♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
27. apr 2011

@niky13 no nasa moc mliecka vypije nam staci teraz velky nutrilon len na 3 dni uz v lekarni sa nam smeju inak nic ine nechce okrem obeda ani jogurtiky nic ani chrumky vobec nic

vladka84
27. apr 2011

@akika722 joj, moja, tak ma mrzi, ze ty nepojdes 😒

evanns
27. apr 2011

@vladka84 @liba78 😀 😀 😀 on by mi odpisal : "mame kopu cistych siat v skrini, riad mi nevadi a objednam nam pizzu alebo cinu??? P.S. aj ja teba!"

vladka84
27. apr 2011

@evanns 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀

memory97
27. apr 2011

@akika722 zajtra nieco vymyslis ako mu nahradit alebo cim mu nahradit flasu, mamina pozna najlepsie svoje deturence 😉 xixix to muselo byt zabavne a rano ho najdes s mackom v puse 😀 😀 D
@niky13 krasne pribral, bude z neho velky, silny chlap 😉
@vladka84 jasne, kludne hod IP, u nas zatial stav nezmeneny, ale ked bude mm vymyslat, tak zostava doma 😀

niky13
27. apr 2011

@evanns chlapi su fakt naklonovany, moj by odpisal to iste, prinajhorsom mi povie, ze mi kupi nove - saty aj riady. To ked cestujeme a stresujem, ci som nieco nezabudla stale ma zrusi, ze staci ti pas a karta, co ti chyba si kupis. Len neviem ci tu kartu mame na sposob "hrncek var" 😀

memory97
27. apr 2011

@liba78 ked je prepadnuta fontanela, tak to by malo byt priznakom dehydratacie, ale nie vzdy to plati. Bavila som sa na tuto temu s neurologom 😉

evanns
27. apr 2011

@vladka84 😉
@niky13 my vobec nemame kartu ala hrncek var a tiez mi to povie...to su chlapi...ale zas natasha zdedila po nom tuto flegma povahu, ju nic a nikto nerozhadze 😀

danulienka35
27. apr 2011

@memory97 ved sme zeny a mi vela vydrzime ako muzi

memory97
27. apr 2011

@danulienka35 a nie su u vas lekarne, co maju tie svoje karty, davaju body a zlavy na nakup a potom si tie body mozes vymenit za peniaze... skus sa popytat a budes to mat lacnejsie...
@evanns aky pohodovy chlap 😉 pre nich je svet gombicka 😀 inac moj by tiez tak zareagoval 😀 akurat by dodal k tomu riadu: " umyvacka umyje" 😀

mirmaj
27. apr 2011

@vladka84 u mňa platí, zatiaľ bez zmeny 😀 a očakávam IP 😉

akika722
27. apr 2011

@vladka84 aj mna mojko..no Vladi ty vieš kolko prachov ide ked sa sťahuješ a ešte po mimo..aaaa nechcem aby potom chybali prachy...nie som typ ktory vyplakava že nema nato,pojde a potom rozmyšla čo dať detom do ust 😵
veeeeelmi rada by som vas všetke videla na živo,pokecala a tak 😎 noo..keby to bulo v Košicoch idzem i jutre 😀 ešte tu treba čosi podokončovať.. 😒

memory97
27. apr 2011

@danulienka35 ved to, ze toho znesieme az az a v jednej chvili vieme robit 1000 veci naraz 😉 😀

danulienka35
27. apr 2011

@memory97 hej mam kartu vyuzivam ju naplno ved uz nas poznaju vsetci uz ju automaticky vytiahnu z kocika a chovaju 😀

akika722
27. apr 2011

@memory97 tak ako som ho raz našla s projektorom 😀 😀 😀

danulienka35
27. apr 2011

@vladka84 aj ja cakam mojko ip 😀

majka35
27. apr 2011

@vladka84 my asi tiež nedôjdeme, mm sa nechce a ja s dvomi babami sa bez auta nikam nedostanem ... barborke som ani nespomínala, lebo by bola strašne sklamaná

danulienka35
27. apr 2011

@majka35 ani ti mojko nejdes a ja som sa na teba deticky moc tesila tak ja tam budem jak matka na dozor najstarsia 😀

mirmaj
27. apr 2011

baby plánuje isť ešte niekto na stretko s mm alebo len ja?????

memory97
27. apr 2011

@danulienka35 😀 😀 znamosti sa obcas zijdu. Mala musi byt u nich vedena ako hlavny odberatel 😉
@majka35 moja, ja som sa tesila na barborku orlika, ci ako sa to pomenovala a samo aj na teba a Terezku. Skus ho este ukecat 😉

majka35
27. apr 2011

@danulienka35 noooo, ty vyzeráš na dvadsať, mna by ste si pomýlili s Barborkynou a Terezkynou starkou 😀

mirmaj
27. apr 2011

@majka35 aj ja by som bola fakt rada keby si ho ukecala, tešila som sa vas všetkých 😉 a keby to nešlo, tak ho posad ku PC tuto ku nam a my ho ukecáme 😉

danulienka35
27. apr 2011

@memory97 tak tomu ver moja aj v pekarni ju dnes chovala celu mikinku mala od predavacky od mejkapu ☹ ale dostaly sme kopu kolacikov zadarmo 😀 pisala som ti na fb

memory97
27. apr 2011

@mirmaj moja moj pojde urcite, len troska vymyslal, ale to musi🙂

danulienka35
27. apr 2011

@majka35 ale prestan mojko jaka si ty kocenka ved ja by som uz mohla byt babaka 😀 😀

majka35
27. apr 2011

@mirmaj ked sa môj starý zatne ani 100 krásavic z koňa ho neprehovorí 🤐

evanns
27. apr 2011

@vladka84 my ideme a @majka35 ide s nami len o tom este nevie 😝

majka35
27. apr 2011

@danulienka35 mohla, to hej ... ja som si na staré kolená deti "pořídila" ... mňa mala moja mamka v 18-tich ...

majka35
27. apr 2011

@evanns šak by si musela pomocný vozík zaobstarať 😀

danulienka35
27. apr 2011

@majka35 a ja prvu v 17 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre