• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 to prádlo v pračke :grinning:
27. apr 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: v pohodke on sa furt nuka ze ci niekto nechce dceru :grinning: :grinning: :grinning:
@danulienka35 čo už, máme len jednu formu :grinning:
@liba78 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj idzem :grinning:
27. apr 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns šak my už nezname jak še to robi ... nam stača orešky, čokoladky :grinning: a do trecoho bym už nešla ani za švet ... šak nesciham moje dva dzeci
27. apr 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 a kde? vsetci uz su stary chlopi :slight_smile:

@evanns ta presne, a v obchode pripomienky - naco tolko kupujes? Ked ho pocuvnem, tak dojdeme domov a vecer komentare - preco mame prazdnu chladnicku? Takze v obchode mi hovorim nestaraj sa a doma som sa naucila uz improvizovat - vchladnicke stale nakrajane kusocky kuracieho, ktore len hodim na cibulku, kym vybalim tak sa udusi, nakoniec tam bachnem konzervu sampinonov a vycarim este nejaku ryzu. A pan ma padnutu sanku, ze vybalene a tepla vecera na stole. Hahaha a som hviezda dna. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. apr 2011 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns heeej, vidíš a ty keď budeš bez chlopa, tak ti dohodím jedného z kamarátov mm. Napr toho čo sme stretli keď si odchádzala. Robí vo Švédsku, zarobí doooooosť a príde 3x do roka domov. To by si mala dobré :dizzy_face:
27. apr 2011 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja haji babulky moje pekne snicky prajem a detickam pusinky :wink:
27. apr 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 xixi som sa musela zasmiat na tom divanovom ksichte:slight_smile:
27. apr 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 takého by som aj ja brala ... nemá brata? :grinning: :grinning: :grinning:
@majka35 brata nemá, ale sú tam traja :grinning: :grinning: tak sa podelíme :grinning:
@danulienka35 nech sa ti snivaju len peeeeekne snicky, pa.
Idem aj ja, ked mi bude zas plackat ako minulu noc, tak sa picnem. Dobru noc vsetkym - aj vyhodnarkam. :wink:
@liba78 aj tvoj je tam, ci co?
27. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej mne by taky vyhovoval...ja mam problem s touto muzskou autoritou v jednej domacnosti zit :grinning: :grinning: :grinning: mne by stacila ta bezodna kreditka a prilezitostny sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boze keby ma mm pocul, teda videl, ci cital :grinning: :grinning: :grinning:
@niky13 si sikulka...ja toto este zvladam ale po akejkolvek veceri by chcel este "daco fajne" :angry: :angry: :angry:
27. apr 2011 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns noooo, mojmu staci pohar vinka - a ten sa stale najde :wink: A este klud - ten ma len obcas. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 bohužial nie, ale keby som ich mala deliť medzi kamošky, tak jedného si určite nechám :grinning: :grinning:
@evanns :wink: :wink: :wink:
... baby utekám, malý sa hlási dobrú noc :wink:
27. apr 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a ty nechces ist na stretko!!! kukaj jake ma @liba78 kontakty!!!! nebuc šaľenáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu mi
27. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 to mame podobnych mm, moj zas miesto tej klobasy slaninku pojeda:slight_smile:

@evanns si mu mala dat do ruky rozok, ked daco fajne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@danulienka35 drobatko vystipkame za licka, uz sa tesim:slight_smile:

@akika722 by si sa inac cudovala, ze kolki:slight_smile:
27. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 haaa..ved opytaj sa Valiky ona ti povie :grinning: :dizzy_face:
27. apr 2011 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns nooo, hnedkaj še mi rozum pomucil a dajake ine myšlenky mi prichadzaju i nazory še menia ... ta kedy to veľke stretnuce?

mladež ... idzem ja spac ku malomu orlikovi, neška tak posluchal a furt mi opakoval, naj povim oskovi, že poslucha ... moje malé zúbkové vílovaté

i terezku idzem pokukac a pokochac še jak krasne budze spac calu noc

dobru noc vam
27. apr 2011 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja še opytam, kedz še ku mne chysta :grinning:
27. apr 2011 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@niky13 sak aj mladych je dost, len treba pekne povyberat:slight_smile:

@liba78 tu sa deju nejake pytacky, ci co :grinning: :grinning: :grinning:

@danulienka35 sladke snicky pa

@evanns esteze ich to nenapadne citam nase prispevky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 dobruuuuuuuuuu :wink:
@memory97 jemu hej...kazdy vecer daco ine je fajne :grinning:
27. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobru pani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ešče vytarham obočie bo na švetle je na :O===
27. apr 2011 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 stratila som nit, co mi povie?
@memory97 no to dufam...ale mojho urcite ne...jeho take netrapi..aj ked na fb sa smejeme s kamoskami tak on bez povsimnutia stale sa pousmeje ked nahodou precita a ani pol slova nepovie :slight_smile:
@memory97 by si sa inac cudovala, ze kolki si napisala..a ja nato..nech posudi pani V...
27. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns raz mu das polku, raz cely, raz rozpoleny, to bude mat stale iny :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2011 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok