nabytku do stoja a po chvili sa pusti na zem a padne ako ste to ucili drobcov? :slight_smile:
27. apr 2011 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dalsi milacik sa trapi zubkami,u nas je to dneska des na vecer dam zase panadol :unamused:
@memory87 krasny je Davidko :wink:
27. apr 2011 o 18:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy prosiim..Paťko-zavislák na flaške...no dnes som mu povedala že už ju nema že mu ju vzal pes :sweat_smile: reval..a večer budeeeeeee...čo robiť? :sweat_smile: nechcem mu ju už dať...ale ako zmierniť večerny zachvat :unamused:
27. apr 2011 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 a čo vám ozaj povedali u zubara so zubkom? záchvatu asi nepredídeš :frowning2:
27. apr 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj nič moja,len to vyčistili...bojim sa že podlahnem a dam mu :frowning2: ale už ho od toho blbeho zlozvyku musime odnaučiť :unamused:
27. apr 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nijako sa to neda ale ked si uz zacala nepovol ani keby co bolo....mi sme takto skoncili u viki s cumlom,jednoducho sme hodili do kosa a smetiari odviezli dva dni bolo kriku ale potom pochopila,drzim palce!venuj sa mu lahni si s nim nech sa neciti taky ublizeny :wink:
27. apr 2011 o 18:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisocka zahlasovane :wink:
27. apr 2011 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nooo..dobojujeme :grinning: keby že dam mm ma odstreli :sweat_smile: idem okupať maleho,najprv šupnem do postielky jeho a tak Paťka...aby nebol rev od oboch :sweat_smile:
27. apr 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem všetkým,držte palce , v piatok je vyhodnotenie
27. apr 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to zvladnes :wink: mne maly hroooozne dnes place chudatko keby radsej mna tie hnusne zuby boleli,tiez idem kupat dam lieky a bude dufat ze noc bude ok
27. apr 2011 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 moja Timka pila takto mliecko asi do 4r., potom sa sama od seba rozhodla, ze uz nechce... ale poznam kopec deti, ktore takto piju este neskor - mozno by bolo lepsie kebyze mu vymenis cumel za naustok a uz by necmulal, ako hned vziat flasu...bude to tazke, ale uz neustup, ak si sa rozhodla... pevne nervy a drzim palce! :wink:
27. apr 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa chudatko :frowning2: moj ked sa mu tlači zubok tiež je nervozny vtedy :unamused: no moja.musime si hovoriť,že bude aj horšie :sweat_smile:
27. apr 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 moja.ale on sa zobudi v noci že kde je flaša..počas spanku ju nahmata a šupne do pusy :unamused: aaaa žiadne mlieko :sweat_smile: ked..mal cca rok a pol..šli mu zubky,prerevaaaaaal cely deň a niiič nepapal..a moja babka že daj mu vyživku do flaše,,ja som blba dala,,a od vtedy ho to drži :frowning2:
v školke zaspi bez flaše.doma eéé :frowning2:
27. apr 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa aj my mame uplakane poobedie, jooj :confounded: no my uz ideme zachvilku spinkat, tak uvidime aka noc nas caka :confused:
27. apr 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok