• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@katulkaaaaaa , @vladka84 aké ste krásnučké aj s vašimi zlatíčkami :slight_smile:
a veru Kati tvoja malinká je ako Barborka od @majka35 :grinning: no moje trdielko veľké má 9 rokov,25kg a niečo cez 140cm výšku tiež aké bolo nedávno malé :frowning2:
baby utekám lebo tu mám zachvíľu chlapov a doma ako v tanku :angry: a aj žehlička volá :confounded:
2. máj 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som nasla s oranzovym nostekom a uskami - ako tu minule baby pisali, ze musia obmedzit mrkvu, tak to my sme v tom case pili mrkvovy dzusik a aha ako sa "vyfarbila" :grinning: :grinning: :grinning:
inak, na tychto fotkach je okana ako Karinka :dizzy_face:
2. máj 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no my vyzerame mlado, ci som ju mladou babkou urobila? :grinning: vtedy mala 50tku na krku, takze asi to prve :wink:

idem aj ja, zachvilku Karinka vstane a treba nam ist po Timku...
2. máj 2011 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure zlaty je :wink:
@vladka84 kokso..to faaakt tak sa "vyyfarbi" od mrkvy? :astonished:
šťastne to ženy :slight_smile:
2. máj 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 my sme uz nejedli 7 dni skoro nic, ani chrumky mu nechutili :frowning2: ale ...

baby matejko dnes spapal 5 lyziciek vajicko, zemiacik a spenatik - cerstvy, a potom asi 10 lyziciek vyvaru z toho tak som sa tesila :slight_smile: tak hadam mu uz bude lepsie
2. máj 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 krasna mrkvova:slight_smile:
@akika722 aj ja som si vsimla ze simon je taky...kazdy ze aky je opaleny :grinning: a to mi od mrkvy :grinning:
@kvietok121 mi spinkame uz hodku a pol po dvoch dnoch prvy raz tak som zvedava ako bude ked stane
@alure podareny je...ach baby este len sme s bruskami chodili a uz o chvilku maju rocik :confused:
2. máj 2011 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@mirmaj Tamarkaaa všetko naj k 9tim mesiačikom :hearts:
2. máj 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa neboj vsetko prejde ja si to tiez tak vravim :slight_smile:
2. máj 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
semi ma teplotku..je taky kludny zas zaspinkal :frowning2: pokladik :frowning2:
aaaaa zajtra idem asi ku kaderničke :sweat_smile: už len či švagrina bude mocť..nemam vodičak,je to v Mi a mm robi :sweat_smile:
2. máj 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa úplne ako barborka :astonished:
2. máj 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/video/video.php?v=207898192567045&saved#!/video/video.php?v=207898192567045
kuk Nelinku na facebook čo porába,toto robí celý deň a nechce sa zastaviť :grinning:
2. máj 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa akcia na plienocky je super, ale lidlove nam nevyhovuju:frowning2:

@alure jaj ved to mate za chvilku, dufam, ze vam vyjde pocasie a uzijete si to :wink:
2. máj 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure dakujeme, ano malinky spinkal v pohode, akurat ma vecer dobehol, lebo sa nezobudil o 22:00, ale az o pol noci a to som si lahla 30 min. pred zobudenim:slight_smile: rano nas vsak nechal a nekrical ako to robi kazde rano.-)
@vladka84 nemaj obavu, mam kamosky, obe maju dievcatka augustovciatka, jedna ma cca 7500 kg a druha ma tiez tak podobne a v pohode :wink:
@eis4 aj maly jeden cas vykrikoval z kocika a prestal sam:slight_smile:
@akika722 ja som ich videla, tusim boli 3 ako je hrudny kos. Neviem moja, ale fleky na tele, typu pigmentovych skvrien znamenaju po vacsine problemy s pecenou, ale to by musel mat aj tmave kruhy pod ocami a tie nema...
@katulkaaaaaa aj maly sa rano tak dokakal, ze az, som ho musela komplet poumyvat:slight_smile: sa asi dohodli so Simonkom:grinning:

babulky deticky su nadherne aj Timka, Viki aj drobcekovia a aj maminky :wink:
2. máj 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eis4 rozkošnaaa :grinning: :grinning: :grinning: moj nelozi :unamused:
@memory97 toto ma hned napadlo :fearful: pečen..ale sakra..od čoho by to mal...sice neviem od čoho su take problemy ale čo sa týka stravy,varim prevažne zdravo,do všetkeho trepem zeleninu/jasne že mm robim aj vypražane aj veci smotanove/no taky čas varim dmojmo :unamused:
on ma rad aj soju,aj tofu,brokolicu,zeleninkove polivočky a tak... dufam že nie :frowning2:
2. máj 2011 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mala je podarena s oranzovym nostekom :wink: tie hviezdicky, co mala na stene, to su fosforeskujuce?

@akika722 ano a este to zistis aj tak, ze mas zlto-oranzove dlane, ak jej zjes privelke mnozstvo:slight_smile:

@kvietok121 to uz je dobre znamenie, o chvilku sa rozpapa, nevadi, jeho to boli a ked sa to ukludni bude opat papkat ako predtym :wink:

@mirmaj blahozelame:slight_smile:
2. máj 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj my sme mali fosforove hviezdičky+mesiačik,dala som si och na strop pekne a za dva dni popadali aj z omietkou :sweat_smile: mm bol rad :dizzy_face: :grinning:
2. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mozno to nic nie je...niekedy to moze byt aj dedicne tie skvrny a nemusi mat ziadne problemy. urcite si nerob starosti :wink:

2. máj 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 stredu ideme na to kožne tak uvidime..a štvrtok robiť občianky..taaaaaaaaaaak sa mi nechce..+karty poistenca všetkym :confounded:
2. máj 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 ano, ale to je este v starom byte, Timka ich mala v izbicke, aby jej v noci svietili... teraz sme este nestihli zalepit..alebo lepsie povedane, nejako sme na to zabudli :confused:
@akika722 nam s tymi lepkami co su pri nich tiez nedrzali, ja som ich lepila s obojstrannou paskou :wink:

a s tou mrkvou, fakt to tak farbi, mm si myslel, ze ma zltacku :grinning:
2. máj 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky
bola som odviesť Olivera na plávanie a vzala som si aj kočík a neodolala som prechádzke.Hotel v ktorom Oli pláva je v areály Seneckých jazier.Baby to bola nádhera...slniečko nádherne svietilo a hrialo,všade vôňa kvitnúceho orgovánu,na jazerách páriky bielych labutí...ako v rozprávke :sunglasses: tak sme sa hodinku poprechádzali išli pre Olivera a potom ešte u nás na ihrisku...a krásny dník za nami.
Idem ešte dať chlapcom večeru,kuk panelák a spať....mm ráno odchádza a uvidím ho až vo štvrtok večer :frowning2:
ahojte zajtra
2. máj 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no na tej fotke, kde je v tých ružových legínkach som aj ja zaváhala :grinning:

baby ahojte ... deti spia, mm v BB a ja zas tu :dizzy_face:
2. máj 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som ich potom zahodila :sweat_smile:
@alure jeeej..vy sa tam mate :sunglasses:
@majka35 jeeeeeeeej,pani ma volno :grinning: :dizzy_face:
2. máj 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to je pociiiiit... už len tŕpnem, aby si terezka nezopakovala včerajší večer :confused:
2. máj 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 snad nie moja....snad bude spinočkať :wink: moj Pati teda ma flašku-PRAZDNU to bola radosť :grinning: skakal 1,20m :grinning: :grinning: :grinning:
a do minutky spal :sweat_smile:
2. máj 2011 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no vidíš, som písala, kompromis, fľaška,ale prázdna ... :dizzy_face:
len čo som napísala predchádzajúci príspevok, terezka začala kričať ... :rolling_eyes:

prosíííím, dnes v noci ma nechaj spať moja milovanáááá :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
2. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :dizzy_face:
moja zlata :frowning2:
2. máj 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 to dufam :slight_smile:
@eis4 je rozkosna
2. máj 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ti verim, ze sa ti nechce, ja sa chystam uz mesiac dat maleho zapisat do pasu:slight_smile: vecne zabudnem:slight_smile: bude dobre uvidis. Patimu si bola nakoniec kupit flasu:slight_smile:
@vladka84 som nikde nevidela farebne, vsade mali iba take maslove, preto ma zaujali :wink: raz ich nalepite, Karinka urcite bude naliehat :wink:
@alure veru dnes bolo nadherne, aj my sme s malym zasli do parcika, dali nam nove lavicky a tam sme si posedeli a mali sa hral v kociku a skeril na maminu:slight_smile: bolo super:slight_smile: len keby nam taketo pocasie ostalo:slight_smile:
@majka35 ahojky, sa ti ich podarilo ulozit, kocky jedne. Aj maly dnes akosi protestoval a nechcel spinkat, po pol hodinovom boji zaspal :wink:
2. máj 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 nie mala som 3-zasoba :sweat_smile:

jaaaaj tak idem ku kaderničke zajtra :grinning: že konečne po 4rokoch niekde inam ako tu-s detmi :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: idem s kmotrou-ta bere na starosť krpca :grinning:
2. máj 2011 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 terezka si vždy pospí hodinku aj poobede, no a dnes som si povedala, že teda nepospí :pensive: aby večer zaspala

som bola prikryť barborku a ešte nespinkala, chytila mi ruku a hovorí: ja mám najlepšiu mamku na svete a najzlatšiu, niiiiikto takú mamku nemá a len ma hladkala a hladkala ... joooj, tak mi je ľúto, že na ňu niekedy tak veľmi kričím :zipper_mouth:
2. máj 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok