♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
29. apr 2011

dobre ranko maminky...vcera som totalne nestihala sa ani len pozriet sem, konecne som sa do prace dostala a vecer sme boli na otvaracom ceremoniali pre MS...bolo perfektne, kostymy, svetelna sou, mala pospala v kociari konecne 😝
@liba78 no neviem ci by si menila lebo natinka cez den nespiiiiii 😲

evanns
29. apr 2011

@katulkaaaaaa hej hej moja uz makam!!!!!!!!!!!!!

iwonita
29. apr 2011

ahojte, rada by som zistila ci svojim drobcom na obed robite osobitne polievku a osobitne masko s prilohou ? myslim ze by to uz pozul, to nie je problem, ale pripada mi to zbytocne ked mu mozem vsetko dokopy pomiesat a nema to suche.

memory97
29. apr 2011

@liba78 uf si mala teda rusnu noc...

@katkavv jej tak i u vas je zivo. Maly musi byt zlaty, ked chodi po 4roch🙂 My este stale nic, iba sa stavia na kolienka, ale ved raz sa rozhybe🙂

memory97
29. apr 2011

@21 a ako sa mate? Ako napreduje Terezka?

@akika722 jej, tak to je super, ze nehladal flasu. Akosi rychlo odvykol🙂

@liba78 😀 😀 😀 😀

@vladka84 aj mne prisla podlozka, ale este je zabalena🙂 pozerame kralovsku svadbu s Davidkom🙂

memory97
29. apr 2011

@iwonita ahoj, ja nedavam nic zvlast, dam vacsiu porciu🙂

eis4
29. apr 2011

@vladka84 prepáč ja som dnes nejaká prispatá 😀 😀 ešte aj @alure a @kvietok121 aj @katulkaaaaaa asi koja a určite ich je viac ale nepamätám 😉 ty už nekojíš?

akika722
29. apr 2011

@memory97 aj mnee prišla podložkááá 😀 😀 😀

vladka84
29. apr 2011

@eis4 to niiiic 😉
ano, ale oni maju chlapcov 😀 kojene dievcata mame asi len my dve... 😕

vladka84
29. apr 2011

@akika722 a dobra je, nie?

eis4
29. apr 2011

@vladka84 jáj 😵 fakt sa potrebujem vyspať 😀 😀

eis4
29. apr 2011

@iwonita ani ja nedávam zvlášť 😉

akika722
29. apr 2011

@vladka84 ano super,už je v kočiku..ta letna strana 1*

majka35
29. apr 2011

@akika722 vrátila som sa práve z pošty, idem napísať IP 😉

eis4
29. apr 2011

@akika722
@vladka84 ja sa chystám kupiť ešte jednu vložku bude mať využitie aj v hojdačke kde my spí cez deň alebo ked mi ogrcká tu v kočíku ako včera 🙂
skoroo som zabudla,včera malá sedela v stoličke a jednu ponožku mala zošmyknutu tak jej hovorím a kde máš ponožku? a ona sa pozrela na nohu a zatrepala s nou 🙂 ked som sa jej spýtala druhý krát tak zdvihla nožku a chytila sa za ponožku 😀 potom to urobila ešte asi 4 krát 🙂 ale kde je mamina a tatino to teda nevie 😀

akika722
29. apr 2011

@majka35 😵

memory97
29. apr 2011

@akika722 dnes nam asi vsetkym prisla🙂 my sme mali ist v plane vonku a maly teraz zaspinkal 😉 aspon dopozeram svadbu storocia 😉

kvietok121
29. apr 2011

ahojte dievcata AKO SA MATE? ja vas nestiham, ani neviem ako sa mate ☹ matejko dostal asi zo zubkov ide mu siesty zubok sopliky, mal aj horucky ale tie presli, kedze sopliky stekaju, tak aj kasleme, je taky unaveny, nechce papat, dnes znova obedik ostal na stole, dufam ze sa to vrati do normalu, venuje sa len sami sebe 🙂 ine nic nestiham, tak sa drzte a ked ma niekto spravy o vsetkym nech mi strucne napise ako sa mate 🙂

kvietok121
29. apr 2011

@memory97 kratky boztek mali ze?

memory97
29. apr 2011

@kvietok121 ano, ale ani sa necudujem pred takym davom ludi. Potom si to vynahradia, ked budu sami 😉 krasny parik je z nich 😉

kvietok121
29. apr 2011

@memory97 to urcite 🙂 su zlati

memory97
29. apr 2011

@kvietok121 uz sa tesim na dalsiu oslavu, ked sa im narodi babo 😉 ale to predbieham daleko dopredu🙂 moj mm, ked videl ten ceremonial vyhlasil, ze by ani na svadbu nedosiel 😀 😀

kvietok121
29. apr 2011

@memory97 ti chlapi 🙂 nno este ze ten moj spinka (myslim matejka) aspon boztek som videla, a dufam ze tatik pride skoro, dnes kukame hokej 🙂

Dievcata!!!! Ziadna zumba, ziadna dieta .... my robime inde chybu!!!! Konečne viem, kde se berie môj telesný tuk. Normálne používám pri sprchovaní zbytok šamponu na vlasy. Ale dnes som si kukla na nápis na fľaške a beda! Stojí tam pre väčší objem a plnost. Kruci: Teraz je jasné, prečo nemôžem ubrat na váhe. Ale mám riešenie, od teraz budem používat prostriedok na umývanie riadu! Tam totiž je napísané: Odstraní i veľmi odolný tuk.

denisocka
29. apr 2011

baby,nemate skusenost s kočikom GESSLEIN TREND ???? aky je?

memory97
29. apr 2011

@kvietok121 veru a budeme nadherne voniat a penit 😀 😀 😀 😝

vladka84
29. apr 2011

@kvietok121 tak to bolo dobreeeee 😀

aj ja som pozeralla svadbu, nie celu, ale aspon nieco som videla..krasny parik 😵

kvietok121
29. apr 2011
vladka84
29. apr 2011

baby, kde ste vsetky? pripravujete sa na vecerny hokej? 😀

barinkova
29. apr 2011

@vladka84 ahoj ja urcite nie idem varit,idem spravit granadir a rajcinovu 🙂

barinkova
29. apr 2011

@vladka84 no som aj ja hovorila,že ta ma o život postarane,nebude mat nudzu ani o peniaze,oblecenie a pod 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre