♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
3. máj 2011

@mirmaj @liba78 tak uvidim ako v Lidli pochodim ja, ale viem si uz teraz predstavit, ze aj ked plienky a pancusky nekupim, kopu prachov miniem 😒

Karinke dnes uz dvakrat spinkala a vzdy sa zobudila po cca 40min. na to, ze je pokakana..mna picne! 😠

vladka84
3. máj 2011

@jankasramka Jani, drzim palce pri stahovani, nech to dopadne podla vasich predstav a nech si uz castejsie s nami a skoro sa vyliec, chudatko 😒

alure
3. máj 2011

@jankasramka Jani držím palčeky nech si skoro fit a hlavne bez nejakej ujmy...mysli na seba a snaž sa dávať si pozor. S domčekom bude trochu starosti sťahovanie a tak,ale hádam to budete mať za pomoci nejakých mm kolegov skoro za sebou a potom si to budete užívať 😉
@eis4 ja som sa už pri Oliverovi stretla s intoleranciou na plienky tak nejdem riskovať a Denis tiež reagoval zle tak nechcem zbytočne skúšať.Nie je to pekný pohľad keď je tá malá riťulka fakt až krvavá ☹

U nás prišla búrka a dážď,ešteže som stihla prísť domov včas,medzitým mi zmoklo prádlo na záhrade 😠 my sme sa naobedovali a idem si s Denisom ľahnúť.A Oliverko môj pokladík mi hovorí maminka kľudne sa napapaj ja nakrmim Denisa 🙂 a veru aj mu krajšie papal ako keď ho krmim ja 😉 Síce sa pritom obaja nasmiali a Denis je celý zababraný ale to nevadí..
ahojte poobede

vladka84
3. máj 2011

no tak mame vysledky z krvi - Karinka ma malo zeleza, vraj by sa jej to malo teraz pri prikrmoch trosku upravit, asi ho dostavala malo z mojho mliecka, ved nakoniec aj ja ho mam malo, budeme davat kvapky, no dufam ze to pomoze... spodna hranica je 110 a mala len 93 😔

liba78
3. máj 2011

@vladka84 to mi je ľúto. Neničia tie kvapky zuby ? ☹

nibiru
3. máj 2011

@liba78 no inak sa dobre natahuju mala mi doteraz na doma nosi tusim 62ky a mame este doma uplne nove 74-80 ja som ich vtedy nakupila hadam 3-4 balenia boli 2kusi za 1,60€ja som zase chcela modru prebalovaciu kabelu taku tu vätciu uplne perfektna ale mali len tie mensie modre a vätcie fialove ale ta sa mi nehodi ku kociku tak som myslela ze prejdeme peso do druheho lidla no ale ta buuuuurka nakoniek som kupila mensiu ale je super hlavne nepremoka ako ta predosla co som mala 🙂

liba78
3. máj 2011

@nibiru a ja som chcela fialovú menšiu a tú nemali 😝 mali len modré oba druhy. Tak som si kúpila tú modrú menšiu 😵 Tie pančušky mám dvoje 74-80 sme dostali dávnejšie. Ale malý je dosť dlhý, tak sú mu akurát. A teraz mali len po 68 😖

nibiru
3. máj 2011

@liba78 no tak mame rovnake 🙂

kvietok121
3. máj 2011

@vladka84 moja a preco ste sli na testy, to vas len tak dr poslala?

alure
3. máj 2011

@vladka84 moja dúfam že to bude ok. A ty niečo užívaš?
inak mám dilemu ako ty nedávno a stále sa neviem rozhodnúť čo z vlasmi.Svoju kaderníčku nestíham tak mi susedka dohodla jej ale vôbec nemám predstavu čo,akú farbu ani strih 😲 Možno do soboty ešte niečo vymyslím,ak by ste mali pre mňa nejakú inšpiráciu,pls help 😉

vladka84
3. máj 2011

@kvietok121 boli sme na poradni a dr. ze urobime krvny obraz, lebo ta dr. bola este moja detska a pamata si, ze som mala vzdy malo zeleza, tak ci nema aj Karinka, ze je trosku bledsia...a veruze ma 😔
@liba78 ja neviem, mne vzdy davali Aktiferin tabletky, ale aj tak mam zeleza malo...

uz som pozerala, ze kde vsade v strave sa da prijem zvysit, tak Karinke akurat to zltko, cervene maso, cucoriedky, marhule... a prislo mi luto, ze ju sice kojim, ale som ju tym obrala o zelezo 😒

memory97
3. máj 2011

ahojte, dnes hrozne pocasie, ale aspon sme stihli ist von🙂 a potom prisla zla sprava 😒

@alure veru pocasie pod psa a pritom bolo vcera tak krasne 😒
@akika722 mnam ake fajnotky mal Pati vcera🙂 dala by som si🙂
@majka35 nadherne su kocky, Barborka je cela mamina🙂
@mirmaj ja na sleep and play nedam dopustit 😝 nam velmi vyhovuju 😉

alure
3. máj 2011

@memory97 a čože sa stalo moja? aká zlá správa?

liba78
3. máj 2011

@vladka84 to si takto nesmieš brať. Kojíš a tým dostáva veľa iných látok z teba. No tak železo nemáš, nemôžeš posunúť. Ale ak má byť chudokrvná, tak bude aj keď by jedla UM. 😔
@memory97 Čo sa deje ? 😲

alure
3. máj 2011

@vladka84 presne ako ti píše Gabi,takto si to nesmieš brať moja,to je nezmysel,to akoby som vyčítala mm že Oli alebo Deni budú mať po ňom alergiu a pod. proste ak je niečo geneticky zakódované tak to nezmeníš ....

memory97
3. máj 2011

@liba78 dnes som bola, ale ja tie lidl plienky nemusim, malemu nevyhovuju... taska je super, modra je velikanska, ruzova sa mi zdala mensia. Mali uz len posledny kus a to ja zo zasady nekupujem 😉 tiez sme dnes natrafili iba na male cisla pancusiek☹ plienok bolo neurekom a nikto ich nebral 😀

@majka35 ako sa ti pozdava fresh? ja len studujem letaky, ale inac som tam este nebola🙂 maju dobry vyber?

@jankasramka ahojky, dufam, ze uz je lepsie a ze sa aj lepsie citis.... a drzime prsty, nech sa podari kupa noveho domceka a stary sarychlo preda 😉

kvietok121
3. máj 2011

@vladka84 aha, lebo aj ja som chudokrvna, ale nam nerobila ziadny krvny obraz

vladka84
3. máj 2011

@liba78 @alure ved ja viem baby, ale aj tak mi to prislo luto 😒 a ked citam skusenosti mamiciek s tymi kvapkami, tak ani nemam chut ist si po recet 😠

vladka84
3. máj 2011

baby, aj vam ukazuje, ze "paci sa mi to"? to uz sme ako na FB 😀 😀 😀
@kvietok121 ale to nie je zasada, ze to po nas nasi milacikovia zdedia - napr. Timka s tym nema problem 😉

memory97
3. máj 2011

@vladka84 my sme mali tiez nizsie zelenzo, ale nedavali nam nic, povedali, ze sa to upravi. Ja som bledula, ale veru mi nikdy nezistili, ze ho mam malo 😉

@alure @liba78
poslala som IP nechcem to tu verejne rozoberat...

vladka84
3. máj 2011

@memory97 no ale my sme dost pod spodnou hranicou, tak asi preto pristupila dr. k tym kvapkam... neviem, pojdem tam vo stvrtok, tak uvidime... ale ja ked som brala Aktiferin tak som mala taku zapchu, ze dovidenia, tak ak to na nu bude mat taky vedlajsi ucinok 😖

memory97
3. máj 2011

@vladka84 skus jej robit vyvar z ovsenych vlociek obsahuje to vela zeleza. My sme s tym mali tiez problem, ale nastastie sa to vyriesilo bez liekov..

memory97
3. máj 2011

@memory97 nepotesim ta, ale aj babatka maju problem s kakanim pri tych kvapkach, preto som sa im snazila vyhnut. My sme tiez pod hranicu, ale u nas to neriesili, ze sa to dobehne stravou...

vladka84
3. máj 2011

@memory97 a po akom case vam robili kontrolny odber?

memory97
3. máj 2011

@vladka84 kazde tri mesiace, teraz nam nerobili, uz vraj netreba, ked videli, ze mu to stupa...

memory97
3. máj 2011

v DM-ke a lidli maju detske slnecne okuliare. Dnes ich vykladali, v DM-ke su krajsie.

vladka84
3. máj 2011

@memory97 skúsim sa vo štvrtok dohodnúť s dr., že by sme najskôr zvýšili príjem v strave a ak by to nepomohlo, tak by sme dali tie kvapky, tiež by som sa im rada vyhla 😒 uvidíme aký bude mať na to ona názor...

memory97
3. máj 2011

@vladka84 skus, uvidis co ti povedia. Nas riesili 3 doktory a ani jeden nenavrhol tie kvapky, vsetci sa vyjadrili, ze netreba, ze sa to stravou upravi.

vladka84
3. máj 2011

@memory97 veď práve, neviem, či je to také akútne, že sa to musí liečiť... myslím, že keď bola 6mes. kojená, tak mohla mať znížený príjem, ale teraz keď už dávame príkrmy, tak sa to môže upraviť... preto som sa pýtala, že aký časový odstup bol medzi odbermi... uvidíme ako dr. rozhodne 😒

akika722
3. máj 2011

@jankasramka jaaaaj moja,,mate toho dosť.tak nech je všetko zase ok

to čo že pri sprave pači sa mi to? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kokos to čo ma byť?

ja len na rychlo..bola som rano v nemocke,semi v noci teploty 39 ale vraj chory neni...potom sa strihať 😅 mm ma nespozna 😅 a twraz idem cvičiť 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre