• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@alure vsak ja viem moja :unamused:
pocuj ale asi od septembra by som chcela vysusat hip centrum, vsak ti poviem osobne, aj tam plavaju s babatkami a zda sa mi to lepsie, lebo fakt co si nebola mesiac tu v moko, nic ti za mesiac neuniklo, nic nove sme nerobili :angry: :angry: :angry:
2. máj 2011 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure
http://www.hipcentrum.sk/fotogaleria/ kukni :slight_smile: plave sa tam az hodina za 100,- € 8 hodin
2. máj 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pisala mi jedna baba ip ma prax-psychologia..tak uvidim :unamused:
@katkavv mojmu sa to stalo v cestovnej postielke :sweat_smile:
2. máj 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv fúha tak to som prekvapená ..takže nabehneme akoby sme išli z prvého do dvojky a nič sme nestratili :unamused: no pokecáme osobne,moc sa na vás teším aj keď v stredu mám total nabitý deň ale snáď v piatok už aj nejakú kávičku alebo prechádzku dáme.
@akika722 držím palčeky moja..ak sa smiem opýtať čo mu do fľaše dávaš? nie je to moc "sladké" ? myslím kôli zúbkom :confounded:
2. máj 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure je moja..už som pisala..babky ho naučili :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vyživa-jogurt..je to chore..viem
2. máj 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv no páči sa mi to neskutočne :slight_smile: krásne je tam a viem si predstaviť tam aj pre nás maminy taký relax balíček :sunglasses:
2. máj 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 prepáč som to asi nezaregistrovala,len v takom prípade fľaša na vine nie je a radšej by som sa s ním dohodla na novom obsahu fľašky ako kompromis že mu ju nevezmeš,hm?
2. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure pohoda :grinning: ved hej moja..hlupy zlozvyk od kt sa nevie odnaučiť :pensive:
2. máj 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mame za sebou dalsiu pol hodinu vreskotu :angry:
vytiahla som foto uz skusam vsetko a kuk milacik sa aj usmial aj ked ocicka unavene,uplakane
2. máj 2011 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa malinké zlatíčko....dúfam že ho to rýchlo prejde ale krásny je ako vždy :wink:

@akika722 babky by som asi za toto nakopla niekde :angry: :angry: :angry: to som si našťastie ja so svokrou vybavila veľmi skoro :grinning:

babulky idem kuk Krásku z manhatanu :wink: trošku romantiky na ráno
2. máj 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no jeden den boli cez 38, tak som dala panadol a druhy den sa drzali pod 38 a potom treti den bolo 37,3 a potom uz neboli
@alure @katkavv dik za rady, budeme skusat nadalej, dnes si dame zltok so zemiackom
2. máj 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure to idem aj ja kuknut, to budu skvele ranajky :slight_smile:
2. máj 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to hej :slight_smile: a mne ešte ostal kúsok kinder koláčika tak si idem k nemu uvariť kávičku....

2. máj 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tak prijemne pozeranie
2. máj 2011 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa milačik :grinning: posielam pusinky :-*
@alure uvedomili si ale už bolo neskoro :frowning2:
2. máj 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby davam do pozornosti v lidli maju akciu na plienky tri baliky len za 12euro :slight_smile: spolu 150 plienok...kup 3 baliky a zaplat len dve super nie?
2. máj 2011 o 10:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 jasne, dohodnite sa s mm, musite drzat spolu, aby Patko videl, ze ani jedneho z vas neobmakci a vyberte si co bude pre vas aj pre neho prijatelne :wink:

baby, ja mam doma taky bordel, ze neviem kde zacat... Timka je chvalabohu uz v skolke, obed mame zo vcera, Karinka isla spinkat, tak sa mozem pustit do prace.. ale mne sa taaaak nechce :unamused:
2. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa pampersky? :astonished:
2. máj 2011 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 nie tie lidlove plienky znacka toujours ja ich pouzivam a streidam s pamperskami a plienkami z dmky baby love...inak tieto lidlove sa mi zdaju ovela lepsie ako pampersky,vyskusaj :wink:
ale neviem ci sa pani v lidli nepomylila...lebo pc je 8,99 za kus...teraz dali akciu 6e kus...cize mi vychadza ze by som mala platit za troje 18eur...a platila som len 12eur,nerozumiem tomu ale sak dobre :grinning:
2. máj 2011 o 10:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. máj 2011 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jaaaj, my sme zatial este mali len pampersky, tak neviem ze ako by na nich reagovala... a ked nahodou zle, tak co budem potom so 150ks robit? :astonished: dobre ti dala, ved 3 kupis (18e) a za 2 platis (12e), ci?
2. máj 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 asi ano som to nejako nepochopila :grinning: jasne ked si neskusala...ale su fakt perfektne,som tiez neverila ked mi kamoska o nich hovorila...som si myslela z lidlu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale su fakt super
2. máj 2011 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zopar fotečiek :grinning: +naš park
2. máj 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som romanticky naladená z krásneho filmu :grinning: a môžem sa zase vrhnúť do reality :wink: ešte som sa nedostala k šporáku,našťastie niečo ostalo zo včera,poobede pôjdem s Oliverom na plávanie, mm mi zajtra poobede odchádza do štvrtka večera preč,tak budeme sami doma čím mi vzniká trošku viac povinností :unamused: ale čo už. Najhoršie je na tom streda,ale snáď to zvládnem.
Mali sme pokec s našimi domácimi,chceli sme odkúpiť bytík v ktorom sme v podnájme ale hodili tak neskutočnú cenu že som začala pozerať po niečom inom a našla som vcelku zaujímavý projekt,ktorý nás s mm oslovil tak uvidíme ako to celé zavŕšime ...
a čo vy inak? čo máte na pláne tieto dni? Ja musím poprať ešte kopec vecí (len kto to potom ožehlí) a začnem rozmýšľať o tom čo zabalím na náš výlet.Už sa tak teším :grinning:
2. máj 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure kedy idete na vylet?
mi sme chvilocku kludni konecne neplaceme v kuse,nic mi nechce jest tak len kojime
2. máj 2011 o 12:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ja som tak bola s Denisom,tiež nepapal vyše týždňa nič,len som kojila a občas trošku výživky si dal ale to prejde mojko a bude dobre.Budúci utorok letím s mm a Denisom do Ríma :sunglasses:
2. máj 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 krasny je Semi a pri tom ntb celaaaa mamka :grinning:

@alure my sme bez mm cely tyzden, pride az v piatok nadranom, tak mame tiez veselo :unamused:
uz sme s Karinkou povysavali, este pozmyvame podlahy, poobede dam dokopy kupelnu, vecer pozehlim a ako tak mame do piatka poriadok :wink:
jedine, co ma tesi, ze nemusim nejako extra vyvarat - Timka ma stravu v skolke, takze kludne mozeme byt cely tyzden bez masa :grinning:
2. máj 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 no tak to hej :slight_smile: ja tiež mäsko nemusím a mm je viac menej mäsožravec :grinning:
idem nakrmiť malého a pôjdeme vonku,krásne svieti slniečko tak si chcem vychutnať prechádzku :sunglasses:
2. máj 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: dnes sa Nelinka zobudila o 6 lebo mm išiel do roboty a niečo mu spadlo na zem tak malá bola v momente hore,samozrejme po pol hod plakala lebo bola unavená :frowning2: v noci papala 2x ale pol hod za každým :unamused:
boli sme vonku na prechádzke,celu cestu vykrikovala na ludí jéééééééééééééééé,áááááááá,hááááááááá........ :grinning: my vždy ked idemem do mesta tak sa Nelinka postará aby sme boli stredobodom pozornosti :grinning: mm to nemá rád ked sa na nás pozeraju on by najredšej išiel po kanáloch :grinning: robí to aj v obchodoch a všade v poslednom čase :grinning:
@alure len som písala vladke že nevadí že jej malá má malu váhu ved Nelinka za 4 mes pribrala len 470 g a dr povedala že to je v poriadku a vladka my písala že už len naše babulky su kojené a ja že aj ty aj kvietok ešte kojíte,my nedošlo že ona hovorí len o dievčatkách a vy máte chlapcov :grinning: som bola v ten deň uplne mimo :grinning:
zajtra ideme na plávanie tááák sa teším ale sa aj bojím tolko sa sprchovať a malá zatial vraj bude z niekým cudzím no to bude kriku asi nabudúce my ju daju do sprchy,alebo my povedia že už nemám chodiť :grinning: lebo moja má veeeeelmi silný hlas.ja som ešte dieťa nepočula tak plakať ako to robí naša.a hlavne teraz nevydrží ani s tatinom nie to ešte s czudzou osobou ,teraz visí stále na mne :frowning2: velmi som zvedavá kao to dopadne :frowning2:
2. máj 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 malý je krásny :wink: a vidím že už máš aj madlo,tak nakoniec si kupila :grinning: som sa ťa chcela spýtať ako si spokojná s tou clonou,ja som mala takú malu to nekrilo nič a malá nevidela,tak som zvedavá na tu čo máš ty a za kolko?pomaly sa my kazí slnečník tak idem další kupiť ,rozmýšlam nad tou velkou clonou :wink:
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/xsfc/slnecna-clona-summer-infant/
2. máj 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok