• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
my sme na ciciku tiez zavisly, no v noci papkame este 3krat, normalne vela sosa, asi potrebuje a niekedy sa budi aj kazdu hodku, ked ju boli brusko alebo zuby..... a spi v manzelskej.... tak nam to vyhovuje, len uz ma vysosava zo sil... :grinning:
30. apr 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 urcite ju neodstavuj ani jej nedavaj um nic by si tym nevyriesila...nieje to urcite o hlade ale o tom ze ju bolia zubky a chce citit maminu...viki robila toto iste a tiez bola hyperaktivna ako tvoja Nelka,nechcem ta strasit ale toto nam trvalo do jej 3narodenin :sweat_smile:
ja by som bola tiez za bud nech spi s vami aj tak ked ju mas 100krat za noc premiestnovat hore dole nevyspis sa ani ti ani ona,a to je total zle....ta valenda je myslim dobry napad :slight_smile: mi sme to trakt tiez mali...a simona teraz kojim minimalne tri krat za noc,a zaujimave je ked ho necham u nas zobudi sa len raz,,,tie male potvorky dobre vedia co chcu....idu nam 4 zuby naraz,sa zblazniiiim:(
baby sa chystame na oslavy zase vinecko,ciganska...ajajaja...krasny dniiik :dizzy_face:
30. apr 2011 o 14:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby otazka ked svieti slniecko davate ciapocku na uska, alebo davate aj klobucik, ja sa furt bojim aby mu nenafukalo, a co obliekate ked svieti slniecko? ja uz som z toho hotova :angry:
30. apr 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns teraz som prišla domov ... barborka ešte spí, ta ja neznam :fearful: a u nás hromy blesky ... ta hutor kedy

výťah nám nejde, si viete predstaviť, že som včera z 8 poschodia išla s kočíkom a terezkou po barborku? a volala som, že kedy ho ráčia opraviť, tak až v pondelok, a mm ide skoro ráno do BBj, takže neviem ako odnesiem barborku do škôlky

30. apr 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 Terezka je pekne ukecaná :dizzy_face: u nás si na podobné ešte počkáme :pensive: Zatial sme na aaaaaa, eeeeee, vrrrrr, babababa a ham :dizzy_face:
@akika722 palacinku by som si dala s tvarohom a čokoládou :dizzy_face: U nás dnes kapustnica na želanie mm a rebarborový koláč na želanie chlapcov. A ja jem všetko, ale "dačo fajne" mi chýba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kvietok121 Keď vidím, že teplota vonku=teplota vnútri tak určite nepridávam ďalšiu vrstvu :wink: a keď svieti slniečko dávam látkovú šiltovku. Výhoda u nás je že vybehneme von, popozeráme záhradu a rýchlo zistíme pocitovú teplotu.
30. apr 2011 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 @zuzana84 @akika722 @memory97 @katulkaaaaaa ona celkom dobre spinká do 4 tej papá len raz ale potom je už hore každu chvílu to už od narodenia ale tuto noc pýtala jesť už o 22 tej a papala o 20:30 :astonished: problém je že ona necucká minutu ale vyprázdni mi obidva prsníky :astonished: na každe papanie aj v noci.niekedy sa napapá,zaspí a o 5 min je hore a už na mna lezie a pýta jesť ako keby zabudla že predchvílou papala :grinning:
válendu nemožeme dať lebo máme malinku spálnu a na dlžku by sa nezmestila,zavadzala by vo dvrerách,ale postielku sme dali uplne k posteli a to jej nestačí ona chce byť na mne uplna nalepená,alebo na tatinovi :grinning:
idu jej zubky už mesiac čakám kedy jej vyjdu horné 2ky a nič,tak možno to bude tým :unamused:
@katulkaaaaaa 4 zubky :astonished: chudatenko,nech sa rýchlo prerežú :unamused:
30. apr 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 juj z 8. :astonished: :astonished: :astonished: to ti nezávidim ja chodím každý deň zo 4 ale z bugynou čo je o polovicu lahšie ako normálny kočík :astonished: to si neviem predstaviť :astonished: prajem vela síl
30. apr 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 takze nedavas na uska? asi som len ustrachana, ved vies len jedno dieta
30. apr 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 u nas len popršalo...fnuk..chcem velkyyyy dažd :rolling_eyes:
bože moja :astonished: :astonished: :astonished: to jak si sa trepala s kočikom :astonished:
@liba78 mal len s dzemom...a ani to si nezasluži :rolling_eyes: blb...
@kvietok121 moj už viac x nemal čiapočku ked bolo horuco :wink:
30. apr 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 no s tymi slovami sme aj my tak, to tie normalne vyslovi len vtedy, ak si je ista, ze to povie. ze sa jej to podari. :slight_smile:
30. apr 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme doma fnuk :unamused: rozprsalo sa a je po akcii :angry: takeee nervy mam je to raz za rok aj to sa to musi posr... :angry: ale stihla som si dat cigansku a jednu jedinu fotku spravit :confused:
30. apr 2011 o 18:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ten je krasny,skoro sa uči :grinning:
30. apr 2011 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 neboj, aj ja mám v taške aj na ušká nachystanú. Keby náhodou bolo treba :sweat_smile:
@21 aj tak je šikovná :wink:
@akika722 už som bola u segry na "dačo fajne" ale kludne povedz mm, že ak nechce pošleš do Teplic :grinning:
@katulkaaaaaa podarený s tým pivom :grinning: u nás je podobne, tak som sa stavaniu mája vyhla :unamused:
30. apr 2011 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jeho pošlem pošlem...ale nie do teplic ale do "ceplych krajin" :rolling_eyes:
30. apr 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy, tak dávno som tu vždy len kukla a hajde preč - ani nemám šajnu o čom sa momentálne rozprávate. My sme boli vo štvrtok na poradni a dr bola veeeeeľmi spokojná s malinkou :grinning: :grinning: :grinning:
no ale na konci mi stihla povedať, že malinká má krátku uzdičku pod jazýčkom a bolo by to dobré chirurgicky spraviť, aby malinká neskôr nešušlala, alebo nemala problémy s papaním. Tak sme išli na do chirurgickej ambulancie a tam taký milý pán doktor, jej to hneď cvakol a moje zlatunké statočné plačkala asi 10sekúnd. :slight_smile:
Takže aj malú operáciu už máme za sebou!!!! :confounded:
30. apr 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ze "daco fajne" :grinning: :grinning: :grinning: u nas je chvilu klud lebo asi som nakazila mm a teraz hnackuje a zvracia on, do certa, drzime Natu v karantene nech to nedostane :frowning2:
30. apr 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana84 ahoj nechodila si náhodou p. Kalmanovej na kurz??? Mám dojem že si mi nejaká známy :slight_smile: :slight_smile:
30. apr 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ahoj moja ked je teplucko a nefuka velmi tak davam iba klobucik :wink: ale mam ciapku stale so sebou :slight_smile:
30. apr 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridavam foto ako je krasne na namesti v KE teraz pocas MS :grinning:
30. apr 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ... ja som hotová, terezke snáď rastú všetky zuby, určite aj "múdrosti" ... ja som ju ešte nevidela takú nervóznu ... :rolling_eyes:

@evanns zajtra chcem ísť aj ja do mesta, nepridáte sa?
30. apr 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 oki kludne ked budem doma pojdem, len som slubila kolegyni ze vybehneme na Alpinku lebo otvaraju zeleznicu ...no a najdolezitejsie je ze ma prsat :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak si volame
30. apr 2011 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@liba78 @evanns asi aj ja tak budem robit ze do tasky klobucik alebo ciapku a vonku sa zariadim, ste ma potesili, este skusim zajtra v auparku pozruet taku letnu ciapku na uska :slight_smile:
30. apr 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 toto si presne teraz uvedomujem aj ja tu výhodu rod. domu, ked sme u našich sme skoro celý deň vonku, ked sa potrebujeme prebaliť len vybehneme hore prebalíme a zasa sme vonku, papame aj vonku, takže môžeme byť fakt celý deň vonku a ked sme doma, ideme von max tak na 3 hodky, v kočíku vydží nejaký čas potom pobehať a ideme domov lebo neviem čo viac by som tam ešte s nou mohla robiť kedže nebehá ešte sama :unamused:
@evanns aj ja myslím že by som bola s ním spokojná, len som zistila že sa z toho Brendonu nedá objednať cez net :unamused: a nám už slniečko nevadí takže mne by ta preklapacia ručka ani nevadila, Tamarka už je radšej otočená dopredu aby všetko videla :grinning:
@memory97 moja mamina je z Tamarky úplne hotová, ked sme u našich ani neviem že mam dieťa, lebo ona sa jej celý čas venuje a vtedy Tamarke ani nechýba žiadna mamina, lebo ma babku :grinning: :grinning: a ráno začne blabotať v postielke a babka už príde a zoberie ju, aby som si pospala trocha :wink:
30. apr 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns no do kelu, prečo pršať? nieeeeee ... no nič uvidíme a voláme si :wink:
30. apr 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jéééj a ako si hopka...ty maš veeeeeelmi spokojne dieťa :slight_smile:
@majka35 jaaaj moja..zly deň? :frowning2:
@kvietok121 ja mam taky tenučky klobučik-odtial z bazarika za 1euro :sweat_smile: veeelmi sa mi pačil a je taky že chrani aj krk pred slnkom,je na viazanie a ma aj "klapky" :grinning: na uška...je super..no nekup :grinning:
30. apr 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 bars zly, bars ... sme s mm totálne nervózni z celého dňa :confounded:
30. apr 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 neviem moja som pozerala spravy a teda nic dobre nepredpovedali...co sa toho dost desim lebo zajtra mm sluzi zas cely den a mne sa doma nechce sediet cely den :angry:
@mirmaj aj Natasha je takto spokojna ze vsetko vidi ale nema rada ostre slnko do tvare... :frowning2:
@akika722 :wink: :wink: :wink:
30. apr 2011 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja nervozna z mm,ešte že šiel na nočnu :rolling_eyes:
mojko a geliky nezaberaju?
30. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns krásna je a tie tulipány v pozadí, super. A ten kočík sa mi páči :dizzy_face: dokelu čo urobím ? mm ma zahluší, keď si kúpim tretí kočík :frowning2:
30. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som unavenemu decku čipku a on sa teraz správa ako nitrom načipovaný :confounded:
30. apr 2011 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok