♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
29. apr 2011

@majka35 veru, niekedy dobre padne, ked su vsetci prec, alebo vsetci spia🙂
ja si dnes vychutnavam, ze si pozeram v TV co chcem 😀 😀 😀

@mirmaj my sa chystame do Parndorfu ked bude teplejsie, tak by som chcela ukecat mm tam na kocik. Nedaleko je este nakupne centrum cisto pre deticky pri alebo vo Viedni, sla by som tam popozerat ceny, lebo tu su hrozitanske niektore veci predrazene...

mirmaj
29. apr 2011

@liba78 tiež som myslela že ta Sisa viac ukáže a bolo to hrozné 😲 a naši hokejisti sa toho fakt držia a pokračuju v tom ako ona začala 😠

memory97
29. apr 2011

@liba78 no vidis, ani sa neoplati pozerat🙂 ja idem pozeriet sefku, aspon sa opat nasmejem 😀

kvietok121
29. apr 2011

@memory97 my u nasich mame nastastie pobratovi je hrozny ale ide 🙂
@danulienka35 neboj ked zacne behat, tak sa na kilach zastavi a my ju dobehneme 🙂

vladka84
29. apr 2011

@liba78 no to je teda pravda - chlapci si asi myslia, ze musia nahovno hrat, aby ludia zabudli ako nam Sisa na uvod zaspievala 😒

mirmaj
29. apr 2011

@memory97 mne nehrozí že by som mm na niečo také nahovorila, isť do nejakého nakupneho centra 😝

vladka84
29. apr 2011

ja som tiez rozmyslala nad kocikom...a presne ako @mirmaj sa rozhodujem medzi Hauckom a Caddy co tu dala @memory97... hauck je pekny vyzorovo a caddy ma vsetko co od kocika chcem... no ale mm, aby som sa velmi netrapila rozhodovanim, povedal, ze ziaden kocik nam netreba...lebo ved ked sme kupovali tuto trojku, tak som tvrdila, ze to bude nadlhoooo 😒 tiez si musi take hluposti pamatat 😠

danulienka35
29. apr 2011

@kvietok121 ja viem len ma to trapy ako vsetky pisete ake su deticky sikovne ☹

mirmaj
29. apr 2011

@vladka84 môj mm aj suhlasí a ja teraz neviem ktorý kupiť 😠 tiež presne sa medzi tými 2 rozhodujem čo ty a presne na každom ma zaujalo čo teba a teraz neviem čo urobiť, len teraz ma fakt naštvalo, že z toho brendonu sa nedá objednať, a ked mám isť do BA preň tak si môžem kupiť aj drahši z netu a budem finančne na tom istom 😝

majka35
29. apr 2011

@liba78 on chodí každý druhý deň, hned, ako uložíme deti ... takú sme uzavreli dohodu ... tri dni v týždni ja a tri dni v týždni on ... a nedeľa spoločná ... už sme si tu v obývačke liezli na nervy ... ja som včera bola s kamoškami posedieť 🙂

kvietok121
29. apr 2011

@danulienka35 to ti verim, ale potesim ta aj ja som len sedela a bola som poriadna gulka - ja som zase vela jedla ahlavne v noci s tatikom, ktrory sa vracal z roboty 🙂 a az kym mi nekupili kociar som sa ani nepohla ani plazenim, ani stvornozky proste nic len som sedela
a teraz mi nic nechyba 🙂

majka35
29. apr 2011

a mám ho doma 😝

vladka84
29. apr 2011

@majka35 super ste si to vymysleli, asi zavediem taky rezim aj ja doma...ale najskor musim dokojit, lebo to by ma nebavilo, kebyze odidem z domu a o hodinu mi vola, ze prid dat cicu 😒
@mirmaj no tak ked sa rozhodnes, daj mi vediet, mm lahsie presvedcim, ked uz budem vediet, ktory aspon chcem 😀

vladka84
29. apr 2011

@majka35 aj ty si sa tak ponahlala vcera domov? 😀

danulienka35
29. apr 2011

@kvietok121 ja viem si zlata mojko dakujem 😉

majka35
29. apr 2011

@vladka84 ja som prišla o polnoci 😕 😕 😕 😕 😕 a od pol jednej som mala službu pri uplakanej terezke, som mala "radosť" ... včera sme oslavovali narodeniny kamoškine

vladka84
29. apr 2011

@majka35 no tak to ti verim, si pamatam, ked bola Timka mensia a tiez som bola na nejakych oslavach, prisla som po polnoci, akurat som zalahla a zaspala a ona spustila 😖 aj som "vytriezvela" hned 😅

liba78
29. apr 2011

@vladka84 @mirmaj nedá sa to pozerať. MM už išiel radšej spať a ja musím počkať mláďa číslo dva. Ten išiel pozerať hokej na 120 -uhlopriečku. Náš by mu nestačil 😠
a obávam sa že budem musieť už 3x ísť dať cicu mladému číslo tri. Ku..a, ešte že cicá len jeden 😝

mirmaj
29. apr 2011

@majka35 pre toto ja nemám chuť ani nikam isť ☹ aj ked v noci spí celkom dobre, ale ked si predstavím že prídem o pol noci doma trocha pod vplyvom a o 6 mam vstavať tak radšej si to nechám na neskôr 😝
@vladka84 ale si mi pomohla teda 😀 😀 😀 ale ak niektorý kupim určite sa pochválim ktorý 😀

mirmaj
29. apr 2011

@liba78 😀 😀 😀 tak to mohol prísť aj ku nám my máme uhlopriečku 127 dozrela by som ti na neho 😀 😀 Jurko chce aby si mu vždy zreferovala ako sa to vyvíja, tak to zakrýva za cicu 😀 😀

majka35
29. apr 2011

@mirmaj my sme si dali jeden drink a potom sme pili colu ... neriskujem ani ja, neoplatí sa ... oslávenkyňa prišla autom ... akurát som bola nevyspatá a trochu nešťastná z tej "nespravodlivosti", že raz za čas vyrazím tak na dlhšie a ona mi preplače celú noc

liba78
29. apr 2011

odvolávam čo som napísala 😀 😀 už sa to dá pozerať 😵 dúfam, že už Slovinci nevyrovnajú 😝

vladka84
29. apr 2011

no baby, ja sa lucim, Karinka uz pomrnkava, idem rychlo pod sprchu a umyt zuby...dufam, ze nebudem letiet z kupelne za jej krasneho vreskotu 😒
dobru maminkam aj milacikom 😉

liba78
29. apr 2011

@mirmaj 😀 😀 a tvoj mm môže kričať pri góle ? Vieš jemu ide o mávanie šálom, krik atď. A toto všetko mu moja svokra povolí 😀 😀 Inak sú podarená dvojka. Ona je 37-my ročník a neskutočný športový fanúšik 😵

mirmaj
29. apr 2011

@liba78 😀 😀
@majka35 aj ja to považujem vždy za nespravodlivé, lebo ked som si aj kedysi chcela s Tamkou poobede pospať tak ona pre istotu ani nezaspala a musela som s nou isť von 😠 ja by som išla von len v tom prípade ked by bolo zajednané staranie o malu aj na doobedie, inak to nemá význam v mojom prípade 😝
@vladka84 dobru aj tebe 😉

liba78
29. apr 2011

@vladka84 dobrú noc, nech Karinka pospí až do rána 😉

mirmaj
29. apr 2011

@liba78 len tak v rámci možností teraz, ale je pravda že u nas nikto šálom nemáva 😀 😀 😀 tak to ma naozaj super babku 😀 a ty svokru a takých myslím veľa nebude, tak sa ani nečudujem že sa s nou rad pozerá na zápas 😉

majka35
29. apr 2011

@mirmaj jooooj, toto poznám, no a mne sa nemá kto o terezku "postarať", tak ak chem prísť trošku na iné myšlienky, musím sem tam vypadnúť aj za cenu neskutočnej únavy na druhý deň ... ja som po tejto prebdenej noci bola ráno s malou na pošte a poobede sme išli o 16.OO po barborku, šli sme do "baby village" atrakcie pre deti, boli sme tam do siedmej ... a víkendy sú des, ked zaspí terezka, barborka sa che hrať, ked konečne zaspí barborka, terezka vstáva 🙄

mirmaj
29. apr 2011

@majka35 a to ja mam len jedno 😀 😀 😀 obdivujem ťa ako to zvladaš, ja využívam ked spíme niekedy u našich, tak mamina vždy malu ráno zoberie ked sa zobudí takže môžeme večer aj niekam vyraziť a viem že ráno si aspoň do tej 10 môžem pospať 😉

liba78
29. apr 2011

....tak sme ich zdolali, ešte že tá Sisa nespieva aj na konci. To by bola iná haluz, vypískanie 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre