♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

majka35
29. apr 2011

@mirmaj oooo ja odkedy mám terezku, tak rekord bol, že som si pospala do 6.30 a to či sú soboty, nedele, alebo pracovný týždeň 😅 vstávam o 6.00 ... nemáš ma za čo obdivovať, teba to tiež čaká 😀 😀 😀

liba78
29. apr 2011

@mirmaj už dorazil 😀 priniesol si vlajku - veľkú 😉 Babka mu dala 😀 😀 😀
dobrú noc, idem aj ja haji

memory97
30. apr 2011

@mirmaj tak moj tomu neodola, ale len preto, ze si stale donesie pekne kusky 😉 No veru, tiez som na tom istom, raz som za Hauck, potom za caddy, asi by trebalo najst aj treti, nech sa lahsie rozhodnem 😀 😝

@vladka84 veru aj my sme tak kupovali, ze to bude nadlho a jeden bude stacit, ale urcite neskor pochopi, ze aj tak nam dalsi treba 😀

@danulienka35 nebud smutna i Chiara bude sikovna a ona je, my vobec nesedime a sadnut si ani maly nevie sam bez pomoci 😉

@liba78 ako ste spinkali, uz to bolo lepsie?
to mate teda veselo doma, ked svokra je taky fanda 😉 a mm to zdedil po nej

@majka35 keby si to aspon tie deturence vedeli zariadit, nech spinkaju naraz a naraz sa aj zobudia 😉 to by si chcela od nich privela 😉 mne vcera dosiel mm domov, samozrejme zobudil maleho, lebo kasle ako tuberak uz skoro mesiac a nie a nie ist k lekarovi, este sa aj urazil, ze ho posielam k dr. a nakoniec som musela ist s malym lahnut, lebo uz nic nezaberalo 😉 a maly si robil didzinu 😀

@mirmaj jaj, tisko zavidim, u nas take nehrozi, ani ked dojdem domov, ze dlhsie si pospat, mamina vstava vzdy a to este vsetci spia, my len vsetkych pobudime, ked nespime my, nemusia ani ostatni 😀

liba78
30. apr 2011

dobré ráno 😉
@memory97 noc lepšia, som sa uchýlila o 23-tej k čípku Panadolu. Tak potom spal lepšie.
Kubko bol na hokeji u babky. Môj mm fandí len motoristickým športom. 😝 Ale moc dôležité zápasy si pozrie. Len mu musíme povedať, ktorí sú naši 😀 😀

seagull2404
30. apr 2011

ahojte, ja nechapem, ako to robite, ze sem stihate a niektore mate aj viac deti ☹ ☹ ja nic nestiham, ked sme prisli do ZA doma bordel, mm bol cele dni v praci a na stavbe, tak som upratovala, teraz sa chystam do roboty, idem na dva dni prec a Tamarka je z TV taka mrzuta, nudi sa, nic ju nebavi ☹ ☹ ☹ ono je to tazke v tomto jednoizbaku, u nasich otvorim dvere a sme na zahrade, este je len nieco po 8mej a ja uz z vyplazenym jazykom 😝

memory97
30. apr 2011

dobre ranko,

@liba78 super, aspon si si troska oddychla 😉 Chlapci sa musia tesit,ked mozu povzbudzovat s babkou🙂 Veru mm musis ukazat tych spravnych, si to vies predstavit, co by sa stalo, keby ste sli na hokejovy zapas a on by fandil inym ako Slovakom 😀 😀 😀
ja som tiez malemu dala vecer panadoli, lebo je hrozne nervozny, ach tie zubadielka, nech uz su vsetky vonku 😉

21
30. apr 2011

@majka35 absolutne nic nestiham a ak, tak pc to nie je... 😀 😀 😀

memory97
30. apr 2011

@seagull2404 dnes vyzera krasne, mozete byt cely den vonku a na poriadok kasli, aj tak sa spravi bordel 😉 u nas je tiez ako po vybuchu a trebalo by aj podlahy pozmyvat, ale da sa to, ked mm este spi a maly je na mne nalepeny ako lepidielko 😀

memory97
30. apr 2011

@21 ahojky ako sa mate?

21
30. apr 2011

@memory97 mame sa fajn, ide druhy zub, pojde zas 2 tyzdne, terezka sa konecne obcas postavi sama v postielke, uz povedala ato=auto, aoj=ahoj, pampa=lampa, ale vsetko len potichsie, ze to pocuje iba ten, co je pri nej..... 😀 😀 😀 ale mame z toho radost 😉

memory97
30. apr 2011

@21 waw kolko slovicok naraz, nas tiez nieco stale hovori, ale mama mu vobec nerozumie 😀 akurat rozumiem ne🙂

21
30. apr 2011

@memory97 nasa zas nehovori nie, iba kyva hlavou, ze nie. ale nevie, co to znamena. alebo vie, len sa robi 😀 😀

evanns
30. apr 2011

dobre ranko baby...ja krava rano o 01:00 som prisla dom z mesta, sme boli pozerat hokej s kolegovcami a teraz by som taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak spala ☹ ☹ ☹ ale mm v sluzbe 😒 a Natinka vyspinkana, krasny den pred sebou, no musim sa prebrat 😲
@mirmaj ja som s hauckom spokojna fakt, uz si nanho zvykla, aj pospi v nom, kupila som k nemu slnecnik a je lahky, dobre sa s nim chodi, lahko sklada...fakt jedini ze sa neda rucka otacat ale to sme tym slnecnikom poriesili 😉

evanns
30. apr 2011

aaaaaaaaaaaa mame treti zub, som jej dnes rano objavila hore 😝

seagull2404
30. apr 2011

@memory97 ved to ano, len vonku mozeme byt len v kociari a na chvilku pochodit, nie ako u nasich, na podlozke, na zahradke, a este musim navarit na stavbu ☹ bordel tu ostane, ved ked sa hra tamarka, tak to je jedno, ci som upratala, a ked sa chlapi dovalia, tiez tu bude neporiadok, eln asi budem musiet volat babke, aby prisla pozehlit 😀 😀 😀

ono Tamarku v TV trosku rozmaznali, kopec ludi, a ked pipla, hned bol jiekto pri nej, toto ja tu nestiham, este ze sa v telke objavuju reklamy, to vydrzi aj 5 min. bez pohnutia, ale potom zas...

@21 to fakt takto rozpravate? waw, my len take dzavotacie, co sa neda rozpoznat

evanns
30. apr 2011

@majka35 pani a my co dnes??? pis het kedy co o kolkej 🙂

akika722
30. apr 2011

@denisocka ježíííš gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

dobre ranko 😎

akika722
30. apr 2011

@mirmaj je to tak..ked je moj drahy doma nestihame nič 😵 dokonca..ked je doma,rano chystam paťka do školky-pol hodka..a ked doma nie je a nesiem ho do školky ja..za pol hodku vychystam seba aj dve deti 😀

seagull2404
30. apr 2011

@evanns jeej, gratulujeme, ja tiez cakam, ze sa mi potvrdi tusak na dalsi zubok 🙂
@akika722 to je ako mozne, ze ked je manzel doma menej stihas??? 😀 😀 😀

akika722
30. apr 2011

@seagull2404 lebo vtedy ako by som mala 3 deti,nie dve 🙄 😅
teraz,deti sa hraju,ja som tu nakukla,varim-pre mna a Paťka sojove mäsko s ryžou,pre mm palacinky-on spinočka 😵 a pre Samka?ešte netušim 😔 asi ryžu s mäskom a zeleninkou 😀

akika722
30. apr 2011

@seagull2404 teda "hraju sa" Semi v chodačke a Paťko na neho áááááááááááááááááááá Samko to je moooje,Samko aaaaaaau,Samko chod za mamkom,Samkoooooooo 😅

memory97
30. apr 2011

@21 to su take nase male potvorky. Maly hovori na vsetko ne a aj ked je hladny a potom si vyber, ci chce papat alebo nie 😀

@evanns to je super, ze ani nevies a zubky idu same 😀

@seagull2404 jedine, ze natocis celu seriu reklam a mas postarane o nu na cely den 😀 😝
to si viem zivo predstavit, my mame to iste, ked sa vratime od rodicov, maly by som stale na rukach, ale ma smolu, mamina take zavazie obcas nevladze🙂 teraz ma zabavku v stolicke na papanie a varesky 😀 😀

@akika722 mas to vesele doma🙂

seagull2404
30. apr 2011

@akika722 fiha, to sa ti chce varit tolko chodov? mne Tamarka pospala 20 min. 😠 😠 😠 😠 a teraz neviem, ci ist von este pred 12tou, lebo to aj tak nebude v kociari spat, alebo pockat na obed a ist tak
@memory97 podarilo sa mi presvedcit ich, aby ju nevlacili, ale tak sa vodili za ruky a boli stale na dvore, a ja tu toto nemozem, a ak si neodpalim krize od nosenia, tak od chodenia 😀 😀 😀

akika722
30. apr 2011

@memory97 noooo,občas 😅 ale pan sa zobudil tak ich vzal 😎
@seagull2404 mne moj rano pospinkal a teraz pojde až po obede a mojho draheho som nahovorila že za palacinky s nimi pojde k školke/komenskeho2/tam je dosť miesta na behanie 😀
no moja...pati palainky nepapa a mamine nechybaju,tak my dvaja zdravo 😀

eis4
30. apr 2011

čaute baby,už som vás nečitala ani nepamätám a asi ani dne sa mi to nepodarí 😒 noc zas ťažká a to aj čípok dostala ☹ prerobili sme zas spálnu. postel sme otočili tak že z jednej strany stena a z druhej sme dali postielku no aj tak v nej nechce spať pritom je hned vedla mna. stále chce byť prisatá na cecíku a už si ho zoberie aj sama ráno sa mi za hod sama prisala 3 krát.mám pocit že jej už asi moje mliečko nestačí,čo sa vtedy robí? odstaviť ju ešte nechcem a asi by to ani nedovolila 😀

kvietok121
30. apr 2011

@eis4 dobre ranko tak to mas tazke, my sme tiez prskovy ale az tak nie, pocuca a spi a ked nie je chory ako teraz aj tri hodky vydrzi spinkat bez prska 🙂 tak neviem radu, ale podla mna ked chce stale prsko, t nie je ze mu nestaci,, to je ze ta velmi potrebuje, volala som s laktacnou, lebo kamoska potrebovala radu a pytala sa ako sa mame a kolky mesiac a tak a ked som povedala 8. ... tak sa hned zasmiala, a jej otaka bola: tak ako to zvladate ze je zaveseny stale na prsku? ze 8 mesiac je take obdobie, kedy chcu stale mamu a kojene aj stale prso, ale ze to prejde 🙂

zuzana84
30. apr 2011

@eis4 ahoj, ja som mala s malou taky isty problem. Dozvedela som sa, ze takto velke deticky, uz nepotrebuju v noci papat, ale potrebuju citit mamicku, preto sa k nej takto chcu dostat, par krat odcuckaju a spinkaju dalej. U nas to uz bolo v takej faze, ze som sa pomaly dostavala do zufalstva od unavy, mala sa mi budila takmer kazdu hodinu, niekedy aj 10 krat za noc. A vzdy chcela byt pri mne, nepripadalo do uvahy ju dat v noci spat do postielky, taky randal robila. Tak sme to vyriesili kupov novej valendy, ktoru sme prilozili s jednej strany k stene a s druhej strany k manzelskej posteli. Po par dnoch zistila, ze sme pri nej, ak sa zacala zobudzat, len som jej chytila rucku, a posepla, ze je mamicka pri nej a ona sa upokojila. Samozrejme trvalo to par dni, ale teraz sa mi zobudi uz len dva krat, a z toho sa mliecka napije uz len raz. Ja som stastna, spokojna, vyspata, a dcerka je pokojne babatko, pretoze vie, ze sme pri nej. Takto sme to riesili my... 😅

akika722
30. apr 2011

@eis4 ahoj mojko...podla mna je to pre zubky a ked je pri tebe citi sa bezpečne...lahko sa piše aby si vydržala ale podla mna ak by si jej dala um tak by si tym nič nevyriešila... 😒

akika722
30. apr 2011

@eis4 to je dobry napad čo piše zuzana84 a velka postel sa ti raz zíde

memory97
30. apr 2011

@seagull2404 ja som to vzdala a nezakazujem, potom odnaucam, ked prideme domov🙂 ale v pohode🙂 zakazujem iba same somariny na papanie, keby to bolo na nich, tak uz papa snaz vsetko. Uz mu aj rezne a udene minule nukali, ale odolal 😀 😀 😀

@eis4 to nie je zly napad, co pise @zuzana84 stoji to za pokus, len nezabudni dat zabrany 😉 Nelinka by hned bola z postele dolu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre