• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa
@vladka84
@mirmaj xi xi..a dalšia zavislosť syry...objavil ich a teraz ich všetke vyjeda :confounded: som mu povedala.ok,ale flaša večer nebude..a on..dobje mamka nebude...nooo som zvedalaaa :grinning: :sweat_smile:
27. apr 2011 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nechápem kde tie deti beru odvahu, Tamarka si teraz odišla do spalne, vôbec jej nevadí že tam nikto nieje a vyhadzuje mi zasa nočný stolík :stuck_out_tongue_closed_eyes: ráno sme s mm spali skoro do 8 a Tamarka od 6 sa tam sama hrala, vyhádzala za ten čas 5 šuflíkov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: len som ju ráno prebalila, prezliekla, vypila mlieko a potom si vystačila sama :grinning:
@akika722 :grinning: :grinning: možno to bude ľahšie ako si si myslela :grinning: :grinning: alebo možno skus len že dáš mu mlieko večer vypiť a potom fľašu zoberieš aby ju nemal v noci pri sebe a nedudlal ju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj šikovnica mala :grinning: :grinning: :grinning:

mojkoo,ale on vo flaške nema mlieko :sweat_smile:
27. apr 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaaaaj, tak to ma namiesto cumlika :grinning: tak to potom asi ozaj nema zmysel a treba ho odnaucit, drzim palce :wink:

my uz spiiiime, akurat som jej davala Panadol a nejako sa mi podarilo polepit jej aj vlasky :grinning:
27. apr 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nooo..ma ma..cumel nechcel a pre flašku sa roztrha :unamused:
27. apr 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jaaaj ani večer z nej nepije mlieko? :astonished: tak to jasné že schovaj a nepovoľ, ja som myslela že večer vypije z nej mlieko na nom zaspí a ešte celu noc ju ma pri sebe :grinning:
@vladka84 že spíte :astonished: my sme o 18 vstávali takže ani neviem kedy pôjdeme spať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj noo, len dokedy :confused: my sme spali doobeda hodinu a poobede pol hodiny, hore bola od 14h., tak sa necudujem, ze odkvecla :grinning:
27. apr 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemám čas vás dnes dočítať :frowning2: spali sme s Nelinkou dnes od 11 do 13:30 :grinning: :grinning: :grinning: tak sme dospali noc :grinning: a po byte bordel ešte nevybalené kufre :grinning:
chuda moje mala včera strašne zaparenu riťku až plakala ked som ju utierala :cry: na niektorých miestach jej aj kožička krvácala,ešte nikdy sme nemali zaparenu .dnes to má už lepšie.neviem od čoho to mala či od plienok babylove som vyskušala a mala ráno trošku červenu riťku a poobede ked nakakala to mala velmi škaredé :pensive:
@liba78 krásny šibač :wink: :wink:
@alure všetko najlepšie k 8 mesiačikom :wink:
ani som si moc neoddýchla ale aspoň som variť nemusela :wink:
@alure @evanns @katulkaaaaaa @akika722 @memory97 šikovná je ale ja sa tým schodom moc neteším lebo aj doma máme schody a tam by sa my prizabila ak na ne vylezie,to máme len také drevené pri stene,tak sme už včera na prve 2 schody dali taku gumu aby sa tam nedostala- :unamused: zajtra odfotím :slight_smile: stále jej musím behať za riťou lebo už velmi vymýšla riťula :unamused:
dnes sme boli v mcdonalde a malá tam dostala 1.pusu :grinning: malý chlapec asi 2 ročný prišiel pohladkal ju a dal jej aj pusu :grinning: malá len nechápavo pozerala :grinning:

27. apr 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :sweat_smile: schovanaaaa :grinning: nooo..deti okupane,maly spinočka a Patkovi som prečitala rozpravku,pekne si ležka s projektorom..som zvedavaaaa :sweat_smile:
@eis4 moja može to byť od plienok...ale mojmu nerobia nič :frowning2:
27. apr 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 to je laska :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čafte, malý už spí. Som ho zmorila dnes. TAk dúfam, že bude spať dlho :grinning:

@eis4 zaparená riťulka býva hlavne z agresívneho hovníčka. Po liekoch a tak. Môj mal takú keď bral atb a aj ja keď som bola chorá. Nebolo to plienkami a ani dlho pokakanou riťulkou :cry:
@mirmaj šikovnica TAmarka, Jurkovi nič také nehrozí, zatiaľ :sweat_smile:

@akika722 držím palce pri odnaúčaní. A je mi PAtiho aj ľúto, ale keď ste sa už rozhodli musíte vytrvať. :slight_smile:
...a kto je Valika ?
27. apr 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jémine, už viem kto to je :dizzy_face:
27. apr 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 aj mne je ho luto moja..ale musime ho odnaučiť lebo je už velky na flašku :frowning2:
to je hajanatufus-neviem či to dobre pišem :grinning:
27. apr 2011 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bola tu s detmi,sestrou a manželom :dizzy_face:

@jankasramka cicuš,ty kde si??? :fearful:
27. apr 2011 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 zlatučký ako si sedí ako kráľ na tróne :wink:
@denisocka kúpila som ojazdený Dema Step Lux a už by som to viac neurobila. Teraz stojí v garáži :grinning: ešte aj mm zavadzia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje krasne som tu posielam nasu herecku :grinning:
27. apr 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :dizzy_face:
@niky13 a ty si sa nám kam stratila ?
@evanns som rada, že ti je lepšie.
27. apr 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 baby jej dali parochňu ?????? Ale je to kočka :slight_smile:
27. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasmejme sa :grinning:

V predvečer 15-tého výročia svadby v spálni. Manželka rozmýšľa:
- Ktovie, či si spomenie, že zajtra máme 15. výročie?
A manžel rozmýšľa:
- Keby som ju vtedy uškrtil, zajtra by ma prepustili.
27. apr 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 hej pockaj dam lepsie viditelnu :grinning:
27. apr 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@liba78 dik moja podla mna to bola skor vycerpanost jak z jedla :unamused:
27. apr 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 myslis dema je šit?alebo?ja zhanam aj daco na balkon,to sa mi jedna znama ponukla za odvoz nejaky Bambino,tak sa bojim co to zac
27. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 jaaaaj ja som ju videeelaaa na fb..bohovske,...je tam ako taka babika :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 sila co snou robia co? :grinning:
27. apr 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@liba78 podla mna to plienka načala a kakanička to vyštipali :frowning2: ja ju velmi často prebalujem kedže vela pije a velmi vela ciká ale asi jej tie plienky neboli dobré tak ostanem pri pamperskách :slight_smile:

@danulienka35 sexoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 dakujem mojko :grinning: a co Nelinka?
27. apr 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 :grinning: :grinning: :grinning:
@eis4 mojko daj jej sudocrem a veeela vetraj
27. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooojteeee, konecne som tu, docitat vas je uuuuplne nemozne :wink:
takze neviem o com je rec ale nevadi, dufam, ze ste vsetci zdravi
27. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok