♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
27. apr 2011

@katulkaaaaaa
@vladka84
@mirmaj xi xi..a dalšia zavislosť syry...objavil ich a teraz ich všetke vyjeda 😖 som mu povedala.ok,ale flaša večer nebude..a on..dobje mamka nebude...nooo som zvedalaaa 😀 😅

mirmaj
27. apr 2011

ja nechápem kde tie deti beru odvahu, Tamarka si teraz odišla do spalne, vôbec jej nevadí že tam nikto nieje a vyhadzuje mi zasa nočný stolík 😝 ráno sme s mm spali skoro do 8 a Tamarka od 6 sa tam sama hrala, vyhádzala za ten čas 5 šuflíkov 😀 😀 😀 😀 len som ju ráno prebalila, prezliekla, vypila mlieko a potom si vystačila sama 😀
@akika722 😀 😀 možno to bude ľahšie ako si si myslela 😀 😀 alebo možno skus len že dáš mu mlieko večer vypiť a potom fľašu zoberieš aby ju nemal v noci pri sebe a nedudlal ju 😝

akika722
27. apr 2011

@mirmaj šikovnica mala 😀 😀 😀

mojkoo,ale on vo flaške nema mlieko 😅

vladka84
27. apr 2011

@akika722 jaaaaj, tak to ma namiesto cumlika 😀 tak to potom asi ozaj nema zmysel a treba ho odnaucit, drzim palce 😉

my uz spiiiime, akurat som jej davala Panadol a nejako sa mi podarilo polepit jej aj vlasky 😀

akika722
27. apr 2011

@vladka84 nooo..ma ma..cumel nechcel a pre flašku sa roztrha 😒

mirmaj
27. apr 2011

@akika722 jaaaj ani večer z nej nepije mlieko? 😲 tak to jasné že schovaj a nepovoľ, ja som myslela že večer vypije z nej mlieko na nom zaspí a ešte celu noc ju ma pri sebe 😀
@vladka84 že spíte 😲 my sme o 18 vstávali takže ani neviem kedy pôjdeme spať 😝

vladka84
27. apr 2011

@mirmaj noo, len dokedy 😕 my sme spali doobeda hodinu a poobede pol hodiny, hore bola od 14h., tak sa necudujem, ze odkvecla 😀

eis4
27. apr 2011

nemám čas vás dnes dočítať ☹ spali sme s Nelinkou dnes od 11 do 13:30 😀 😀 😀 tak sme dospali noc 😀 a po byte bordel ešte nevybalené kufre 😀
chuda moje mala včera strašne zaparenu riťku až plakala ked som ju utierala 😢 na niektorých miestach jej aj kožička krvácala,ešte nikdy sme nemali zaparenu .dnes to má už lepšie.neviem od čoho to mala či od plienok babylove som vyskušala a mala ráno trošku červenu riťku a poobede ked nakakala to mala velmi škaredé 😔
@liba78 krásny šibač 😉 😉
@alure všetko najlepšie k 8 mesiačikom 😉
ani som si moc neoddýchla ale aspoň som variť nemusela 😉
@alure @evanns @katulkaaaaaa @akika722 @memory97 šikovná je ale ja sa tým schodom moc neteším lebo aj doma máme schody a tam by sa my prizabila ak na ne vylezie,to máme len také drevené pri stene,tak sme už včera na prve 2 schody dali taku gumu aby sa tam nedostala- 😒 zajtra odfotím 🙂 stále jej musím behať za riťou lebo už velmi vymýšla riťula 😒
dnes sme boli v mcdonalde a malá tam dostala 1.pusu 😀 malý chlapec asi 2 ročný prišiel pohladkal ju a dal jej aj pusu 😀 malá len nechápavo pozerala 😀

akika722
27. apr 2011

@mirmaj 😅 schovanaaaa 😀 nooo..deti okupane,maly spinočka a Patkovi som prečitala rozpravku,pekne si ležka s projektorom..som zvedavaaaa 😅
@eis4 moja može to byť od plienok...ale mojmu nerobia nič ☹

akika722
27. apr 2011

@eis4 to je laska 😀 😀 😀

liba78
27. apr 2011

Čafte, malý už spí. Som ho zmorila dnes. TAk dúfam, že bude spať dlho 😀

@eis4 zaparená riťulka býva hlavne z agresívneho hovníčka. Po liekoch a tak. Môj mal takú keď bral atb a aj ja keď som bola chorá. Nebolo to plienkami a ani dlho pokakanou riťulkou 😢
@mirmaj šikovnica TAmarka, Jurkovi nič také nehrozí, zatiaľ 😅

@akika722 držím palce pri odnaúčaní. A je mi PAtiho aj ľúto, ale keď ste sa už rozhodli musíte vytrvať. 🙂
...a kto je Valika ?

liba78
27. apr 2011

@akika722 jémine, už viem kto to je 😵

akika722
27. apr 2011

@liba78 aj mne je ho luto moja..ale musime ho odnaučiť lebo je už velky na flašku ☹
to je hajanatufus-neviem či to dobre pišem 😀

akika722
27. apr 2011

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀 bola tu s detmi,sestrou a manželom 😵

@jankasramka cicuš,ty kde si??? 😨

liba78
27. apr 2011

@memory97 zlatučký ako si sedí ako kráľ na tróne 😉
@denisocka kúpila som ojazdený Dema Step Lux a už by som to viac neurobila. Teraz stojí v garáži 😀 ešte aj mm zavadzia 😝

danulienka35
27. apr 2011

ahojte babulky moje krasne som tu posielam nasu herecku 😀

liba78
27. apr 2011

@akika722 😵
@niky13 a ty si sa nám kam stratila ?
@evanns som rada, že ti je lepšie.

liba78
27. apr 2011

@danulienka35 baby jej dali parochňu ?????? Ale je to kočka 🙂

vladka84
27. apr 2011

Zasmejme sa 😀

V predvečer 15-tého výročia svadby v spálni. Manželka rozmýšľa:
- Ktovie, či si spomenie, že zajtra máme 15. výročie?
A manžel rozmýšľa:
- Keby som ju vtedy uškrtil, zajtra by ma prepustili.

danulienka35
27. apr 2011

@liba78 hej pockaj dam lepsie viditelnu 😀

danulienka35
27. apr 2011
evanns
27. apr 2011

@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@liba78 dik moja podla mna to bola skor vycerpanost jak z jedla 😒

denisocka
27. apr 2011

@liba78 myslis dema je šit?alebo?ja zhanam aj daco na balkon,to sa mi jedna znama ponukla za odvoz nejaky Bambino,tak sa bojim co to zac

akika722
27. apr 2011

@danulienka35 jaaaaj ja som ju videeelaaa na fb..bohovske,...je tam ako taka babika 😀 😀 😀

danulienka35
27. apr 2011

@akika722 sila co snou robia co? 😀

eis4
27. apr 2011

@akika722
@liba78 podla mna to plienka načala a kakanička to vyštipali ☹ ja ju velmi často prebalujem kedže vela pije a velmi vela ciká ale asi jej tie plienky neboli dobré tak ostanem pri pamperskách 🙂

@danulienka35 sexoška 😀 😀 😀 😀
@vladka84 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danulienka35
27. apr 2011

@eis4 dakujem mojko 😀 a co Nelinka?

akika722
27. apr 2011

@danulienka35 😀 😀 😀
@eis4 mojko daj jej sudocrem a veeela vetraj

niky13
27. apr 2011

ahooooojteeee, konecne som tu, docitat vas je uuuuplne nemozne 😉
takze neviem o com je rec ale nevadi, dufam, ze ste vsetci zdravi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre