♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
2. máj 2011

@katulkaaaaaa , @vladka84 aké ste krásnučké aj s vašimi zlatíčkami 🙂
a veru Kati tvoja malinká je ako Barborka od @majka35 😀 no moje trdielko veľké má 9 rokov,25kg a niečo cez 140cm výšku tiež aké bolo nedávno malé ☹
baby utekám lebo tu mám zachvíľu chlapov a doma ako v tanku 😠 a aj žehlička volá 😖

vladka84
2. máj 2011

a este som nasla s oranzovym nostekom a uskami - ako tu minule baby pisali, ze musia obmedzit mrkvu, tak to my sme v tom case pili mrkvovy dzusik a aha ako sa "vyfarbila" 😀 😀 😀
inak, na tychto fotkach je okana ako Karinka 😵

vladka84
2. máj 2011

@akika722 no my vyzerame mlado, ci som ju mladou babkou urobila? 😀 vtedy mala 50tku na krku, takze asi to prve 😉

idem aj ja, zachvilku Karinka vstane a treba nam ist po Timku...

akika722
2. máj 2011

@alure zlaty je 😉
@vladka84 kokso..to faaakt tak sa "vyyfarbi" od mrkvy? 😲
šťastne to ženy 🙂

kvietok121
2. máj 2011

@memory97 my sme uz nejedli 7 dni skoro nic, ani chrumky mu nechutili ☹ ale ...

baby matejko dnes spapal 5 lyziciek vajicko, zemiacik a spenatik - cerstvy, a potom asi 10 lyziciek vyvaru z toho tak som sa tesila 🙂 tak hadam mu uz bude lepsie

katulkaaaaaa
2. máj 2011

@vladka84 krasna mrkvova🙂
@akika722 aj ja som si vsimla ze simon je taky...kazdy ze aky je opaleny 😀 a to mi od mrkvy 😀
@kvietok121 mi spinkame uz hodku a pol po dvoch dnoch prvy raz tak som zvedava ako bude ked stane
@alure podareny je...ach baby este len sme s bruskami chodili a uz o chvilku maju rocik 😕

akika722
2. máj 2011

@katulkaaaaaa 😀 😀 😀 😀

@mirmaj Tamarkaaa všetko naj k 9tim mesiačikom ♥

kvietok121
2. máj 2011

@katulkaaaaaa neboj vsetko prejde ja si to tiez tak vravim 🙂

akika722
2. máj 2011

semi ma teplotku..je taky kludny zas zaspinkal ☹ pokladik ☹
aaaaa zajtra idem asi ku kaderničke 😅 už len či švagrina bude mocť..nemam vodičak,je to v Mi a mm robi 😅

eis4
2. máj 2011

@katulkaaaaaa úplne ako barborka 😲

eis4
2. máj 2011

http://www.facebook.com/video/video.php?v=20789...
kuk Nelinku na facebook čo porába,toto robí celý deň a nechce sa zastaviť 😀

memory97
2. máj 2011

@katulkaaaaaa akcia na plienocky je super, ale lidlove nam nevyhovuju☹

@alure jaj ved to mate za chvilku, dufam, ze vam vyjde pocasie a uzijete si to 😉

memory97
2. máj 2011

@alure dakujeme, ano malinky spinkal v pohode, akurat ma vecer dobehol, lebo sa nezobudil o 22:00, ale az o pol noci a to som si lahla 30 min. pred zobudenim🙂 rano nas vsak nechal a nekrical ako to robi kazde rano.-)
@vladka84 nemaj obavu, mam kamosky, obe maju dievcatka augustovciatka, jedna ma cca 7500 kg a druha ma tiez tak podobne a v pohode 😉
@eis4 aj maly jeden cas vykrikoval z kocika a prestal sam🙂
@akika722 ja som ich videla, tusim boli 3 ako je hrudny kos. Neviem moja, ale fleky na tele, typu pigmentovych skvrien znamenaju po vacsine problemy s pecenou, ale to by musel mat aj tmave kruhy pod ocami a tie nema...
@katulkaaaaaa aj maly sa rano tak dokakal, ze az, som ho musela komplet poumyvat🙂 sa asi dohodli so Simonkom😀

babulky deticky su nadherne aj Timka, Viki aj drobcekovia a aj maminky 😉

akika722
2. máj 2011

@eis4 rozkošnaaa 😀 😀 😀 moj nelozi 😒
@memory97 toto ma hned napadlo 😨 pečen..ale sakra..od čoho by to mal...sice neviem od čoho su take problemy ale čo sa týka stravy,varim prevažne zdravo,do všetkeho trepem zeleninu/jasne že mm robim aj vypražane aj veci smotanove/no taky čas varim dmojmo 😒
on ma rad aj soju,aj tofu,brokolicu,zeleninkove polivočky a tak... dufam že nie ☹

memory97
2. máj 2011

@vladka84 mala je podarena s oranzovym nostekom 😉 tie hviezdicky, co mala na stene, to su fosforeskujuce?

@akika722 ano a este to zistis aj tak, ze mas zlto-oranzove dlane, ak jej zjes privelke mnozstvo🙂

@kvietok121 to uz je dobre znamenie, o chvilku sa rozpapa, nevadi, jeho to boli a ked sa to ukludni bude opat papkat ako predtym 😉

@mirmaj blahozelame🙂

akika722
2. máj 2011

@memory97 aj my sme mali fosforove hviezdičky+mesiačik,dala som si och na strop pekne a za dva dni popadali aj z omietkou 😅 mm bol rad 😵 😀

memory97
2. máj 2011

@akika722 mozno to nic nie je...niekedy to moze byt aj dedicne tie skvrny a nemusi mat ziadne problemy. urcite si nerob starosti 😉

akika722
2. máj 2011

@memory97 stredu ideme na to kožne tak uvidime..a štvrtok robiť občianky..taaaaaaaaaaak sa mi nechce..+karty poistenca všetkym 😖

vladka84
2. máj 2011

@memory97 ano, ale to je este v starom byte, Timka ich mala v izbicke, aby jej v noci svietili... teraz sme este nestihli zalepit..alebo lepsie povedane, nejako sme na to zabudli 😕
@akika722 nam s tymi lepkami co su pri nich tiez nedrzali, ja som ich lepila s obojstrannou paskou 😉

a s tou mrkvou, fakt to tak farbi, mm si myslel, ze ma zltacku 😀

alure
2. máj 2011

Ahojte babulky
bola som odviesť Olivera na plávanie a vzala som si aj kočík a neodolala som prechádzke.Hotel v ktorom Oli pláva je v areály Seneckých jazier.Baby to bola nádhera...slniečko nádherne svietilo a hrialo,všade vôňa kvitnúceho orgovánu,na jazerách páriky bielych labutí...ako v rozprávke 😎 tak sme sa hodinku poprechádzali išli pre Olivera a potom ešte u nás na ihrisku...a krásny dník za nami.
Idem ešte dať chlapcom večeru,kuk panelák a spať....mm ráno odchádza a uvidím ho až vo štvrtok večer ☹
ahojte zajtra

majka35
2. máj 2011

@katulkaaaaaa no na tej fotke, kde je v tých ružových legínkach som aj ja zaváhala 😀

baby ahojte ... deti spia, mm v BB a ja zas tu 😵

akika722
2. máj 2011

@vladka84 ja som ich potom zahodila 😅
@alure jeeej..vy sa tam mate 😎
@majka35 jeeeeeeeej,pani ma volno 😀 😵

majka35
2. máj 2011

@akika722 to je pociiiiit... už len tŕpnem, aby si terezka nezopakovala včerajší večer 😕

akika722
2. máj 2011

@majka35 snad nie moja....snad bude spinočkať 😉 moj Pati teda ma flašku-PRAZDNU to bola radosť 😀 skakal 1,20m 😀 😀 😀
a do minutky spal 😅

majka35
2. máj 2011

@akika722 no vidíš, som písala, kompromis, fľaška,ale prázdna ... 😵
len čo som napísala predchádzajúci príspevok, terezka začala kričať ... 🙄

prosíííím, dnes v noci ma nechaj spať moja milovanáááá 😒 😒 😒 😒

akika722
2. máj 2011

@majka35 😵
moja zlata ☹

kvietok121
2. máj 2011

@memory97 to dufam 🙂
@eis4 je rozkosna

memory97
2. máj 2011

@akika722 ti verim, ze sa ti nechce, ja sa chystam uz mesiac dat maleho zapisat do pasu🙂 vecne zabudnem🙂 bude dobre uvidis. Patimu si bola nakoniec kupit flasu🙂
@vladka84 som nikde nevidela farebne, vsade mali iba take maslove, preto ma zaujali 😉 raz ich nalepite, Karinka urcite bude naliehat 😉
@alure veru dnes bolo nadherne, aj my sme s malym zasli do parcika, dali nam nove lavicky a tam sme si posedeli a mali sa hral v kociku a skeril na maminu🙂 bolo super🙂 len keby nam taketo pocasie ostalo🙂
@majka35 ahojky, sa ti ich podarilo ulozit, kocky jedne. Aj maly dnes akosi protestoval a nechcel spinkat, po pol hodinovom boji zaspal 😉

akika722
2. máj 2011

@memory97 nie mala som 3-zasoba 😅

jaaaaj tak idem ku kaderničke zajtra 😀 že konečne po 4rokoch niekde inam ako tu-s detmi 😎 😎 😎 idem s kmotrou-ta bere na starosť krpca 😀

majka35
2. máj 2011

@memory97 terezka si vždy pospí hodinku aj poobede, no a dnes som si povedala, že teda nepospí 😔 aby večer zaspala

som bola prikryť barborku a ešte nespinkala, chytila mi ruku a hovorí: ja mám najlepšiu mamku na svete a najzlatšiu, niiiiikto takú mamku nemá a len ma hladkala a hladkala ... joooj, tak mi je ľúto, že na ňu niekedy tak veľmi kričím 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre